نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,105 به 1,112 از 5407
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط homa.saba
    سلام هیون عزیز. مدتهاست که خواننده پروپا قرص مامی سایت هستم. اما فقط خواننده برای ایده گرفتن در زمینه آشپزی و.....اما این بار مشکل مهمی که رنگ دارم باعص شد که عضو بشم و سوالم را مطرح کنم. پیش از همه از وقتی که میگذارید و با حوصله پاسخ میدید یک دنین ممنونم.
    موهای من سفیدی های زیادی داره. برای پوشاندن این سفیدی ها بهم گفتند که تنها یا بهترین راه حل رنگ های تیره هستند. به همین خاطر مدتی است که موهام را رنگ "رولون شماره 4WB" (medium rich brown" رنگ میکنم. از جهت پوشاندن سفیدی موهام که نتیجه خوبی داشته. اما موضوع اینجاست که من سالهای سال حسرت رنگ شرابی به دلم مانده.از طرفی به نظرم میاد که این رنگ به این حد از تیرگی به پوستم نمیاد. (پوستم گندمیه) یک شخصی بهم پیشنهاد داد که اول همین رنگ تیره را بزنم (بابت پوشاندن سفیدی ها) یکی دو روز بعد رنگ شرابی بزنم به موهام. اما چراتش را ندارم این کار را انچام بدم. از ترس اینکه یه وقت موهام یه رنگ عجیب و غریب دربیاد. از طرفی اینچایی که من هستم حتا آرایشگاه های خیلی سطح بالاشون هم در زمینه رنگ تخصص چندانی ندارند. چند سال پیش بلایی سرم آوردند که پشت دستم را داغ گذاشتم که دیگه نرم آرایشگاه برای رنگ کردن مو. به همین خاطر مزاحم شما شدم تا راهنمایی ام کنید.
    یک دنیا درود
    دوست عزیز....اگه بعد از رنگ زدن رنگتون تیره شده رنگ شرابی رو این پایه جواب نمیده ....حتما باید با دکاپاژ جرم این رنگو از روی موهاتو پاک کنیدوازرنگهای شرابی متوسط پایه ی 6 روش بزنید....
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim20
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasim20
    سلام باران جان
    من موهام رو یک ماهه و نیم قبل دکوپاژ کردم و رنگ زیتونی که کمی تم شکلانی داشت کردم. شکلاتی رو بهش اضافه کردم تا زیاد رنگ زیتونی سنم رو بالا نشون نده . خب، دفعه بعد واسه رنگساژ رفتم که موهام شکلاتی تیره شد و حالا بعد از چند بار شستشو رنگش باز شده. می خوام از این به بعد خودم موهام رو رنگ کنم. هیچی هم بلد نیستم . میشه در قدم اول به من کمک کنین تا رنگساژ موهام رو خودم انجام بدم. به آقای فروشنده چی بگم و چه رنگی بخرم و بقیه کارها ..... مشکرم.
    دوست عزیز...لزومی نداره زیتونی رو با شکلاتی ترکیب کنید چون اصلا این دو با هم تناسب رنگی ندارن... بهتره از همون تن شکلاتی وتن طلایی شماره 5 +اکسیدان 2 به موهاتون بزنید....[/quot

باران جون من دوست دارم موهام رو زیتونی روشن کنم. فکرمی کنی سنم رو زیاد نشون بده؟ بعدش تن طلایی قرمزی داره؟ آخه من تن قرمز دوست ندارم. ممنونم
    اگه میخواهید رنگ زیتونی داشته باشید پس اصلا رنگ شکلاتی رو بگذارید کنار...ودرضمن روی این پایه ای که الان موهاتو هست رنگ زیتونی در نمیاد وحتما باید کمی موها رو با روش دکاپاژ یا دکلره روشنترکنید وبعد از ترکیب رنگ زیتونی استفاده کنید.....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط cma
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط cma
    اون مدلي که موها سير و نيم سير ميشه اسمش چيه ؟

اگه منظورتونرنگ تیره وروشنه...ویا هایلایت هست یا لولایت ....

هایلایت :زمینه ی مو رنگ میشه یا همون رنگ طبیعی خودشه وما روشو تکه هایی بدلخواه با رنگ روشن میکنیم...

