نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,081 به 1,088 از 5407
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط ترنم45
    سلام
    من موهاموبادکوکرم تاپایه 6،7روشن کردم،بعدرنگ دودی6وزیتونی7وکمی زیتونی5 وواریاسیون زیتونی ودودی ونقره ای راترکیب کردموموهامو رنگ کردم حالا بعدازدوهفته میتونم همین ترکیبوباطلایی 7ترکیب کنم وبه موهام بزنم؟
    به نظرتون اخرش موهام چه رنگی میشه؟جمعه عروسی دعوتم اگه میشه سریع جوابموبدین ملسی
    دوست عزیز...رنگهای سری قبلی که استفاده کردید ازسری دسته ی رنگهای سرد بوده ولی رنگ طلایی جزء رنگهای گرمه وبارنگهای سرد خیلی جالب نمیشه..اگه از ترکیب همون رنگها راضی بودید دوباره همون رنگساژ وتکرار کنید..
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=maman parnia][quote="پپو":20lzhkem][quote="maman parnia":20lzhkem]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "باران7":20lzhkem
    ازرنگهای خیلی روشن تا پایه ی 9 و10 وترکیب 2 رنگ توهمون پایه مثلا ازگروه N شماره 9 یا 10 + ازگروههای دودی یا زیتونی یا خاکستری تاهمون شماره 9 یا 10+واریاسیون نقره ای 4 سانت وسبز ودودی 2 سانت+اکسیدان2 ازرنگها هم بمقدار مساوی ...
    دوست عزيز باران جون اين تركيب رنگ رو به منم داد البته با كمي تغيير. رنگش فوق العاده زيباشد. دوبار رنگ گذاشتم دفعه ي اول زيتوني و خاكستري به نسبت مساوي وارياسيون سبز2سانت و وارياسيون نقره اي 5 سانت. دوهفته بعد همين تركيب رو به اضافه ي رنگ دودي به اندازه رنگهاي قبلي گذاشتم. به قدري رنگم قشنگ شده كه توي يه عروسي نزديك ده پانزده نفر اسم ارايشگري كه رنگ به سرم گذاشته رو پرسيدن و وقتي فهميدن خودم گذاشتم دهنشون بازمونده بود . دوسه نفرهم قلم و كاغذ آوردن تركيب رنگ رو يادداشت كردن. حيف كه دوربينم خراب شده وگرنه حتمن عكسشو ميذاشتم
    باران جون دستت دردنكنه كلي دعات كردم. از راه دور ميبوسمت [/quote:20lzhkem]

مامان پرنیا جون رنگ موی خودت چه رنگی بود؟ فرمول دقیقی که استفاده کردی و مارک رنگات چی بود؟ اگه میشه برامون بزارش. با موبایلی چیزی عکس بگیر بزار موهای قشنگتو ببینیم.[/quote:20lzhkem]

رنگ موي خودم خرمايي تيره است.مارك رنگام هم ليدي بود.فرمولش روهم كه گفتم. اينم عكسش

[/quote:20lzhkem]
    دوست عزیزم ...بنظر کمی رنگ موهاتون تن نارنجی داره ...اگه این بار خواستید رنگ کنید از یک شماره پایینتر وهمون واریاسیونها استفاده کنید....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط گونش
    باران جون این درسته که میگن وقتی موها وقت رنگ کردنش بشه وبه اصطلاح رنگ بخواد شروع به ریزش میکنه
    موهام مدتی بدجور میریزه نمیدونم چرا؟؟
    من فروردین ماه ارایشگر رنگ ترکیبی برام گذاشت که فقط یکم از موهای خودم که قهوه ای تیره متمایل به سیاه هست روشنتر شد مثلا میشه گفت قهوه ای روشن(رنگموهام اسم خاصی نداره که بگم) الان هم حدود 7 8 سانتی موهام رشد کرده ومنم تواین مدت هم گاهی به فکر مش ودکلره بودم وگاهی رنگ وتا الان تصمیم خاصی نگرفتم

اینبار میخوام رنگ موهام خیلی روشن تر بشه وکلی تنوع بشه والبته بیشتر مهمه که بهم بیاد
    من پوستم روشنه وچشام هم قهوه ای تیره ومعمولا اریش دارم
    لطفا اگه ممکنه منو راهنمائی کنید که چه رنگی بزارم والبته اینم بگم که من تا حالا خودم موهامو رنگ نکردم واصلا از این مواد رنگ و..سر درنمیارم ونخریدم تا حالا
    دوست عزیز... من تاحالا همچین موردی نشنیدم!

شاید آرایشگرتون از رنگهای تیره استفاده کرده که رنگتون تا این حد تیره شده...یا اینکه موهاتون جنسش خیلی مقاوم بوده ودیر رنگ گرفته....

