نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,049 به 1,056 از 5412
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar89
    سلام باران جون ممنون از جوابتون. با توضيحات خوبي كه داديد فكر كنم ديگه حتما بايد بي خيال رنگ عسلي بشم راستي فروشنده به من رنگ تنباكويي شماره 6 رو پيشنهاد داد به نظرتون اين رنگ چيز خوبي از آب در مياد؟ يا بازم قرمزي داره به نظرتون چه رنگي مناسبه ؟ در ضمن موهام به پايه زرد خيلي روشن رسيده. اما سفيد نشده.پوستمم كه اطلاع داريد سبزه اس اما نه خيلي تيره. سبزه معموليه..واسه رنگ ابرو چي پيشنهاد ميديد؟ آيا اين رنگاي آماده روي موهام خوب جواب ميده يا حتما بايد از رنگ تركيبي استفاده كنم؟ يه نكته ديگه اونم اينكه فعلا نميخوام ريشه موهامو دكلره كنم ميشه فقط رنگ بذارم يا تو ذوق ميخوره؟ ممنونم ازتون مي دونم خسته تون كردم. يك دنيا ممنون.
    دوست عزیز بله شماره 6 خوبه ولی بعداز چندبارشستن تن اولشو ازدست میده وممکنه نارنجی بشه بهتره بعداز 10 روز دوباره رنگتونو تکرار کنید...درصورت دکلره نکردن ریشه ها موهاتون دودست درمیاد وریشه کمیتیره تر خواهد شد...

رنگ ابرو c9+اکسیدان 2
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa1
    dorsa1 نوشته است:
    سلام باران جون من خودم چند سري رنگ 91 سري بلوند دودي مارك رولون گذاشتم الان موهام روشن شده يك سوال داشتم اين رنگ با چه رنگ ديگه اي مي تونم قاطي كنم كه خوشرنگتر بشه و يك تنوعي داشته باشه ميخوام رنگش روشن باشه زردي و قرمزي هم نداشته باشه ممنون ميشم به من هم پيشنهاد بدي

این رنگ با رنگهای سرد از گروه زیتونی وخاکستری هم قابل ترکیب شدنه وتن قرمزی هم نداره....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re:

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان پارمین گل گلاب
    سلام
    فردا عروسی داداشم است.موهام مشکیه. میشه لطفآ راهنمایی کنید چه رنگی کنم که شیک باشه؟ مرسی
    عزیزم ..الان بیشتر رنگهایی با تن گرم مثل تنباکویی وشکلاتی ومسی وتن هایی مثل این مد هست....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط پپو
    باران جون من رفتم یه رنگ شماره 7 اورآل خریدم. یه تیکه از مومو باهاش تست کردم. (بدون دکلره) اما اصلا" رنگ نگرفت!
    بعدش رفتم و دو تا بسته از این پودر پلاتینه(درست میگم؟) خریدم با دو تا اکسیدان گیاهی 9% که فروشنده گفت میشه شماره 2!
    اول موهامو با اون پودر پلاتینه و اکسیدان یه 10 دقیقه گذاشتم بی رنگ شد، بعد رنگ شماره 7 رو با 2 سانت واریاسیون سبز که گفته بودی قاطی کردم و زدم روش، موهام دودی بدرنگی شد! (مث موی خاکستری پیرزنا!)
    بعدش روی یه تیکه دیگه از موم دوباره بیرنگ کردم و بعد فقط 7 خالی با همون اکسیدان خودش زدم بدون واریاسیون که اینبار بالاش تقریبا" همون رنگ رو جعبه شد، اما نوک موهام دوباره به سمت دودی متمایل شده بود. (البته نوک موهام روشنتر از وسطش شده بود!)
    حالا میخواستم بدونم می تونم بدم خواهرم تو خونه روشنش کنه با همون پودر و اکسیدان و بعد ببرم آرایشگر برام رنگو ترکیب کنه و بزنه؟ آخه می ترسم موهام یه دست نشه!
    دوست عزیز... من نمیدونم شما چطوری موهاتونو بیرنگ وبعد رنگ کردید..بهتر بود ازاول آرایشگاه میرفتید واین همه خرابکاری نمیشد ..الانم بهتره باز با دکلره موهاتونو به یک پایه روشن یکدست دربیارید وبعد روشو رنگساژ کنید....ولی خیلی خیلی بهتره که حتما به آرایشگاه بروید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aramesh_mn
    سلام خانمی ممنون که اینطور با حوصله به سوالات جواب میدین.عزیزم من یه کم گیج شدم ممنون میشم اگه بهم بگین که من یه رنگ رو روی موی دکلره شده اگر با اکسیدان 6 بزنم نتیجه رنگ روشن تراست یا با اکسیدان 9 ؟(صرف نظر از مواردکاربرد اکسیدان 6 و 9)
    دوست عزیز... اگه بخواهیم موهای طبیعی خودمونو رنگ کنیم با اکسیدان 2 یا 3 بارنگ ترکیب میکنیم ....

رنگساژروی دکلره ترکیب رنگ با اکسیدان 1 یا 6 درصد

ودکلره هم که با اکسیدان 3 یا 12 درصد انجام میشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط cma
    باران عزيز الان چه رنگي مد شده تيره يا روشن . بعد هم از هر رنگي تا شماره چندش که از همه روشن تره دکلره لازم نداره ؟ شماره چندش دکلره ضعيف ميخاد ؟
    دوست عزیز ...بیشتر رنگهای متوسط قهوه ای هایی با تناژقرمز ونارنجی ...

درمورد دکلره که بیشتر برای این انجام میشه که ما تن واقعی رنگ روبخواهیم روی موی طبیعی خودمون که اکثرا مشکی وتیره هست دربیاریم واز شماره 6 به بالا عکسهایی که در کاتالوگها میبینید روی موی دکلره انجام شده.....مثل دودی -زیتونی- عسلی..

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط پپو
    بچه ها تورو خدا بگین اگه یه ماه قبل از اقدام به بارداری موهاتو بی رنگ بکنی مشکلی برای نی نی ات پیش نمیاد؟
    راستی فرق پودر دکلره با پودر پلاتینه چیه؟ چون ظاهرا" این پودر پلاتینه هم با اکسیدان قاطی میشه و برای بیرنگ کردن استفاده میشه. ضررش کمتره؟
    دوست عزیز ..بهتره این کار دکلره بعداز دوران بارداری انجام بشه چون نسبت به رنگ زدن مو مادش قویتره وپرضرر..
    درموردپودر پلاتینه من چیزی نشنیدم ولی بازم بی خطر نیست....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط cma

اين دو تا عکس رنگ معمولي که نيست ؟ به آرايشگاه بگم برام چي کار کنه ؟
    دوست عزیز...پایه ی این رنگها قهوه ای متوسط هست که تکه هایی ازروشو به انتخاب با رنگساژزیتونی هایلایت زده....تکه ای وبا فویل انجام شده...

ظاهرا تکه ای ازموهم هایلایت عسلی روشن زده شده...

• بانک بند ناف