نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,033 به 1,040 از 5412
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz*
    سلام دوستان من چند ماه بود موهامو پر کلاغی رنگ کرده بودم. ولی دیگه خسته شدم وخواستم قههوهای رنگ کنم. اول دکلره کردم و موهام رنگارنگ شد :( بعد قهوه ای n6 رنگ کردم الان قهوه ای مایل به قرمز شده. لطفا راهنماییم کنین چیکار کنم تا قرمزیش از بین بره؟
    دوست عزیز..حتما موهاتونو خوب ویکدست دکلره نکردید وتن نارنجیه زیادی داشته ودرضمن رنگ انتخابیتون هم از سری رنگهایی ست که به تنهایی تن قرمزی زیادی داره حالا هم بهتره با یک رنگ از سری رنگهای دودی یا زیتونی پایه 5 و6 از هرکدوم نصف وواریاسیون نقره ای 3 سانت وسبز دودی 1 سانت ترکیب وبا اکسیدان 2 ترکیب وبزنید....
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط *parastoo*
    سلام
    منم سوال ای لیا جون رو دارم . من رنگ موی آکوارلی n5 رو زدم. متاسفانه با اینکه مخصوصا جلوی موهام سفیدی زیادی داره و همیشه مجبورم موهام رو رنگ کنم خیلی مبتدی هستم. معمولا هم از رنگ موی لورال کستینگ کرم و یا پولت که نیازی به ترکیب ندارن استفاده میکردم. الان موهام یکم تن قرمزی داره باید یکم از همون رنگ مو رو با واریاسون قاطی کنم یا واریاسون خالی ؟ از چه واریاسونی باید استفاده کنم و چقدر ؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنین. منم دوست دارم رنگ موهام یه چیزی تو مایه های همین عکسی که گذاشتین بشه.
    دوست عزیز ..استفاده از رنگ n5 بتنهای روی موها مخصوصاً قسمتهای سفید حتما تن قرمزیش زیاده بهتره با واریاسیون سبز 2 سانت ونقره ای 3 سانت ویک سوم تیوپ از رنگهای c5 یا قهوه ای متوسط دودی ویاm5 قهوه ای زیتونی ویاA5 قهوه ای خاکستری ترکیب کنید تا رنگتون قرمزی نداشته باشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط JOJO KHOSHGELE
    سلام باران شده ببخشید عزیزم من از مریخ اومدم!!!!! این کرم سفیدکننده 000 چیه ؟! طرز استفاده اش چه جوریه؟!!خودم میتونم باهاش کار کنم؟
    من موهام کم پش ت و نرمه خیلی از ضررای دکلره میترسم واقعا ضررش چقده؟!

