نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,505 به 1,512 از 5411
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط shohreh-sh
    سلام باران جان
    من رنگ های N5 + شکلاتی6/53 از مارک تورژوس و 6/8 تنباکویی از مارک پرلا کالر گرفتم . اکسیدان 1 و2 هم گرفتم. رنگ C9 هم دارم. می تونی لطف کنی و میزان استفاده از هر رنگ را برام بگی؟
    می خوام روی این زمینه که فکر کنم یک قهوه ایی متوسط میشه هایلایت سوزنی کرم در بیارم . میشه مدت این که چقدر ترکیب دکلره روی مو بماند تا کاملا روشن بشه را بفرمایید؟ و این که پودر دکلره را میتوان با اکسیدان 2 ترکیب کرد تا آسیب کمتری به مو بزنه؟
    برای رنگساژ (N9 +اکسیدان 1 +واریاسیون نقره ای 5 سانت ) هایلایت کرم را می ده.

باران جون من عید سال گذشته تجربه ی سوزانده شدن موهایم توسط آرایشگر محترم را دارم !!!! و تصمیم دارم تو خونه این کار را انجام بدم که لااقل اگر مشکلی پیش آمد دلم نسوزه و بگم مبتدی بودم!!!!!!
    از رنگ n5 یک سوم واز دورنگ بعدی بمقدار مساوی با اکسیدان 2 ترکیب وزمینه موهاتو یکدست وبعد ازدرآوردن از کلاه باید حتما مواد دکلره تو با اکسیدان 3 ترکیب کنی...تا خوب روشن بشه برای اون رنگساژ کرم... شاید تو بازار محصولاتی برای جلوگیری از دمیج شدن مو با دکلره بشه پیداکرو قبلا یه قطره هایی بود که با مواد دکلره ترکیب میشد..باید بپرسی..فکر کنم موثر باشه....
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    مامان غزل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    4
    میزان امتیاز
    1154
    پسند شده
    56375
    پسند کرده
    62718

ویترین مدال ها

[quote=باران7][quote="مامان غزل":3isoi0xw][quote="باران7":3isoi0xw]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "مامان غزل":3isoi0xw
    تو روخدا اگه میشه فرمول این رنگ ومش بهم بگید منتظرجوابتونم
    زمینه رنگ قهوه ای متوسط یا n6+واریاسیون نقرهای 3 سانت +اکسیدان 2 وبرای مش های روش هم لایه های اتخاب شده با دکلره روشن وسفید میشه ورنگساژ کاهی n9+واریاسیون نقره ای 5 سانت+اکسیدان 1[/quote:3isoi0xw]
    ببخشید گلم متوجه نشدم برای این رنگ هم باید موهامو که مشکی بوده وبعداز رنگ قهوه ای که قبلا بشون زده بودم الان به نارنجی میزنه باید برای یکدست کردنشون ازهمون سری رنگای طبیعی 6 حالا هرکدومی که دلم خواستو بزنم تو روخدا منتظرم چون میخوام برم رنگ مو بخرم راستی بنظرت چه مارکی بگیرم بهتره[/quote:3isoi0xw]
    هم از سری طبیعی هم از سری دودی وهم از سری زیتونی شماره های 6 رو با اکسیدان2 ترکیب وموهاتونو اول یکدست کنید از رنگهای اِلیو--ویلاویا بِس تهیه کنید اکسیدانم حتما خارجی بگیرید....رنگها هم بمقدار مساوی از تن دودی وزیتونی ویک سوم از n6 باهم ترکیب کنید....[/quote:3isoi0xw]
    وقتی موهامو رنگ کنم حتما خبرتون میکنم که چطوری شد چون میخوام منوخواهرم موهامونو مثل هم رنگ کنیم فقط دعاکنید که قشنگ دربیاد

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط anahitak
    سلام باران جان لطفا اگه میشه فرمول این رنگهارو بگین .نمیخوام همه موهامو رنگ کنم به صورت تیکه ای وبیشتر پایین موهام که مش سوزنی داره میخوام رنگ شه .مرسی

