نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,161 به 1,168 از 5407
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط homa.saba
    نقل قول نوشته اصلی توسط

باران جان این سوالی بود که قبلن ازت پرسیده ودم راجع به رنگ کردن موهام که گفتید باید اول دکوپاژ کرد. از انجا که موهای من خیلی اسیب دیده بود و ریزش مو هم شدیدا دارم طی یک عملیات ناگهانی موهام را کوتاه کوتاه کردم. یعنی موهام الان دو سانتی است. در واقع رنگی که روی موهام بوده دیگه قیچی شده و رفته. الان رنگ موهای خودمه که موهام قهوه ای تیره مایل به مشکی است به علاوه ی انکه موی سفید خیلی دارم.
    میخوام بدانم با این شرایط امکان اینکه موهام را شرابی یا قهوه ای با تم شرابی کنم (بدون دکوپاژو دکلره و....) وجود داره؟ منظورم اینه که نتیچه رنگ زیبا باشه و همینطور سفیدها را کاملا پوشش بده.

اگر امکانش هست برام به طور دقیق شماره رنگ مو یا رنگ موهایی که باید ترکیب بشوند و اندازه اش را بگید. (اگه امکان داره شماره رنگ ها را برای مارک "رولون" برام بگید) و اینکه جطور باید رنگ کنم. چون من بیش از حد در این کارها ناشی هستم.

واقعا شرمنده ام خیلییییی سوال کردم ازتون. پیشاپیش بابت زحمتی که در سایت میکشید و وقتی که میگذارید یک دنیا ممنون[/quote
    دوست عزیز...روی موهای طبیعی خودتون ترکیبی ازرنگ 7 شکلاتی +6تنباکویی یا شرابی از یک مارک خوب + اکسیدان 1خارجی امیدوارم به رنگ دلخواهتون نزدیک باشه...من روی موی مشکی طبیعی قبلا برای کسی زدم ونتیجه رضایت بخش بوده....
    من با رنگهای رولون کار نکردم ....
    یک دنیا ممنون باران جان که اینقدر سریع و دقیق پاسخ دادید. انطور که پست های قبل تان را خواندم متوجه شدم که توصیه شما در مورد رنگ مو کستینگ اورال هست. بنابراین از همین مارک میخرم. سوال دیگه اینکه از هر دو رنگ قهوه ای و شرابی (یا تنباکویی) به یک اندازه استفاده کنم که مقدار هر کدام متفاوته؟ و الان بخش عمده موهای قسمت جلوی سرم سفید هستند موقع رنگ کردن از قسمت جلوی سر شروع کنم یا...؟
    امیدوارم این اخرین سوالم باشه در ضمن بفرما این چایی را بخور خستگی از تنتان دربیاد اینقدر من خسته تان کردم با سوالهام
    عزیزم...رنگهای اورال که ترکیب رنگ باید داخل اپلیکاتور خودش درست بشه...ولی برای ترکییب این دورنگ چون ممکنه داخل اون گنجایش نداشته باشه بهتره ازهررنگ نصف مقدار داخل ظرف پلاستیکی درست کنید وچون جلوی موهاتون سفیدتره از جلوی سر رنگ آمیزی رو شروع کنید...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام باران جون دیشب بالاخره عروسی تموم شد. بازم مرسی رنگم عالی شده بود 8 دودی گرفتم با 7 زیتونی مساوی . حالا اگه شد از پاتختی عکس گرفتم برات میزارم.
    ممنونم عزیرم

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط cma
    سلام باران جون .
    موهاي من سال گذشته رنگ دودي شماره 7 بود الان بلند تر شده ميخام يه چيز روشن بذارم روش اونا رو ميگيره ؟
    کلا روي رنگ موي روشن ميشه تيره تر گذاشت ؟ براي اين ميپرسم که اگه موهامو روشن کنم پسندم نبود ميشه تيره ترش کنم ؟
    اين رنک موي پلاتيني که ميگن مده بايد حتما دکلره بشه ؟
    دوست عزیز..با رنگ خیلی روشن اگه روشونو بزنی فقط یکم روشن میشه وزیاد فرقی با الانش نمیکنه....
    روی موی روشن راحت میتونی تیره تر بذاری....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط منیره بانو
    سلام باران جان
    بازم ازت عذر خواهی میکنم بابت این همه سوال می خواستم بدونم من می تونم موهامو این رنگی بزنم؟