خییییییییییییییلی باحالی باران جوووووووووووووووون
    دوست عزیز ...من بارها راجب به کرم روشن کننده 000 توضیح دادم بهتره صفحات قبلو می خوندید درهرحال این کرم برای ازبین بردن جرم وتن رنگ قبلی برای پذیرش رنگ جدید بکار میره ونوعی دکلره خیلی خیلی ضعیفه..مثلا برای تغییر رنگ از مشکی به انواع قهوه ای یا تغییر از شرابی برای رنگهایی با تنهای دودی وزیتونی متوسط تیره ....ضررش زیاد نیست ومثل رنگ موست ..ولی بهتره بعداز استفاده از شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده ونرم کننده ولوسیون تقویت مو استفاده بشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط armita87
    سلام باران خانمی گلم میخواستم بدونم رنگ موهای جنیفر لوپز چه رنگیه و چه لایتی داره مرسی بوس
    دوست عزیز..لطفا عکس رنگ مورد نظرتون رو بگذارید تا راهنماییتون کنم....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط rainy
    میخوام اول دکو کرم رو بزنم موم بره تو پایه..بعد رنگ w5گرفتم با واریاسیون سبز...........بزنم..................نظر ون چیه؟؟؟؟؟این توصیه فرشنده بود که میگفت به رنگ وارده................اما من شک دارم...............هنوز نزدم...........چیکار کنم................چقدر این دکو رو بزارم.............رنگ دبیلو 5 خوبه.؟؟؟؟؟؟؟؟؟رنگ پایه 5 طبیعی هست.چیکار کن.محتاج جواب سریع هستمممممممممممم
    دوست عزیز...رنگ W5 رنگ فانتزی هستش که فکر میکنم تن ماهاگونی یا بلوطی تیره باشه وبا واریاسیون سبز ترکیب نمیشه....
    این جزء رنگهای ست که با تن قهوه ای شماره 5 طبیعی ترکیب میشه....
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط rainy
    البته بگم چون نی نی شیر میدم موهام کمی ضعیفه............شما پیشنهاد دیگه ای ندارین؟؟؟؟؟؟؟؟تو خونه رنگای 9.3......8.31.....7.31 هم دارم کمی.و دبلیو 5 هم میتونم عوضش کنم.............
    لطفا تن رنگهایی که نوشتید روهم بنویسید تا کمکتون کنم این رنگها همگی روشنتر از W5 هست.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahak_1228
    باران جون سلام
    موهام پلاتینه بود که 12 سانتی از ریشه در اومده بود
    رفتم سالن که یه دستش کنم
    واسم شرابی زده کلی گریه کردم
    چه جوری پاکش کنم
    با پاک کننده رنگ اورال میشه بعدش چه رنگی میشه؟
    تروخدا کمکم کن دیروز رنگ زدم تا دیر نشده جوابمو میدی
    دوست عزیز....رنگ موهاتونو دیدم برای پاک شدن کامل این رنگ از موهاتون باید موهاتون دوباره دکلره بشه تا خوب جرمش پاک بشه ووبعد رنگساژ دلخواهتون رو با اکسیدان 1 بزنید....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط شیماجون
    سلام عزیزم....ممنون میشم یه دنیا اگه این دوتا عکسی که میزاری فرمول رنگشونو بگی...فقط اگه دقیقتر بگی ممنون میشم...چون من از رنگ سر در نمیارم..اگه اسم خاصی هم دارن مخصوصا قهوه ایه هم بگین

دوست عزیز...اگه روی موی مشکی طبیعی موی خودتون میخواهید بزنید رنگ اول: از سری قهو ای طبیعی شماره 5+ رنگ شکلاتی پایه 6 با اکسیدان 2
    رنگ دوم:ازسری رنگهای زیتونی پایه 7+قهوه ای طبیعی شماره 7 بمقدار مساوی +واریلسیون سبزودودی ازهرکدام 2 سانت +3 سانت نقره ای+اکسیدان2

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط سوسن خانوم
    سلام باران جان من موهامو دکو کرم زدم 20 دقیقه و بعد رنگ سری زیتونی 33/9 رو زدم مارک کرایتیو خیلی روشن شده شوهرم خوشش نمیاد
    تقریبا توی مایه این عکس حتی این هاله های نانجی هم توشه ولی یکم زیتونی داره .

شوهرم میگه انگار فقط دکلره کردی اصلا رنگ نگرفته .
    فروشنده رنگ 2 پیمانه دکو کرم بهم داد و 2 تا اکسیدان 40 /0 و رنگ 100 میل رو با 2 تا 30 /0 آرایشگرم وقتی دکو کرم رو زد گفت اکسیدانش کمه و موهات داره میخوره و از اکسیدان 30 ریخت داخلش و بعد واسه رنگ اکسیدان کم اومد و یک عالمه اندازه یک اکسیدان 2/0 بزرگ خالی کرد توی بقیه نگم و زد به موهام .فکر میکنم رنگمو خراب کرده هر دونه مومو که میبینم نقطه های براق تیکه تیکه توشه خیلی بدم میاد اصلا براقیش یک دست نیست

میخوام مثل این عکس بشه باید چیکار کنم
    دوست عزیز..رنگی که بعداز دکو کرم زدید خیلی روشن بوده وبرای همین روی پایه ی دکوکرم که خیلی روشن هم نمیشه نتیجه ای نگرفتید..بعداز دکو کرم روشنترین رنگ انتخابی فقط تا شماره 6و7 خوب میشه....
    اگه موهاتون شبیه عکس اولیه که گذاشتید برای یکدست شدن بهتره از یک رنگ متوسط شماره 6 قهوه ای شکلاتی و5 طبیعی یک سوم تیوپ ترکیب وبا اکسیدان 1 +5سانت واریاسیون نقره ای به موهاتون بزنید تا مشابه رنگ دوم دربیاد....

• بانک بند ناف