برای اینرنگ اگه زمینه موهات خیلی روشنه از سری رنگهای تنباکویی شماره 6+واریاسیون نقره ای 3سانت :اکسیدان 2
    اینها هم تقریباتوهمون تن رنگی هستند میشه ترکیبی از رنگ مسی وماهاگونی یا همون تنباکویی پایه 6 زد.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط اطلس
    ممنون باران جان .من فکر میکردم باید قرمزت باشه.حالا میشه بگی این رنگ چیه؟ ممنون
    روی زمینه نسبتا روشن متوسط با دکاپاژ...ترکیبی از رنگهایی باتن گرم مثل مسی یا ماهاگونی یاتنباکویی شماره6 و7+واریاسیون نقره ای 3سانت+اکسیدان 2

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoom66
    سلام ببخشيد من قصد دارم موهامو رنگ يا مش كنم نمدونم چه رنگ خوبه و چه رنگي رنگ ساله ؟؟؟؟
    ولي تو ذهن دوست دارم استخواني كنم چون پارسال برا اولين بار اين مش90% رو زدم عالي بود و خيلي هم بهم ميومد به نظرتون خوبه ؟ لطفا يه پيشنهاد خوب بهم بدين ممنون بوس بوس
    دوست گرامی...امسال بازم رنگهای گرم ولایتهایی باتناژعسلی وکرم چرک واینا رو بورسه ...ولی شما بنظر خودتون وعلاقه خودتون توجه کنید..اگه خیلی از رنگ ومش قبل راضی بودین وبهتون میومد همونو تکرار کنید....مگه اینکه بخواین برای تنوع رنگشو عوض کنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=مامان غزل][quote="باران7":1yfsoq7l][quote="مامان غزل":1yfsoq7l][quote="باران7":1yfsoq7l]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "مامان غزل":1yfsoq7l
    تو روخدا اگه میشه فرمول این رنگ ومش بهم بگید منتظرجوابتونم
    زمینه رنگ قهوه ای متوسط یا n6+واریاسیون نقرهای 3 سانت +اکسیدان 2 وبرای مش های روش هم لایه های اتخاب شده با دکلره روشن وسفید میشه ورنگساژ کاهی n9+واریاسیون نقره ای 5 سانت+اکسیدان 1[/quote:1yfsoq7l]
    ببخشید گلم متوجه نشدم برای این رنگ هم باید موهامو که مشکی بوده وبعداز رنگ قهوه ای که قبلا بشون زده بودم الان به نارنجی میزنه باید برای یکدست کردنشون ازهمون سری رنگای طبیعی 6 حالا هرکدومی که دلم خواستو بزنم تو روخدا منتظرم چون میخوام برم رنگ مو بخرم راستی بنظرت چه مارکی بگیرم بهتره[/quote:1yfsoq7l]
    هم از سری طبیعی هم از سری دودی وهم از سری زیتونی شماره های 6 رو با اکسیدان2 ترکیب وموهاتونو اول یکدست کنید از رنگهای اِلیو--ویلاویا بِس تهیه کنید اکسیدانم حتما خارجی بگیرید....رنگها هم بمقدار مساوی از تن دودی وزیتونی ویک سوم از n6 باهم ترکیب کنید....[/quote:1yfsoq7l]
    ببخشیدگلم یادم رفت ازت بپرسم برای این مدل مش سوزنی بزنم بهتره درضمن موهای منوخواهرم بلنده باچه مدل مشی میشه زد چون میدونی که مش سوزنی واسه موی بلند دردسریهراهنماییم کنید خانمی گل ممممممممممممممممننننننننن ون[/quote:1yfsoq7l]
    رنگ وُیلا ....بله میتونیدهم مش سوزنی با کلاه وهم مش تکه ای برای موهای بلند با فویل یزنید...مش روشن کرم...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azin joon
    باران جان میه بهم بگید رنگ آکوالی 5m چه رنگی میشه؟؟ چون کاتالوگ در دسترسم نیست.

این شماره روی موهای من که یک وجب پایینش مش داره و بالاهاش هم مشکی زمینه خودم هست خوب میشه ؟؟ ممنون از لطفت
    دوست خوبم ...من ازشماره ای این مارک رنگ اطلاعی ندارم..ولی بنظرباید قهوه ای تیره زیتونی باشه....روی مشکی ها قهوه ای تیره درمیاد ولی اونقسمتهای مش کمی شاید تن زیتونی داشته باشه....

• بانک بند ناف