نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,265 به 1,272 از 5412
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط tala21
    با سلام وخسته نباید خدمت باران عزیزوتشکر از اینکه وقتتونو در اختیار من ودوستان قرار میدین من حدود 1ماهه که عضو سایتتونم و از این بخش مطالب زیادی یاد گرفتم. باران جون من میخوام با راهنمایی شما مو ها مو رنگ کنم.من سفیدم باچشمای قهوهای تیره 26 ساله موهام مدله سیبله رنگ موهامc7+M7+a7+3sant varyasion noghreey+1santsabzزدم نوک موهام 3سانت زتونی تیره است و3سانت ریشه قهوه ای .بااین توضیح که من قبلاموهام بلوندبوده که کوتاه شده که الان دو رنگه.باتوجه به این توضیحات لطفا یک رنگ شیک بدون قرمزی بافرمول کامل که هم موهام یک دست بشه هم تیره نباشه مثلا6یا5باشه .دیگه خلاصه بکش و خو شکلم کنمیبوسمت وممنون شب یتداتم مبارک.bye
    دوست خوبم..... همین ترکیب رنگی که نوشتی خوبه ولی یک شماره پائین تر شماره 6 از هرکدومو باهم ترکیب کن وبه کل موهات بزن...ایشالا که قرمزی نخواهد داشت.ابتدا قسمتهای تیره تر وبعد روشنتر زده بشه...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ROYAL
    باران جون اگه كسي 40%موهاش سفيدباشه وبخواددكلره كنه بايدچه رنساژي بكارببريم تاسفيديهاش روهم بپوشونه.يه سوال ديگه هم داشتم اگه موهاي كسي با حنايارنگاي تيره رنگ شده باشه وبخواهيم دكلره كنيم باريموورچگونه بايد پاك كنيم به ريمووراكسيدان هم اضافه ميكنن درضمن اگه به فروشنده بگم موادريموورميخوام ميده قربانت
    سوال 1- رنگساژهای متوسط پایه های 6 و7
    سوال2- دوست عزیز من تجربه ای درمورد ریمور ندارم بهتره حتما به آرایشگاه برید.

درضمن عکسهای صفحه ی قبل واین صفحه کاملا پست تون رو بهم ریخته لطفا خودتون ویرایش وسایزشونو کوچیک کنید تا بتونم پاسخگو باشم.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pania
    سلام باران جان . من تازه عضو شدم . میخواستم رنگ موی مدل ها رو از روی عکس ها برام بگید .ممنون

دودی عسلی .... که زمینه ی مو باید کمی روشن باشه وروشو با ترکیبی از رنگهای دودی وعسلی 6 رنگساژ کرد.

قهوه ای تیره با تناژفندقی وشکلاتی تیره پایه 4 و5

زمینه ی مو مشکی ولایتهای فانتزی آبی که اون قسمتهای انتخابی با فویل جدا ودکلره روشن میشه وبا رنگساژ آبی ونقره ای به این رنگ درمیاد .

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

باران جون شماره رنگاووارياسيون عكساروميخواستم گلم دكلره هست يانه درضمن گلم پستهاي قبل روويرايش كردم اگه بشه لطفااوناروهم جواب بده فدات بشم

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Felorin
    ممنون عزیزم که پاسخ دادی.
    اول به ریشه موهام بزنم بعد کل موهام الان ریشه موهام روشن تر و قرمز تر از بقیه موهام هست؟
    بله دوست عزیز اول ریشه ها وبعداز 30 مین ساقه

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط leyla30
    سلام باران جون
    مرسی از زحماتت
    من راستش موهامو دکلره کرده بودم و دو نوع هایلایت روشن طلایی و مسی در آورده بودم ( کل موهام دکلره هست)
    رفتم مارکcasting creme gloss loreal شماره 415 یا همان iced chocolate یا بلوطی خریدم .
    همسرم ابتدا ریشه های موهام رو 30 دقیقه زد و بعدش 20 دقیقه ساقه ها رو زد.
    خیلی زیبا شد موهام خیلی قشنگ شد حتی هایلایتها یک جورایی به بلوطی سایه دادند
    سوال: فقط مشکل من اینه ساقه هام خیلی روشنتر از جلو موهام هستش . و قهوه ای روشن تری هست
    ولی جلوی موهام کاملا بلوطی خوشرنگ براق شده . حال چی کار کنم که یکدست همین تیره بشه؟ ممنونم ازت
    یک عدد دیگه از همین رنگ دارم آیا لازم است چیزی مخلوط این رنگ کنم و بهتره دوباره کی این را تجدید کنم ت
    ا رنگ یکدست تیرهبلوطی داشته باشم؟
    دوست عزیز...شماره ی رنگتون اگه خیلی روشن نباشه میتونید برای ساقه ها یا همون ویا یک درجه تیره تر بزنید ...برای ساقه ها از اکسیدان ضعیفتر یا 1 با رنگتون ترکیب کنید.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان نجوا
    با سلام وخسته نباید خدمت باران عزیزو تشکر از اینکه وقتتونو در اختیار من ودوستان قرار میدین من از این بخش مطالب زیادی یاد گرفتم. باران جون من میخوام با راهنمایی شما مو ها مو رنگ کنم حدود 6 ماه پيش موها مو دكلره كردم و روش رنگساژ دودي زيتوني گذاشتم (البته در آرايشگاه ) اما با گذشت چند هفته رنگ موهام تغيير كرد و تقريبا تن نارنجي پيدا كرد .واسه اينكه موهام يكدست بشه رنگ 4 ويلا رو گذاشتم تا يه ذزه بهتر شد اما الان بعد از تقريبا دوماه جلوي موهام رشد كرده و رنگ خود موهام هستش ( رنگ موهاي خودم فهوهاي تيره هستش ) و پشت سرم رنگ قهوه اي كه به قرمزي ميخوره .......
    حالا واسه اينكه موهامو يكدست بشه با توجه به اينكه پوستم سبزه است شما چه رنگي رو پيشنهاد مي دين ؟ لطفا فرمولش رو هم بگين .......
    حالا اگه بخوام دودي زيتوني يا قهوهاي دودي كنم كدومش بيشتر بهم مياد و از چه رنگي بايد استفاده كنم لطفا با فرمولش و اينكه اول ريشه ها رو رنگ بزنم يا اول ساقه موهام
    ممنون مي شم
    دوست خوبم... برای اینکه موهاتون یکدست کنید وبا توجه برنگ پوستتون بهتره از ترکیب رنگهای تنباکویی شماره 5 + شکلاتی 5 واکسیدان 2 بمقدار یکسان از رنگها وبه کل موهاتون بزنید...چون روی این پایه از رنگ الان موهاتون دودی زیتونی درنمیاد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mara
    سلام میشه بگید رنگ عکس پایین چیه و ترکیب رنگیش به چه شکلی؟؟؟؟
    دوست عزیز...زمینه ی این رنگ قهوه ایطلایی روشن وروشم لایت های روشن تر با رنگ یا دکلره ضعیف انجام شده..
    اگر موهاتون خیلی مشکی و ضخیم نیست میتونید ابتدا کل موهاتون با رنگهای روشن 8 یا 9 ترکیبی از g9+n9 با رعایت اول ریشه وبعد ساقه یکدست رنگ وبعد هم لایه های بدلخواه از موهاتونو با فویل جدا ودکاپاژوروش رنگساژعسلی روشن در بیارید....

• بانک بند ناف