نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,441 به 1,448 از 5412
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط nahed
    سلام باران جان ممنونم ازاینکه جواب سوالم رادادی وخسته نباشی من میخام موهام عسلی کنم اگربخام توخونه رنگ کنم باید چه ترکیب رنگی استفاده کنم درضمن عکس موهام راقبلا گذاشته بودم تاحالا هم موهام را دکلره نکردم به نظرشما اگه این دفعه دکلره کنم بعد رنگ کنم موهام یه رنگ میشه ؟برای دکلره کردن موتو خونه برای رنگ عسلی هم لطفا راهنماییم کنین ؟
    اگه در نظر دارید روی موی دکلره عسلی بزنید نه تو خونه امکانش نیست ومن توصیه نمیکنم.....حتما باید آرایشگر براتون بزنه....
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مامی ساینا
    سلام باران جان خسته نباشی من کاربر جدیدم موهای من مشکیه وپوستم سبزه رنگ الان موهام زیتونی شماره هفت بدون دکلره است میخام رنگ وهایلاتی زیبا بهم معرفی کنی که خیلی هم شیک باشه لطفا باشماره دقیق رنگها چون من اصلا از رنگها چیزی نمیدونم
    زمینه موهاتونو با ترکیبی ازفندقی وقهوه ای تیره شماره 5 یکدست کنید وروشم هایلایت روشن عسلی درآورید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=shohreh-sh][quote="باران7":2o9yjp6e]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "shohreh-sh":2o9yjp6e
    سلام باران جان
    من موهایم همیشه با تن های گرم رنگ شده ،مثل فندقی یا شکلاتی. حالا برای تغییر می خوام برم سراغ رنگهای سرد مثل دودی زیتونی . برای این کار باید ابتدا با 000 دکوپاژ کنم ؟ چند بار این عمل را انجام بدم تا جرم رنگ قبلی خارج بشه؟
    ممنون از پاسخگویی
    اگه موهاتون جنسش خوبه ومقاومه میتونید تا 2بارم با 000 کارکنید تا نتیجه بهتری بگیرید.[/quote:2o9yjp6e]

باران جان ممنون از زحمتی که کشیدید.
    میخوام زحمت بکشید و با این شماره رنگ هایی که گرفتم ،من را راهنمایی کنید.
    از مارک توژورس 8/13 (بژ) و 8/0 . از مارک پرلا کالر 7/11(زیتونی).
    باران جون آیا میتوانم با این شماره ها رنگ خوبی در بیارم؟ اگر به ترکیب با رنگ دیگری هم نیاز هست ممنون می شم من را راهنمایی کنید.یا اگر نیاز به تغییر شماره است بگید تا عوض کنم.(رنگ پوستم گندمی و چشم هام قهوه ایی است)
    من همیشه با اکسیدان 1 کار می کنم چون سفیدی در موهام دارم آیا این روش مناسب است؟
    برای دکوپاژ با 000 باید از اکسیدان 3 استفاده کنم ؟ وچه مدت باید روی موهایم بماند؟
    میشه روی این ترکیب رنگ بالا یک هایلایت زیبا هم درآورد؟ ممنون میشم اگر برایتان مقدور است یک عکس بذاری با این ترکیب و هایلایت آن . [/quote:2o9yjp6e]
    عزیزم..این ترکیب رنگ زمانی روی موهاتون قشنگ میشه که پایه موهاتون کاملا روشن شده باشه که بعید میدونم روی مویی که با 000 روشن باشه خوب دربیاد....معمولا روی دکاپاژ از رنگهای پایه 6 و7 استفاده میشه نه رنگهای به این روشنی ....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab86
    سلام باران جان
    ممنون میشم سوالم راجواب بدی
    من رنگ موهام قهوه ای است امسال ارایشگرودو بار با بی رنگ کننده و بعد رنگ رنگ موهام را قهوه ای نسبتا روشن در اورده
    حالا میخوام به کمک خواهمر موهام را خودم رنگ کنم
    میشه بگی از رنگ ویلا
    چه رنگی و چه شماره ای بخرم ؟
    که موهام یک دست و قهوه ای در بیاد
    و لطف کنی شماره اکسیدان واینکه چند دقیقه رو موهام بماند را بگی
    ممنون میشم از لطفت
    اگه منظورتون قهوه ای تیره هست که باید با ترکیب رنگ N5+شکلاتی 5 واکسیدان 1 موهاتونو یکدست کنید....45 تا 1 ساعت...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهزاده خانم
    من رو موهام مش هست حدود 10 سانت پایین موهام . اگه بخوام روش رنگ نسکافه ای و یا فندقی بزنم مشها معلوم می شه
    دوست عزیز.اگه رنگتون تیره هم باشه بعداز چند بار شستن قسمتهای مش شده روشن تر میشه...ولی خیلی بد نمیشه سایه ای ازتیره وروشن لابلای موهاتون مییندازه که مثل هایلایت دیده میشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مادر عرشیا خان
    سلام باران جونم من برا رنگ بلوند متوسط دودی زیتونی همون رئگهایa+c+mرو که گفتی شماره 9 رنگm10+c10+a9+واریاسیون نقره ای چون میخوام با رنگ روشن کنم نمیخوام دکلره بذارم.چون موهام سه رنگ بود.مشکی+قهوه ای تیره+قهوای روشن واخرین بارم n6گذاشته بودم و ازتون پرسیدم که دکاپاز کنم با 000یا نه اما جواب ندادین یه تیکه از موهامو از ته مامانم برید تو مخلوط رنگها گذاشت همون جور که گفته بودی با حساب تیره روشنی اما بعد از زمانش رنگ موهام شده بود بلوند عسلی که زردی و قرمزی داشت.خیلی عسلیش خوشرنگ بودا اما به لباس من نمیخوره که سبز.ابیه. خیلی پریشونم گلم . بگو تا چیکار کنم اون رنگ زیتونی در بیاد.مامان میگه برو ارایشگاه یه کاری میکنه اما من گفتم دوستم کمکم میکنه هر کی با فرمول رنگهاش رنگ کرده راضیه منم میشم. دوست دارم دوست جونم کمکم کن هر چی بگی میخرم و میذارم خانوم پر حوصله
    دوست خوبم اگه نمیخواهید موهاتونو دکلره کنید با 000 هم با این شماره ها نتیجه رنگ زیتونی نخواهید گرفت چون خیلی روشن هستند..روی پایه دکاپاژشده با 000 از شماره های 6 وترکیب همون تنهای دودی وزیتونی قابل استفاده س و رنگ متوسط مایل به تیره زیتونی خواهید داشت...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tinaa
    سلام باران جان میخوام روی مویی که دوماه پیش n5 زده شده فندقی یا دودی زیتونی دربیارم باید چه کارکنم؟میشه لطف کنی مقدار و شماره رنگ و واریاسیون را برای دورنگ مورد نظر بهم بگی
    ممنونم
    برای فندقی که مشکلی نیست ... ازترکیب رنگهای فندقی وتنباکویی شماره 6 واکسیدان 2 به این رنگ می رسید.
    ولی برای زیتونی بهتره قبلش با 000 واکسیدان 3 کمی موهارو روشن وروشو با رنگهای دودی وزیتونی شماره 6 بمقدار مساوی واکسیدان 1 وواریاسیون نقره ای به رنگ زیتونی متوسط مایل به تیره در بیارید...برای زیتونی روشنتر هم که حتما باید پایه مو با دکلره خوب روش بشه وبعد رنگساژ زیتونی بزنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=shohreh-sh][quote="باران7":1pwo0nls][quote="shohreh-sh":1pwo0nls][quote="باران7":1pwo0nls]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "shohreh-sh":1pwo0nls
    سلام باران جان
    من موهایم همیشه با تن های گرم رنگ شده ،مثل فندقی یا شکلاتی. حالا برای تغییر می خوام برم سراغ رنگهای سرد مثل دودی زیتونی . برای این کار باید ابتدا با 000 دکوپاژ کنم ؟ چند بار این عمل را انجام بدم تا جرم رنگ قبلی خارج بشه؟
    ممنون از پاسخگویی
    اگه موهاتون جنسش خوبه ومقاومه میتونید تا 2بارم با 000 کارکنید تا نتیجه بهتری بگیرید.[/quote:1pwo0nls]

