نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,169 به 1,176 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

سلام باران جان
    من امروز خوب شدم
    رنگهایی رو هم که گفتین رو خریدم.
    من اول ساقه موهامو000 گذاشتم بعداز40 مین بقیه موهامو 000گذاشتم بعداز حدود 30مین موهامو شانه کردم و بعد از 10مین بعد مو هامو شستم و الان موهام نارنجی شده.اما ریشه ها کمی روشن ترشده.اما می خوام کمی به موهام استراحت بدم و فردا رنگ اصلی رو بزارم.
    من باید ریشه و ساقه رو با هم بزنم یا 2 سانت به ریشه؟ ممنون از زحماتت خانمی

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    787
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط هلیان
    سلام باران عزیز مرسی از زحمتت ومحبتت

باران جون پس من اگه c5 را با n5 قاطی کنم قهو ای سوخته میشود؟ به مشکی نمیزنه؟ نسبت رنگ ها رو هم میشه بگی؟

باران جون اگه روی موییکه دکلره زرد شده وروش زیتونی 7 گذاشته شده والان زیتونی بدرنگ شده ورفته و6 تا 7 س رشد ریشه داره c6 بزنم ساقه ها سبز میشه یا قهوای؟ رنگم یه دست میشه با رعایت ریشه وساقه؟ برای یه قهوهای متوسط قشنگ چه پیشنهادی میدی روی این مو
    خیلی ماهی عیدت مبارک
    دوست عزیز...تمام رنگهای قهوه ای بعداز چندین بار شستشو تن قرمزی ونارنجیشون زیاد میشه....نسبت ترکیب رنگهای C5باید 1 برابر بیشتراز N5 باشه.....
    2- ترکیب رنگهای C6+M6+A6+واریاسیون نقره ای 3 سانت واکسیدان 2 ابتدا به ریشه وبعداز 20 مین سااقه
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    787
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arayeshgar
    سلام باران جان من تازه با سایت شما اشنا شدم میخواستم در مورد کار برد ریموور کمی توضیح دهید و اینکه من هر وقت استفاده میکنم
    نتیجه خوبی نمیگیرم ایا روش خاصی دارد یا نه.خیلی متشکرم از وقتی که برایمان میگذارید.موفق باشید.
    دوست عزیز..بهتره برای ریموور حتما به آرایشگاه بروید ....من خودم کارنکردم ولی میدونم زدنش روشهای خاصی داره...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    787
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط faryad
    سلام
    من موهام بلوند پلاتینه خیلی روشنه که 4سانت از موهام در اومده.حالا میخوام رنگ بلوند طلایی متوسط بزارم که شماره رنگ اینه7.3
    اگر بخوام ریشه موهام روشنتر بشه که تقریبا با ساقه یکدست بشه باید 000بزارم روی ریشه یا نه؟
    دوست عزیز..قطعا زدن این رنگ روی ریشه نسبت به ساقه تیره تر میشه وحتما باید قبلش پایه رنگ ساقه خوب روشن شده باشه با 000 نتیجه مطلوبی نخواهید گرفت چون پایه ریشه نارنجی میشه ورنگتون دو دست میشه.....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    787
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zmm
    سلام، من بااینکه هنوز 30سالمه همیشه برای موهای سفیدم میرفتم پیش فروشنده و میگفتم یه رنگ بدین برای از بین بردن سفیدی ها.. و تقریبا هرهفته قسمتهای سفید رو رنگ میزدم الان دیگه از این کار واقعا خسته شدم برای همین دوستان بهم پیشنهاد کردن که روی زمینه موهای مشکی خودم هایلایت کنم که این سفیدی ها توش معلوم نشه ولی من شخصا هایلایت رو روی موی مشکی نمیپسندم به نظر شما هایلایتی که روی مشکی خوب بشه چه رنگی میتونه باشه؟
    میخوام الان شما بهم کمک کنین اگه کل موهام رو رنگ کنم از چه رنگی میتونم استفاده کنم که هم سفیدی هام معلوم نشه و هم اگه بشه یه تغییری در رنگ کلی موهام بدم مثلا فندقی یا شکلاتی روفکرکنم خوشم بیاد. نمیدونم دقیقا چه رنگی برام که صورتم که سفید و چشمهام قهوه ای تیره هست بهتره.
    ضمنا جلوی موهام هم کم پشت شده برای همین هم تاحالا رنگ مشکی استفاده میکردم که حجم موهام رو بیشتر نشون بده. ممنون میشم اگه راهنمائیم کنین که بهتر میشه رنگ کنم یا هایلایت کنم یا هردو و کلا از چه شماره ای از رنگ استفاده کنم.
    دوست عزیز برای پوشاندن تارهای سفید مو میتونید با ترکیب فندقی شماره 4+ رنگ قهوه ایN5 یک سوم تیوپ واکسیدان 1 استفاده کنید....

