نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,489 به 1,496 از 5411
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa2001
    گارنیر رنگ مو خوبیه؟
    من تاحالا ازاین رنگ استفاده نکردم.
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aroosakechini
    با سلام خدمت باران عزيز و ساير دوستان. رنگ موهاي خودم مشكي متوسطه يعني خيلي تيره نيست ميخواستم موهام قهوه اي خيلي روشن بشه به همين دليل رنگ نوول شماره 9NS (بلوند) با اكسيدان 9 درصد روي موهام گذاشتم اولا اينكه رنگ موهام يكدست نشد جلوي موهام و ريشه ها خيلي روشنتر از ساقه موهام شد و دوم اينكه رنگ جلوي موهام به قرمزي ميزنه. جلوي سرم خيلي داغ شده بود ولي پشت سرم سرد بود امكان داره دليل دورنگ بودنش همين باشه يا چيز ديگه اي؟ حالا بايد چه رنگي بزارم كه يك رنگ بشه و اينكه بعد از چه مدت ميتونم رنگ دوم رو بزارم؟ ببخشيد خيلي طولاني شد . ممنون ميشم از جوابتون
    دوست عزیز...الان برای یکدست شدن رنگتون ناچارید از ترکیب رنگ های 6 طبیعی(6n)و دودیc6 یا زیتونیm6 یا خاکستریa6 بمقدار مساوی با اکسیدان 1 ترکیب وبهکل موهاتون بزنید...اول قسمتهای روشن وبعداز 35مین نقاط تیره ...درمورد رنگ دوم من منظورتون رو متوجه نشدم؟
    ولی اگه دوباره میخواهید موهاتونو رنگ کنید میشه بعداز 3 تا 4 روز دوباره رنگ کنید.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان غزل
    تو روخدا اگه میشه فرمول این رنگ ومش بهم بگید منتظرجوابتونم
    زمینه رنگ قهوه ای متوسط یا n6+واریاسیون نقرهای 3 سانت +اکسیدان 2 وبرای مش های روش هم لایه های اتخاب شده با دکلره روشن وسفید میشه ورنگساژ کاهی n9+واریاسیون نقره ای 5 سانت+اکسیدان 1

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

وباتوجه به اینکه من موهاممشکی بودبعد رنگ قهوهای بشون زدم والان چند ماهی از رنگشون مگذره تقریبا به نارنجی یا قرمزی میزنه چکار کنم وچه مارک رن گی بگیرم بهتره لطفا راهنماییم کنید هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم
    اول باید موهاتون با همون فرمولی که گفتم یکدست کنید ازسری طبیعی ودودی وزیتونی بمقدار مساوی ترکیب وبا اکسیدان 2 بزنید وروشو مش کنید.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط minimona
    سلام
    باران جان من این هفته می خوام برم موهای مامانمو رنگ بذارم. و دو روز بعدشم عروسی داریم
    چون همیشه یا رنگ قهوه ای می ذاشته یا مش، می خوام این دفعه زیتونی کنم موهاشو (برای اولین بار)
    موهاش سه رنگه
    جلوی موهاش سفیدی خیلی داره. موهاشم جلوی سرش مثلا مش شده س ولی انگار کامل دکلره س. و پشت سرشم موهاش قهوه ای متوسط تیره س.
    عکسشم می ذارم که بهتر متوجه شی

حالا این فرمولی که می گم خوبه برای سرش؟
    زیتونی 7 نصف تیوپ + رنگ N6 نصف تیوپ + واریاسیون سبز 5 س + واریاسیون نقره ای 5 س + واریاسیون دودی 3 س
    میگم اول پشت سرش که قهوه ای هست رو با روشن کننده چند درجه روشن کنم.
    رنگ رو کلا از جلوی سر شروع کنم؟ چون موهاش سفیدی داره.
    و این که قانون ریشه ساقه رو رعایت بکنم یا کل موها رو با هم رنگ بذارم؟

