نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,041 به 1,048 از 5407
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

[quote=بهناز60]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "بهناز60":1cc2a3do
    سلام باران جون من میخوام موهامو بادمجونی بکنم، عید هایلایت دودی زیتونی کرده بودم و بعد از اون حدودا یکماه قبل رنگ n5 دوصفر به کل موهام زدم موی سفیدم دارم حالا رنگ بس 5.20 گرفتم لطفا به من بگین نسبت ترکیبات اکسیدان و رنگ و در صورت نیاز واریاسیون بنفش چقدر باشه؟ آیا ممکنه موهام قرمز یا نارنجی دربیاد؟ نمیخوام دوباره دکلره بشه موهام اما میتونم از کرمای روشن کننده استفاده کنم تا بادمجونی و دقیقا خود 5.20 دربیاد؟
    باران جان میشه جواب منو هم بدی عزیزم؟[/quote:1cc2a3do]
    دوست عزیز ...لطفا تن شماره ی رنگی که نوشتید روهم بنویسید....
    برای داشتن رنگ بادمجونی روی از رنگ شرابی بادمجونی+3 سانت واریلسیون بنفشو1 سانت رنگ مشکی واکسیدان2 استفاده میشه....واگه رنگ قبلیتون خیلی تیره شده اول با 000 دکوپاژکنید وبعد بادمجونی بزنید...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=mahak_1228][quote="باران7":5wx775d0]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "mahak_1228":5wx775d0
    باران جون سلام
    موهام پلاتینه بود که 12 سانتی از ریشه در اومده بود
    رفتم سالن که یه دستش کنم
    واسم شرابی زده کلی گریه کردم
    چه جوری پاکش کنم
    با پاک کننده رنگ اورال میشه بعدش چه رنگی میشه؟
    تروخدا کمکم کن دیروز رنگ زدم تا دیر نشده جوابمو میدی
    دوست عزیز....رنگ موهاتونو دیدم برای پاک شدن کامل این رنگ از موهاتون باید موهاتون دوباره دکلره بشه تا خوب جرمش پاک بشه ووبعد رنگساژ دلخواهتون رو با اکسیدان 1 بزنید....[/quote:5wx775d0]

باران جون با 000 میشه؟
    اخه موهام خیلی اسیب دیده
    الان فقط ریشه موهام شرابیه
    مرسی از جوابت[/quote:5wx775d0]
    با 000 ریشه های موهاتون خوب روشن نمیشه.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa1
    سلام باران جون من خودم چند سري رنگ 91 سري بلوند دودي مارك رولون گذاشتم الان موهام روشن شده يك سوال داشتم اين رنگ با چه رنگ ديگه اي مي تونم قاطي كنم كه خوشرنگتر بشه و يك تنوعي داشته باشه ميخوام رنگش روشن باشه زردي و قرمزي هم نداشته باشه ممنون ميشم به من هم پيشنهاد بدي
    این رنگ با رنگهای سرد از گروه زیتونی وخاکستری هم قابل ترکیب شدنه وتن قرمزی هم نداره....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطیما 361
    سلام باران جون . نظرت در مورد این کرمهای بی رنگ کننده مو که میگن مو رو روشن میکنه چیه . به نظر شما میشه ازش به جای دکلره استفاده کرد . مثل دکلره سوزش داره یا نه ؟ میزان روشن کنندگیش تا چه درجه ایه ؟ مرسی عزیزم
    کرمهای روشن کننده موهارو 3تا 4 درجه روشن میکنه که روی اکثر موها به تن نارنجی میرسه وبه هیچ وجه بجای دکلره برای زدن رنگهای بلوند روشن مناسب نیست...وسوزش وضرر کمتری هم نسبت به دکلره داره...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar89
    سلام باران جون خوبيد؟ خسته نباشيد ازتون خيلي ممنونم بابت وقت و حوصله اي كه براي جواب دادن به سوالاتمون ميذاريد.ميخواستم اگه واستون زحمتي نيست بهم بگيد براي در آوردن يه رنگ بلوند متوسط عسلي روي زمينه دكلره شده چه رنگ و اكسيدان و وارياسيوني استفاده كنم؟ با توجه به رنگ پوستم كه سبزه اس خوب در مياد؟ اگه خوب نميشه چه رنگي بذارم؟ در ضمن اين رنگ عسلي قرمزي زيادي داره؟زمينه موهامو كه دكلره اس بعد يه مدت نارنجي نميكنه؟ در ضمن ميشه رنگ عسلي رو با دودي تركيب كرد؟ ببخشيد زياد سوال كردم چون بار اوله كه موهامو دكلره كردم آشنايي زيادي هم با رنگا ندارم بازم ازتون ممنونم. موفق باشيد.
    بستگی داره دکلره تا چه حد موهارو روشن کرده باشه ولی معمولا از تنهای متوسط عسلی تا پایه 6 +واریاسیون نقره ای 4 سانت واکسیدان 1 استفاده میشه وچون روی دکلره رنگساژ مو زودتر پاک میشه بهتره که هر 2 هفته یکبار این رنگو تکرارکنید تا کمتر تن نارنجیش پیدا بشه درهرحال تن قرمزی هم داره...میشه بمقدار خیلی کم تا 3 سانت با رنگ دودی هم ترکیب بشه...

