نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,193 به 1,200 از 5411
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط ماهونیا
    سلام! من میخوام ابروهامو رنگ کنم هیچ اطلاعاتی هم در مورد رنگ و اینا ندارم باید چیکار کنم؟ میخوام قهوه ای روشن بشه.
    دوست عزیز..کافی بود 2 صفحه به عقب برمی گشتید وجواب سوالتونو که من به پست دوست دیگه ای دادم می دیدید
    پست یکی مونده به آخر
    http://www.mamisite.com/forum/viewto...374&start=1190

دوستان عزیز...لطفا سوالات تکراری نپرسید چون جوابگو نیستم....
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=eli mami taha][quote="باران7":1osu7d5t]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "eli mami taha":1osu7d5t
    l
    باران جان،من موهامو با شماره430لورال رنگ کرده بودم که حالا سه سانتی از ریشه که مشکیه درومده.میخواستم موهام رنگ این عکس بشه.چه شماره رنگی باید بذارم؟
    باید رنگ قبلی رو با 000 پاک کنم؟ ممنون از وقتی که میذاری .
    لطفا ذکر کنید الان زمینه ی موهاتون چه رنگیه؟[/quote:1osu7d5t]

زمینه موهام قهوه ای تیره ست ممنون[/quote:1osu7d5t]
    دوست عزیز...احتمالا چون الان زمینه موهاتون تیره س بهتره اول 000 رو بزنید وبعد با رنگهای گرم شکلاتی 6 و طبیعیn5 از هردو بمقدار مساوی واکسیدان 2 رنگ کنید....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط نگار35
    باران جون سلام من قبلا از رنگ موی الیو استفاده میکردم اما الان چند وقتیه که پیداش نمیکنم
    فروشنده رنگ ایس کریم رو معرفی کرده میخواستم ببینم که ایا رنگ خوبیه اگر اره ایا ترکیب7/11زیتونی با 9/1دودی قشنگ میشه؟
    اگه نه توی این مایه رنگ شما چی پیشنهاد میکنید
    مرسی
    منظورم ترکیب زیتونی دودیه
    در ضمن من الان زیتونی 8/3الیو رو به موهام زدم
    مرسی
    دوست خوبم ..ترکیب این دورنگ بازم نزدیکه همین رنگیه که الان رو موهاتونه..وزیاد فرقی نمیکنه...برای رفع قرمزی یا نارنجی شدن احتمالی از واریاسیون نقره ای 3 سانت ودودی وسبز 1 سانت با رنگتون ترکیب کنید...من با ایس کرم تا حالا کارنکردم....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahlayi 1
    باران جونم سلام عزیزم
    من هفته پیش رفتم آرایشگاه هزار بار تاکید کردم من موی زیتونی میخوام اما موهامو بازم نارنجی کرده چی کار کنم باران جون موهام الان
    تقریبا این رنگیه ولی نارنجی تر این تن طلایی را نداره
    ضمنا من حدود 6 5 سانت ریشه موهام این رنگیه و بقیه اش که بلندیش تا سر شانه ام هست دکلره داره
    واسه ایم رنگ ریشه و رنگساژش ازم 45 با تخفیف ویژه گرفته همین جوری 60 میگیره
    رفتم آرایشگاه که دیگه کار خوب باشه اما ببین این رنگیه من اصلا دوست ندارم
    میشه راهنماییم کنی و بگی چه شماره رنگی و چه مارکی بگیرم
    زمینه موهام هم مشکیه
    مرسی
    دوست عزیز برای برطرف کردن تن نارنجیه موهاتون رنگهای زیتونی 7 ودودی7 رو بمقدار مساوی ترکیب کنید وبا مقدار مساوی از اکسیدان 1 و2وواریاسیون نقره ای 3 سانت وسبز ودودی 1 سانت ترکیب واول به ریشه ها ویکربع آخر به ساقه ها زده .....واریاسیون زیاد بریزید قسمتهای دکلره شده تون بد رنگ میشه...دقت کنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط آهو
    سلام می شه به من بگید شماره این رنگها چیه ؟ فکر می کنم اولی اسمش ماسه ای تیره و دومی ماسه ای متوسط باشه .ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط آهو
    راستی الان روی موهایم تنباکویی با پایه 6 هست و یه کوچولو مسی با پایه 5 مخلوط کرده بودم مرسیییی
    دوست عزیزم...بنظرم این رنگها هیچ شباهتی به رنگ ماسه ندارند وبیشتر تو مایه های رنگهای فندقی وماهاگونی یا بلوطی تیره وروشن هستند.
    الان روی زمینه ی موهای شما برای رنگ اول استفاده از یکی از همون رنگها با حدود6 تا 7 سانت n5جوابگو هست... وبرای رنگ دوم که کمی روشنتره از شماره های 7 و8 همین رنگها ولی دیگه n5 نمیزنیدوورنگهای انتخابی تون تنهای قهوه ایطلایی یا تنباکویی ویا عسلی وترکیب اینها باهم هم خوب میشه ..وذکر کنم که رفله نارنجی وقرمزی این رنگه زیاده میتونید تا 3 سانت دودی ونقره ای هم ترکیب کنید....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=shohreh-sh][quote="باران7":3ghvtt71]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "shohreh-sh":3ghvtt71
    باران جان می خواستم بدانم ترکیب رنگ های 5.8 (قهوه ای شکلاتی روشن) و 6.35 (قهوه ای طلایی ماهگونی) و ( G7(7.3 بلوند طلایی روشن می تواند یک قهوه ای قشنگ بدهد. من با اکسیدان 1 کار می کنم چون تقریبا 40 % موهام سفید است.آیا واریاسیون هم نیاز است؟ چه رنگی؟ پوستم گندمی است و چشمام قهوه ای .ممنون از شما
    دوست خوبم ....بله رنگ قشنگی درمیاد ولی چون همشون رفله هایی ازقرمزی ونارنجی دارن بهتره زود زود رنگو تکرار کنید چون دراثر شستن کیفیت وزیبایی اولو نخواهند داشت.....میتونید تا 3 سانت واریاسیون نقره ای و 2 سانت دودی هم ترکیب کنید....[/quote:3ghvtt71]

