نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,065 به 1,072 از 5411
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه 2
    سلام باران جون
    خسته نباشی خانمی
    باران جون من اخیرا موهام با n5 تیره کردم وحالا خیلی دوست دارم موهام رو این رنگی کنم خیلی از رنگش خوشم اومده میشه کمکم کنی دقیقا همین رنگ بشه
    ممنونممممممممممممممم
    دوست خوبم...الان پایه ی رنگ شما برای این رنگ دلخواهتون تیره هست وباید حتما با دکلره روشن کنیدوبعد رنگساژ نسکافه ای شکلاتی متوسط روشن بزنید....که ترکیبی از رنگهای نسکافه ای شماره 7وشکلاتی 6وواریاسیون نقره ای واکسیدان 1 هست که چون رنگ خاصیه وترکیبش مهمه بهتره عکسو به یک آرایشگر با تجربه نشونبدید تا دقیقا متوجه منظورتون بشه....
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط naz goli
    دوستان سلام من موهام مشکیه و تاحالا رنگ نکردم خیلی دوست دارم زمینه موهام یک رنگ از خانواده قهو ه ای کنم که خیلی براق باشه و لابلاش در حد کم مسی یا یک رنگی در بیارم که در عین اینکه تابلو نیست یک سایه تو موهام ایجاد کنه از طرفی چون رنگ موهای خودم مشکیه می خوام رنگی باشه که وقتی ریشه موهام در مییاد در ترکیب با اون رنگ قشنگ باشه و مجبور نشم دوباره هی ریشه موهام رنگ کنم شما چه رنگهایی روپیشنهاد میدید وچه مارکی از رنگ موها رو اگه با عکس بهم بگید بهتره .
    پیشاپیش تشکر می کنم
    دوست عزیز...میتونید زمینه ی موهاتونو با رنگ شماره 5 دودی و 5 طبیعی n5 بمقدار مساوی با اکسیدان 2 و3 سانت واریاسیون نقره ای ترکیب ورنگ کنید وروشو یا با فویل یابا کلاه هایلایت مسی با رنگهای روشنتر مسی تا پایه ی 9 +اکسیدان 2 هایلایت کنید....رنگ زیر هم قشنگه البته هایلایتهاش روشنه....البته با رشد موهاتون قسمتهای هایلایت شده کمی تضاد رنگ دارید کهبعداز چند ماه میتونید دوبارهقسمتهایریشه رورنگساژ کنیدیا کلا یکدست همون رنگهای 5 رو بزنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط پپو
    باران جون به دادم برس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    من بالاخره موهامو بلوند زیتونی کردم! (اول موهامو تا حد کرم نارنجی روشن کردم، بعد اورآل 7 رو با واریاسیون سبز و دودی قاطی کردم.)
    اماااااااااااااااااا
    رنگش خیلی روشنه و شوشوم میگه کاش یه کم تیره تر بود!
    حالا به نظرت راهی نداره که این موها رو کمی تیره تر کنم؟ من زیتونی متوسط میخواستم اما این خیلی روشنه!!
    میتونی یک شماره پایینتر ااز این رنگ روش بزنی....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mitra40
    سلام
    من دوست دارم موهایم شرابی انگوری شود
    رفتم ایگورارویال 5.66 خریدم از روی کاتالوگ
    ولی بجای انگوری بیشتر به قرمزی می زند باید چکار کنم
    رنگ قبلی موهایم bess 5.76 بود که خیلی هم خوش رنگ بود ولی خودم شرابی رنگ روشن دوست دارم ناگفته نماند که ریشه موهایم سفید است
    دوست عزیز....برای داشتن رنگ شرابی قشنگ بهتره که موها با دکلره روشن بشه تا تن واقعی خودشو بیشتر نشون بده چون با زدن این رنگ روی موی طبیعی رنگ روشن نمیشه وتیره درمیاد... بهتره تن شرابی انتخابی تن بنفش داشته باشه وروی موی روشن با دکلره زده بشه وتا شماره 6 و7 باشه...تا روشن وخوب دربیاد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azarmidokht
