نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,153 به 1,160 از 5410
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط AFSA
    سلام دوست عزیز ممنون که به سوالاتمون جواب می دهی من یه سوال داشتم اینکه من ریشه موهام 10 سانت خرمالویی تیره هستشه ریشه هام هم قهوای متوسط هستش من برای اولین بار خودم می خوام رنگ بزارم می خوام یه رنگ قهوه ای خوش رنگ که تون قرمزی هم زیاد نداشته باشه میشه چند رنگ رو ترکیب کرد میشه لطفا تقریبا مقدار رنگ و چه مارکی رو بخرم یک دنیا ممنون از لطفتون
    دوست عزیز.... الان که ساقه ی موهاتون تن نارنجی داره...برای کاورکردن این رنگ ویکدست شدن موهاتون از ترکیب رنگ 6 دودی وزیتونی بمقدار مساوی+ واریاسیون دودی وسبز 1 سانت از هرکدوم ونقره ای 3 سانت + اکسیدان 2 اول به ریشه ها میزنی وبعداز 30 مین همین رنگو با اکسیدان 1 ترکیب وبه ساقه ا میزنی تا یکدست بشه....درمرحله ی اول رنگ کمتری استفاده کن تا برای ساقه ها رنگ داشته باشی.... این تنها شماره ایه که میشه زد ویک رنگ قهوه ای متوسط بدون قرمزی داشت.....
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mami fariba
    سلام.من موهامو قهوه ای روشن کردم.البته چند ماه پیش.یه خرده هم مش داشت.
    الان یه خرده هم موهای خودم که مشکی تیره هست دراومده.به اندازه ی 5 سانت.
    حالا می خوام قهوه ای تیره کنم.
    قبلا این کارو کردم.بعد از یه مدت اون مو روشنا دوباره میان رو و ظاهر میشن.
    چی کنم این اتفاق نیفته که همش مجبور شم رنگ کنم.
    دوست عزیز....تیره ترین قهوه ای که میشه الن با اون موهاتونو یکدست کنید که زیادم به مشکی نزنه ترکیبی از رنگ n5 یک دوم تیوپ +n4 10 سانت + اکسیدان 2 و3 سانت واریاسیون نقره ای هست.....چون قسمتهای مش شده قبلا دکلره شده رنگها خیلی زود از روشون پاک میشه ودوباره باید رنگتونو تکرار کنید..وچاره ای هم نداره....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MAMAN ZAHRA
    من تا حالا دو بار بيشتر موهام رنگ نكردم حالا ميخوام براي زايمانم موهامو رنگ كنم ميشه بگيد چه رنگه تو بورسه؟ خودم رنگاي روشن خيلي دوست ندارم
    دوست عزیز....با توجه به فصل الان بیشتر رنگهایی با تن گرم مثل تنباکویی--بلوطی -ماهاگونی وکلا رنگهایی باتناژ قرمز میزنن...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_sh
    من خیلی موهامو رنگ نکردم ولی چه رنگ بزنم چه مش بعد یه مدت کم قرمز میشه حتی زیتونی هم قرمز شدچی کنم خسته شدم دیگه
    دوست عزیز..رنگ مو روی موی مشکی زدن بعداز چندبار شستن همین خاصیتو داره وزود به قرمزی میزنه چون داخل موی مشکی رنگدانه های قرمز زیاده وکاریش هم نمیشه کرد وبرای همینم برای داشتن موهای دلخواه موهارو دکلره میکنیم وخوب سفیدشون میکنیم ورنگ با تناژ دلخواه رو روش میزنیم....البته روی قسمتهای مش شده این اتفاق نمی افته مگر اینکه بحد کافی روشن نشده باشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط cma
    نقل قول نوشته اصلی توسط cma
    من قبلا موهام دودي تيره بود . ميخام روشنش کنم چه رنگ روشني الان مده ؟
    توي نت چي سرچ کنم نشون بده ؟
    blond hair women رو سرچ کن ...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam20159
    سلام باران جون خسته نباشی عزیز من موهامو شرابی کردم ولی جلو موهام ریشه اش نگرفته حالا باید چی کار کنم تا ریشه و ساقه موهام یه دست بشه ممنون میشم اگه کمکم کنی
    دوست عزیز میشه لطف کنین بگین ساقه ی موهاتون چه رنگی بوده فکر میکنم روشن بوده که خوب شرابی شده وریشه ها تون تیره بوده وخب قبلش باید اول ریشه هارو با دکاپاژ کمی روشن میکردین تا یکدست دربیاد....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط homa.saba
    homa.sabaنوشته است:
    سلام هیون عزیز. مدتهاست که خواننده پروپا قرص مامی سایت هستم. اما فقط خواننده برای ایده گرفتن در زمینه آشپزی و.....اما این بار مشکل مهمی که رنگ دارم باعص شد که عضو بشم و سوالم را مطرح کنم. پیش از همه از وقتی که میگذارید و با حوصله پاسخ میدید یک دنین ممنونم.
    موهای من سفیدی های زیادی داره. برای پوشاندن این سفیدی ها بهم گفتند که تنها یا بهترین راه حل رنگ های تیره هستند. به همین خاطر مدتی است که موهام را رنگ "رولون شماره 4WB" (medium rich brown" رنگ میکنم. از جهت پوشاندن سفیدی موهام که نتیجه خوبی داشته. اما موضوع اینجاست که من سالهای سال حسرت رنگ شرابی به دلم مانده.از طرفی به نظرم میاد که این رنگ به این حد از تیرگی به پوستم نمیاد. (پوستم گندمیه) یک شخصی بهم پیشنهاد داد که اول همین رنگ تیره را بزنم (بابت پوشاندن سفیدی ها) یکی دو روز بعد رنگ شرابی بزنم به موهام. اما چراتش را ندارم این کار را انچام بدم. از ترس اینکه یه وقت موهام یه رنگ عجیب و غریب دربیاد. از طرفی اینچایی که من هستم حتا آرایشگاه های خیلی سطح بالاشون هم در زمینه رنگ تخصص چندانی ندارند. چند سال پیش بلایی سرم آوردند که پشت دستم را داغ گذاشتم که دیگه نرم آرایشگاه برای رنگ کردن مو. به همین خاطر مزاحم شما شدم تا راهنمایی ام کنید.
    یک دنیا درود

