نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 105 به 112 از 5407
صفحه 14 از 676 نخستنخست ... 41112131415161724 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Red face Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط aram_khp
    delvaar عزیز اکسیدان خیلیییییییییییییییییییییی یییییییییییی استفاده کردی .... از این اکسیدان کوچولوها حداکثر 2 تا بریز .... 4 تا خیلیه ....

برای قرمزی بردن این آرایشگره که من پیشش میرم به رنگی که به سرم میزنه 1 یا 2 بند انگشت واریاسیون نقره ای اضافه میکنه

مرسی از پاسختون، ممکنه فرمول رنگ موی عسلی رو روی موهای تیره مثلا قهوه ای سوخته بگید که چجوری میشه در آورد؟؟

موهایی که یک بار رنگ شده و خراب درومده نارنجی شده چجوری میشه عسلیش کرد؟؟؟

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنین

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

اگه می شه تصویر رنگ موی عسلی را برام بزارید
    ممنون می شم

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10390
    پسند کرده
    1250

ویترین مدال ها

دوستان گلم
    بيشتر سوالاتون در صفحات قبلي پاسخ داده شده ....

ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــ متني كه عيناً از پرتال مامي سايت كپي شده ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــ

تابستان و تغيير رنگ مو ...

سه شنبه, 11 خرداد 1389 ساعت 23:18 heaven

[JUSTIFY][/JUSTIFY][JUSTIFY] [/JUSTIFY][JUSTIFY]با آمدن تابستان و گرم شدن هوا، معمولا رنگ مو های تیره به سمت روشن و بر عکس رنگ پوست ها به سمت رنگ های برنز و تیره گرایش پیدا میکند، نکته ای که وجود دارد این است كه اگر مایل هستیم که از این مد پیروی کنیم و با کمی تغییر جلوه ی زیباتر و متفاوتی به ظاهرمان ببخشيم بايد چه كاري انجام دهيم.[/JUSTIFY]

[JUSTIFY]درمورد برنزه کردن پوست نظر پزشکان استفاده از مواد برنزه کننده که بصورت کرم یا انواع اسپری ولوسیون هست و بدور از آفتاب توصیه اکید شده ولی مبحث اصلی درباره روشن کردن موها و داشتن مویی به رنگ بلوند(نسکافه ای ، دودی، عسلی و..) است بدون زردی و یا سوختن مو! تمام نکات وانواع رنساژ ها رو در مطالب قبلی در انجمنهاي تخصصي مامي سايت، توضیح دادم، ولی از آنجا که بسیاری از دوستان باز هم سوالاتی دارند، در این مطلب تا حدودی به این سوالات پاسخ می دهم.[/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]ضمنا تمامی مسائل مطرح شده و پاسخ ها منوط به این است که شما تا حدودی با مبحث مواد دکلره و بیرنگ کننده ها آشنا باشید و بهتر است، افرادی که آشنایی ندارند به متخصص مراجعه کنند.[/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]1- مویی که قبلا با حنا رنگ شده والان رشد ریشه داره و مو 2 رنگ است و میخواهیم که به یک بلوند زیبا برسیم.[/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]- قسمت های رنگ شده با حنا رو با ماده Remover که از فروشگاه های لوازم آرایشی میتونید تهیه کنید شسته شو میدهیم؛ این ماده شبیه شامپو مصرف میشود و حدود 30 تا 40 دقیقه مکث لازم دارد. بعد از پاک شدن رنگ مو ها را با مخلوط پودر دکلره و اکسیدان 6% روشن میکنیم وقتی به پایه رسید شسته و رنساژ میکنیم. در مورد موهای مشکی(رنگ شده) هم به همین صورت عمل میکنیم.[/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]2- موهایی که تیره هستند و پس از رنگ کردن با رنگ قهوه ای ساقه روشن نمی شود و ریشه نارنجی و قرمز میشود.[/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]- برای رنگ کردن موها باید ابتدا از 2 سانت مانده به ریشه از پشت سر لایه به لایه موها رو رنگ کنیم و پوشش داده کمی حرارت یکنواخت بدهیم وقتی ساقه رنگ گرفت شروع به رنگ کردن ریشه میکنیم و بعد از 15 دقیقه اگر ریشه به رنگ ساقه در آمد موها رو میشوییم. درصورتی که باز هم اختلاف وجود داشت برای مخلوط رنگ سافه از اکسیدان 9% و برای ریشه از 6% استفاده میکنیم.[/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]3-مویی که قبلا مش شده رو میتونیم بلوند یکدست کنیم؟[/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]-اغلب خانم ها وقتی بعد از مدتی رشد ریشه داشته و مش موهاشون پایین میاد یک رنگ تیره به کل سرشون بدون مشورت میزنند و بعد به آرایشگاه مراجعه میکنند تا موهاشون رو یک بلوند یا قهوه ای روشن شیک کنند. این کار صحیحی نیست. مویی که با دکلره روشن شده ضعیف بوده و اگر دوباره مواد دکلره قوی روش بخوره ممکنه که بسوزه و آسیب ببینه. اگر موهاتون مش داره برای دکلره کافیه روی این تکه ها مواد نزنیم و بقیه را با احتیاط دکلره کنیم. بهتره در این موارد حتما یک کمک یا متخصص به شما یاری برسونه!![/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]4-موها قبلا بلوند شده و الان رشد ریشه داره و 2 رنگه ، چطور میشه که یک قهوه ای یکدست درآورد؟[/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]-مهم ترین نکته این است که به هیچ وجه از رنگ های سری زیتونی ، دودی ، خاکستری و بطور کلی سرد استفاده نکنیم. از سری رنگ های گرم متل شکلاتی و طلائی و فندقی و... و شماره های 4 یا 5 با اکسیدان 6% و کمی آب برای ساقه ها ومخلوط رنگ و اکسیدان 9% برای ریشه استفاده کنیم. در این حالت مو کمی تیره خواهد شد و از اونجایی که موی دکلره شده رنگدانه های خود رو از دست داده است بعد از 1 یا 2 بار شستشو دوباره روشن میشه و این کار رو باید مجددا تکرار کرد تا رنگ ثابت شود.[/JUSTIFY]
    چقدر دوست داشتنی هستند.. آدم هایی که شبیه حرفهایشان هستند....

