نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 97 به 104 از 5407
صفحه 13 از 676 نخستنخست ... 31011121314151623 ... آخرینآخرین
    مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10390
    پسند کرده
    1250

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubeh61
    سلام هیون جان.
    مرسی از توضیحات و راهنمایی های دقیق و با حوصله ات. در مورد کراتینه مو چند تا سئوال داشتم:
    موهای من فر و خشکه. طبیعتا با رنگ و مش این حالت شدیدتر میشه. البته موهام سالمه و نسوخته. اما خوب همیشه پف و وز داره. دیروز آرایشگرم پیشنهاد کراتینه بهم داد و گفت باعث صافی مو میشه. حالا میخواستم بدونم:
    - کراتینه برای موهای آسیب دیده کاربرد داره یا برای صافی و نرمی مو هم استفاده میشه؟
    - اثرش چقدر دوام داره؟
    - به مو آسیب میزنه؟
    - کار خیلی تخصصیه ؟ آخه من تو شهرستانم و نمیتونم کسانی رو پیدا کنم که تجربه این کار رو با آرایشگرهای مختلف داشته باشند . پس مجبورم برم پیش آرایشگر خودم. اما می ترسم کار حساسی باشه و خراب بشه.
    مرسی عزیزم
    محبوبه جان با اينكه قبلاً تو همين تاپيك اين بحث مطرح شده

[BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]
    کراتینه مو برای چه مویی مناسب است و برای کراتینه به کجا مراجعه کنم؟

موها وقتی در معرض انواع مواد شیمیایی قرار می**گیرند خشک و شکننده می*شوند. خانم*هایی که عادت دارند به صورت مداوم رنگ موی خود را تغییر می*دهند یا فر و مش می*کنند پس از مدتی کیفیت موی خود را از دست می*دهند. زمانی می*رسد که شما وقتی موهایتان را شانه می*کنید، موهایتان می شکند و هیچ ماده ای دیگر جلای خوبی به موهایتان نمی*دهد. فکر می کنید موهایتان مرده و خشک است. البته حق با شماست، موهای شما ماده حیاتی خود را به نام کراتین از دست داده اند. کراتین اصلی*ترین ماده تشکیل دهنده ساقه موهایتان است که شما با استفاده مداوم از مواد شیمیایی رنگ، مش، فر، براشینگ های مکرربا سشووارهای داغ، تافت و ژل، آن را از بین برده اید.
    شما برای بازگرداندن حیات دوباره به موهایتان باید کراتین را به آن برگردانید تا دوباره موهایتان با جذب مواد مغذی و تقویت به حالت طبیعی اولیه خود درآید. پس از کراتینه صحیح موهایی *** و زیبا خواهید داشت که از شانه کردن آن لذت می*برید.

پس از کراتینه شما موهایی زیبا و درخشان مثل روز اول خواهید داشت. البته به خاطر داشته باشید که برای این کار حتما از کارشناس کراتینه در جایی معتبر کمک بگیرید. [/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE]
    چقدر دوست داشتنی هستند.. آدم هایی که شبیه حرفهایشان هستند....

"میلان کوندرا"

2. بانک بند ناف
    مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10390
    پسند کرده
    1250

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh1345
    سلام هیون عزیز
    من هم سوالی در رابطه با رنگ موهای اورآل دارم واون اینه که من حدود 7-8سالی میشه که از این رنگ مو استفاده میکنم وفوق العاده راضیم فقط در مورد مواد جانبی که همراهش هست سوال دارم اون سرم که همراهش هست چه موقع باید استفاده کرد چون آرایشگرم همیشه با رنگ مو به همراه اکسیدان اضافه میکنه ولی خودم فکر میکنم نبایستی به رنگ اضافه بشه میخواستم نظر شما را هم بدونم .ممنون از وقتی که میذارین
    فرزانه جان .... اون سرم تثبيت كننده است، بايد بعد از شستن رنگ از روي مو استفاده كني ... به جاي نرم كننده ... براي بستن فلسهاي مو كه رنگ ثابت بمونه ... اين تثبيت كننده رو خودتون هم ميتونيد با ماركهاي مختلف تهيه كنيد و بعد از رنگ كردن استفاده كنيد. ( فقط زياد نبايد روي مو بمونه )

اگر همراه رنگ استفاده ميشه ... حالت نرم كنندگي به مو ميده ولي رنگ موت خيلي زودتر از حد معمول رنگ و شفافيت خودشو از دست ميده ... چون اون سرم مانع نفوذ رنگ به تار موها ميشه ...