باران جان من به خاطر سفیدی موهام مجبورم مرتب رنگ را تمدید کنم.آیا برای این رنگ باید کمتر از یک ماه تمدید بشه؟ آیا راهکاری وجود داره تا تن قرمزی و نارنجی آن تعدیل بشه؟ مثلا ترکیب یک رنگ دیگه با آنها؟
    اگر هست ممنون میشم راهنمایی کنید. با تشکر.[/quote:3ghvtt71]

دوست عزیز....تمام این رنگایی که شما نوشتید از دسته رنگهای گرمند که قطعا تن نارنجی وقرمزیشون زیاده وبه مرورم بعداز شستن بیشتر میشن برای تعدیلش کمی واریاسیون دودی 2 سانت ونقره ای 3 سانت با رنگتون ترکیب کنید ...ولی اینها قطی نیستند وزود پاک میشن....
    اگرم تمایل داشته باشید کلا از رنگهای سرد مثل دودی وزیتونی متوسط به موهاتون بزنید تا بتدریج وبا رنگ کردن مداوم کم کم تن موهاتون تغییر کنه و دیگه تناژ نارنجی وقرمزی نداشته باشه که این خواسته مدتها طول میکشه تا این رنگها به جرم مو کاملا نفوذ کنه و رنگ دلخواه شما دربیاد....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط @زهرا@
    من چون موهای خیلی ضعیفی دارم باید تند تند موهامو رنگ کنم آخه وقتی رنگ میزارم ریزشش خیلی کم میشه و موهامم دیرتر چرب میشه خلاصه اینکه بیشتر از سه سانت دیگه نمیتونم تحمل کنم موهای بدون رنگمو...حالا می خواستم ببینم منکه این قدر تند تند مجبورم موهامو رنگ کنم...چه رنگی بهتره برای موهام در ضمن همیشه هم تن های قهوه ای میزارم رو موهام و اصلا روشنش نمیکنم خیلی دوس دارم موی براق داشته باشم....چه رنگیو بهم پیشنهاد میکنین؟
    پیشاپیش از جوابتون ممنونم
    دوست خوبم بهترین رنگ از نظر من اورآل هست... وشما میتونید از رنگهای گروه سردش انواع دودی وزیتونیش + سری رنگهای طبیعی (n) هم شماره با رنگهایی که گفتم ترکیب وبزنید و قدرت پوشش دهی تارهای سفیدشم خوبه از شماره های متوسط 5 یا 6 یا 7 ویا ترکیبی کارکنید.وکم کم تن رنگ موهاتون با چندین بار رنگ زدن تغییر خواهد کرد....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shohreh-sh
    باران جان از کجا می توان تشخیص داد رنگ های سرد و گرم را ؟
    آیا ترکیب 7/01 (خاکستری متوسط) با 8/32(بلوندبژماسه ای روشن) با N6 میتواند رنگ بدون قرمزی بده؟ .یعنی یک قهوه ایی بدون قرمزی ؟ آیا پوشش آنها برای موهای سفید خوب است؟ آیا این ها هم نیاز به واریاسیون دارد؟چه مقدار؟

ممنون از پاسخگوییتان.
    دوست عزیز....رنگهای گروه c دودی---سری خاکستریA---سری زیتونیM رنگهای گروه سردهستند....

بهتره برای این ترکیب رنگی که نوشتی حتما از واریاسیون سبز 1 سانت ونقره ای 3 سانت استفاده کنی....وپوشش هم روی تار های سفید قهوه ای روشن میشه خیلی پررنگ کاور نمیکنه....

• بانک بند ناف