نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,137 به 1,144 از 5411
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط سودابه
    سلام باران عزیز ممنون از اینکه وقت می ذارید و به سوالهای ما بی هیچ چشمداشتی جواب میدید.
    من رنگ موهام قهوه ای پررنگ و صورتم گرد و سرخ و سفید وچندماه پیش روشنترین رنگ اورال را که الان شماره اش یادم نمی اداز اکسلنس زدم وموهام یک کم روشن شد ولی یک کم فکر میکنم تن نارنجی داره.
    1-حالا می خوام موهامو روشنتر کنم.به نظر شما میتونم تو خونه دکو کرم بزنم یا بهتر از رنگ سه صفر استفاده کنم.میشه بگید تفاوت این دو تا چیه ؟و اصولا در چه موردی از کدوم باید استفاده کرد ؟ضرر کدومش کمتربعدش ؟چه رنگی ترجیحا اورال بذارم که قرمزی نداشته باشه و خوشرنگ باشه؟میشه با این روش نسکافه ای خوشرنگ در اورد اگر میشه با کدوم رنگ اورال
    2-سوال دیگه ام اینه که اگه پیشنهاد میدید دکو کرم استفاده نکنم چه رنگی بذارم ترجیحا از اورال که مایل به نسکافه ای یا قهوه ای کمرنگ باشه؟
    3-می تونم با دکو کرم یا رنگ سه صفر موهامو هایلایت کنم؟مثلا اول با این مواد و فویل بعضی قسمت موهامو کمرنگ کنم بعد همشو رنگ بزنم ؟یابرعکس اول رنگ کنم و بعد کمرنگ کنم؟ببخشید سوالام خیلی خیلی طولانی شد ویک کمی عجیب و غریب خواهشا اگه ناشیانه گفتم بهم نخندی ها اگه شد زود جوابمو بدین ممنون میشم میخوام بر عید رنگ کنم عروسی داریم میخوام اگه خوب نشد وقت داشته باشم برم ارایشگاه همیشه شاد و موفق باشی
    1-با دکو کرم یا 000 موهاتون از اینی که الان هست روشنتر نمیشه .....فقط با دکلره میتونید روشنترش کنید...

2-روی این پایه از موهاتون میشه نسکافه ای متوسط داشته باشیدشماره های 5 و6 وبعد تکه هایی ازمو روبا فویل ابتدابا 000 روشنتر وبعدهایلایت روشنتری با رنگ کنید...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raaaaz
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    سلام باران جون. من ماه پیشolive 7-1 زدم به موهام( فکر کنم خاکستریه).که آرایشگرم خوب درشون نیاورد حالا میخوام واسه یه عروسی خیلی مهم خودم موهام و رنگ کنم. ممنون میشم یه رنگ فوق العاده شیک پیشنهاد بدین. در ضمن نمیخوام دکلره کنم. و اینکه واریاسیون چی هست آخه من هیچی از رنگ و اینا نمیدونم. و اکسیدان 2 یعنی 2 درصد؟ آخه اینجا هرچی هست و دیدم 9 درصده.
    و اینکه بگین چه شکلی رنگ به موهام بزنم.
    ببخشید یه دفعه همه سوالامو باهم پرسیدم
    دوست عزیز ...رنگ انتخابیتون چی هست؟ تا راهنمائیتون کنم...واریاسیونها رنگهای فانتزی هستند که در ترکیب با بعضی ازرنگها استفاده میشن . وبرای رفع قرمزی -زردی- ونارنجی شدن مو پس از رنگ کارآیی دارند .همینطوربرای تناژ دهی بیشتر رنگساژ مو بعدازدکلره بکارمیرن....
    اکسیدان 2 همون 9٪ هست که برای رنگ کردن معمولی استفاده میشه....
    باران جون نمیدونم والا.شما خودت پیشنهاد بده. پوستم گندمی هست رنگی که دفعه اول زدم وقت شسته شدن به نارنچی حنایی میخورد. رنگ الانم یه زیتونی زرد بدرنگ شده.تیره هست 1-7. شنبه عروسیه امیدوارم تا اون موقع دوباره چوابمو بدی. ممنونم عزیزم.
    طریقه رنگ زدنم یکم خلاصه برام بگو لطفا مرسی
    دوست خوبم...اگه نظر منو بخوای روی این موهات که الان تن نارنجی هم داره ودلتو زده یه رنگ گرم بذار مثل ترکیبی ازرنگهای نسکافه ای وتنباکویی.که تمام این رنگو کاور کنه ویه قهوه ای خوشرنگی دربیاد..با شستشوممکنه کمی تغییر رنگ بده که بهتره هر 2 هفته یکبار دوباره رنگتونو مجدد بذارید...طریقه ی رنگزدن هم چون رنگ نسبتا تیره ایه ریشه وساقه همزمان باهم زده میشه....رنگتونو با نسبت مساوی از اکسیدان 1 و2 ترکیب کنید + واریاسیون نقره ای 4 سانت ورنگها هم بمقدار مساوی از هرکدوم....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=katy 2][quote="باران7":2xz856ec]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "katy 2":2xz856ec
    سلام باران عزیز
    خواهش میکنم زودتر جوابمو بدین
    عزیزم ،من موهام مشکی روشنه با چندین تار سفید ،میخوام نسکافه ایی کنم البته چون لباسم نسکافه ایی روشن وبه پوستم خیلی میاد ،به نظر شما نسکافه ایی روشن بزارم یا تیره
    به هر حال من تا حالا رنگ نکردم ،ممنون میشم فرمول نسکافه ایی رو برام بنویسی همینطور چطوری بزارم ،
    من هیلی ناشی ام ،نه ،
    دوست عزیز...برای داشتن نسکافه ای خوشرنگ موها حتما باید دکلره بشه ...وبعد ازرنگساژ نسکافه ای شماره های 7 و8 روش زده بشه..
    که برای اینکار حتما هم به آرایشگاه بروید چون اینکار تخصصصیه ومهارت وتجربه ی کافی در دکلره کردن مو خیلی مهمه....