باران7:
    دوست عزیز....اگه بعد از رنگ زدن رنگتون تیره شده رنگ شرابی رو این پایه جواب نمیده ....حتما باید با دکاپاژ جرم این رنگو از روی موهاتو پاک کنیدوازرنگهای شرابی متوسط پایه ی 6 روش بزنید....

(چون بلد نبودم چطور نقل قول بیارم مجبور شدم از روش غیر حرفه ایش استفاده کنم. شرمنده :(
    باران جان این سوالی بود که قبلن ازت پرسیده ودم راجع به رنگ کردن موهام که گفتید باید اول دکوپاژ کرد. از انجا که موهای من خیلی اسیب دیده بود و ریزش مو هم شدیدا دارم طی یک عملیات ناگهانی موهام را کوتاه کوتاه کردم. یعنی موهام الان دو سانتی است. در واقع رنگی که روی موهام بوده دیگه قیچی شده و رفته. الان رنگ موهای خودمه که موهام قهوه ای تیره مایل به مشکی است به علاوه ی انکه موی سفید خیلی دارم.
    میخوام بدانم با این شرایط امکان اینکه موهام را شرابی یا قهوه ای با تم شرابی کنم (بدون دکوپاژو دکلره و....) وجود داره؟ منظورم اینه که نتیچه رنگ زیبا باشه و همینطور سفیدها را کاملا پوشش بده.

اگر امکانش هست برام به طور دقیق شماره رنگ مو یا رنگ موهایی که باید ترکیب بشوند و اندازه اش را بگید. (اگه امکان داره شماره رنگ ها را برای مارک "رولون" برام بگید) و اینکه جطور باید رنگ کنم. چون من بیش از حد در این کارها ناشی هستم.

واقعا شرمنده ام خیلییییی سوال کردم ازتون. پیشاپیش بابت زحمتی که در سایت میکشید و وقتی که میگذارید یک دنیا ممنون
    دوست عزیز...روی موهای طبیعی خودتون ترکیبی ازرنگ 7 شکلاتی +6تنباکویی یا شرابی از یک مارک خوب + اکسیدان 1خارجی امیدوارم به رنگ دلخواهتون نزدیک باشه...من روی موی مشکی طبیعی قبلا برای کسی زدم ونتیجه رضایت بخش بوده....
    من با رنگهای رولون کار نکردم ....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط منیره بانو
    باران جون ببخشید خواهر جون من اینقدر سوال میپرسم

می خواستم بدونم به نظر شما این رنگ مسی شماره 5 چه مارکی خوبه؟
    دوست خوبم....من از مارکهای اورال - الیو- ویلا- بس استفاده کردم وراضی بودم....

• بانک بند ناف