"میلان کوندرا"

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10390
    پسند کرده
    1250

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط proshat
    سلام من هم يه سوال دارم ممنون ميشم كه توضيح بديد

موهاي من مشكي پركلاغي هست با ضخامت خيلي زياد و پرپشت ولي موهام وقتي بلند ميشه ضخامت مو توي هر تار موهام يكسان نيست مثلا ريشه مو نازك و بعد ضخيم و بعد دوباره نازكه . هميشه همينجوره . چه موهام بلند باشه چه كوتاه .

موقع رنگ كردن هيچ وقت موهام يكرنگ نميشه و اين قسمتهاي ضخيم مو تقريبا رنگ پذيريه خيلي بدي دارن و خلاصه موهام هميشه چند رنگه ميشه و تنها قسمتي از موها كه همون رنگ دلخواهم ميشه فقط ريشه موها هست.

ميشه در اين مورد راهنماييم كنيد
    پروشات جون ... قبلاً توضيح دادم كه موهاي سفيد قدرت رنگ پذير خيلي كمي دارند ... يعني خيلي دير رنگ ميگيرن ... و براي جبرانش بايد مو رو قبل از رنگ كردن مردانساژ كرد ...
    و موهايي مثل موهاي شما هم كه جزو جنس موهاي سخت به حساب مياد و دير رنگ ميگيره بايد از روش مردانساژ براي باز كردن فلس هاي مو استفاده كرد و بعد كار رنگ رو روش انجام داد .....

اينجا مردانساژ رو توضيح دادم ... http://www.mamisite.com/forum/viewto...p=65447#p65447

"میلان کوندرا"

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10390
    پسند کرده
    1250

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam Banoo
    هیون جون مسالتن!!!

من میخوام برای اولین بار خودم موهامو رنگ کنم.
    اورال اکسلنس میخوام بگیرم.موهام قهوه ای متوسط هستش.اما میخوام روشن شه تا مایه های عسلی!
    از خانوم فروشنده که راهنمایی خواستم گفتش که شماره 9.1 رو بزنم.
    شما این شماره رو دیدی؟خیلی روشن نمیشه؟
    بعد هم ماها که موهامون یه ریزه بلنده باید 2 تا رنگ بگیریم؟؟؟؟

پیشاپیش متچکرم!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam Banoo
    هیون جون التماس دعا داشتما.
    7.1 آیا یا 9.1 اورال؟
    مریم جون ........ شرمنده اگه جواب سوالت یه کم زیادی دیر شد ....

در مورد انتخاب رنگ مو : اگر رنگ طبیعی موهات قهوه ای متوسط باشه ... تشریف میبری پیش فروشنده و ازش چارت رنگ میخوای ... هر رنگی رو که رو چارت رنگ انتخاب کردی ... میگی دو شماره روشن تر از اون رو بهت بده ...

اگر رنگ طبیعی موهات قهوه ای تیره باشه .. این تفاوت در انتخاب رنگ و خرید رنگ مورد نظر به سه درجه میرسه .. یعنی باید رنگ خریدت از رنگ انتخابیت رو چارت رنگ سه درجه روشن تر باشه ...

شماره 1/9 به نظرم خیلی روشن تر از اون رنگیه که میخوای ... شماره 1/7 بگیر ...

در مورد تعداد رنگ : مریم جون ... من موهام یه کم پایین تر از خط کمره ... و تقریباً خیلی پر ... یکی و نصفی رنگ استفاده میکنم ... اگر تا رو شونه هات باشه ، یا یه کمی پایین تر ... همون یه دونه کافیه ....