لولایت: زمینه ی مو با مواد دکلره روشن میشه وروشو باز تکه های دلخواه بارنگ های تیره تر..تیره درمیاریم....
    روشن ترين رنگي که دکلره لازم نداره چه شماره ايه ؟
    روی موی طبیعی رنگهای 9 و10 زده بشه موهاروتا 4 درجه روشن میکنه....وبستگی به تن رنگ انتخابی وترکیب رنگها باهم داره که روی سرچه رنگی بشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=الطا][quote="باران7":3i0isk1t]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "الطا":3i0isk1t
    باران جان سلام و خسته نباشید

من حدود 7-8 ماه پیش موهامو رنگ قهوه ای متوسط زدم روش رو هم مش کاهی کرده بودم، حالا ریشه موم در اومده یعنی تقریبا میشه گفت که از مش و رنگ قبلی اندازه یه انگشت مونده «به سانت نمیدونم چقدر» حالا میخوام برای دوهفته دیگه رنگ کنم اول اینکه آیا میشه یه دست بشه بدون دکلره؟ اگه آره چه رنگی و اینکه آیا خودم می تونم تو خونه انجام بدم یا باید برم آرایشگاه؟
    از راهنماییتون ممنون دوست عزیز
    دوست عزیز ..اگه از ترکیب رنگهای پایه 7 زیتونی یا دودی +6 سانت شماره ی6 از همین سری ها+ واریاسیون نقره ای 4 سانت وسبز 2 ودودی 2 سانت بزنید رنگ موهاتون خوب میشه....[/quote:3i0isk1t]

باران عزیز مرسی از راهنماییت
    با این فرمول رنگ موهام یکدست خواهد شد آیا؟ و اینکه لازم نیست اول ریشه ها رنگ بشه بعد قسمت های دیگه موهام؟
    بازم ممنون ازاینکه جواب دادی [/quote:3i0isk1t]
    البته که باید اول قسمتهای ریشه وتیره تر رنگ بشه ودر 15 مین آخر به قسمتهای روشن زده بشه چون این قسمتها زود رنگ می گیرن...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط haniyehsadat
    سلام.
    اگه امکانش هست منو هم راهنمایی کنید.
    عزیزم من قصد دارم موهامو مش کنم. موهای من کاملا مشکی هست و رنگشم خیلی مقاومه.پوست صورتم روشنه و چشمام قهوه ای تیره.به نظر شما واسه رنگساژ چه کار کنم.من هیچ اطلاعاتی ندارم.
    سوال دوم:رنگ بهتره یا مش.کدوم یکی کم ضررتره.آخه موهام ریزش داره.
    ممنون.
    دوست عزیز ..برای موهای مقاوم عملیات دکلره 2 تا 3 بارم انجام میشه دیگه بعداز این تایم حتما موها روشن میشه وآماده برای رنگساژه...درضمن نگفتید مش چه رنگی دوست دارید؟ ولی چون پوستتون روشنه مشهای کرم و استخوانی بهتره...وبرای شما که ریزش مودارید قطعا رنگ زدن مو کم ضررتر خواهد بود.

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام. باران عزیز
    ممنونم از این همه لطفی که داری.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط j00j00
    سلام،ممنوم از این سایت خوبتون. میشه لطف کنید بگید این عکس چه رنگ موییه و فرمولش چیه و اینکه می شه بدون دکلره در آوردش؟
    البته الان رو موهایه من ترکیبی ازرنگ g7,c7 ,n7 با واریاسیون دودی و نقره ای هست.
    درست عزیز...بنظر رنگ قهوه ای طلایی ست ..میشه با ترکیب رنگهای طلایی شماره ی 5 وکمی شکلاتی شماره ی 6 +اکسیدان 1 و2 بمقدارمساوی وواریاسیون نقره ای 3 سانت استفاده کنید....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahh
    سلام باران جون

می خوام از راهنمایی هات که همیشه خوب خوبن استفاده کنم
    من خیلی روی موهام ،زیبایی و سلامتشون حساس هستم و فکر میکنم می تونم بهت اعتماد کنم،چون آرایشگری که بهش اعتماد داشتم رو به علت تغییر مکان از دست دادم.
    رنگ پوستم روشن با تم زرد هستش و موهام کاملا مشکی،تا حدودی کلفت و حالت دار هستش تا پایین گردن.
    متاسفانه بار قبل موهام رو سپردم به یه آرایشگر که خیلی بد از کار در اومد،من یه قهوه ای خوشرنگ می خواستم که با n9 کار کرد،ریشه ها روشن تر از ساقه و در مجموع پشت موهام تیره تر از جلو شد!!با تم نارنجی!!!

الان حدود 5 تا 6 سانتی متر موهام رشد کردن و قصد دارم یه رنگ شیک بگذارم و ترجیحم رنگ های تیره تر هستش
    و می خوام بدونم روی رنگ پیشنهادی شما ،جلوی موهام رو میتونم کمی های لایت کنم که یکنواخت نباشه؟

مرسی
    دوست عزیز..استفاده ازرنگ N9 روی موی مشکی حتما تن نارنجی زیادی داره....والان برای یکدست کردن بهتره از ترکیب رنگهای N5 و یک فندقی یا شکلاتی شماره ی5 بمقدار یکسان +اکسیدان 2موهاتونو یکدست کنید و برای جلوهای مو هم ازهایلایت عسلی روشن استفاده کنید....بعذازرنگ زدن کامل مو قسمتهای انتخابی از جلوی موهارو با یک رنگ عسلی شماره 9 + واریاسیون نقره ای 5 سانت واکسیدان 2 به موها بزنید....

• بانک بند ناف