نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,233 به 1,240 از 5412
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط maman somi
    درود و خسته نباشید

من مدتهاست که از رنگ موی لورآل excellence creme شماره 7 استفاده میکردم، موهام لایت داشت و زمینه اش تیره بود، مدتی که این رنگ رو گذاشتم ترکیب رنگ خیلی خوب و براقی روی موهام بدست آوردم که اگرچه خیلی روشن نیست اما خیلی خوشرنگه - ضمن اینکه موهام خیلی کم آسیب میدید نسبت به رنگهای قبلی

اما مصرف این رنگ روی موهام بالاست و الان برای یکبار رنگ حدود 30 هزارتومان هزینه رنگ مو میشه، میخوام با رنگ دیگه ای جایگزینش کنم.
    رنگ شماره 7.13 بژ و 7 بلوند از مارک fanola رو گرفتم و فروشنده گفت که از ترکیب نصف نصف هردو شماره استفاده کنم تا قرمزی نده

حالا میخواستم ببینم این همان رنگ لورال رو روی موهای من میده آیا؟ و اینکه با توجه به حساس بودن موها و پوست سرم با چه اکسیدانی و احتمالا واریاسیونی ترکیبش کنم؟

ممنون میشم از راهنماییتون
    مامان سمی عزیز...رنگ دومی که نوشتی رو من استفاده نکردم ولی بنظر نباید بدباشه...حتما ازاکسیدان 2 ونوع خارجی و5/1 سانت واریاسیون سبز و3 سانت هم نقره ای با رنگتون ترکیب کنید....
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamepaeizi
    شمارو به خدا کمک کنید یه رنگ مو مردونه خارجیییییییییییییییی.کمک
    دوست خوبم ..رنگ مو مردونه بیشتر از شماره های 3 و4 استفاده میشه ومثل سایر رنگهاست وفرقی هم نمیکنه ...از مارکهای خوبی مثل بس وویلا واُلیو میتونید استفاده کنید....اگرهم رنگ خاصی مد نظرتونه که از آرایشگرهای مردونه سوال کنید ...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=*Shirin*]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "*Shirin*":1ensvx1n
    سلام

من موهامو همیشه آرایشگاه عسلی یا تنباکویی می کنم... الان چند ماهه رنگ یا رنگساژ نکردم و 6-7 سانتی ریشه تیره بیرون زده. می خوام تا عید که هایلایت روشن می کنم خودم یه قهوه ای تیره رو موهام بذارم. اگر از ریشه به پایین حالت تیره به روشن هم بگیره عیبی نداره... منظورم اینه که خیلی نمی خوام کاملن موهام یکدست قهوه ای بشه. موهام صاف معمولی و تا زیر شانه حالا...

میشه منو راهنمایی کنید برای قهوه ای کردن (تو مایه های عسلی تیره) موهام چه رنگی بگیرم؟ مارک؟ شماره؟ مقدار؟ چقدر اکسیدان؟ چه کارا باید بکنم؟ ممنون میشم

خانوم های هنرمند آرایشگر حرفه ای!! راهنمایی لطفن...
    [/quote:1ensvx1n]
    دوست عزیز...اینجا مبحث سوالات رنگ موست ..من سوال دوم شمارو به تاپیک خودش انتقال میدم....
    http://www.mamisite.com/forum/viewto...1169&start=440

