نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,201 به 1,208 از 5411
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط katy 2
    باران جون ،سلام
    عزیزم ،من میخوام موهای بابامو رنگ کنم ،رنگ موهاش خاکستری شده وسنشم 50 ساله
    به نظر شما برای رسیدن به رنگ خرمایی تیره تیره از چه ترکیب رنگی استفاده کنم واصلا برای سن ایشون این رنگ خوفه
    موهاشونم کم پشته ،طرز رنگ زدنشم میگی

خیلی خیلی سپاس
    دوست عزیز....ترکیب رنگ N4وN3 که از اولی بیشتر بااکسیدان 1 کل موها همزمان زده میشه... چون رنگ تیره ای ست قبلش حتما نواحی پیشانی وگوشها کاملا با وازلین چرب بشه...بعداز 35 مین که موها یکدست رنگ شد بشوئید...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط شیرین0312
    سلام دوستان.من حدود 2سال میشه که موها مو مشکی رنگ نزدم.2بار موهامو دکوپاز کردم تا رنگ مشکی موهام گرفته بشه .الان هر بار که از رنگ روشن رو مو م میزارم تا نصفه سرم رنگ میگیره اما ما بقی قهوهای تیره در میاد.کمکم کنید.
    رنگ مشکی همین حالتو داره خیلی بسختی از روی مو پاک میشه... بهتره با ریمووررنگ مشکی موهاتون پاک کنید وحتما هم به آرایشگاه مراجعه کنید....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoom66
    سلام به همه اساتيد ببخشيد از حضورتون يه سوال دارم راستش چند روز پيش من برا مامانم كه موهاش كاملا سفيده يه رنگ مو بعنوان بس بلوند گرفتم راستش براش استفاده كردم هيچ رنگ نگرفته بود همه موهاش سفيد سفيد موند حالا به نظر شما بايد چيكار كنم ؟؟؟؟
    خواهشا زود جوابمو بدين با تشكر
    دوست عزیز...شماره رنگتون حتما خیلی روشن بوده ...برای دفعه بعد اگر رنگ متوسط میخواهید بهتره از ترکیب رنگ N7 بمیزان نصف کمی M5روترکیب وبا اکسیدان 1 ترکیب وبزنید تا یک رنگ متوسطی که سفیدهارو هم میپوشونه داشته باشید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shohreh-sh
    باران جان ممنون که زحمت پاسخگویی را می کشید و به سوال قبلی من پاسخ دادید.
    فقط می خواستم بدونم آیا در ترکیب کردن رنگ ها ،می توان از سری رنگ های سرد و گرم استفاده کرد؟؟ مثلا از زیتونی با طلایی(M & G) یا از دودی با طلایی ( A & G ) یا شکلاتی با خاکستری استفاده کرد؟
    آیا در ترکیب رنگ ها اگر از دو مارک متفاوت استفاده بشه ،مشکلی ایجاد می کنه؟
    دوست عزیز... ترکیب رنگهای هم گروه با هم باید باشه...وترکیب دو گروه با هم زیاد تو تناژ رنگ نهایی اثری نداره..

نه ترکیب رنگها با مارک مختلف مشکلی نداره....ولی حتما از نوع خوب انتخاب بشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط niiaz
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]سلام لطف می کنین به سوال منم جواب بدین؟ من موهامو 4 ماه پیش نسکافه ای روشن کردم یعنی کامل دکلره شد. این بار که رفتم آرایشگاه واسم 2-3 تیکه صورتی در آورد ولی گفت فانتزیه پاک میشه .اتفاقا من از اینکه پاک میشه خیلی خوشم اومد. حالا اگه ممکنه چنتا شماره رنگ فانتزی بهم معرفی کنین که خودم بخرم و هر چند وقت یک تنوعی به موهام بدم. فقط نمی خوام بعد اینکه رنگش رفت زیرش قهوه ای بمونه. [/RIGHT ALIGN]
    دودی یا زیتونی وترکیبی ازاین دو شماره های 8..بستگی به دکلره تون داره اگه خیلی روشن شده باشه با این شماره ها قهوه ای نمیشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ترانـــــــه
    باران جون سلام
    من بخاطر اینکه مقداری موی سفید دارم ناچارا دو ماه یبار موهامو البته ریشه موهامو رنگ می کنم راستش خسته شدم بس هی ارایشگاه ازم پول گرفت !!!موهای خودم مشکیه ولی الان یه سال بیشتر تن قهوه ای روی موهام گذاشتیم آرایشگر چه رنگی برای موهای من خوبه که هی تند تند رنگ می کنم و اینکه تویه همین تن قهوه ای باشه حالا یکم روشنتر تو مایه های مسی هم خوبه !!!!طوری که زود سفیدها خودشون رو نشون ندن!!!