"میلان کوندرا"

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام
    من تازه عضو شدم .خسته نباشين. 5 تا سوال داشتم. من 28 سالمه و مجردم. پوست من سبزه متغييره. بعضي روزا روشن بعضي روزا تيره و بسته. فكر ميكنم پوستم تن زيتوني(سبز) داره چون با لباس سبز زيتوني خيلي كدر ميشه.
    1- از اونجايي كه مكاپ گريماس تستر نداره من چه شماره اي از كيك مكاب رو بگيرم كه به پوستم بخوره و چند درجه روشن تر از پوستم باشه( نه خيلي روشنتر)؟
    2- (واقا اين مهمه برام) از اونجا كه سر يك كار جديد رفتم و همينطور قراره هفته ديگه با دوستان دانشگاهي بعد از سالها ديداري داشته باشم، موهامو چه رنگي كنم كه هم تو بورس باشه، هم جونتر نشونم بده و بهم بياد؟
    من الان 4 ماهه كه موهام تقريبا عسلي هستش اما خيلي خاك گرفتست. و كمي سنم را زياد ميكنه. چون من تقريبا قبلا چشم و ابرو مشكي بودم و به گفته دوستان رنگ مشكي خيلي بهم ميومد. اما الان نميخوام مشكي كنم. رنگ لورئال كستينگ خوبه؟ چه شماره اي؟ (آخه موهام خيلي خشك، كدر و مات شدن. چون از 19 سالگي مو سفيد ارثي داشتم و مرتب رنگ مشكي ميزدم.)

راستي اگه براي انتخاب رنگ مهمه رنگ مانتوهام يكي آبي خيلي روشن با شال آبي نفتيه و آن يكي هم سفيد. اما سر كار فقط مشكي. (خواهش ميكنم يك رنگ شيك كه تكراري هم نباشه و بهم بياد معرفي كن) واقعا سپاس گذارم. ميخوام رنگ مو يك جورايي شيك و كم سن ترم كنه همينطور پوستم رو شاداب تر. اگه همه گزينه ها رو باهم نداره برا هر گزينم يك رنگ رو پيشنهاد بده تا انتخاب كنم. (رنگ عسلي خيلي پوستمو بي رنگ گرفته و مريض نشون ميداد. فقط با آرايش خوب بود.)بوووووووووووووووووووو وووووووووووووووس

يك آرايش خيلي خوشكل وشيك متناسب با پوست و رنگي كه پيشنهاد ميدي برام بنويس خيلي ممنون ميشم . آخه دوستام خيلي هاي كلاسن و دوتاشون از تهران شيرازن و مابقي هم خوزستان.

من با اينكه پوستم سبزه بازه اما چون تن سبز زيتوني داره خيلي اذيت ميشم. اصلا نميتونم برنزه كنم چون كبود ميشم. چه كنم واسه كمي برنزه شدن؟ براي حالت عادي پن كيك و كيك ميكاب كه به پوستم بخوره چه شماره اي بگيرم؟
    راستي رنگ صورت بژ چه تفاوتي با برنزه داره؟ كدوم شيك تره؟

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10390
    پسند کرده
    1250

ویترین مدال ها

دوست عزيز ( arezo_str )

به عنوان اين تاپيك دقت كردي ؟؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

در ضمن سوال شما در مورد رنگهاي اورال و چارت رنگيش قبلا در همين تاپيك پاسخ داده شده ... صفحات قبل را مطالعه كنيد.
    چقدر دوست داشتنی هستند.. آدم هایی که شبیه حرفهایشان هستند....

"میلان کوندرا"

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    36
    پسند کرده
    0

سلام.من توی تمام صفحات کلمه "شرابی" رو نوشتم ببینم برای پاک کردن(غیرحرفه ای)در منزل راهی هست!اما مطلبیس ندیدم.روی موهام دکلره شده و 2ساله شرابی میکنم .چطور میتونم رنگ موهامو به قهوه ای تغییر بدم؟(البته بدون دکلره)ممنون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

شرمنده عزیزم من فکر کردم آرایشی هم جواب میدین.
    حالا برای من چه رنگ مویی خوبه؟ رنگش مد نظرم هست تا جوونتر نشان بده؟
    بخ رنگ پوستم بخوره؟ ممنون میشم بگین؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام-بنظر شما برای موهایی که خیلی خشک و ضخیم هست چه رنگ مویی خوبه؟ قبلا از رولون استفاده کردم اما رنگش خیلی زود رفت.اورآل هم خیلی خوب بود اما اون رنگی که توی کاتالوگ بود در نیومد.

صفحه 14 از 676 نخستنخست ... 41112131415161724 ... آخرینآخرین