موفق و خوشرنگ باشی دوستم ...

"میلان کوندرا"

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10390
    پسند کرده
    1250

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط بهار رژین
    دوستان عزيزم من يه سوالي دارم. موهاي من خيلي بلنده يعني تا پايين كمرم. رنگشم روشنه. يعني اصلا بلونده البته رنگش نكرده بودم و خدادادي اين رنگيه..اما دو سه روز پيش شيطون گولم زد و خواستم خير سرم تنوعي بهش بدم يه رنگ روشن يعني شماره 1/9 ولاتون گرفتم با يه بند انگشت واريانس سبز قاطي كردم تا مثلا جلوش حالت مش پيدا كنه چشمتون روز بد نبينه جلوي سرم يه رنگ پشت سرم يه رنگ ديگه. فكر نميكردم اينقدر توي ذوق بزنه اما متاسفانه جلوي موهام زيتوني دودي شده كه با بقيه موهام همخواني نداره فكر كنم واريانسش زياد بوده ؟! درسته؟ بعدشم درسته كه موهاي بلند فقط جلوهاش رنگ مي گيره و اينكه بعد از چند وقت كه بگذره بر اثر شستو وشوي متوالي رنگش ميپره؟ چي كار كنم موهام يه دست بشه؟ به سرم زده بود برم جلوشو كوتاه كنم اما خوب نميشه كه از ته بزنم.
    اين عكس موهامه قبل از خرابكاري يعني الان پشت موهام اين رنگيه و جلوي موهام زيتوني شده چاره كار چيه؟
    بهار رژین جون .... معمولاً واریانسها و رنساژها دووم زیادی نداره .. با چند بار شستشو تن زیتونی از بین میره ...

"میلان کوندرا"

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام
    من موهام مش هستش خیلی خوشرنگ بود الان احساس می کنم زمینه موهام قرمزی پیدا کرده چی کار کنم؟زمینه موهامم رنگ هستش

مدیر بازنشسته
    aram_khp آواتار ها
    آرام خسروپناهی
    میزان امتیاز
    8
    پسند شده
    1248
    پسند کرده
    219

نقل قول نوشته اصلی توسط delvaar
    سلام
    من موهام قهوه ای تیره بود تصمیم داشتم عسلی خوشرنگ و شیک کنم. خودم بدون اینکه دکلره کنم اومدم رنگ موی igora آلمانی شماره 5-7 زدم که دیدم جلوش نارنجی شد و پشتم تغییر نکرد
    . بعدش رفتم دوباره igora 8-5 زدم که کل موهام رنگ شد و یک دست شد ولی شد نارنجی یا حنایی شده . یک رنگ تیوپی رو با 4 تا اکسیدان قاطی کرده بودم... حالا چیکار کنم که عسلی خوشرنگ بشه مایل به زیتونی؟؟ این مارک که استفاده کردم کلا خوب هست یا نه ؟؟؟ میخوام اصلا تن نارنجی یا قرمز نداشته باشه
    چه مارکی بزنم و چه شماره ای؟ چندتا اکسیدان با چندتا تیوپ قاطی کنم؟؟
    مرسی
    delvaar عزیز اکسیدان خیلیییییییییییییییییییییی یییییییییییی استفاده کردی .... از این اکسیدان کوچولوها حداکثر 2 تا بریز .... 4 تا خیلیه ....

برای قرمزی بردن این آرایشگره که من پیشش میرم به رنگی که به سرم میزنه 1 یا 2 بند انگشت واریاسیون نقره ای اضافه میکنه
    سهم ما از گل سرخ ، یک بغل شادی و آرامش توست

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

مشهد ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    204
    پسند کرده
    2

نصف موهای من دکلره داره. بقیه موهام هم شرابی بوده. حالا میخوام موهامو عسلی کنم. میشه آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    صبح یک روز خرداد آمدی...
    تمام روزهایم [HIGHLIGHT=#e5b9b7]خردادی[/HIGHLIGHT] شد...

صفحه 13 از 676 نخستنخست ... 31011121314151623 ... آخرینآخرین