لطفا نکته ای اگه می مونه بهم بگو.
    ببخشید. ممنون
    دوست عزیز...فرمول رنگتون خوبه ولی برای چی پشت سر رو دکاپاژکنید.بنظرم لازم نیست شما اول قسمتهای تیره ومشکی از جلوی سر رو رنگ بزنید وبعد قسمتهای پشت رو هم بزنید وبعداز 45 مین قسمتهای مش شده رو بزنید البته برای اینها بهتره رنگتونو با اکسیدان 1 مخلوط کنید.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=شکوفه باران][quote="باران7":2add16ui]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "شکوفه باران":2add16ui
    سلام خدمت شما باران جان و تشکر فراوان بابت زحمات و توجهتون میخواستم بدو نم رنگ سال 2012 یا 91 خودمون چیه؟ چه رنگی مده؟ و روی موهایی با پایه حدود n4 باسفیدی سمج حدود 40درصد ،رنگ سال رو چطور میشه پیاده کرد ؟بسسسیار ممنون و سپاسگزارم.
    همچنان رنگهای مشکی------- کاراملی-----عسلی------ کاهی ----مسی ---فندقی
    با این رنگ تیره ..بهتره اول با دکاپاژ موهاتونو کمی روشنتر وبعد روشو رنگهای متوسط نسبتا تیره همین تنهایی که گفتم بزنید...[/quote:2add16ui]

با تشکر فراوان عزیز جان آخرین حدی که میشه موهایی که سفیدی داره رو روشن کرد چقدره و میشه یک دستور خیییلی خوب و روشن ترجیحا" بدون قرمزی بهم بدین؟ اگه دکوپاز رو جایی توضیح دادین لینک بذارین ببسسسسسسسیار ممنون میشم . [/quote:2add16ui]
    دوست عزیز...بستگی داره موها چند درصد سفیدی داشته باشه...اگه موها کاملا سفید شده باشه که رنگهای7 و8 تنهای طبیعی +دودی وییا زیتونی وخاکستری با اکسیدان 1 هم جواب میده ورنگ بلوند قشنگی درمیاد... ولی اگه مقدارکمتری موسفید باشه چون لابلاش تارهای تیره هم هست بهتره تا پایه 6 انتخاب بشه که موهای مشکی به قرمزی نزنه....
    لطفا ذکر کنید چند درصد سفیدی دارید؟

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raaaaz
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط raaaaz
    سلام باراجون من تصمیم گرفتم رنگ زیرو خودم بزنم واسه هایلایت برم آریشگاه.. عزیزم میخوام یه قهوه ای بزنم زیز.. که روشن هم نباشه.. گفتم الان موهام 8 دودی و 7 زیتونی هست.. چی بزنم برای زیر و این عکس و میخوام.. توی چند صفحه قبل بود ولی زیاد واضح توضیح نداده بودی.. میخوام دقیق بگی برام.. دکلره اش تا چه حد باشه.. و اینکه آیا با دکو کرم در میاد..
    این آرایشگر من کارش خوبه اما خیلی حرفه ای نیست.. مشش خوبه اما زیاد روی مد نیست.. میخوام دقیق رنگ و شماره رو بگی تا بهش بگم..
    عاشق این رنگ مو شدم..
    سوال1-برای زمینه قهوه ای از ترکیب رنگ n5+فندقی 5 واکسیدان 2 ....
    2- برای عکس بالا موهاتون باید کاملا با دکلره روشن وسفید بشه. وروشو با رنگ n9+واریاسیون نقره ای 4 تا 5 سانت واکسیدان 1 رنگساژکنید.خیر با دکو کرم به این حد روشن نمیشه...
    مرسی عزیزم..
    من پوستم گندمی هست و صورتم گرد.. به من میاد این رنگ به نظرت؟.. میخوام تغییر کنم کلی.. بعد عزیزم من اگه 25 بهمن بزنم تا عید رنگم ممکنه تغییر بده..
    بله بهتون میاد ولی با آرایش خیلی شیکتر میشین ...نه زیاد تغییری نمیکنه فقط اگه رشد ریشه های موتون خوب باشه 1 سانتی ریشه ها تیره میشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

اگه میشه فرمول این رنگو مش رو بهم بگید لطفا یکی جواب منوهم بده منتظرم یه فرمولی بدید که اگه امکانش هست لازم نباشه که موهامو دکلره بزنم چون موهام مشکی بوده بعداز اینکه چند ماه پیش رنگشون کردم والن به قرمزی میزنه چچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچککک ککککککککککککککککککککککااا ااااااااااااااااااااااار کنم
    دوست عزیز..این رنگ ومش هم حتما نیاز به دکلره داره...وهیچچچچچچچچچچچ راه حل دیگه ای هم نداره...
    زمینه مو بلوند متوسط 7 طبیعی وروشم مش های روشن طلایی کِرم

• بانک بند ناف