نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,249 به 1,256 از 5408
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط خدای سکوت
    نقل قول نوشته اصلی توسط mishajun
    وای الی جون من رفتم ارایشگاه ولی با کمال شرمنده گی گفت که نمی تونه موهامو رنگ کنه گفت که اگه دکلره هم بزنه باز موهام قرمز ی حنا رو داره وباید رنگ حنا از موهام پاک بشه تا رنگ بگیره .... و با ناراحتی فراوان برگشتم ...
    واقعا متاسفم.ولی این آرایشگرت اشتباه میکنه.اگه از روی حنا دکلره کنه موهات سبز میشه.اونوقت میتونی موهاتو فقط یا رنگ زیتونی بکنی یا خرمایی.
    اگه باز خواستی من میگم بعد دکلره چیکار باید بکنی،بعد به آرایشگرت توضیح بده،اینطوری کلی هم کلاس داره
    فدات دوست گلم اگه میشه لطف کنی و مراحل رو برام بنویسی اخه ... تو شهری که من هستم بخدا یه ارایشگر درست و حسابی پیدا نمی شه واسه همین اصلا ارایشگاه نمیرم .. هرکاری بخوام خودم صدبرابر اونا بهتر انجام میدم ... ولی شما لطف کن مرحله به مرحله واسم بنویس چقد دکلره + رنگ و بقیه چیزا رو بنویس شاید با اینکار توجیه بشه و کاررو واسم انجام بده عزیزم بازم ممنون
    بچه که بودم بستنی ام را گاز می زدن قیامت به پا میکردم چه بیهوده بزرگ شدم روحم را گازمی زنند می خندم . دکترشریعتی

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshiid
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahshiid
    salam baran jan

vay mersi baran jooon
    koli dastet darad nakone azizakam
    faghat golam ye khaheshi dashtam ke andazeye rangaro begid baraye moham ke haminghadr bolande

man khodam onghadra vared nistam ke bedonam meghdaresho cheghadr berizam
    دوست عزیز....اندازه ی رنگ بستگی به حجم موهاتون داره از نصف تیوپ تا کل تیوپ گاها استفاده میشه....ولی برای ترکیب چند رنگ بهتره ازیک سوم وکم کم مواد رو باهم ترکیب کنید....
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SAINASAINA
    سلام ببخشید میخواستم بدونم بعد از دکاپاژ موهام این رنگی میشه اگر میشه لطفا فرمول رنگها رو بهم بگید ممنون از راهنماییتان
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAINASAINA
    سلام عزیزم: میخاستم بدونم من داخل خونه می تونم موهای خودمو دکاپاژ کنم اگر میشه لطف کنید مراحل دکاپاژو بهم بگید ممنون
    چه رنگی دوست عزیز؟؟

دوست خوبم ...اگه با 000 درنظردارید موهاتون دکاپاژکنید کمی راحت تره کافیه یک تیوپ از این کرمو با مقداری اکسیدان 3 تا حدیکه مثل ماست نیمه غلیظ بشه ترکیب وابتدا قسمتهای تیره ی مو وبعداز 40 مین نقاطروشن رو بزنید تا یکدست بشه ...که با نهایت روشنی مو به حد نارنجی متوسط میرسه ....ولی برای زدن ریمور حتما به آرایشگاه بروید چون کاری تخصصی ست وتو خونه انجام پذیر نیست مگر افراد ماهر بتونند با این مواد کار کنند.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arayeshgar
    سلام خسته نباشید. میخواستم بدونم برای موی عروس که سبزه است چه رنگی خوبست.با دکلره بهتره یا بی دکلره .لطفا اندازه و مارک خوب هم بفرمایید .سپاسگزارم.
    دوست عزیز....همیشه برای عروس موهای طبیعی خودش خیلی شیکتره...ولی اگه خیلی تمایل به رنگ کردن هم باشه با توجه به رنگ پوست که سبزه ست بهتره فقط با رنگ کاربشه وچون بار اولی ست که شاید رنگ گذاشته میشه ..از ترکیب رنگهای c6+m6+a6 و3 سانت واریاسیون نقره ای واکسیدان 2 اول به ساقه های تیره وبعداز 45 مین به ریشه ها زده میشه تا یه قهوه ای متوسط خوشرنگی دربیاد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ترانـــــــه
    باران جونم سلام
    خانمی تویه عکسهایی که مهشید گذاشته برای دومین عکس گفتی که قهوه ای شکلاتی متوسط و قهوه ای طلایی 6 و هایلایت طلایی
    میشه اونو کاملا شفاف توضیح بدی چقدر از چه رنگی و با چه دکلره ای و کلا مو به مو توضیح بده دیگه خانمی؟؟؟؟من تازه کارم
    ترانه عزیز: پایه دکلره این رنگ باید درحد نارنجی خیلی روشن مایل به زرد باشه تقریبا پایه 7 دکلره واز هررنگ هم با توجه به حجم موها به نسبت مساوی ترکیب بشه....عزیزم اگه زیاد تبحری در اور رنگ ودکلره ندارید خیلی بهتره که حتما به آرایشگاه برید.....تا احتمال خراب شدن رنگ پیش نیاد....موفق باشید.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ROYAL
    باران جون خيلي ممنون كه جواب سوالهامون رو ميدي لطفاشماره رنگهاووارياسيون عكساروبگودرضمن اگه دكلره هست پايه ش رولطفابگوقربانت

زمینه مو با دکلره خوب روشن بشه واز رنگساژیک چهارم بلوند خیلی روشن دودی یا c9+رنگ بژشماره 8 5 سانت + واریاسیون نقره ای 4 سانت +اکسیدان 1

با دکلره روشن ورنگساژ ترکیبی از m6+c6بمقدار مساوی ابتدا کل مو یکدست رنگ میشه با اکسیدان 1 ودوباره روش لایت روشن کرم باز دکلره وترکیب n9+واریاسیون نقره ای 3 سانت واکسیدان 1 روی تکه های دلخواه زده میشه.

زمینه مو دربا دکلره به درجه زرد برسه از رنگساژ قهوه ای طلایی G7+واریاسیون نقره ای واکسیدان 1

دکلره به پایه زرد خیلی روشن ورنگساژ N8 یک چهارم+C8 یک چهارم وواریاسیون نقره ای 3 سانت واکسیدان 1+واریاسیون دودی 1 سانت....

زمینه مو با دکلره کاملا روشن وبدون زردی باید باشه و رنگساژ ترکیبی از C9+4 سانت واریاسیون نقره ای + 2 سانت دودی واکسیدان 1

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ROYAL
    شماره رنگ ووارياسيون عكس روميخواستم
    دوست عزیز...ابتدا زمینه مو باید با دکلره به حد زرد روشن برسه واز رنگساژ G9 نصف تیوپ وN8 یک چهارم +واریاسیون نقره ای 3 سانت واکسیدان 1 رنگساژ بشه....

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    0

سلام باران جون دست گلت درد نكنه
    موهام رو قرار كوتاه كوتاه كنم بعدش رنگ رو مي گذارم فدااااااااااااااااااااااا اااااااااااااات
    هرچه دلم را خالي ميكنم باز پر ميشود از تو ،
    چه بركتي دارد دوست داشتنت!

• بانک بند ناف