نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,473 به 1,480 از 5411
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط مامی ساینا
    سلام باران جان دوباره مزاحمت شدم لطفا مرا از معضلی که دچار شدم برهان من هیچ وقت برای رنگ مو با اقای همسر مشورت نمیکردم چون زیاد اهل رنگ مو وارایش نیستم اخرین بار هم دوماه پیش زیتونی بدون دکلره کردم که نه همسری دوست داشت نه خودم امروز رنگ پیشنهادی شما که فندقی با هایلایت عسلی است وخودم هم دوست داشتم با او در میان گذاشتم اما او میگه یه رنگ روشن ومتفاوت که به پوستت بیاد بذار چه کنم پیشنهاد شما چیست واگر روشن بذارم بعد پشیمان شدم میتوانم به راحتی رنگ پیشنهادی اول شما را بذارم ببخشید طولانی شد وبسیار هم متشکرم راستی میتوانید عکس رنگ پیشنهادیتون هم برام بذارید دیگه خیلی پررو بازی دراوردم ببخشید
    بله اگر رنگ روشن گذاشتید براحتی میتونید رنگتونو تیره تر کنید درمورد عکس هم در صفحات قبل نمونه این رنگ ولایت رو گذاشتم ...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط شکوفه باران
    سلام خدمت شما باران جان و تشکر فراوان بابت زحمات و توجهتون میخواستم بدو نم رنگ سال 2012 یا 91 خودمون چیه؟ چه رنگی مده؟ و روی موهایی با پایه حدود n4 باسفیدی سمج حدود 40درصد ،رنگ سال رو چطور میشه پیاده کرد ؟بسسسیار ممنون و سپاسگزارم.
    همچنان رنگهای مشکی------- کاراملی-----عسلی------ کاهی ----مسی ---فندقی
    با این رنگ تیره ..بهتره اول با دکاپاژ موهاتونو کمی روشنتر وبعد روشو رنگهای متوسط نسبتا تیره همین تنهایی که گفتم بزنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raaaaz
    سلام باراجون من تصمیم گرفتم رنگ زیرو خودم بزنم واسه هایلایت برم آریشگاه.. عزیزم میخوام یه قهوه ای بزنم زیز.. که روشن هم نباشه.. گفتم الان موهام 8 دودی و 7 زیتونی هست.. چی بزنم برای زیر و این عکس و میخوام.. توی چند صفحه قبل بود ولی زیاد واضح توضیح نداده بودی.. میخوام دقیق بگی برام.. دکلره اش تا چه حد باشه.. و اینکه آیا با دکو کرم در میاد..
    این آرایشگر من کارش خوبه اما خیلی حرفه ای نیست.. مشش خوبه اما زیاد روی مد نیست.. میخوام دقیق رنگ و شماره رو بگی تا بهش بگم..
    عاشق این رنگ مو شدم..
    سوال1-برای زمینه قهوه ای از ترکیب رنگ n5+فندقی 5 واکسیدان 2 ....
    2- برای عکس بالا موهاتون باید کاملا با دکلره روشن وسفید بشه. وروشو با رنگ n9+واریاسیون نقره ای 4 تا 5 سانت واکسیدان 1 رنگساژکنید.خیر با دکو کرم به این حد روشن نمیشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme64
    باران عزیز میشه راجع به [HIGHLIGHT=#ff0000]دکو کرم[/HIGHLIGHT] یکم توضیح بدین و اینکه برای بیس چه رنگهایی مناسبه ممنون از اینکه زمان میزارین و جواب همه دوستان رو میدین
    دکو کرم نوعی پاک کننده ست که کمی قویتر از 000 با اکسیدان 3 هستش که خودش 2 بیس مختلف داره که باید به ترتیب زده بشه...ومن متاسفانه چون با این مواد کار نکردم تجربه ای هم درموردش ندارم بهتره حتما به یک آرایشگر با تجربه مراجعه کنید چون کار باهاش کمی تخصصی تر هست...
    برای پاک کردن جرم رنگهای تیره ای چون مشکی پرکلاغی یا شرابی وکلا رنگهای خیلی تیره بکار میره برای پذیرش وآماده سازی رنگ های جدید روشنتر با تن های متفاوت...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط همیشه بهار
    باران جون سلام و یه سوال از خدمتتون داشتم من موهام بلنده و همیشه رنگ قهوه ای می زنم موی سفید زیاد دارم بخصوص در قسمت جلو معمولا رنگ شماره 5 می زنم ولی این بار شماره 6 استفاده کردم ولی رنگ پشت موهام تیره مونده و جلوی سرم روشن شده ، خودم تو خونه رنگ می کنم برای یکدست شدن رنگ موهام و اینکه بخوام از شماره 6 یا 7 استفاده کنم یعنی یکی دو درجه روشن ترش کنم ولی یکدست بشه باید چیکار کنم ؟؟؟
    عزیزم این طبیعیه که قسمت جلوی سر چون به پوست سر نزدیکتره ازحرارت و گرمای سر رنگ زودتر روشن میشه وموهای پشت سر دیرتر بهتره برای قسمتهای پشت همون رنگی که برای قسمتهای جلو میزنید رو جدا گونه با اکسیدان قویتری مثل 3 ترکیب کنید تا با رنگ جلو یکدست دربیاد...ولی توجه داشته باشید که دیگه سفیدیهارو زیاد کاور نمیکنه.....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

باران جون یعنی برای این عکس نمیشه زمینه قهوه ای که گفتی بزنم بعد هایلایت کنم؟ نمیخوام همه موهام دکلره شه.. بعد عزیزم من موهام از موهای این عکس کمی بلندتره با همین مدل.. زیرشو قهوه ای کنم وروشونو کاملا دکلره؟
    این عکس مگه یه جاهاییش قهوه ای نیست؟
    بنظر من موهای این عکسی که گذاشتی یکدست بلوند روشنه اما با رشد ریشه تیره در حد 2 سانت....
    میتونید زمینه موهاتونو باn4 یکدست تیره کنید وروشو مش پُر سوزنی کرم دربیارید تا به این عکس نزدیک باشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

آهان باشه پس n4 بزنم و مش سوزنی کرم چی میشه؟ شماره اش و فرمولش؟
    عزیزم اینم دکلره داره وحتما هم باید خوب سفید بشه وحتی ممکنه 2 بارهم لازم باشه مواد رو بزنی..اگر تجربه شو نداری حتما باید آرایشگر ماهر برات انجام بده. رنگساژ کرم:n9+واریاسیون نقره ای 4 تا 5 سانت + اکسیدان 1

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    8
    پسند کرده
    0

سلام من می خواستم قبل از رنگ دکو کرم استفاده کنم کسی میتونه کمک کنه و بهم بگه که با چی باید مصرف بشه(منظورم اکسیدان و ... است) و به چه میزان
    متشکرم
    آبراهام لینکلن: مصمم به نیک بختی باش،نیک بخت میشوی.
    www.daeekoochooloo.blogfa.com

• بانک بند ناف