و این که بعد از زدن000 به موهام رنگ رو از ریشه بزنم اول یا 3 سانت مونده به ریشه
    و این که چه رنگی ترکیب کنم؟ ممنونم ازت که راهنمایی می کنی

رنگ بعداز 000 اگر تمام نقاط یکدست شده باشه ریشه وساقه باهم زده میشه.

برای این رنگ بعداز 000 از رنگهای متوسط 7 دودی + 7 زیتونی بمقدار مساوی+اکسیدان 2 و واریاسیون نقره ای 3 سانت وسبز 1 سانت استفاده کنید....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط هلیان
    سلام باران عزیز
    من باسایت شما تازه اشنا شدم خیلی سایت بی نظیریه
    خواهر من موهاش قبلا با n7 ,رنگ کرده بود که 5س رشد ریشه داشت وریشهاش مشکی طبیعی موهای خودش بود ومن موهاشو براش رنگ کردم c5 گذاشتم اول 2 س مانده به ریشه وبعد نیم ساعت ریشه هارو و1 س هم واریا سیون آبی با اکسیدان 2 درصد میخواستم قهوه ای سوخته کنم ولی نشده ریشه ها مشکی مونده وساقه ها تیره تر شده ولی اصلا قشنگ نی ست ویه دست نشده وقرمزی داره لطفا منو راهنایی کنید برای قهوای سوخته که به مشکی نزنه وقرمزی نداشته باشه
    مرسی ممنون
    دوست عزیز بهتر بود این شماره رو با کمی از رنگ n5 ترکیب وبا 4-5 سانت n4 ترکیب واول به ریشه ها میزدید وبعداز 45 مین به ساقه ها وبهداز 30 مین دیگه موهارو کامل شونه زده ومیشستید.
    البته تمام این رنگها بعداز چند بارشستن کمی قرمز خواهند شد که اونم بدلیل وجود رنگدانه های زیاد قرمز داخل موهست وکاریشم نمیشه کرد ومدام باید رنگ دلخواهو تکرار کرد تا بعداز مدتی به جسم مو کامل نفوذ کنه واین مشکل پیش نیاد.....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط سمر
    سلام بچه ها من زیر مهام تا وسط سرم دکلره بود الان چند بار زیتونی سیر گذاشتم روش اگه بخوام روشن بشه چه کار باید بکنم.؟
    با رنگ اگه بخواهید روشن بشه ....ازرنگهای پایه 10 میتونید بزنید ولی فقط تا 2 درجه ممکنه روشن بشه....

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

باران جان
    من صمیمانه ازت سپاسگذارم ممنون که با حوصله به سوالات من جواب دادی

برات ارزوی موفقیت دارم و عیدو بهت تبریک میگم .

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط avaa
    سلام اگه میشه به سوال من هم فوری جواب بدید من یه کم عجله دارم.ممنونم
    من پوستم سفید و چشمهام قهوه ای هست.رنگ موهام قهوه ای روشن با هایلایت کرم دودی
    حالا میخوام ابروهام رو قهوه ای متوسط بکنم.رنگ ابروهای خودم مشکیه.
    شماره 7 که میزنم رنگش خیلی خیلی کم روشن میشه.من میخوام روشنتر بشه چه رنگی بگیرم خوبه
    من خیلی از رنگ سردر نمیارم.لطفا" دقیق بهم بگید چی بخرم
    دوست عزیز...اگه یه نگاهی به این تاپیک مینداختین جواب سوالتونو پیدا میکردین..من بارها درمورد رنگ ابرو گفتم....

رنگ مناسب برای ابرو c9 +چند قطره اکسیدان 2