نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,297 به 1,304 از 5407
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط mara
    سلام باران جان خواهرم از این رنگ مو خوشش اومده میخواد این رنگ مو رو با مشهای روشنتر در بیاره میشه بگی برای مشهاش از چه ترکیبی استفاده کنه اونم سبزه کم رنگه فکر میکنی بهش میاد در ضمن قرار موهاشو فر کنه آیا تو فر این رنگ با مش روشنتر به چشم میاد
    ممنون
    چه رنگی دوست عزیز؟!
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان نجوا
    سلام باران جون
    يه سوال داشتم در مورد رنگ مويي كه مارا جون گذاشته ( قهوه اي طلايي ) از اين رنگ مو خوشم اومده ايا امكانش هست اين رنگ مو رو به موهام بزنم ؟و ايا اين رنگ مو به افراد سبزه ميادش يا نه ؟ با توجه به اينكه موهام الان قهوه اي با تن قرمزي داره اگه مي شه آيا فرمولش مثه هموني كه واسه مارا نوشتي يا نه فرمولش فرق مي كنه لطفا برام بنويس ؟البته موهاي من كوتاه و كم پشت هستش
    ممنون ميشم كه سوالات ما رو با صبر و حوصله جواب ميدي......... (
    بوسسسسسسسسس و تشكر فراواااااااااننننننن
    بله این رنگ به پوست شماهم میاد ....روشنترین رنگ از سریG + کمی هم N8 میزان رنگها باتوجه به حجم موهاتون ترکیب میشه از یک تانصف تیوپ +واریاسیون نقرهای 3 سانت واکسیدان2
    درضمن این رنگ انتخابی شما تن قرمزی هم داره ....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maman mersana
    سلام باران گلي من رنگ موهام بلوند دودي روشن بوده (عكس موهامه) حالا يه رنگ 4.1 قهوه اي دودي با اكسيدان 2 گرفتم به نظرت واسه يه دست تيره شدن اين رنگ خوبه؟؟ با شستن روشن نميشه ؟ يا اصلا خوب در مياد ؟؟؟ زيادي تيره نيست ؟؟ من ميخام قهو ه اي خوش رنگ بشه وارياسيون نميخاد ؟؟ ممنون ميشم زود جوابمو بدي گلم
    دوست خوبم رنگ N4 برای اولش که میزنی خیلی تیره میشه ولی به مرور بعداز شستن رنگش باز میشه ..بهتره با یک سوم ازرنگ C6 یاM6 ترکیب وبهموهاتون بزنید واریاسیونم نمیخواد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره سربي
    سلام . من موهاي خودم مشكي و كمي هم سفيدي داره . دلم ميخواد يه رنگي بزارم كه هم شيك باشه هم اين كه احتياج نداشته باشه كه هميشه آرايش داشته باشم . در ضمن پوستم هم سبزه هست لطفا" رنگي پيشنهاد بدهيد كه پوستمو تيره تر نشون نده.ممنون از همه دوستان
    دوست عزیز....با استفاده از رنگهای با تناژ گرم به پوستتون رنگ میدید وبهتونم میاد ترکیبی از رنگهای شکلاتی پایه5 + تنباکویی 5 واکسیدان 3 چون سفید هم دارید برای پوشش دهی بیشتر ازاین شماره ها استفاده کنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط نارسيس ف
    با تشكر از باران عزيز
    لطف مي كني از رنگ دارچيني و ماسه اي عكس بذاري..........وتركيباتش رو هم بگي من مي خوام رنگ اورال بگيرم.............
    الان موهام رنگ تركيبي از رنگ فندقي و ماهاگوني است.
    رنگ پوستم گندميه و رنگ چشمام قهوه اي روشنه.به نظرتون دارچيني بم بيشتر مي ياد يا ماسه اي .......البته بدون دكلره مي خوام
    لطف مي كني كه جواب بدي

