نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,289 به 1,296 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط نگین 31
    سلام باران جان
    من الان رنگ موهام اینیه که تو عکسه البته ریشه هام یه چند سانتی دراومده.
    رنگ دودی روشن 8یا9 هستش
    میخوام یه رنگ قشنگ بزارم که تیره باشه آیا نیاز هست رنگ تکرار باشه یا یک بار رنگ گذاشتن کافیه؟
    الان چه رنگ مویی مد هستش؟ ممنون

>
    با سلام و با اجازه باران جون من موهام دقیقاهم رنگ موهای شما بود .اولا موهای شما فاقد رنگدانه قر مز هست وبه راحتی تیره نمیشه.اگر هم بشه بعد از 2بار شستن سبز میشه.و در ضمن در زمستان رنگهایی مد هستند که تن قرمز دارند.من با اجازه باران جان به شما 2 ترکیب رو معرفی میکنم.
    1.W5nesf+W6yekchaharom+oksidane1رنگ شکلاتی با تن قرمز
    2.H5+C5+okside1رنگ عسلی
    البته شما دوست عزیز به گفته های من اکتفا نکنید و صبر کنید که با ران جون دقیق تر شما رو راهنمایی کنن

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sanni
    سلام میشه لطف کنید راهنمایی کنید که به چه نسبت باید رنگ و اکسیدان قاطی کنم تا سفیدیام رنگ بگیره و هم اینکه قرمز نشه و وقتی میشورم زود نره
    با سلام شما برای رنگ کردن موها تون از گروه Nکمک بگیرید .با اکسیدان6%به نسبت مساوی.نه رقیق ونه غلیظ.با اجازه باران جونی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط rgh

سلام باران جان
    من برای اولین باره که می خوام موهامو هایلایت کنم و رنگ طبیعی موهام تیره است پوستم هم روشنه. قرمزی را اصلا دوست ندارم و میخوام هایلایت طبیعی در بیاد

1- چه رنگی بزارم که طبیعی باشه. خودم رنگ بالا را دوست دارم. آیا خوبه و آیا روی موی من در میاد (بدون دکلره)
    2- به آرایشگر باید چی بگم که قرمز نداشته باشه و بهم بیاد؟
    3- می خوام هایلایت طبیعی باشه و براق هم باشه. آیا حتما باید به آرایشگر بگم شدت های لایت ساقه موها بیشتر باشه و هرچه به سمت ریشه مو میره از شدت های لایت بطور غیر یکنواخت کم کنه یا وقتی بگم طبیعی خودشون میدونن؟ ضمنا برای طبیعی بودن بهم بگین چی بگم و آیا هایلایت باید در قسمتهای کوچک کوچک انجام بشه؟
    4- نظر شما در مورد انتخاب رنگ چیه؟
    5- راستی در خیلی پستها گفتید از واریاسیون استفاده بشه. آیا به مرور و در اثر شستن رنگ تغییر نمیکنه؟ و اگر تغییر کرد باید چکار کرد؟ ضمنا از شامپوی خاصی باید باید استفاده کرد که حتما Conditioner داشته باشه یا بعدش از نرم کننده استفاده کرد؟ (من شامپو ضد شوره خنک کننده کلیر‎- Clear - Anti Dandruff Ice-Cool استفاده میکنم)
    ممنون
    با سلام این رنگ موی قهوه ای طلایی N6+G7nesf+varyasione noghrehey3 sant+oksidane9%روی موی طبیعی هست
    واریاسیون هم در رنگ مو ها بعد از 3 بار شستن از بین میرنو باید برای تثبیت رنگ موی مورد نظر حد اقل 2 هفته یک بار رنگ رو تجدید کنید.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط صدف
    باران جون برای اینکه موهام رو با000روشن کنم چقدر باید اکسیدان بزنم یعنی نسبت اکسیدان به 000رو می خوام واگه ممکنه یه مارک برای 000معرفی کن
    اینقدر بریزید که مثل ماست بشه .واگه میخواین خیلی روشن شه اکسید12%واگر نه9%

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره سربي
    سلام . من موهاي خودم مشكي و كمي هم سفيدي داره . دلم ميخواد يه رنگي بزارم كه هم شيك باشه هم اين كه احتياج نداشته باشه كه هميشه آرايش داشته باشم . در ضمن پوستم هم سبزه هست لطفا" رنگي پيشنهاد بدهيد كه پوستمو تيره تر نشون نده.ممنون از همه دوستان
    من این رنگ روامتحان کردم وخوبهH7+C7با اکسیدان 6%به نسبت مساوی که به شما یک عسلی متوسط و براق با قرمزی حداقل میده

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.maryam
    سلام دوستان من خودم موهامو رنگ میکنم میخواستم بدونم چیکار کنم رنگ موم قرمزی نداشته باشه
    هر مارکیم انتخاب میکنم بازم قرمزی داره
    با سلام من رنگM6+C6+A6+3sant noghrehey+2sant dodyبااکسیدان 2 اگر بخواین روشن باشه .قرمزیش هم خیلی نا محسوسه .وبعد از چند بار شستن از نظر من زیبا تر هم میشه

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=*Shirin*][quote="باران7":ra8w27yi]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "*Shirin*":ra8w27yi
    باران جان ممنون میشم من رو هم راهنمایی کنید... من راهنمایی هایی که برای دوستان هم نوشتید خوندم... کم و بیش مشابه بود اما از اونجایی که موهام چند رنگه ممنون میشم من رو هم راهنمایی کنید:

من موهامو همیشه عسلی میکردم البته آرایشگاه و بدون دکولاره... الان 6 ماهی هست که رنگ نکردم و ریشه مشکی بیرون زده.

حالا اگر بخوام خودم موهامو "قهوه ای طلایی" کنم باید چه رنگی و چطور و چقدر استفاده کنم؟ واقعن ممنون میشم راهنماییم کنید.
    دوست عزیز...ترکیبی از رنگG7 نصف تیوپ+N6 نصف تیوپ وواریاسیون نقره ای 3 سانت +اکسیدان 2 اول به قسمتهای مشکی وبعداز 35 مین به نقاطروشن...[/quote:ra8w27yi]

باران جان
    واقعن ممنون که راهنماییم کردی... فقط ممکنه مقدار اکسیدان و یه مارک خوب برای رنگ ها و اکسیدان هم بهم معرفی کنید؟ اگر امکانش هست. ممنون[/quote:ra8w27yi]
    مارکهای اورال- بس - اُلیو- وُیلا....اکسیدان هم تمام این رنگها از مارک خودشون دارند...بمقداری با رنگ ترکیب میشه که مثل ماست غلیظ دربیاد.
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط صدف
    باران جون برای اینکه موهام رو با000روشن کنم چقدر باید اکسیدان بزنم یعنی نسبت اکسیدان به 000رو می خوام واگه ممکنه یه مارک برای 000معرفی کن
    مارک بِس....ومثل ترکیب رنگ که درپست بالا جواب دادم....
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...