نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,225 به 1,232 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

[quote="mitra40"]سلام
    رنگ موهای من شرابیه
    چه هایلایتی براش مناسبه لطفا راهنمایی کنید[

سلام دوست عزیز بنظر من هایلایت مشکی بهتره یعنی n3 ولی میتونی هایلایت کرم n9یا بنفش که میشه واریاسیون بنفش دیگه بستگی به سلیقه خودت داره.موفق باشی

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط honey62
    مرسي
    ارايشگر جونم ببخشيد من اصلا از رنگها سر در نميارم رنگ دارچيني و فندقي خيلي باهم فرق دارند؟
    يعني به نظرت رو اين رنگها چه هايلايتهايي بايد باشه؟
    سلام دوست عزیز بله دارچینی قرمزی کمتری نسبت به فندقی داره میتونی هایلایت عسلی روی این رنگه در بیاری.موفق باشی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mitra40
    نقل قول نوشته اصلی توسط arayeshgar
    سلام
    رنگ موهای من شرابیه

سلام دوست عزیز بنظر من هایلایت مشکی بهتره یعنی n3 ولی میتونی هایلایت کرم n9یا بنفش که میشه واریاسیون بنفش دیگه بستگی به سلیقه خودت داره.موفق باشی
    من همیشه فکر می کردم هایلایت یعنی تن های روشن توی رنگ موی فعلی -ولی شما می گویید که تن مشکی توی رنگ زمینه شرابی بیندازم
    سلام دوست عزیز شاید حق با شما باشد ولی وقتی رنگ تیره روی رنگ روشن بزنیم اسمش لولایت است .ولی قشنگ میشه فقط اسمش فرق میکنه .به هر حال اگه دوست ندارید رنگ کرم بزنید. موفق باشید.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mohi
    سلام خسته نباشید من موهام قهوه ای تیره هست میخوام یه کم روشن تر بشه به نظرتون چه شماره رنگی بزارم ؟ چه مارکی ؟ مممنون میشم کمکم کنید .....
    سلام دوست عزیز نگفتید توی چه پایه ای است مثلا اگر پایه 6 است یک شماره بالاتر یعنی قهوه ا ی شماره 7یا 8 بزنید روشنتر میشود .مارک پادینا و بس و ریتون هم خوبند. موفق باشید.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط *Shirin*
    سلام

من موهامو همیشه آرایشگاه عسلی یا تنباکویی می کنم... الان چند ماهه رنگ یا رنگساژ نکردم و 6-7 سانتی ریشه تیره بیرون زده. می خوام تا عید که هایلایت روشن می کنم خودم یه قهوه ای تیره رو موهام بذارم. اگر از ریشه به پایین حالت تیره به روشن هم بگیره عیبی نداره... منظورم اینه که خیلی نمی خوام کاملن موهام یکدست قهوه ای بشه. موهام صاف معمولی و تا زیر شانه حالا...

میشه منو راهنمایی کنید برای قهوه ای کردن (تو مایه های عسلی تیره) موهام چه رنگی بگیرم؟ مارک؟ شماره؟ مقدار؟ چقدر اکسیدان؟ چه کارا باید بکنم؟ ممنون میشم
    سلام دوست عزیز شما میتوانید رنگh6 عسلی متوسط را با بلوند شکلاتی تیره شماره 6 را به مقدار مساوی با اکسیدان 6درصد اول روی ساقه بزینید و بعد از بیست دقیقه به به ریشه های مشکی و بعد از بیست دقیقه دیگر با نرم کننده موها را بشویید. و تا دوروز هم شامپو نزنید .مارک هم پادینا و بس خوبند.موفق باشید.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shohreh-sh
    سلام
    خواهرم موهایش را برای عید نوروز گذشته شرابی کرده بود و تیر ماه آرایشگاه برایش دکوکرم کرد و بعد از آن دکلره و روی آن رنگ دودی زیتونی گذاشت و این کار را دو بار انجام داد و یک هفته بعدش هم تثبیت کننده زد براش . حالا حدود 10 سانت از موهاش رشد کرده و می خوام براش یک دست کنم ولی می خوام رنگ زیتونی را ببرم و یک قهوه ایی خوش رنگ برایش بزنم و موهاش یک دست بشه . چه شماره رنگی بگیرم تا هم یک دست بشه و هم زیتونی را ببره و قهو ه ایی خوش رنگ بشه؟؟
    ممنون از پاسخگوییتان.
    سلام دوست عزیز شما رنگ شکلاتی شماره 6 را با طلایی شماره 6 به مقدار مساوی با اکسیدان 9 درصد مخلوط کنید و اول به ساقه و بعد از بیست دقیقه روی ریشه بزارید و بیست دقیقه دیگر بشویید .و هر بار همین رنگ را تکرار کنید ..رنگ پادینا هم خوبست.موفق باشید.

مدیر انجمن
    mitra40 آواتار ها
    میترا
    نوشته های وبلاگ
    32
    میزان امتیاز
    479
    پسند شده
    19313
    پسند کرده
    26916

سلام
    رنگ موهای من شرابیه

من همیشه فکر می کردم هایلایت یعنی تن های روشن توی رنگ موی فعلی -ولی شما می گویید که تن مشکی توی رنگ زمینه شرابی بیندازم
    سلام دوست عزیز شاید حق با شما باشد ولی وقتی رنگ تیره روی رنگ روشن بزنیم اسمش لولایت است .ولی قشنگ میشه فقط اسمش فرق میکنه .به هر حال اگه دوست ندارید رنگ کرم بزنید. موفق باشید.
    مرسی از راهنمایی شما
    من تفاوت هایلایت ولوولایت رو می دونستم برا همین از پیشنهاد شما در مورد رنگ هایلایت تعجب کردم
    حالا اگر امکانش باشه می خواستنم لطف کنید وعکس یا نمونه ای از هایلایت کرم روی شرابی بذارید
    قورمه سبزی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    42
    پسند کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط mishajun
    وای الی جون من رفتم ارایشگاه ولی با کمال شرمنده گی گفت که نمی تونه موهامو رنگ کنه گفت که اگه دکلره هم بزنه باز موهام قرمز ی حنا رو داره وباید رنگ حنا از موهام پاک بشه تا رنگ بگیره .... و با ناراحتی فراوان برگشتم ...
    واقعا متاسفم.ولی این آرایشگرت اشتباه میکنه.اگه از روی حنا دکلره کنه موهات سبز میشه.اونوقت میتونی موهاتو فقط یا رنگ زیتونی بکنی یا خرمایی.
    اگه باز خواستی من میگم بعد دکلره چیکار باید بکنی،بعد به آرایشگرت توضیح بده،اینطوری کلی هم کلاس داره
    چه سِتی میشود دستـان ِ مـا کنـار ِ هم !
    بـی شک ؛
    هیچ طراحی تـا امـروز
    چنین سِتی را بـا هم جـور نکرده است !