    در ضمن من اصلا از رنگ مو و واریانس و نمی چی چی سر درنمیارم میشه خیلی ریز توضیح بدین بهم!!!
    اینکه چه مقدار از چی بریزم و چجوری رنگ کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنونم خانمی
    دوست خوبم ....رنگها ی که موی سفید رو خوب کاور میکنن ازشماره ی 1 تا 5 هست که البته 1 که مشکیه وبهتره نزنید چون دوباره رنگ روشن کردن روش بسختی انجام می گیره وحتما باید اون قبلش پاک کنین.....بهتره همیشه از 2 شماره یکی شکلاتی 5 ویکی هم N5رو به مقدار مساوی ترکیب وبه موهاتون بزنید ....ودرضمن خاصیت موی سفید همینه وخیلی زود رنگ با چند بار شستن پاک میشه....ولی این ترکیب رنگ کمی موندگاریش بهتره ودرضمن ازترکیب 2 نوع اکسیدان 1 و2 بمقدار یکسان با رنگتون ترکیب کنید تا به غلظت خوب دربیاد....
    نقل قول نوشته اصلی توسط ترانـــــــه
    باران جونم سلام
    خانمی من یه رنگ ابرو خوب می خوام برای روشنتر کردن ابروهام
    راستش ابروهای خودم سیاهه آرایشگرم هر وقت رنگ می کنه اصلا قهوه ای درنمیاد قهوه ای خوشرنگ اونقدر ابروهای خانمها هستن نمی دونم چجوری باید بذارم روی ابروم یعنی با چی ترکیبش کنم و برذارم و چه رنگی بخvl
    باران جون دعوام نکن رفتم خوندم برای دوستان جواب دادید فقط چه مارکی بخرم رنگ ابرو c9 ?
    عزیزم....رنگ ابرو شماره C9از یک مارک خوب وخارجی بگیرید+ اکسیدان 2 وهربار به اندازه ی 1بندانگشت با چند قطره اکسیدان مخلوط وبا برس ابرو بزنید قبلشم اطراف ابرو چرب بشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط leyla30
    سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز
    رنگ صورتم گندمی روشن و بژ صورتی است. رنگ چشمم قهوه ای روشن
    من رنگ موهام مسی طلایی روشن هست که 10 سانت ریشه ام درامده است.
    دو عدد رنگ اورال 5.3 قهوه ای طلایی خریدم .
    اول:بهم چه پیشنهاد میدهید کهبه آرایشگرم بگم انجام بده تا این رنگ خیلی زیبا دربیاد؟
    دوم: چه هایلاتهایی برایش پیشنهاد میدهید ؟ ( توی نت سرچ کردم golden strawwberry blonde و light golden blonde رو پیدا کردم ) نظرتان خیلی دوست دارم بدونم اگر سریع بهم جواب بدهید ممنون میشم
    دوست عزیز....خود همین رنگ بتنهاییبا همون دستور خودش کافیه وبرای هایلایت روشم میتونید از رنگ بلوند طلایی روشن یا G8 -G9و3 سانت واریاسیون نقره ای استفاده کنید....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aseman-i
    سلام من تاره عضو شدم :) چند سوال داشتم آیا رنگ موهای موقت با یک بار شستن از بین می روند؟ رنگ های موقت به چه شکل هستند؟ اسپری؟ و یک سوال دیگر آیا زمینه رنگ مو را عوض می کنند؟ من دوست ندارم موهام عوض بشه الان مشکیه ولی خوب سفید هم زیاد داره حالا می خوام برای مهمونی یک بار از این رنگ ها بزنم ولی می خوام مطمین باشم که بعدش سریع پاک می شه و نمی مونه و خود رنگ مو رو عوض نمی کنه :) بعد می شه لطفا یک مارک خوب هم معرفی کنین؟ممنون :)
    دوست عزیز..من تجربه ای با زدن این رنگها ندارم.....