نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,497 به 1,504 از 5407
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط tala21
    با سلام وخسته نباشید خدمت دوست عزیزم.خواهرم موهاشو بادکلره به پاییه 9رسونده وحالا برای رنساز ش میخواستم از شما کمک بگیرم .میخواد از سری رنگهای شماره ئ8 باشه و رفلهی زردی وزیتونی نداشته باشه .خیلی میترسه که موهاش سبز بشه یا زردی داشته باشه.لطفا منو راهنمایی کنید.درضمن با عرض پوزش اگه میشه یک عکس از رنگ تنباکویی روی موی دکلره شده برام بزارین با فرمول .ببخشیداگه خورده فرمایشاتم زیاد بود
    میتونید از سری رنگهای دودی یا خاکستری وطبیعی تا پایه 7 رو بمقدار مساوی ترکیب +واریاسیون نقره ای 3 سانت+اکسیدان 1 ترکیب وبه کل موها بزنید وبعداز 20 مین بشوئید.
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tala21

غزیزم میبخشید اکه میشه فرمول دقیق این رنگ روهم بهم بگو.میبوسمت وممنون .توصفحات پیش فرمول رو داده بودین .اما من میخوام بدونم از هر رنگ چقدر واندازه واریا سیون رو
    روی موی دکلره شده روشن وسفید رنگساژ دودی 6 و7 بمقدار مساوی +طبیعی 6 یک سوم +واریاسیون نقره ای 3 سانت واکسیدان 1

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ab_ALLH
    سلام
    رنگ مویی وجود داره که بدون نیاز به دکلره بشه موی مشکی رو قهوه ای روشن روشن کرد؟
    موندگاریش هم زیاد نباشه مهم نیست
    عزیزم....بستگی به جنس وتیرگی رنگ موهاتون داره بله میشه با روشنترین رنگ از سری 9 طبیعی ودودی وزیتونی 8 +واریاسیون نقره ای 3 سانت واکسیدان 2 موهاتون 4 درجه روشن کنید...اول ساقه ها وبعداز 40 مین ریشه ها واز پشت سر رنگ زده میشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط s.t.j
    سلام من بعلت سرعت بسيار پايين اينترنتم و همچنين نداشتن وقت امكان اينكه تموم صفحات رو بخونم ندارم
    ميشه بهم كمك كنيد؟؟؟
    من صورتم سبزه است و كلي موي سفيد دارم كه تا حالا رنگ موهايي كه زدم موفق به مهارشون نشده اند
    دلم ميخواد واسه عيد خيلي تغيير كنم آخه توي اين 6 سال ازدواجم خيلي يكنواخت بودم
    هميشه رنگ موهام قهوه ايي حالا يكم روشن يا كمي تيره با سفيدي كنار پازلفها كه بد جور تو ذوق ميزنه
    در ضمن هر رنگي كه به موهام بزنم نميدونم به چه علت دو يا سه درجه از اوني كه بايد باشه تيره تر ميشه
    ممنون ميشم كه بهم كمك كنيد
    دوست عزیز... با رنگ تنها 3 تا 4 درجه میشه موهارو روشن کرد اگه از روشنترین شماره هم که 9 یا 10 باشه بزنید همین حالت رو داره وضمن اینکه این شماره های روشن هم تارهای سفید رو نمی پوشونه وحتما باید برای پوشش دهی تارهای سفید تا شماره 6 نهایت استفاده بشه.
    اگه رنگهای روشن تر میخواهید باید زمینه موهاتون با دکلره چندرجه بدلخواه روشن و تغییری در رنگ موهاتون ایجادکنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط اطلس
    سلام
    من یه عکس یا کاتالوگ از رنگ مو قهوه ای فندقی تیره متوسط و روشن میخوام.اگه لطف کنید ممنون میشم.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marya
    سلام باران جون. ميشه منو يه راهنمايي بكني؟ من چند روز پيش آرايشگاه بودم و موهامو رنگ گذاشتم. گفتم يه خورده از دفعه هاي پيش روشنتر بشه كه شد. رنگش خوبه بد نيست. ولي يه خورده تن قرمزي داره. بهش گفتم مي خوام اين رنگو چند بار بذارم كه موهام خوشرنگ بشه. گفت تنباكويي +* نسكافه اي + بژ +* شكلاتي (كمتر از بقيه)*شماره 10 بگير بذار رو موهات. نظر شما هم همينه؟ وارياسيوني چيزي نميخواد بهش اضافه كنم؟ تركيب اين رنگها چه رنگي مي شه؟
    ممنون از وقتي كه ميذاري.
    عزیزم ...تمام این رنگهایی که نوشتی همشون تن قرمزی دارن.بهتره 3 سانت واریاسیون نقره ای ویک سوم رنگ دودی شماره 9 با رنگات ترکیب کنی...تن رنگش قهوه ای روشن با تناژگرم میشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=ab_ALLH][quote="باران7":46lxxed9]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "ab_ALLH":46lxxed9
    سلام
    رنگ مویی وجود داره که بدون نیاز به دکلره بشه موی مشکی رو قهوه ای روشن روشن کرد؟
    موندگاریش هم زیاد نباشه مهم نیست
    عزیزم....بستگی به جنس وتیرگی رنگ موهاتون داره بله میشه با روشنترین رنگ از سری 9 طبیعی ودودی وزیتونی 8 +واریاسیون نقره ای 3 سانت واکسیدان 2 موهاتون 4 درجه روشن کنید...اول ساقه ها وبعداز 40 مین ریشه ها واز پشت سر رنگ زده میشه....[/quote:46lxxed9]

رنگ اصلی موهام مشکی پرکلاغی و صاف و تقریبا کلفته
    یه سوال دیگه اینکه این رنگ می مونه ؟یا بعد یک مدت رنگ مشکی موهام بر میگرده؟[/quote:46lxxed9]
    با توجه به رنگ موهاتون که خیلی مشکیه..با این ترکیب ها موهاتون 3 درجه روشن میشه و بعداز یک مدت هم فقط قسمتهای ریشه که جدید درمیاد مشکی هست که باید دوباره رنگ بشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=مامان غزل][quote="باران7":383cacjt]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "مامان غزل":383cacjt
    تو روخدا اگه میشه فرمول این رنگ ومش بهم بگید منتظرجوابتونم
    زمینه رنگ قهوه ای متوسط یا n6+واریاسیون نقرهای 3 سانت +اکسیدان 2 وبرای مش های روش هم لایه های اتخاب شده با دکلره روشن وسفید میشه ورنگساژ کاهی n9+واریاسیون نقره ای 5 سانت+اکسیدان 1[/quote:383cacjt]
    ببخشید گلم متوجه نشدم برای این رنگ هم باید موهامو که مشکی بوده وبعداز رنگ قهوه ای که قبلا بشون زده بودم الان به نارنجی میزنه باید برای یکدست کردنشون ازهمون سری رنگای طبیعی 6 حالا هرکدومی که دلم خواستو بزنم تو روخدا منتظرم چون میخوام برم رنگ مو بخرم راستی بنظرت چه مارکی بگیرم بهتره[/quote:383cacjt]
    هم از سری طبیعی هم از سری دودی وهم از سری زیتونی شماره های 6 رو با اکسیدان2 ترکیب وموهاتونو اول یکدست کنید از رنگهای اِلیو--ویلاویا بِس تهیه کنید اکسیدانم حتما خارجی بگیرید....رنگها هم بمقدار مساوی از تن دودی وزیتونی ویک سوم از n6 باهم ترکیب کنید....