    سلام من رنگ اکوارلی c8 رو با یه کم واریاسیون دودی زدم موهام قهوه ای متوسط شده ولی خیلی رفله نارنجی داره حالا باید چی کار کنم تا رفله نارنجی کاملا از بین بره؟مرسی
    دوست عزیز..برای ازبین بردن این رفله ها بهتره نصف تیوپ رنگ c7 +واریاسیون سبز 1 سانت ونقره ای 3 سانت ودودی یا خاکستری هم 1 سانت با اکسیدان 1 ترکیب وبه کل موهاتون بزنید....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar1363
    سلام دوستان اگه ميشه منو راهنمايي كنيد.من تير ماه موهامو دكلره كردم.بعد هم دودي زيتوني كردم.2هفته بعد هم دوباره رنگساژ كردم.پشت موهام روشن تر شد وهمه ميگن قشنگ تر از جلوي موهام شده.حالا كه چند ماه گذشته ريشه موهام كه در اومده و ادامه ريشه كه در اومده يه جورايي نارنجيه يا مثل رنگ حنا.حالا ميخوام يه رنگ تيره بگذارم كه كل موهام يه دست بشه.مي تونم casting cream oreal رو بگيرم.چه شماره اي بگيرم.مي خوام اگه بشه تو خونه خودم رنگ كنم.البته دكلره رو ارايشگاه گذاشتم و اولين بار هم بود كه دكلره كامل كردم.ضمنا من وارد نيستم.اگه ميشه از رنگ هايي مثل oreal معرفي كنيد كه اماده است.شرمنده انقدر حرف زدم.
    دوست خوبم از رنگهای اورآل کستینگ تنهای قهوه ای پایه ی 5 رو انتخاب وبزن تا کل موهات یکدست بشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh_az24
    سلام باران جون خسته نباشی و ممنون از راهنمایی های بسیار خوبت
    باران جون من میخوام موهامو روشن کنم اما بدون دکلره چون موهام فره و وقتی دکلره میکنم دیگه اصلا فر نمیشه و همش حالت وز کرده داره و مجبورم که سشوار بکشم و پدر موهام در میاد. الان تا پایه 6 رسیده اما یه کم حالت نارنجی داره و کلافم کرده و فکر میکنم شکل آن شرلی شدم
    حالا میشه کمکم کنید و بگید چیکار کنم که یه رنگ روشن خوب داشته باشم من عاشق کاهی دودی هستم ممنون میشم که بگید چیکار کنم
    دوست عزیز....برای داشتن رنگ کاهی دودی حتما زدن دکلره الزامیست....تا پایه 9 باید کاملا روشن بشه وبعد هم رنگساژ کرم دودی روش زد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط شکوفه باران
    سلام باران جان اول تشکر فراوان بخاطر زحمات بی دریغ شما .من موهام قهوه ای تیره است و 35درصدش سفید شده میخوام روشنش کنم و حتما" سفیداش خوب و ماندگار کاور بشه آخرین بار n3 و کمی n6 زدم و الان سفیداش دوباره پیدا شدن و شوهرم میگه روشنش کن .(راستی موهای من توی روشن شدن خیلی قرمزی میده یا نارنجی میشه ومن دوست ندارم) . اگه منو راهنمایی کنین ممنون میشم .

یک سوال خیلی ضروری باران جان میشه یک کتاب در مورد آرایشگری و بخصوص رنگ مو و ترکیب کردن اونا باشه به من معرفی کنین؟ خییییییییییییلی متشکرم و ببخشید سوالهام زیاد شدن .
    دوست عزیزم ممنون از اظهار لطفتون...

استفاده از رنگهای 'گروهN ازشماره ی 5 به بالا حتما روی موی مشکی طبیعی تن قرمزی ونارنجی زیادی داره و همیشه از گروه دودی ویا زیتونی تا شماره 5 یا 6 رو با کمی N3 ترکیب کنید.واگرهم مایل به داشتن رنگهای روشن هستید که باید از رنگهای شماره های بالاتر این سری ها بزنید که در ضمن سفید ها زیاد کاور نمیشه ولی شما ازرنگهای 9 دودی وزیتونی با اکسیدان 1 +واریاسیون نقره ای 3 سانت ودودی وسبزتا 1 سانت با رنگتون ترکیب کنید ...

کتاب آرایش وزیبایی ماهرخ