برای هایلایت روش هم ازرنگهای متوسط پایه 7 و8 طلایی میشه زده بشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    787
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط پرستوو
    سلام. یه سوال داشتم لطفا کمکم کنید. اگه یه مویی مشکی n2 رنگ شده باشه و ریشه ها هم که خودش سیاهه 10 سانت بلند شده و 50% سفیدی داشته باشه و اون نفر می خواد موهاشو روشن کنه! چی کار باید بکنه؟؟؟ قسمت رنگ شده با چی روشن بشه؟ قسمت ریشه های با رنگ طبیعی سیاه و 50% سفیدی چطور؟؟؟ و چه رنگی میشه گذاشت؟؟؟ ایا دکلره لازمه؟؟؟ رنگش را چطور یکدست کنیم؟؟ آیا هایلایت هم میشه روش زد؟؟هایلایت چه رنگی ؟؟؟ رنگ سری قرمز فندقی خوبه ؟؟ یا سری ash ؟؟ اصلا کدوم خوب می شه؟؟؟ تورو خدا راهنمایی کنید؟؟ ...............................Please ....................................Please ..............................
    دوست عزیز..قسمتهای تیره که باN2 قبلا رنگ شده باید با 000 3 تا 4 درجه روشن بشه..چون عملا هیچ رنگی روش نمیگیره وبعد با یکرنگ قهوه ای شماره های 5 شکلاتی و5 طبیعی +اکسیدان1 برای پوشش بهتر تارهای سفید یکدست زده بشه وروشم هایلایت متوسط با رنگهای 7 و8 طلایی وکمی دودی هایلایت بشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    787
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamkoly
    سلام خیلی وقت پیش رنگ شماره 9 روشن گذاشتم روی موهام که اصلا رنگ نکرده بودم یه مقداری روشن شد باز تکرارش کردم قهوه ای خیلی کمرنگ شد بعد از رشد موهام دو رنگ شد رنگ اصلی موی خودم و اون قهوه ای خیلی روشن که به قرمزی میزد دیگه روش رنگ 5 گذاشتم تا فندقی بشه (فروشنده بهم گفت) ریشه مو که رنگ خود موهام بود رنگ گرفت اما بقیه هنوز دو رنگه و به قرمزی میزنه یه کریپس مو گرفتم که فروشنده گفت شماره اش c5 هستش که اگه می خوای رنگ موهای خودتم مثل اون بشه باید 4 یا 3 بذاری میشه کمکم کنید من هیچی از رنگ مو سر درنمیارم و به فروشنده ها هم نمیشه اعتمماد کرد ممنون
    دوست عزیز برای یکدست کردن موهاتون بهتره از ترکیب رنگ شکلاتی پایه 4 وکمی N5 ,کمیC4+اکسیدان 2 ترکیب وبه کل موهاتون بزنید .

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    787
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه 2
    سلام باران جان خسته نباشی
    میشه لطف کنی فرمول این رنگها رو روی موی قهوه ای تیره بگی1-

2

3 خیلی ممنون ببخش که تعداد عکسام زیاد شد خیلی لطف میکنی 4
    دوست عزیز درمورد تمام عکسها باید بگم زمینه ی الان موی شما که قهوه ای تیره س این رنگه با رنگ درنمیاد برای رنگهای 1 -3-4 باید قبلا زمینه ی موهارو با 000 ویا ریموور خوب پاک کنید وتنهای تنباکویی و شکلاتی و مسی رو که در عکسها هست بزنید .....عکس شماره 2 که کل مو باید با دکلره به درجه زرد خیلی روشن دربیاد وروش هم رنگساژ عسلی زیتونی زده بشه....