نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,121 به 1,128 از 5407
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط safirmehr
    سلام بارون خانم منم یه سوال فنی دارم رنگ موهام خرماییه تا الان هم اصلا موهام رو رنگ نکردم الن یه مقدار لابلای موهام چند تاری سفید شده دیگه فکر کنم موقع رنگ کردن فرا رسیده نمیخوام موهای سفیدم طلایی بشه موهام کمی فره میخوام قهواه ای تیره بذارم نمی خوام موهام هم خیلی خشک بشه همینجوریشم هم کلی برای شونه کردنش مشکل دارم باید مدام نرم کننده استفاده کنم پوست صورتم هم سفیده بینهایت از لطفت سپاسگذارم ممنون میشم راهنماییم کنی
    دوست عزیزم... بهرحال رنگ کردن مو وکلا کار بامواد باعث خشکی مو خواهد شد وحتما بعدش باید از شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده ونرم کننده های خوب استفاده کنید....برای موهای شما ترکیبی از وn4+n5
    وترکیب اکسیدان 2 بزنید تا موهاتون قهوه ای تیره بشه البته از شماره ی 4 خیلی کم ترکیب کنید...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zhina87
    من در مورد رنگ مو هیچی نمی دونم
    باران جون برای مشکی کردن موهای بور (تقریبا خرمایی)چه رنگی باید بخرم؟ با اکسیدان باید قاطی بشه یا نه. ببخشید من هیچی نمی دونم
    رنگ n2 +اکسیدان 2 ریشه وساقه همزمان باهم زده میشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=خانوم بهار]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "خانوم بهار":25fpso90
    بچه ها موهامو بلوند کردم اینطوری شده خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    تا حالا که طوریش نشده.... اما موهام نازک شده... چه سرم کریستالی براش بگیرم؟

کسی نیست منو راهنمایی کنه؟؟؟! نمیدونم چرا یه مدته تو هر تاپیکی سوال میپرسم کسی جوابمو نمیده!![/quote:25fpso90]
    نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم بهار
    واییییییی هیون جان به دادم برس
    من موهامو فر کردم.. سه ماه دیگه میشه یه سال... یه ده سانتی از ریشه که بلند شده صافه و البته رنگ موهای خودم یعنی موهام دورنگ هم شده ..
    اما بقیش فر داره اما کم شده... موهام تا وسط کمره.. الان برای 20 روز دیگه که عروسیه خوارشووبرمه میخوام بلوند کنم ... اماااااااااااااااااا میترسم موهام بسوزه..
    به نظرتون چیکار کنم.. میتونم کوتاه هم بکنم اما فقط 5 سانت..

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa2001
    من چند ماه پیش رنگ قهوه ایی تیره ایی 5 لورآل زدم حالا میخوام یک رنگ بزنم که تغییر ایجاد کنه ولی زیاد روشن نباشه .میشه کمکم کنید.ممنونم
    پوستم روشن و چشم و ابروم قهوه ایی تیره.اگه از رنگ ولا معرفی کنید راستی من موهام سفیدی داره .رنگ تنباکویی سفیدها رو میگیره؟اگه بخوام قرمزی رنگ رو بگیرم چکار کنم؟ممنونم
    دوست خوبم...رنگ تنباکویی خواه ناخواه تن قرمزی داره وبا هیچ واریاسیونی هم ازبین نمیره..بهتره این رنگو با یک رنگ طبیعی شماره ی4 (n4) به اندازه ی 6سانت ترکیب وبه موهاتون بزنید....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saghi222
    سلام باران جان. دوست من میخواد روی موهای های هایلایت شده اش که زمینه اش قهوه ای زیتونی شماره 2 است این رنگو بذاره: شرابی زرشکی بذاره که چتری جلوی موهاشو چند تا قرمز روشن(جیغ) دربیاره. چیکار باید بکنه؟ لطف میکنی شماره رنگارو بگی با مارکش؟

