نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,057 به 1,064 از 5407
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط atiyeh
    سلام باران جون
    من موهام مشکی پر کلاغی هسی وتا حالا دوبار موهام رو قهوه ای کردم
    دلم میخواهد موهام رو روشنتر کنم میشه بگی چیکار کنم
    البته نمی خواهم دکلره کنم
    یه جوری هم جوابمو بده که من که هیچی از رنگ نمی فهمم متوجه شم.
    ممنون عزیزم
    ازرنگهای خیلی روشن تا پایه ی 9 و10 وترکیب 2 رنگ توهمون پایه مثلا ازگروه N شماره 9 یا 10 + ازگروههای دودی یا زیتونی یا خاکستری تاهمون شماره 9 یا 10+واریاسیون نقره ای 4 سانت وسبز ودودی 2 سانت+اکسیدان2 ازرنگها هم بمقدار مساوی ...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marzak
    میخوام موهای مامانمو رنگ کنم.رنگ موی خودش مشکی اسیاییه.سفید هم زیاد داره.قبلا با n5+n6رنگ میکرده حالت حنایی شد.باران جون گفت n5+1/3n6کن
    +واریاسیون نقره ای و سبز +اکسیدان2. اما فروشنده رنگ اکوارلی 7b+5cpداد با اکسیدان 2و واریاسیون نقره ای.گفت قهوه ای روشن میشه.میخواستم ببینم بد نمیشه.لطفا سریع جواب بدین.امشب مهمونی میخواد بره.مرسی.
    دوست عزیز... من با مارک اکوارلی کارنکردم ..ولی برای موهایی که سفیدی زیاد دارند بهتره از ترکیب رنگهای سری دودی یا زیتونی پایه ی 6 ویک سوم هم N5 استفاده بشه که بهتر سفیدهارو کاورکنه وترکیب با اکسیدان 1 حتما باشه...

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط atiyeh
    سلام باران جون
    من موهام مشکی پر کلاغی هسی وتا حالا دوبار موهام رو قهوه ای کردم
    دلم میخواهد موهام رو روشنتر کنم میشه بگی چیکار کنم
    البته نمی خواهم دکلره کنم
    یه جوری هم جوابمو بده که من که هیچی از رنگ نمی فهمم متوجه شم.
    ممنون عزیزم
    ازرنگهای خیلی روشن تا پایه ی 9 و10 وترکیب 2 رنگ توهمون پایه مثلا ازگروه N شماره 9 یا 10 + ازگروههای دودی یا زیتونی یا خاکستری تاهمون شماره 9 یا 10+واریاسیون نقره ای 4 سانت وسبز ودودی 2 سانت+اکسیدان2 ازرنگها هم بمقدار مساوی ...
    دوست عزيز باران جون اين تركيب رنگ رو به منم داد البته با كمي تغيير. رنگش فوق العاده زيباشد. دوبار رنگ گذاشتم دفعه ي اول زيتوني و خاكستري به نسبت مساوي وارياسيون سبز2سانت و وارياسيون نقره اي 5 سانت. دوهفته بعد همين تركيب رو به اضافه ي رنگ دودي به اندازه رنگهاي قبلي گذاشتم. به قدري رنگم قشنگ شده كه توي يه عروسي نزديك ده پانزده نفر اسم ارايشگري كه رنگ به سرم گذاشته رو پرسيدن و وقتي فهميدن خودم گذاشتم دهنشون بازمونده بود . دوسه نفرهم قلم و كاغذ آوردن تركيب رنگ رو يادداشت كردن. حيف كه دوربينم خراب شده وگرنه حتمن عكسشو ميذاشتم
    باران جون دستت دردنكنه كلي دعات كردم. از راه دور ميبوسمت

کاربر میهمان

[quote=maman parnia]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "باران7":3i4vjqp4
    دوست عزيز باران جون اين تركيب رنگ رو به منم داد البته با كمي تغيير. رنگش فوق العاده زيباشد. دوبار رنگ گذاشتم دفعه ي اول زيتوني و خاكستري به نسبت مساوي وارياسيون سبز2سانت و وارياسيون نقره اي 5 سانت. دوهفته بعد همين تركيب رو به اضافه ي رنگ دودي به اندازه رنگهاي قبلي گذاشتم. به قدري رنگم قشنگ شده كه توي يه عروسي نزديك ده پانزده نفر اسم ارايشگري كه رنگ به سرم گذاشته رو پرسيدن و وقتي فهميدن خودم گذاشتم دهنشون بازمونده بود . دوسه نفرهم قلم و كاغذ آوردن تركيب رنگ رو يادداشت كردن. حيف كه دوربينم خراب شده وگرنه حتمن عكسشو ميذاشتم
    باران جون دستت دردنكنه كلي دعات كردم. از راه دور ميبوسمت [/quote:3i4vjqp4]