دارچینی.... روی موی دکلره پایه 8از ترکیب رنگهای نسکافه ای 7 +تنباکویی 7+اکسیدان1

ماسه ای ....زمینه روشن با دکلره کاملا سفید رنگساژم:ترکیبی از C7+A7+واریاسیون نقره ای 2 سانت واکسیدان 1

دوست عزیز....هردوی این رنگها باید روی موی روشن زده بشه چون روی موهای شما تیره درمیاد..به شما بیشتر دارچینی میاد....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان مهربون
    باران عزيز سلام
    من تازه عضو شدم و فقط به خاطر اينكه از شما يه سوال بپرسم اين كارو كردم

عزيزم من موهام مشكي بود و تا حالا دو بار رنگ كردم . الان رنگ موهام عنابيه كه يه كمي به قرمزي ميزنه و اصلا دوستش ندارم
    حالا قصد دارم برم آرايشگاه رنگ موهامو پاك كنه و بعد هايلات كنم . يعني روي موهاي مشكي خودم . رنگ پوستم گندمي رو به سبزه است . حالا به نظر شما من رفتم آرايشگاه ازش بخوام كه چه رنگ هايلايتي برام بذاره كه خووب بشه .
    اينكه گفتم ميخوام رنگ موهامو پاك كنم و روي موهاي خودم باشه دليلش اينه كه قصد بارداري دارم و نميخوام وقتي ايشاله باردار شدم وقتي موهام دراومد ريشه ها جلو ه ي بدي داشته باشه
    در ضمن چشمامم مشكيه وپايين موهامم فر داره يعني يك سال و چند ماه پيش فر كردم
    ممنون ميشم جوابمو بدي
    دوست عزیز ...میتونی از هایلایتهایی باتناژعسلی روشن روی موهات بزنی...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farinaz13
    سلام. سوالی که دارم در مورد رنگ موهای مامانمه. یک ماه پیش برای اولین بار بادمجونی تیره کرد. بعد خیلی تیره شد. ده روز بعدش رفت چون فروشنده بهش گفته بود ده روز بعد بیا تا حسابی موهات شرابی شه. اما این بار بلوطی قرمز گرفت و زد اما بازم تیره بود. الان پشیمون و می خواد به همون تن قهوه ای سابقش برگرده. رفت و بهش رنگ 9 دودی داد با اکسیدان ضد قرمزی و واریاسیون سبز. اینا رو 3 روز پیش زد اما خیلی خیلی تیره است و تن شرابی و قرمزش هنوز رو موهاش هست. می شه راهنماییم کنین که چی کار کنه که تن شرابی و قرمز موهاش بره و دوباره به قهوه ای برگرده. در ضمن تیره هم نباشه. همون مایه های 8 اینای قهوه ای باشه. الان که این 9 رو زده خیلی تیره است و دوست نداره. مرسی.
    دوست عزیز....تنها راه پاک کردن اینرنگهااستفاده از ریموورهست که حتما باید توسط آرایشگر انجام بشه چون کاری کاملا تخصصیه....وبعداز پاک شدن رنگ دلخواه باتن قهوه ای دلخواهتون زده بشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه 2
    سلام باران عزیز.ممنون از اینکه وقت میذاری وسوالها رو با حوصله جواب میدی.
    خانمی من موهام قهوهای تیره ترکیبی از n5+w5هست که با راهنمایی شما رنگ کردم والان 3 سانت رشد ریشه دارم ومیخوام موهامو این رنگی کنم. شما در چند صفحه پیش گفتید ترکیبی از تنباکویی با ماهاگونی روشن اما نگفتید چه شمارههایی؟وچه مقدار از هرکدوم؟ در ضمن 000 هم لازم داره. خیلی خیلی ببخشید.بی نهایت ممنونم.
    دوست خوبم....زمینه الان موهای شما برای داشتن این عکسی که گذاشتید تیره هست وحتما باید با دکاپاژ 3تا 4درجه روشن بشه وبعد از رنگهای پایه 8 و9 روش زده بشه.....بمقدارمساوی ازهررنگ با توجه به حجم موهاتون باید ترکیب بشه.