نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,457 به 1,464 از 5407
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط naari
    باران عزیز سلام.من تقریبا 1ماه پیش موهایم را رنگ voilaشماره5.1گذاشتم موهایم یه دست قهوه ای تیره شده،الان دلم میخواد موهایم را به دارچینی تغییر رنگ بدهم،میدونم که باید موهایم را به پایه8برسونم میخوام بدونم راهی هست که کمترین آسیب به موهایم برسد و در عین حال نتیجه دلخواهم را به دست آورم.اگه ممکنه برام توضیح دهید که باید چیکار کنم و از چه فرمول رنگی استفاده کنم.در ضمن من رنگ پوستم سفیده و رنگ چشمام مشکیه،به نظر شما این رنگ بهم میاد؟من رنگی میخوام که جز دسته گرم باشه پیشنهاد شما چیه؟
    دوست گرامی ...باتوجه به رنگ پوستتون بنظرمرنگهای سرد مثل دودی زیتونی بیشتر براتون مناسب باشه..
    میتونید اگر جنس موهاتون خوبه موهاتونو با دکلره روشن یا با 000 دوبار انجام بشه موهارو روشن کنید ورنگ دود ی زیتونی روشن پایه 7روی موی دکلره شده ....ومتوسط پایه 6 روی موی دکاپاژ شده بزنید.
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sara gol
    سلام خانما من یه سوال دارمالبته با عرض معذرت خیلی فوریه تازه عضو شدم لطفا به من کمک کنید. من 5 ماه یش موهام رو دکلره ضعیف revlon زدم و رنگ موهام هم عسلی بود الان میخوام دوباره رنگ کنم یه رنگ تقریبا شکلاتی روشن البته دیگه نمیخوام دکلره کنم لطفا بگید چه رنگ و چه شماره ای خوبه که بشه بدون دکلره انجامش داد از رنگ oreal میخوام استفاده کنم .ممنون
    از سری رنگهای شکلاتی شماره 7+ یک سوم n7 +واریاسیون نقره ای 3 سانت....اگر مارک اورال لین رنگهارو نداشت از سایر رنگهای خوب که قبلا نوشتم تهیه کنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط بهشت
    سلام
    باران جون
    من موهامو شهريور ماه با كرم دكلره بي رنگ كردم ولي رنگش خوب بيرنگ نشد بعضي جاهاش نارنجي كمرنگ و كل موهام زرد شده
    الان 5 6 سانت از موهاي خودم دراومده ميخوام تغييرش بدم
    خيلي هم ضعيف شده و نازك
    لازمه اول كراتينه بشه بعد رنگ بشه
    چكار كنم چه رنگي اش كنم ؟
    موهام صاف و پوستم گندميه والان بسيار ضعيف و شكننده
    عزیزم .... درمورد کراتینه من تجربه ای ندارمووولی درمورد رنگ میتونی با یک رنگ متوسط قهوه ای با تن فندقی شماره های 5 و6 شکلاتی واکسیدان 1موهاتو یکدست کنی ....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nahed
    سسلام باران جون میرسی ازتوجه ات به سوالهای ما خسته نباشی من حدود ده سانت پایین موهام زمینه عسلی و روش را مش استخونی زدم حالا میخام همش یکدست عسلی یا شکلاتی روشن بشه باید ازچه رنگهایی استفاده کنم که پایین موهام روشنترازجلوی موهام نشه؟
    برای اون قسمتها باید رنگ ترکیبیتون رو با اکسیدان 1 که ضعیفتر ه استفاده کنید....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط شادي عسل
    سلام باران خانوم عزيز.من موهام بلوند پلتينه اس الان ريشه ها شيش سانتي دراومده .موهام خيلي پرپشته و بلند و برام گرون درمياد برم آرايشگاه رنگ كنه.
    رنگ پوستم خيلي روشنه و چشمام سبزه.چه رنگ مويي امسال مده و چي بهم مياد تاسنمو جوونتر نشون بده؟مرسي عزيزم :-*
    دوست خوبم....با پوست به این روشنی صد در صد رنگهای گروه سرد زیتونی یا دودی یا بژروشن عالی میشه...
    من اگه جای شما بودم با دکلره موهامو ریشه گیری میکردم ودوباره یکی از این رنگهارو میذاشتم:)))
    یا زمینه همچنان روشن وروش لایتهای دارچینی روشن یانسکافه ای روشن خیلی شیک میشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre66
    سلام هیون عزیز من هم یه سوالی داشتم
    من موهامو زیتونی -دودی کرده بودم (با دکلره) حالا که ریشه درومده میخوام خودم رنگ کنم .خیلی از رنگهای دودی خوشم میاد ...از همه ی طیف هاش.البته تصمیم دارم برای عید مسی رنگ کنم.میشه راهنمایی کنین چه رنگی بزنم خوبه؟چه مارکی؟و اینکه برای عید میتونم مسی در بیارم روش یا نه؟مرسی گلم
    عزیزم...ریشه های دراومده رو باید برای داشتن رنگی یکدست حتما باز با دکلره ریشه گیری کنید که طبعا اگه آرایشگاه برید بهتره...
    برای رنگ مسی هم از شماره های 7 مسی وواریاسیون نقره ای 3 تا 4 سانت میتونید بزنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط *سمیرا*
    سلام باران جان خسته نباشید من 8 ماهه پیش موهامو مشکی پرکلاغی کردم.چون چشمام سبزه میگن بهم میاد. حالا نمیدونم برای سال نو رنگ موهامو تجدید کنم البته با تغییراتی چون احساس میکنم برام تکراری شده لطفا منو راهنمایی بکنبد. وبفرمایید الان مشکی مد هست؟
    دوست عزیز... اگه هنوز آثاری از مشکی روی موهاتون هست که باید برای تغییر رنگ حتما اول یک یا دوبار موهاتونو دکاپاژ کنید یا با 000 یا با ریمور وبعد رنگ جدید بزنید...بله رنگ مشکی هم میزنند.مهم اینه که به شما این رنگ بیاد....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sara gol
    باران جان ممنون جواب سوالم رو دادین من یه سوال دیگه هم دارم بی زحمت میخوام بدونم بدون دکلره با تکرار جند بار رنگ های روشن مثلا رنگهای طلایی میشه به رنگ دلخواه رسید اگر میشه یکم روش رو توضیح بدین.ممنون
    با رنگ های روشن حداقل ماهی یکبار تکرار همون رنگ کمک میکنه تا موهاتون کم کم روشن برسه وبستگی به جنس ورنگش داره 1 تا 2 سال طول میکشه....