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مريم پاييزي
    سلام خسته نباشيد
    شديدا به راهنماييتون نياز دارم الان رنگ موهام نسكافه اي روشن ولي ديگه از تم قهوه اي خسته شدم ميخوام يه رنگ روشن و شيك بذارم ولي نميدونم چه رنگي بهم مياد من صورتم گرده متمايل به كشيده است چشم وابرومم مشكيه و رنگ پوستم گندمي به نظر شما با اين مشخصات چه رنگي بهم مياد كه هم روشن باشه هم شيك
    دوست خوبم..برای عوض کردن تن قهوه ای باید دید روشنی موهاتون درچه سطحه اگر خیلی روشن نباشه ومتوسطه که حتما باید با دکاپاژاول موهاتونو کمی جرم گیری کنید تااون رنگهای قبل پاک بشه..وبعد روشو با رنگ زیتونی متوسط رنگ وبرای روشن تر شدن هم روشو چند لایه هایلایت کنید..
    یا اینکه کل موهاتونو با دکلره خوب روشن وبعد از تن های زیتونی یا دودی ویا بژهای روشن رنگ کنید....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sandyactive
    باران جون مرسی لطف کردی حالا که رنگ نسکافه ای رو گفتی آیا باید موهامو دکلره کنم ؟ واسه عکس اولی (جسیکا آلبا)

و اینکه اگه زحمتی نیست فرمول این رنگ موهم بگو : ( ندا مجری چررا که نه)

http://images.persianblog.ir/426020_ObZ53HBW.jpg
    دوست عزیز...برای رنگ اول هم باید موهاتون دکلره بشه.

درمورد عکس دوم : با دکلره اول باید پایه ی موها کاملا سفید وبعد از رنگساژکرم که ترکیبی از N10 نصف تیوپ و5 سانت واریاسیون نقره ای +اکسیدان 1 بزنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SeLeN
    سلام من عضو جدیدم اسمم مهشیده و 17سالمه. خیلی به کمک بارون جون نیاز دارم یه هفته ای باران عزیز تو سایتتون میچرخیدم و فهمیدم که خیلی خوب راهنمایی میکنی عزیزم من تا حالا موهامو رنگ نکردم میخوام برای اولین بار رنگ کنم اما میترسم اون رنگی که میزنم بهم نیاد الان موهای طبیعیم مشکیه دوس دارم روشنتر باشه .به نظرت خانومی چه رنگه مویی بهم میاد پوست صورتم گندمیه اگه لطف کنی بگی خیلی خیلی ازت ممنون میشم
    دوست عزیز..خیلی خوش اومدی اگه برای بار اول میخوای موهاتو رنگ کنی بهتره از ترکیب رنگهای M6+C6 و واریاسیون سبز ونقره ای 1 سانت از هرکدوم +اکسیدان 2 ابتدا به ساقه ا وبعداز 35 مین به ریشه مو بزنید...
    ویا کلا از رنگ 6 اورال که شامل پکیج کاملی از اکسیدان و نرم کننده وتثبیت کننده و سرم قبل از رنگ هم هست استفاده کنید...که این مارک از تمام رنگها از کیفیت بهتری برخوردارند....

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط arayeshgar
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohi
    سلام خسته نباشید من موهام قهوه ای تیره هست میخوام یه کم روشن تر بشه به نظرتون چه شماره رنگی بزارم ؟ چه مارکی ؟ مممنون میشم کمکم کنید .....
    سلام دوست عزیز نگفتید توی چه پایه ای است مثلا اگر پایه 6 است یک شماره بالاتر یعنی قهوه ا ی شماره 7یا 8 بزنید روشنتر میشود .مارک پادینا و بس و ریتون هم خوبند. موفق باشید.
    l
    من رنگ موهام پایه 7 هست الان اینجا این مارک رنگ نیست پالت و لورال و گلدستون هست که یه بار از گلدستون استفاده کردم که تن قرمزی میداد مممنون که کمکم کردید بوسسسسس

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

[HR]سوگل جان من رفتم رنگ بلوندشکلاتی تیره وبلوند تنبا کویی وبلوند فندقی با واریا سیون نقرهای گرفتم.به نظر شما خوبه؟با چقدر اکسیدان قاطی کنم از هر کدام چقدر
    در ضمن دو سانت از ریشه موهام رنگ طبیعی داره وبقیه قهوه ای تیرهاست.خیلی ممنون میشم که زود جوابمو بدی.
    راستی یادم رفت بگم که موهام تا خط سوتینه.

• بانک بند ناف