نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,097 به 1,104 از 5407
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط الطا
    باران جان سلام و خسته نباشید

من حدود 7-8 ماه پیش موهامو رنگ قهوه ای متوسط زدم روش رو هم مش کاهی کرده بودم، حالا ریشه موم در اومده یعنی تقریبا میشه گفت که از مش و رنگ قبلی اندازه یه انگشت مونده «به سانت نمیدونم چقدر» حالا میخوام برای دوهفته دیگه رنگ کنم اول اینکه آیا میشه یه دست بشه بدون دکلره؟ اگه آره چه رنگی و اینکه آیا خودم می تونم تو خونه انجام بدم یا باید برم آرایشگاه؟
    از راهنماییتون ممنون دوست عزیز
    دوست عزیز ..اگه از ترکیب رنگهای پایه 7 زیتونی یا دودی +6 سانت شماره ی6 از همین سری ها+ واریاسیون نقره ای 4 سانت وسبز 2 ودودی 2 سانت بزنید رنگ موهاتون خوب میشه....
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط نگین 31
    با سلام
    رنگ موی پاییز و زمستان امسال چه رنگیه؟ تیره یا روشن
    دوست عزیز...هردوتاش مده ولی بیشتر رنگهای متوسط تن های گرم زده میشه.....برای بار چندم این سوالو جواب دادم

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه1345
    سلام باران جان من موهام با شماره 7اورآل رنگ کردم ولی خیلی دوست دارم دودی زیتونی بزنم ارایشگاهم میگه حتما باید دکلره کنم تا خوشرنگ در بیاد ایا میشه بدون دکلره اون رنگ را بزنم ویکی دیگه اینکه ایا دکلره درجه ضعیف تر هم داره که کمتر به مو آسیب برسونه وآخر اینکه ایا با رنگهایی که روشون 000نوشته هم میشه مو را بیرنگ کرد؟ممنون که برامون وقت میذارید باران جون
    فرزانه عزیز.... برای داشتن این رنگ حتما زدن دکلره الزامیه..بله دکلره درجه ی ضعیف ترم داره ولی مناسببرای این رنگ نیست چون اگه روپایه های تیره ترش مثلا نارنجی زده بشه عملا رتگ نهایی تون بد رنگ میشه ...با 000 هم پایه ی مو فقط تن نارنجی متوسط میشه که میشه روش دودی زیتونی تیره گذاشت....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط شکوفه باران
    http://mamisite.com/forum/styles/tandis/imageset/icon_post_target.gif

باران جان از زحماتتون بسیارممنونم.یک سوال اول اینکه موهای من قهوهای تیره هست و رنگ شده (البته همون قهوه ای تیره که با n4 و کمی 7/2رنگ کردم و حالا سفیدها کاملا" پیدا شدن )حدود 35 درصد سفیدی داره و اگه بخوام این رنگ بشه که توی این عکسه (عکس صفحه 111 همین مبحث باید دکلره کنم ؟ اگه با رنگ میشه چه رنگهایی؟ و چقدر ؟
    اگه این رنگ هم بدون دکلره نمیشه میشه یک دستور که موهامو تا حدودی که کاملا" معلوم باشه رنگ کردم و رنگ زیبایی هم باشه راهنمایی کنین؟ و چه مارکی رو توصیه میکنین که موندگار تر باشه ؟میخوام رنگی باشه و مارکی که شما کاملا" میشناسین بسیار ممنونم
    راستی واریاسیون آبی جایی کاربرد داره؟
    دوست عزیز...رنگ موی این صفحه که حتما باید روی موی دکلره انجام بشه...دوست عزیز روی موهاتون ترکیبی ازرنگ 7 سری دودی یا زیتونی +یک سوم پایه ی 6 ازهمین سری + واریاسیون نقره ای 3 سانت وسبز ودودی1سانت +اکسیدان 2 ترکیب وبه موهاتون بزنید...
    مارکهایی مثل اورآل -بس- اّلیو- ویلا

واریاسیون آبی در رنگ مشکی دررنگ مشکی پرکلاغی ورنگساژ لایت های سورمه ای ..

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim20
    سلام باران جان
    من موهام رو یک ماهه و نیم قبل دکوپاژ کردم و رنگ زیتونی که کمی تم شکلانی داشت کردم. شکلاتی رو بهش اضافه کردم تا زیاد رنگ زیتونی سنم رو بالا نشون نده . خب، دفعه بعد واسه رنگساژ رفتم که موهام شکلاتی تیره شد و حالا بعد از چند بار شستشو رنگش باز شده. می خوام از این به بعد خودم موهام رو رنگ کنم. هیچی هم بلد نیستم . میشه در قدم اول به من کمک کنین تا رنگساژ موهام رو خودم انجام بدم. به آقای فروشنده چی بگم و چه رنگی بخرم و بقیه کارها ..... مشکرم.
    دوست عزیز...لزومی نداره زیتونی رو با شکلاتی ترکیب کنید چون اصلا این دو با هم تناسب رنگی ندارن... بهتره از همون تن شکلاتی وتن طلایی شماره 5 +اکسیدان 2 به موهاتون بزنید....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Shirin83
    باران جان سلام... یه سئوال داشتم! من 2 ساله موهامو قهوه ای عسلی می کنم حالا با تم های متفاوت اما حالا خسته شدم... موهام هم کمی میریزه
    میخوام بهش استراحت بدم، اگه مشکی کنم بعدش دیگه موهام رنگ نمی گیره؟! یعنی رو مشکی دیگه نمیتونم عسلی یا تنباکویی دربیارم؟!!