قسمتهای ریشه که تیره س قبلا باید با دکلره هم پایه با سایر قسمتها بشه وبعد رنگساژ زده بشه وبعداز اینکه تمام قسمتهارو رنگساژ کردید 10 تا 15 مین بعد موهارو بشویید.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aramesh_mn
    سلام و تشکر میکنم از راهنماییهای خوبتون.خانمم یه سوال دارم اینکه اگه بخوام یه رنگ دارچینی خوشرنگ داشته باشم رنگمو رو په پایه دکلره بزنم و اگه رنگمو بااکسیدان 6 بزنم روشنتر میشه یا اکسیدان 9 ؟
    رنگ دارچینی حتما روی موی روشن ویا دکلره شده خوب میشه ومعمولا هم بعداز دکلره برای رنگساژ از اکسیدان 1 یا همون 6 درصد استفاده میشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط minagfs

سلام عزیزم من موهام کوتاهه قبلا دکلره کرده بودم ولی به خاطر زبریش کوتاه کردم یه کم از موهای جلوم هنوز دکلره داره....رنگ تیره گذاشتم رنگ قهوه ای دوباره یه رنگ ترکیبی درست کردم تو مایه های قهوه ای شکلاتی که تون قرمزی نداشته باشههههه
    ولی الان ریشه موهام قهوهای روشن شده نوک موهام به زیتونی میزنه میخوام یه رنگ یدست در بیارم ولی نمیدونم چه رنگایی چه شماره هایی بزنم ...خیلی عصبیم میکنه موهام هم جنسش طوریه که رنگ رو جذب میکنه.... نمیخوام دکلره کنم...چون خیلی موهام ضعیف شده میشه کمکم کنید چیکار کنم

http://www.pic.iran-forum.ir/images/qrj ... t4cvac.jpg

موهام این رنگیه میخوام یدست رنگ پایینی بشه
    دوست عزیز ..رنگ موتون الان خیلی تیرس وبا رنگ کردن مجدد به این رنگ دلخواهتون نمیرسیدوتنها راهش دکاپاژکردن با 000 هستش که تن این رنگ تیره رو کمی پاک و3 درجه روشن کنه وبعد روشو با رنگهای ترکیبی از قهوه ای طبیعی 5 وشکلاتی 5 به این عکس نزدیک کنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=شیماجون][quote="باران7":2bd8s9j9]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "شیماجون":2bd8s9j9
    سلام عزیزم....ممنون میشم یه دنیا اگه این دوتا عکسی که میزاری فرمول رنگشونو بگی...فقط اگه دقیقتر بگی ممنون میشم...چون من از رنگ سر در نمیارم..اگه اسم خاصی هم دارن مخصوصا قهوه ایه هم بگین

دوست عزیز...اگه روی موی مشکی طبیعی موی خودتون میخواهید بزنید رنگ اول: از سری قهو ای طبیعی شماره 5+ رنگ شکلاتی پایه 6 با اکسیدان 2
    رنگ دوم:ازسری رنگهای زیتونی پایه 7+قهوه ای طبیعی شماره 7 بمقدار مساوی +واریلسیون سبزودودی ازهرکدام 2 سانت +3 سانت نقره ای+اکسیدان2[/quote:2bd8s9j9]

بارااااااان جونی یهههههههه عالمه ممنون عزیزم...فقط 2 تا سوال دارم...این دومی هم که فرمولشو گفتی بدون دکلره هست؟

اگه این2 عکسو هم بگی خیلی یشتر ممنون میشم...الان قصد دارم یکی از اینا بزارم....فقط دقیق بگی مثل خود عکس دربیاد خیلی خوب میشه

<>احتمالا اینو میزارم بزودی...........

اینم دومی......زمینه موهاش چه رنگیه؟اسم خاصی داره؟فرمولشم لطف میکنی؟هم این هم بالایی رو روی موی طبیعی خودم

[/quote:2bd8s9j9]

دوست عزیزدرموردعکس دوم اگه تارهای موهات نازک وخیلی مشکی نباشه بدون دکلره مثل همون عکس درمیاد ولی هرچقدر مو مشکی تر باشه رنگ هم تیره تر میشه وباید از شماره های بالاتر مث 8 یا 9 استفاده بشه...
    عکس آخر هم بدون دکلره ازرنگهای روشن 9 یا 10 دودی یازیتونی + رنگهای سری nهمون پایه ی 9 وواریاسیون نقره ای 4 سانت +اکسیدان2