باران جان ممنون از زحمتی که کشیدید.
    میخوام زحمت بکشید و با این شماره رنگ هایی که گرفتم ،من را راهنمایی کنید.
    از مارک توژورس 8/13 (بژ) و 8/0 . از مارک پرلا کالر 7/11(زیتونی).
    باران جون آیا میتوانم با این شماره ها رنگ خوبی در بیارم؟ اگر به ترکیب با رنگ دیگری هم نیاز هست ممنون می شم من را راهنمایی کنید.یا اگر نیاز به تغییر شماره است بگید تا عوض کنم.(رنگ پوستم گندمی و چشم هام قهوه ایی است)
    من همیشه با اکسیدان 1 کار می کنم چون سفیدی در موهام دارم آیا این روش مناسب است؟
    برای دکوپاژ با 000 باید از اکسیدان 3 استفاده کنم ؟ وچه مدت باید روی موهایم بماند؟
    میشه روی این ترکیب رنگ بالا یک هایلایت زیبا هم درآورد؟ ممنون میشم اگر برایتان مقدور است یک عکس بذاری با این ترکیب و هایلایت آن . [/quote:1pwo0nls]
    عزیزم..این ترکیب رنگ زمانی روی موهاتون قشنگ میشه که پایه موهاتون کاملا روشن شده باشه که بعید میدونم روی مویی که با 000 روشن باشه خوب دربیاد....معمولا روی دکاپاژ از رنگهای پایه 6 و7 استفاده میشه نه رنگهای به این روشنی ....[/quote:1pwo0nls]

سلام باران جان
    میدونم این بار دعوام می کنی !!!! مثل عید گذشته که خیلی سوال کردم و شما...... اخرش هم برای درآوردن رنگ عسلی خودم را دادم دست یک آرایشگرکه موهامو دکلره کرد و سوزوند و رنگ عسلی را هم در نیاورد!!!!

عزیزم من تا حالا تن دودی زیتونی استفاده نکردم و خیلی هم تو استفاده از آن دو دل هستم . می خوام یک راهنمایی اساسی بهم کنی تا از شک و دو دلی دربیام .
    با توجه به گندمی بودنم و قهوه ایی بودن چشمم ،آیا این تن رنگ بهم می یاد؟ اگر نه از همان تن گرم استفاده کنم. در صورتی که جوابتان مثبته با توجه به این که می خوام با 000 موهام را جرمگیری کنم و از تن رنگ گرم خارج کنم ،شماره ی دقیق رنگهای موردنیاز را برام می زارید؟
    باران جون امیدوارم درک کنید دودل بودن و ذهنیت نداشتن از نتیجه ی کار و در کنار آنها مبتدی بودن چقدر انتخاب را سخت می کند.
    ممنون از زحمتی که می کشید. [/quote:1pwo0nls]
    عزیزم ..من اگه بجات بودم رو همون رنگای گرم مانور می دادم بنظر م این تناژ ها بیشتر به چهره ت میاد....برای تنوع میشه روی زمینه رنگ ساده متوسط تکه های از هایلایت عسلی روشن بزنی...تا تنوعی باشه برات...

• بانک بند ناف