نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,369 به 1,376 از 5411
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط elham61
    سلام
    من يه سوال چند مرحله اي دارم ... ببخشيدااااااا
    من پارسال موهامو هايلايت عسلي و نسكافه اي كمرنگ كردم. از اون به بعد هر ماه يا دو ماه ريشه رو نسكافه اي روشن كردم. حالا تصميم دارم باتوجه به اينكه موهام فر و وزه كراتينه كنم. به نظرتون همين رنگ روشنش رو كراتينه كنم و هر ماه دوباره ريشه رو رنگ كنم ؟؟ يا اينكه برم موهام رو با تركيب C2 و M4 رنگ كنم و لا به لاش لولايت دربيارم (اصلا لولايت رو چه رنگي دربيارم كه خوب بشه) و ديگه ريشه نياز به رنگ ماهانه نداشته باشه و بعد كراتينه كنم؟؟؟
    چقدر سوال !!!
    دوست خوبم...من درمورد کراتینه تجربه ای ندارم وبهتره درموردش با آرایشگرتون مشورت کنید.ترکیب این دو رنگی که نوشتید خودش به مشکی میزنه ولولایت رو روی زمینه روشن میزنند وبعد رنگساژ بارنگهای تیره تر....
    مشابه این عکس..البته این یه نمونه شه ست ومدلهای زیادی میشه با این روش زد.

دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa1
    shab4280 نوشته است:
    سلام خسته نباشید من رنگ موهام قهوه ای روشنه الانم حدودا دوسانت ریشه موهام اومده رنگ موهای ریشه م قهوه ای تیره مایل به مشکیه.رنگ قهوه ای روشنی که الان رو موهام هست رو با ترکیب رنگ 9/2 دودی با کمی واریاسیون دودی و سبز زدم البته با اکسیدان زیاد
    الان میخوام موهام رنگ این عکس بشه باید چه رنگهایی رو ترکیب کنم؟ رنگ موی این عکس چه رنگیه؟

تن این رنگ بلوند متوسط دودی زیتونی ست باترکیب رنگهای M9+C9+A9 بمقدار یکسان از هر تیوپ+واریاسیون نقره ای 3سانت ودودی وزیتونی 2 سانت از هرکدوم واکسیدان 2....ولی بازم تاکید میکنم این رنگها با یکبار زدن روی موی بدون دکلره شاید نتیجه دلخواه نده وبهتره تکرار بشه هر 2 هبته یکبار..

ممنون بخاطر جواب فوریت باران جون.امروز این ترکیبات رنگی که کفتی زدم رنگ موهام خیلی روشنتر از این عکس شد شبیه قسمت روشن این عکی رنگ تار مویی که جدا روی شونه خانومه تو عکس ریخته.یکمی هم زردیش زیاده به نظرم.دوست دارم موهام یه درجه از این تیره تر شه چیکار کنم باران جون؟

باران جون سلام
    من رنگ موهام الان قهوهوه اي تيره است يكبار 3.7 گذاشتم بار اخر 6 اورال الان مي خواهم همين رنگي كه صفح 138 است رو بذارم منتها دو دررجه تيره تر چكار بايد بكنم
    ممنون
    دوست خوبم با پاسخگویی ونقل قول پستهای دوستان شماره صفحات بهم میریزه ممنون میشم عکسو مجدد بگذاری:*

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal banoo
    سلام باران جون
    یه سوال
    من موهامو رنگ n2و n3 باهم قاطی گذاشتم الان میخوام بلوند یا تنباکویی کنم
    میشه راهنماییم کنین چطوری این کارو بکنم تا خوب بشه رنگم
    روی این رنگ که به مشکی میزنه عملا هیچ رنگی باز نمیشه..مگه اینکه با دکو کرم خوب روشن وجرم مشکی گرفته بشه وبا توجه به درجه ی روشنی نهایی مو از رنگهای مناسب انتخاب بشه.....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=aavvaa]
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط "فرشته1":2735sibj
    سلام باران عزیزم ممنون از لطفت یه سوال:
    من موهامو کلا دکلره کرده بودم الان 10 سانت رشد کرده و دورنگ شده میخواستم با این اوضاع من موهامو چیکار میتونم بکنم
    رنگ مد 2012 چیه ؟
    میتونم رو موهام بزنم یا نه؟