و اینکه اگر مشکی کنم و یه تیکه بزرگ شرابی روی موهام دربیارم... رنگ شرابی زود می ره یا یکی دوماهی می مونه؟!!

ممنون میشم راهنماییم کنی.
    دوست عزیز.... وقتی مو با رنگ مشکی رنگ میشه ..عملا تا مدتی که اون رنگ هست رنگ دیگه ای روی مو باز نمیشه ....وباید طی مراحلی رنگ جدید زده بشه....بله رنگ شرابی هم خیلی زود پاک میشه وبرای نگهداشتنش باید هر 10 روز یکبار رنگساژ شرابی تونو تکرار کنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marzak
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط marzak
    میخوام موهای مامانمو رنگ کنم.رنگ موی خودش مشکی اسیاییه.سفید هم زیاد داره.قبلا با n5+n6رنگ میکرده حالت حنایی شد.باران جون گفت n5+1/3n6کن
    +واریاسیون نقره ای و سبز +اکسیدان2. اما فروشنده رنگ اکوارلی 7b+5cpداد با اکسیدان 2و واریاسیون نقره ای.گفت قهوه ای روشن میشه.میخواستم ببینم بد نمیشه.لطفا سریع جواب بدین.امشب مهمونی میخواد بره.مرسی.
    دوست عزیز... من با مارک اکوارلی کارنکردم ..ولی برای موهایی که سفیدی زیاد دارند بهتره از ترکیب رنگهای سری دودی یا زیتونی پایه ی 6 ویک سوم هم N5 استفاده بشه که بهتر سفیدهارو کاورکنه وترکیب با اکسیدان 1 حتما باشه...

باران جون اون روزی که من میخواستم موهای مامانمو رنگ کنم متاسفانه شما دیر جواب دادین و من دوتا رنگ اکوارلی رو با هم قاطی کردم از هر کدوم نصف تیوپ.یک اکسیدان کامل 2 هم ریختم با 3 سانت واریاسیون نقره ای.نتیجه رنگ حنایی شد.
    حالا چند تا سوال؟
    1:نقش واریاسیون سبز و نقره ای چیه؟
    2:اکسیدانها فقط 1و2 داره؟با هم چه فرقی دارن؟
    3:تو دستوری که دادین واریاسیون نمیخواد؟
    4:رنگ زیتونی یا دودی +n5 باید بشه یک تیوپ؟ اون موقی چه مقدار از اکسیدانو خالی کنم؟
    بابت سوالهای زیادم عذر میخوام.
    دوست عزیز...نقش واریاسیونها رو در چند پست قبل تر توضیح دادم...اکسیدان 2 قویتر از 1هست ولی برای موهایی کهبیش از 50 درصد سفیدی داره از اکسیدان 1 استفاده میشه تا موها خوب رنگ بگیرن چون موها سفیدن ونیازی به اکسیدان قویتر نیست....اگر خواستید میشه فقط 3 سانت نقره ای اضافه کرد یا اگر خواستید تن رنگ به زیتونی یا دودی نزدیک بشه از واریاسیونهای سبز ودودی تا 2سانت با رنگتون ترکیب کنید..از رنگ n5یک سوم تیوپ ورنگ دودی یا زیتونی نصف تیوپ البته بازم بستگی به حجم موها داره....اکسیدان تا جایی اضافه میشه که با هم زدن رنگ مثل ماست نسبتا رقیق دربیاد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ostooreh
    باران گلم.....میشه منم راهنمایی کنی؟

من پارسال موهام رو مش زیتونی دودی زدم .موهای خودم مشکی هستش والان خیلی بلند شده ...........میخوام تغییر رنگ بدم اما فکر میکنم اگر روی این مو رنگ کنم سر موهام که رنگ داره همش بسوزه چون دکلره کرده بودم وبعد رنگ زدم البته آرایشگاه رفته بودم. موهای من دیررنگ میگیره به همین علت دکلره زیاد روی موهام موند .میخوام بدونم میشه بدون کوتاه کردن مو روی اون رو رنگ کنم ؟ یه رنگ یک دست برای همه ی موهام که بشه مثل هایلایت؟ الان تصمیم دارم بازم زیتونی بزنم ....اگر شیطونه گولم زد وخواستم شکلاتی مسی بزنم میشه یا نه ؟ممنون میشم عزیز
    دوست عزیز....اگه نمیخواید که موهاتونو دکلره کنید ..بارنگ فقط به قهو ه ای متوسط مایل به زیتونی میرسید..که البته روی قسمتهایی که دکلره داره تن اصلی رنگ بوضوح دیده میشه..ولی اگه نظرتون اینه که موهاتون یکدست بشه بهتره از ترکیب رنگهای 6 زیتونی ودودی بمقدار مساوی +واریاسیون سبز ودودی تا 2 سانت ونقره ای 4 سانت +اکسیدان 2 به موهاتون بزنید...
    ویا ازترکیب رنگهای مسی متوسط پایه ی 6 وشکلاتی 5 ترکیب وبا اکسیدان 2 بزنید....