بهرحال باید انتخاب رنگاتون از شماره های روشن باشه یعنی 8 -9 -10-که روی سرشما به قهوه ای نیمه روشن برسه...ودرضمن از ترکیب رنگهای سری دودی یا زیتونی با واریاسیون های دودی-سبز نقره ای برای جلوگیری از قرمز ونارنجی شدن موهاتون....بهتره اگه خودتون زیاد وارد نیستید رنگهاتونو از کاتالوگ رنگ انتخاب وبه آرایشگرتون بگید براتون ترکیب وبه موهاتون بزنه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط paryam90
    سلام.يك سوال داشتم.من 3ماه پيش از رنگ bessشماره 7 كه قهوه ا ي تيره هست استفاده كردم.مجبور شدم گياهي بزنم.الان مي تونم روشن كنم؟آخه ميگن چون از اين مدل رنگ استفاده كردم ديگه موهام رنگ ديگه اي نميگيرن.
    دوست عزیز...من تجربه ای درمورد این رنگها ندارم...شاید بهتر باشه برای رنگ پذیری جدید جرم این رنگو با 000 یا دکوکرم ازروی موهاتون پاک ورنگ جدید بزنید.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zhina87
    نقل قول نوشته اصلی توسط zhina87
    خانومای عزیز یک سوال داشتم
    مژه رو میشه رنگ کرد؟اگه می شه جطوری و با چه رنگی؟ ممکنه راهنماییم کنین؟
    واسه یه نفر می خوام که مژه هاش بوره. می ترسم یهو بره تو چشمش
    هیش کی جواب منو نداد
    دوست عزیز... من تاحالا درمورد رنگ کردن مژه ها چیزی نشنیدم ..ولی بازم از آرایشگاه های خوب پرس وجو کنید.

میتونه از ریمل برای مشکی کردن مژه ها استفاده کنه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط معصی
    سلام
    باران جان منم یک سوالی ازتون داشتم رنگ موهای خودم خرمایی تیره هستش و دو ماه پیش خودم یک رنگ ساده گذاشتم که موهای یک کمی روشن تر شد حالا دوست دارم موهام رو رنگ کنم و رنگش هم خیلی روشن نشه ولی تغییرش چشمگیر باشه حالا با توجه به این مطالب و اینکه رنگ پوستم گندمی و چشم و ابروم قهوه ای تیره هستش شما چه رنگی رو بهم پیشنهاد می کنید لطفا ترکیبش رو دقیق بهم بگید خیلی ممنون از لطفتون
    دوست عزیز..بنظرم رنگهای گرمی مثل تنباکویی یا شکلاتی براتون خوب باشه...ولی خب رنگاش ترکیبیه وباید 2 تا 3 رنگو ترکیب کنید وبزنید..

ازرنگ تن تنباکویی شماره 6 وشکلاتی شماره ی5 بمقدار مساوی+واریاسیون نقره ای 3 سانت+اکسیدان 2

عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    cma آواتار ها
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1319
    پسند کرده
    3981

نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط paryam90
    سلام.يك سوال داشتم.من 3ماه پيش از رنگ bessشماره 7 كه قهوه ا ي تيره هست استفاده كردم.مجبور شدم گياهي بزنم.الان مي تونم روشن كنم؟آخه ميگن چون از اين مدل رنگ استفاده كردم ديگه موهام رنگ ديگه اي نميگيرن.
    دوست عزیز...من تجربه ای درمورد این رنگها ندارم...شاید بهتر باشه برای رنگ پذیری جدید جرم این رنگو با 000 یا دکوکرم ازروی موهاتون پاک ورنگ جدید بزنید.
    اي واي مثل من . ميخاستم برم روشن تر بزنم روش . اگه خبري شد بگين

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    42
    پسند کرده
    23

[quote=باران7]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "naz goli":1gkg9a0z
    دوستان سلام من موهام مشکیه و تاحالا رنگ نکردم خیلی دوست دارم زمینه موهام یک رنگ از خانواده قهو ه ای کنم که خیلی براق باشه و لابلاش در حد کم مسی یا یک رنگی در بیارم که در عین اینکه تابلو نیست یک سایه تو موهام ایجاد کنه از طرفی چون رنگ موهای خودم مشکیه می خوام رنگی باشه که وقتی ریشه موهام در مییاد در ترکیب با اون رنگ قشنگ باشه و مجبور نشم دوباره هی ریشه موهام رنگ کنم شما چه رنگهایی روپیشنهاد میدید وچه مارکی از رنگ موها رو اگه با عکس بهم بگید بهتره .
    پیشاپیش تشکر می کنم
    دوست عزیز...میتونید زمینه ی موهاتونو با رنگ شماره 5 دودی و 5 طبیعی n5 بمقدار مساوی با اکسیدان 2 و3 سانت واریاسیون نقره ای ترکیب ورنگ کنید وروشو یا با فویل یابا کلاه هایلایت مسی با رنگهای روشنتر مسی تا پایه ی 9 +اکسیدان 2 هایلایت کنید....رنگ زیر هم قشنگه البته هایلایتهاش روشنه....البته با رشد موهاتون قسمتهای هایلایت شده کمی تضاد رنگ دارید کهبعداز چند ماه میتونید دوبارهقسمتهایریشه رورنگساژ کنیدیا کلا یکدست همون رنگهای 5 رو بزنید...

[/quote:1gkg9a0z]

باران جان دوست خوبم ممنون جالبه اصلا این پست ندیده بودم نمیدونم چرا از جلوی چشمام گذشته بود و ندیده بودم
    ​دوستان عزيز كليه لوازم منزل و تزييني جات متزل رو براي فروش گذاشتم براي اگاهي از ليست وسايل يا بازديد حضوري پيام خصوصي بديد