قربونت برم اگه ممکنه زودتر جوابمو بده
    ممنوووووووووووووووووووووو وووووون
    دوست عزیز.... الان بیشتربا ترکیب رنگهای شکلاتی وتنباکوئی یا فندقی رنگهایی با تناژهای گرم که کمی قرمزی هم دارند مده...
    بله شما میتونید ابتدا قسمتهای روشنو با ترکیباین رنگها تا درجه 6 با اکسیدان 1 رنگ وسپس همین ترکیبها روبا اکسیدان 2 برای قسمتهای تیره بزنید تا موهاتون یکدست بشه....
    منم همین مشکلو داشتم و موهامو تنباکویی رنگ کردم اما بعد از یه هفته رنگش کم شد و بعد از دو هفته کلا رنگش رفت حتی آرایشگر گفت تا سه بار موهاتو با شامپو نشور منم نشستم. حالا موهام همون رنگ قبلیه یه زیتونی مایل به زرد که ازش متنفرم و همیشه موهامو می بندم که قسمت رنگ شدشو نبینم. می شه کمکم کنید. چیکار کنم که رنگ نره.
    نمی خوام مشکی کنم و دکلره هم نه
    تورخدا یه راه حل بهم بدین[/quote:2735sibj]
    عزیزم... رنگساژ ها روی موی دکلره بعداز چند بارشستن کیفیتشونو از دست میدن ودیگه مثل روز اول نمیشن مخصوصا اگه روشنم باشن که زودتر پاک میشن...مگه اینکه زود زود رنگساژ تکرار بشه. برای یکدست کردن موهاتون پیشنهاد میکنم همون روشی که بدوستمون گفتم شما هم انجام بدید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مادر عرشیا خان
    سلام باران جان. از اینکه با صبر و حو صله به همه جواب میدی و همینطور اینقدر ماهری که هر عکسی میذارن ترکیب رنگشو میگی بهت تبریک میگم. میخواستم یه مشاوره ازتون بگیرم بابت رنگ موهام عزیزم.
    من 1ماه دیگه عروسیه خواهرم هستش موهام بد رنگ میگیره همینطور برا دکلره هم بعضی جاهاش رنگ باز نمیکنه جنسه موهام هم فره و با دکلره دمج میشه. رنگ پوستمم گندمیه و رنگ چشمهام قهوهای تیره. لباسمم رنگ سبز بنهتون هستش. مامانم هم از ارایشگرهای قدیمیه که فقط کاره مارو راه میندازه میخواستم ببینم با این توضیحات من رنگ موم چی باشه که خیلی قشنگ بشه . لطف کن ترکیباتشم برام بذار گلم تا مامانی بدرسته. خیلی خیلی ازت ممنون میشم عزیزم.اگه عکسی هم از رنگه پیشنهادیتم داشتی بذاری که واقعا شرمندم میکنی. منتظرتم
    دوست خوبم ممنونم از محبتت:)
    اگه میخوای با لباست یکم همخونی داشته باشه میتونی از رنگهای دودی زیتونی تیره برای زمینه استفاده کنی وروشو یا با کلاه یا فویل مشهای روشن کرم در بیاری که خیلی شیک میشه..بشرطی که زمینه موهات اصلا تن قرمزی ونارنجی نداشته باشه....از رنگهای C6+M5+ واریاسیون نقره ای 3 سانت ورنگها یکسان برای زمینه +اکسیدان 2 ومش روشن کرم پایه دکلره روشنِ روشن ورنگساژ N9+واریاسیون نقره ای 3سانت واکسیدان 1
    ابتدا با این رنگ به قسمتهای تیره وبعداز 20 مین به جاهای روشن میزنی تایکدست دربیاد.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iceflower
    سلام عزیزم من میخوام موهامو واسه عید این رنگی کنم ( عکس سمت راست ). پایین موهام مش هست روی موهام شماره 4 زدم که ( شهریور ماه ) که رنگ موهای خودم بود. حالا میشه بهم بگی که این چه رنگیه ؟ و اینکه باید موهامو ذکلره کنم ؟

این رنگ بایدروی زمینه دکلره زده بشه...بلوند متوسط دودی زیتونی ....رنگساژ: ترکیبی از دودی 7+زیتونی 7+واریاسیون نقره ای 3سانت واکسیدان 1
    روی موهای شما که خیلی تیره س وحتما باید اول دکلره بشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin_b
    سلام باران جان
    من موهام رو قهوه ای تیره رنگ کردم و سفیدی هم داره حالا می خوام برای عید زیتونی با تون دودی براق بزنم
    می خوام دکلره نکنم از چه ترکیبی استفاده کنم که سفیدی ها رو بگیره ورنگ هم براق در بیاد(اگه زیتونی تیره هم بشه مهم نیست فقط می خوام براق در بیاد وتون قرمز و نارنجی نداشته باشه)
    ممنون
    عزیزم...بهترین رنگی که میتونم بهت پیشنهاد بدم رنگهای اورال هست.شماره ی 6 زیتونی ودودی رو طبق دستوراش اجرا کن وازاون تثبیت کننده وشامپو یی هم که داره برای چندین بار در آخر آبکشی مو بزن ....البته میشه که کمی ازواریاسیون سبز تا 1 سانت یا 1 سانت M4 با رنگات ترکیب کنی برای گرفتن قرمزیش....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=ghazal banoo]
    نقل قول نوشته اصلی توسط شيـدا":2dwele6c][quote=iceflower]سلام عزیزم من میخوام موهامو واسه عید این رنگی کنم ( عکس سمت راست ). پایین موهام مش هست روی موهام شماره 4 زدم که ( شهریور ماه ) که رنگ موهای خودم بود. حالا میشه بهم بگی که این چه رنگیه ؟ و اینکه باید موهامو ذکلره کنم ؟

منم دقيقا دنبال همين رنگ هستم. ايا ميشه با رنگ بدون دكلره درش آورد ؟[/quote]

منم میخوامممممممم[url="
    <a class="postlink" href="http://www.smilehaa.org?">www.smilehaa.org?[/url]? ?>http:>[/URL
    ]

اما من موهام رنگ n2 , 3 داره
    اگه دکلره کنم چجوری اگه میشه مارکه پودرم بهم بگین لطفاً
    [/quote:2dwele6c]
    موهای شما که واقعا تیره س برای این رنگ وحتما اول خوب دکلره باید بشه ولی آرایشگرتون بایدماهر باشه وبدونه که احیانا سبز نشه ...

شیدای عزیز: سوال شمارو هم دیدم لطفا به پاسخ پست قبل که فرمول رو نوشتم دقت کنید:*