نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,073 به 1,080 از 5412

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط atiyeh
    سلام باران جون
    من موهام مشکی پر کلاغی هسی وتا حالا دوبار موهام رو قهوه ای کردم
    دلم میخواهد موهام رو روشنتر کنم میشه بگی چیکار کنم
    البته نمی خواهم دکلره کنم
    یه جوری هم جوابمو بده که من که هیچی از رنگ نمی فهمم متوجه شم.
    ممنون عزیزم
    ازرنگهای خیلی روشن تا پایه ی 9 و10 وترکیب 2 رنگ توهمون پایه مثلا ازگروه N شماره 9 یا 10 + ازگروههای دودی یا زیتونی یا خاکستری تاهمون شماره 9 یا 10+واریاسیون نقره ای 4 سانت وسبز ودودی 2 سانت+اکسیدان2 ازرنگها هم بمقدار مساوی ...
    باران جون اگر این ترکیب رو بخواهیم استفاده کنیم روی مویی که قبلا دکلره شده و حالا حدود 10 سانت رشد کرده به چه روشی بزنیم که کل مو یکدست بشه؟ مرسی
    پنجره ،فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است.

مدیر انجمن
    ada آواتار ها
    نازنین-آ
    میزان امتیاز
    237
    پسند شده
    11718
    پسند کرده
    9391

ویترین مدال ها

باران جون بابت اینهمه حوصله و اموزشهای خوبتون خواستم یه تشکر مخصوص ازتون کرده باشم.حدودا یک سال میشه که با راهنماییهایی که دوستان رو میکنید دارم خودم موهامو رنگ میکنم و بسیار عالیست.
    خسته نباشید دوستم

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

باران عزيز ممنون از اينكه جوابمو دادي.رفتم oreal شماره ي 5.00 رو گرفتم.درست گرفتم؟
    خدايا من در كلبه فقيرانه خود چيزي دارم كه تو در عرش كبريايي خود نداري.من چون تويي دارم وتوچون خود نداري

