نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,025 به 1,032 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

باران جان منتظریمممممممممم

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    0

موهایی رو که دکلره یا دکوپاژ میکنید باید هفته ای دو بار با روغنهای گیاهی چرب کنید ( زیتون - بادام ) ..... طریقه مصرفش رو قبلا گفتم .......
    [/quote]

استفاده از روغن های گیاهی رو کجا توضیح دادید؟ ممنون میشم آدرسشو بگید
    این روزها زیادی ساکت شده ام ،
    نمی دانم چرا حرفهایم ،
    به جای گلو ....
    از چشمهایم بیرون می آیند...!

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aramesh_mn
    سلام خانمی من چند سالیه که موهام بلونده تقریبا پایه 9 یا 8 الان رنگ کرم استخوانی روشه و 2 سانتی هم ریشه ها دراومده قبلش هم بلوند دودی بود و کلا تو این مایه رنگا بوده(کلا هم خودم موهامو رنگ و دکلره میکنم) ،پوستم هم گندمیه بازه و موهام هم تا روی باسنمه، میخوام یه تنوع تو رنگ موهام بدم به نظر شما چکارش کنم و چی بزنم؟ راستی من 30 سالمه میخوام رنگ انتخابی سنم رو هم بالا نبره. ممنون میشم کمکم کنید.
    دوست عزیز...میتونی تن رنگهایی مثل عسلی یا شکلاتی رو برای تنوع انتخاب کنی....ازهمین رنگها بدلخواه شماره های 7 رو انتخاب وبا اکسیدان 1 موهاتونو رنگ کنید البته قسمتهای ریشه با اکسیدان2
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط دلارام 20
    سلام دوستان عزیز
    من سئوالی درمورد هایلات داشتم البته ممکنه تکراری باشه اما فرصت خواندن صفحه های قبل رو نداشتم به هرحال ببخشید
    من موهام رو زرشکی رنگ کردم و حالا میخوام هایلات قرمز تو موهام دربیارم. به طوری که رنگ هایلات در تمام موهام پخش بشه و تقربا مثل مش بشه میخوام بدونم چطور میتونم این کارو تو خونه خودم (یا شوشو محترم (((((:) انجام بدم ممنون میشم جواب بدین
    قسمتهای انتخابی موها یا با کلاه یا با فویل رو با دکلره کمی بی رنگ و با رنگساژ شرابی آلبالویی وواریاسیون قرمز 2 سانت واکسیدان 1 رنگ کنید..

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iliya1389
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط iliya1389
    سلام باران جان خسته نباشی

راستی من برا اولین بار اومدم سرخود موهامو رنگ کردم با اینکه همسرم مخالف بود و الان دقیقا شده اون رنگی که ازش متنفره :( دو روزه دپرس شدم. رنگش equarely شماره n7 با دوتا اکسیدان خودش قاطی کردم و یک چهارم هم واریانس سبز 45 مین رو موهای مشکی خودم گذاشتم شده قهوهای روشن که قرمزی هم داره حالا همسری میگه بدم میاد اصلا ازینکه رنگ قرمز توشه متنفرم به نظرت چکار کنم؟ مثلا اگه بخام این رنگه بشه باید چکار کنم؟میخام این سری برم آرایشگاه تا ازاین خرابتر نشده.اینم قرمزی توش داره؟

به چشم و برو مشکی میاد؟
    دوست عزیز..رنگی که استفاده کردید از سری رنگهای طبیعی یا سری N از شماره 5 به بالا تن قرمزی زیادی نسبت به سایر گروههای رنگی داره که نباید بتنهایی به موها زده بشه.بهتره از پایه همون 7 ازسری رنگهای دودی یا زیتونی باهاش ترکیب بشه+واریاسیون سبز ونقره ایتا قرمزی کمتری روی موی طبیعی داشته باشه...الان هم بهتره از شماره 1/6 دودی+3/6 زیتونی با همون واریاسیونها ترکیب وبا اکسیدان 1 بزنید تا رنگی مشابه رنگی که گذاشتید به شما بده...واون قرمزها هم پوشیده بشه...
    ممنونم باران جان که برا همه سوالا وقت میذاری و در نهایت مهربانی جواب میدی.
    من خیلی خیلی مبتدی هستم و اصلا اصطلاحات رنگ رو بلد نیستم:( میشه جزئی تر بهم بگی چکار کنم؟خودم بزنم یا برم آرایشگاه؟قبلی خودم گذاشتم که بد دراومد.
    اورال بگبرم ایندفه؟یا همون equarely?چقدر از واریاسون و اکسیدان؟راستی این مدل رنگه که گذاشتم چیه؟ااینجوری دوست دارم

ممنونممممممممممممم
    دوست عزیز اگه تجربه ای درمورد رنگ کردن مو ندارید بهتره به آرایشگاه خوب مراجعه کنید میتونید رنگهارو خودتون بگیرید اگه اورآل باشه که خیلی بهتره ..درمورد این رنگی که نوشتید اطلاعی ندارم....برای رنگ این عکس همون رنگهایی که نوشتم جواب میده....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam20159
    سلام باران جان خسته نباشی ممنون که جواب سوالم رو دادی شرمنده یه سوالی برام پیش امده اگه بخوام هایلایت زرشکی در بیارم می توانم به جای استفاده از دکلره از 000 برای موهام استفاده کنم اخه رنگ موهام n3 هستش ممنون می شم اگه این بار هم جوابم رو بدید بازم شرمنده از این که این قدر مزاحمتون میشم ...ممنونم
    نه دوست عزیز...نمیشه از 000 استفاده کنی چون پایه ی موهاتون خیلی تیرس وبا اینکار موهاتون بروشنی مطلوب نمیرسه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط coquet
    لطفا کمکم کنین من رو موهام رنگ 4.0+4.1+واریاسیون نقره ای و دودی +اکسیدان 9% گذاشتم رنگش خیلی تیره شده.
    چه جوری می تونم رنگ موهامو روشنتر کنم البته بدون استفاده ار زنگ می خوام روشنتر بشه.
    دوست عزیز..من متوجه سوالتون نشدم یعنی چی که بدون رنگ نمیخواهید روشن کنید ؟؟میشه بیشتر توضیح بدید؟

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان
    سلام باران جان

خانمی خواهرم موهاش مشکیه و رنگ مو اورال سری کستینگ شماره 415 رو موهاش گذاشت. ولی موهاش مشکی مونده. البته زیر نور لامپ به قهوه ای میزنه . خیلی دوست داره موهاش قهوه ای مثل اون رنگی که رو جلد رنگ مو بود بشه. باید چیکار کنه؟؟
    دوست عزیز من دقیقا نمیدونم تن این رنگتون چی بوده ولی بنظر خیلی تیره بوده که روی موهای مشکی زدید ونتیجه ی دلخواهتونو نگرفتین چون معمولا این رنگه روی پایه ی کمی روشنتر زده شده...حالا هم باید با رنگهای خیلی روشن پایه های 10 واکسیدان 2 روشو رنگ کنید یا قبلا کمی موهرو دکاپاژکنید تا جرم این رنگ گرفته بشه وبعد با رنگهای متوسط 6 و7 روشو رنگ کنید...

• بانک بند ناف