رنگی هست که بعد یکی 2 هفته پاک بشه که این قرمزاشو اون رنگ بذاره برا عروسی میخواد
    ممنونم عزیزم
    دوست عزیز....برای شرابی ازتن آلبالوی شماره ی 5یا 6 رو بزنه وبرای چتری هاشم ابتدا بایدقسمتهای دلخواه روکمی با دکاپاژ روشن ودوباره همون 6 رو بااکسیدان 2 بزنه....هر مارک رنگی شماره ی خاص خودشوداره وچون این سری رنگها فانتزی اند وشماره های ممیزی دارند همه باهم متفاوتند کافیه ازروی چارت رنگ تن آلبالویی رو انتخاب کنه وازسری رنگهای بس- ویلا- الیو واکسیدان خودشون هم استفاده بشه....اینها رنگهای خوبی هستند....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان پریان
    سلام باران عزیز
    می خواستم بپرسم می تونم خودم روی موهام عسلی دربیارم. اگه می شه با چه رنگی ؟؟؟؟؟ واقعا وقت آرایشگاه رفتن رو ندارم ! (رنگ موهام اورال n7 )
    مرسی عزیزم
    دوست عزیز..رنگ عسلی باید روی زمینه ی مویی زده بشه که با دکلره به پایه 8 یعنی زرد روشن رسیده باشه و ترکیبی از شماره های 3/8 یک سوم تیوپ + N7 یک سوم +واریاسیون نقره ای 4 سانت +اکسیدان 1 وکمی آب ترکیب وبه موها زده بشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam20159
    سلام باران جان خسته نباشی میشه فرمول رنگ و هایلایت عکس شماره 4 رو لطف کنی و بگی اخه من خیلی دوست دارم موهامو این هایلایت کنم راستی می گی مو باید به چه درجه برسه تا به این قشنگی بشه بازم ممنون بوسسسسسسسسسس
    دوست عزیز...زمینه رنگ شماره ی 4 قهوه ای سوخته مایل به مشکیه که اگه رنگ موهاتون همین رنگ یا کمی هم قهوه ای باشه خوبه وگرنه باید اول با ترکیب رنگهایN4 وN5 به میزان مساوی +اکسیدان2موهاهتون به قهوه ای مورد نظر برسونید وتکه های دلخواه رو با فویل های مخصوص انتخاب رواین تکه هارو ابتدا بامواد دکلره ی خوب 7درجه روشن روشو باترکیبی از نسکافه ای ی و تنباکویی پایه ی 6+اکسیدان 1رنگساژ کنید...ازرنگها بمقدار حجم مو بمیزان مساوی ترکیب کنید..

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=پریماه 2][quote="باران7":29mrcb2p]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "پریماه 2":29mrcb2p
    سلام باران جون شرمنده که مزاحمت میشم
    برای موییکه زمینش قهوای متوسط هست وروشو با فویل چند تیکه دکلره کردم وموها رو کامل شستن برای رنساژ کرم کاهیچطور باید اون تیکه های روشن رو رنساژ کنم که مواد به بقیه موها نخوره چون رنساژ رقیق هست؟
    باران جون یه فرمول برای قهوهای سوخته بی قرمزی وشیک روی موی قهوهای متوسط که 8 س رشد ریشه داره بهم میگی؟
    یا چیزی شبیه به این عکسها که خیلی به مشکی نزنه وقشنگ باشه
    دوست خوبم ...قسمتهای دکلره شده رو دوباره جدا کنید ولای فویل قرار داده ودوباره رنگساژ کنید...
    برای قهوه ای سوخته روی این زمینه..از ترکیب رنگ n5+شکلاتی شماره ی 5 +اکسیدان 1 واول قسمتهای تیره وبعد قسمت های روشنو بزنید....[/quote:29mrcb2p]
    سلام باران جون خسته نباشی من موهامو تیره کردم با راهنمایی شما خیلی خوب شد و یه دست شد حالا اگه بخوام هایلایت کنم مثل عکس با لایی که هایلایت داره چی باید استفاده کنم ؟ 000 هم لازم هست ؟ یه دنیا ممنوتم .تندرست وشاد باشی[/quote:29mrcb2p]
    دوست عزیز...بله ابتداتکه ها ی دلخواه رو انتخاب وبا کلاه یا فویل از کل مو مجزا کرده .ابتدا با دکاپاژ یا دکو کرم روشن روشو رنگساژ کنید ترکیبی از G8 بمقدار 7 سانت وN7 بمقدار5 سانت وواریاسیون نقره ای 4 سانت +اکسیدان 1

• بانک بند ناف