مامان پرنیا جون رنگ موی خودت چه رنگی بود؟ فرمول دقیقی که استفاده کردی و مارک رنگات چی بود؟ اگه میشه برامون بزارش. با موبایلی چیزی عکس بگیر بزار موهای قشنگتو ببینیم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

[quote=باران7][quote="بهناز60":b5kj16hi]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "بهناز60":b5kj16hi
    سلام باران جون من میخوام موهامو بادمجونی بکنم، عید هایلایت دودی زیتونی کرده بودم و بعد از اون حدودا یکماه قبل رنگ n5 دوصفر به کل موهام زدم موی سفیدم دارم حالا رنگ بس 5.20 گرفتم لطفا به من بگین نسبت ترکیبات اکسیدان و رنگ و در صورت نیاز واریاسیون بنفش چقدر باشه؟ آیا ممکنه موهام قرمز یا نارنجی دربیاد؟ نمیخوام دوباره دکلره بشه موهام اما میتونم از کرمای روشن کننده استفاده کنم تا بادمجونی و دقیقا خود 5.20 دربیاد؟
    باران جان میشه جواب منو هم بدی عزیزم؟[/quote:b5kj16hi]
    دوست عزیز ...لطفا تن شماره ی رنگی که نوشتید روهم بنویسید....
    برای داشتن رنگ بادمجونی روی از رنگ شرابی بادمجونی+3 سانت واریلسیون بنفشو1 سانت رنگ مشکی واکسیدان2 استفاده میشه....واگه رنگ قبلیتون خیلی تیره شده اول با 000 دکوپاژکنید وبعد بادمجونی بزنید...[/quote:b5kj16hi]

باران جون تن این رنگ قهوهای بنفش روشن هست.

کاربر میهمان

سلام باران جون. یه سوال؟
    شما چیزی در مورد پودر Revlon Blonde up نشنیدی؟ ظاهرا" یه روشن کننده اس که تا درجه 8 روشن می کنه.
    نمیدونی فرقش با دکلره چیه؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط saghi222
    سلام دوستای گلم. 1ماه پیش ارایشگر کل موهامو دکلره کرد و بعدعسلی کرد اما الان نمیدونم چرا به نارنجی میزنه.ارایشگره خراب کرده. حالا چه رنگی بذارم گه درست بشه.هررنگی که درست بشه اخه رنگ خاصی مد نظرم نیست. پوستم روشنه. تا حالا هر رنگی گذاشتم بهم اومده. تورو خدا بگید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز....رنگ عسلی تن نارنجی زیادی داره ودرضمن رنگساژها خیلی زود از موی دکلره شده پاک میشن وباید هر 2 هفته یکبار دوباره رنگساژ تکرار بشه.... حالا هم شما میتونید از ترکیب رنگهای 7 دودی و6 زیتونی +واریاسیون نقره ای 5 سانت وواریاسیون سبز 2 سانت با اکسیدان 1 ترکیب وبه موهاتون بزنید تا اون نارنجی هارو کاور کنه....وموهاتون رنگی تقریباً قهوه ای دودی زیتونی متوسط میشه....
    Bran jan man hamin karo kardam va range mooham kheiliiii khoob shod. hamoon shab raftam aroosi, hame khosheshoon omad ,kafeshoon borid vaghti goftam khodam rang gozashtam bavareshoon nemishod .fekr mikardan raftam arayeshga. kheili mahi golam. hala dige be ghermezi nemizane. doodi zeitoonie khosh range. ishala hachi az khoda bekhai behet bede. amin
    [HIGHLIGHT=#7030a0][/HIGHLIGHT]ناتانائیل
    ایکاش عظمت در نگاه تو باشد نه در آن چیزی که به آن مینگری
    آندره ژید(مائده های زمینی)

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مامی سپیناز
    BARAN JOON :MOHAMO DECOLORE TA PAYE SEFID KARDAM VA RANGSAJ DODI -BEJ GOZASHTAM MIKHAM KOLMOHAMO MOJADA DECOLOREH KONAM VA ROSH YE RANG SHARABI KE TON SORATI BANAFSH DASHTEH BASHE.YE RANG SHARABI KHASE KE AXSESH RO HAM NADARAM . VA NIKAM JOLE MOHAMO MESH SADAFI DAR BIARAM . LOTFAN KOMAKAM KONID VA AGE AXI AZ INRANG DARID BARAM BEZARID .MR30
    دوست عزیز..برای داشتن رنگ شرابی تن بنفش حتما پایه ی دکلره تون بایدخوب روشن وبه سفیدی بزنه وبعد از رنگساژ شرابی بادمجونی ترکیب پایه ی 6 و7 واکسیدان 1 استفاده کنید وباز برای مش صدفی قسمتهای انتخابی رو خوب با دکلره سفید کرده وازرنگساژ نقره ای که شامل رنگ پلاتینه سفید وواریاسیون نقره ای میشه با اکسیدان 1 بزنید....ولی این دکلره های مداوم به موهاتون خیلی آسیب میرسونه .....