نسکافه ای تیره عملا روی موبدون دکلره تن قهوه ای قرمزمیده....[/quote:2xz856ec]

من،متاسفانه سردرد میگیرم بعد از دکلره چون یه بار مش کردم وافتضاح سرم درد گرفت،نمیدونم چه کارکنم هم دوست دارم رنگ کنم ،هم سرم درد نگیره
    اگه راه حلی مد نظرتونه ،ممنون میشم راهنماییم کنید
    ازتون بابت جوابا ممنون هستم[/quote:2xz856ec]
    خب پس بهتره شما موهاتونو همون بارنگ یک رنگ نسکافه ای متوسط بزنید...که باترکیب رنگهای تنباکویی پایه ی6 وشکلاتی 5 بمقداریکسان وترکیب اکسیدانهای 1و2 برای پوشش دهی بیشتر تارهای سفیدتون استفاده کنید...واگر تامدتی این رنگو دوست داشتید همین ترکیب و هر 2 هفته یکبار بزنید....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azarmidokht

سلام من رنگ c8 رو با واریاسیون دودی زدم که الان رنگ موهام اینه حالا برای اینکه یه رنگ قهوه ای تیره بشه طوری که ریشه مشکی مو بعد از رشد زیاد مشخص نشه وقهوه ای خوش رنگی بشه چه شماره ای باید بزنم؟مرسی
    دوست عزیز...برای زدن قهوه ای تیره که با ریشه ی مو هماهنگ باشه از ترکیب رنگهای N4 وکمی حدودا 7 سانت ازN3 +اکسیدان 2 بزنید که متمایل به مشکی بشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه
    باران جون من فردا می خوام موهامو با بث بی رنگ کنم و 7.7 بث و 6.1 و 7.2 و رنگ شماره 3.0 بزنم روی سرم .به نظرت تن شکلاتی نسکافه ای میشه که تن قرمزی خیلی کمی داشته باشه ؟یه چیزی تو مایه قهوه ای که دودی باشه
    بله تقریبا درمیاد ولی بعداز چند بارشستن باز کمی تن قرمزی میده که باید رنگتونو دوباره بزنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط katy 2
    باران جون، اسپری مش مو چی
    در مورد رنگ موی نسکافه ایی از چه مارکی بگیرم ،
    با سپاس فراوان
    یعنی مش های موقت که باشستن از روی موپاک میشن...

من از مارک الیو وویلا گرفتم وبسیار هم رنگهای خوبی بودند....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

دوست خوبم...اگه نظر منو بخوای روی این موهات که الان تن نارنجی هم داره ودلتو زده یه رنگ گرم بذار مثل ترکیبی ازرنگهای نسکافه ای وتنباکویی.که تمام این رنگو کاور کنه ویه قهوه ای خوشرنگی دربیاد..با شستشوممکنه کمی تغییر رنگ بده که بهتره هر 2 هفته یکبار دوباره رنگتونو مجدد بذارید...طریقه ی رنگزدن هم چون رنگ نسبتا تیره ایه ریشه وساقه همزمان باهم زده میشه....رنگتونو با نسبت مساوی از اکسیدان 1 و2 ترکیب کنید + واریاسیون نقره ای 4 سانت ورنگها هم بمقدار مساوی از هرکدوم....
    ممنونم عزیزم. رنگ الانم چون شماره 7 خاکستری زدم تن زیتونی داره.الان این ترکیبی که گفتی رنگ شیکی در میاد ؟ قرمزی زیادی داره؟ میخواو اولیو بگیرم شماره چند بگیرم رنگارو ؟ و اینکه چقدر اکسیدان میخواد؟ ابرو هام چی؟ ... اگه یه رنگ روشن بخوام چی پیشنهاد میدی؟ برای رنگ روشن خیلی میترسم نیاد به من..
    مرسی وقت میزاری[/quote]
    وای باران جون اومدی اما سوال من و ندیدی گویا. شماره رنگارو نگفتی. 1 روز فقط وقت دارم[/quote]
    دوست عزیز..منکه جوابتونو دادم من منظورم قسمتهای هایلایت این عکسه:

حالا اگه اینو دوست ندارید ودوباره تو همون تن دودی زیتونی میخواهیدکه باید دوباره ازهمون رنگهای متوسط دودی زیتونی ترکیبی از شماره های 6 و7با واریاسیونهای سبز ودودی از هرکدام 1 سانت و اکسیدان 2 استفاده کنید...با رنگ روی این زمینه موهاتون خیلی روشن نمیشه یا اگرم بشه تن نارنجی وقرمزی زیادی داره ..مگه اینکه اول با دکلره خوب روشن کنید وبعد رنگساژ دلخواهتونو بزنید...برای ابرو هم رنگC9 +اکسیدان2 چند قطره

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

باران جون رنگ هایلایت عکس که حالتی مثل شرابی داره؟.. الان بازم شماره رنگ نسکافه ای و تنباکویی رو نگفتید . نه خوبه . دودی نمیخوام. ابروهام بعد با رنگ موی نسکافه ای 2 رنگ نمیشن؟
    ترکیبی از شماره 24/6 و8/6 از رنگ الیو +اکسیدان خارجی
    اگه ابروهاتونم میخواهید به این تن نزدیک باشه باید از 2 شماره روشنتراز 8/6 با چند قطره از اکسیدان 2 بزنید....

• بانک بند ناف