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط naz goli
    باسلام چند روز پیش این سوال مطرح کردم هر چی گشتم متوجه نشدم کسی بهش جواب داده یا نه . دوباره می نویسم چون به راهنماییتون احتیاج دارم ممنون
    من موهام مشکیه و تاحالا رنگ نکردم خیلی دوست دارم زمینه موهام یک رنگ از خانواده قهو ه ای کنم که خیلی براق باشه و لابلاش در حد کم مسی یا یک رنگی در بیارم که در عین اینکه تابلو نیست یک سایه تو موهام ایجاد کنه از طرفی چون رنگ موهای خودم مشکیه می خوام رنگی باشه که وقتی ریشه موهام در مییاد در ترکیب با اون رنگ قشنگ باشه و مجبور نشم دوباره هی ریشه موهام رنگ کنم شما چه رنگهایی روپیشنهاد میدید وچه مارکی از رنگ موها رو اگه با عکس بهم بگید بهتره .
    پیشاپیش تشکر می کنم
    دوست عزیز ..پست 7 این صفحه:
    http://www.mamisite.com/forum/viewto...374&start=1090
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=پریماه 2][quote="باران7":22x1wp7v]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "پریماه 2":22x1wp7v
    سلام باران جون
    خسته نباشی خانمی
    باران جون من اخیرا موهام با n5 تیره کردم وحالا خیلی دوست دارم موهام رو این رنگی کنم خیلی از رنگش خوشم اومده میشه کمکم کنی دقیقا همین رنگ بشه
    ممنونممممممممممممممم
    دوست خوبم...الان پایه ی رنگ شما برای این رنگ دلخواهتون تیره هست وباید حتما با دکلره روشن کنیدوبعد رنگساژ نسکافه ای شکلاتی متوسط روشن بزنید....که ترکیبی از رنگهای نسکافه ای شماره 7وشکلاتی 6وواریاسیون نقره ای واکسیدان 1 هست که چون رنگ خاصیه وترکیبش مهمه بهتره عکسو به یک آرایشگر با تجربه نشونبدید تا دقیقا متوجه منظورتون بشه....[/quote:22x1wp7v]
    باران جون سلام
    مرسی از راهنماییت فقط برای این رنگ موهام باید تا چه پایه ای روشن بشه؟؟
    وسوال دومم اینه که وقتی بخوام روی موی قهوه ای تقریبا متوسط با فویل مش در بیارم بعد از اینکه مو به پایه مورد نظرم رسید وشستم چجورری باید مو رو رنساژ کنم چون فویل ها باز شده وپیدا کردن موهای دکلره شده کمی سخته ؟؟ باید دوباره برای رنساژ فویل ببندم اون تیکه هارو/؟
    3: رنگی که بعد از 000 زده میشود باید با رعایت ریشه و ساقه باشه یا لازم نیست؟؟[/quote:22x1wp7v]
    تقریبا تا پایه ی8 زرد نارنجی روشن مایل به زرد..
    بعداز روشن شدن قسمتهای دکلره شده خوب اون قسمتهارو شسته ورنگساژ مورد نظرتونو با اکسیدان 1 به قسمتهای روشن می زنید.
    اگر تمامقسمتهای مو بطور یکنواخت روشن شده باشه باه ریشه وساقه باهم زده میشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh_az24
    سلام باران جون
    ممنون از راهماییتون، میدونم دلکره لازمه اما به دلیلی که گفتم نمیتونم دکلره کنم . حالا به روشنیه کاه نه اما میخوام نهایت رنگ روشن رو بهم پیشنهاد بدید تا نه زرد باشه نه نارنجی ممنون میشم
    دوست عزیز...روشنترین رنگی که بدون دکلره میشه روی مو گذاشت شماره های 10 از هرمارکی میتونه باشه...وبرای اینکه تا جای ممکن زرد ونارنجی وبه قرمزی هم نزنه بهتره از سری رنگهای دودی یا خاکستری یا زیتونی ویا ترکیب این 3 رنگها به میزان مساوی +واریاسیون سبز ودودی 2 سانت ونقره ای 3 تا 4 سانت +اکسیدان 2 هست....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط عاطفه.
    سلام باران عزيز. خانمي من موهام خيلي ل - خ - ت بود بعد از رنگ و مشي كه كردم يه خرده خشن شده . حالا جلوش در اومده ميخوام رنگ كنم چه ماركي از رنگ خوبه كه موهامو نرم كنه ؟؟؟؟؟؟؟؟ در ضمن من پوستي تقريبا سبزه دارم و اكثرا بدون ارايش هستم به نظرت چه رنگي كنم بهم مياد؟؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز...استفاده از رنگ وبعدش مواد دکلره برای مش خواه ناخواه باعث خشکی مو میشه ..وبهتره برای شستشوی موهاتون از شامپوهای مخصوص موهای آسیب دیده ویا رنگ شده وخشک استفاده کنید...

برای شما بهتره از رنگهایی با تن گرم متوسط مثل عسلی -قهوه ای طلایی- فندقی -شکلاتی

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط باهره
    باران جون خسته نباشی عزیزم

میخواستم بدونم که رنگهای بنفش بادمجونی که از خانواده شرابی ها هستن اما بدون داشتن تن رنگ قرمزی رو چه جوری میشه از رو مو برداشت
    البته من فقط جلوی موهام که موهای خودم بوده حدود15 سانت و تقریبا 80 درصدش هم سفید هست این رنگ رو گرفته ومابقی موهام قهوای تیره هستشN5اورال... البته نه N5 روشن تو مایه های قهوهای گردویی رنگ

شرمنده نمیدونم متوجه منظورم شدی یانه
    دوست عزیزم ...جرم این رنگو فقط با ریمور ویا دکاپاژکردن موهاتون با 000 از روی موهاتون خوب پاک کنید وبعد لرای یکدست شدن مو وپوشش دهی موهای سفید از رنگهای گرم باتن قهوه ای ترکیب شماره های 5 و6 واکسیدان 1 استفاده کنید....

• بانک بند ناف