نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 1,001 به 1,008 از 5411
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه 2
    سلام باران عزیز
    قبلش تشکر میکنم بابت زحمتی که میکشی وسوالات رو جواب میدی؟
    من تعدادی از پستهای شما رو خوندم شما در جایی گفته بودید برای مویی که دکلره شده و 8 سانت رشد ریشه داره از 1/6 استفاده کنند یعنی شماره 6 رنگ دودی بهمراه واریاسیون سبز ونقرهای

1- سوالی که برام پیش اومده این است که دوددی رنگدونه آبی داره ورنگ سرد وقتی روی ریشه بخوره میشه قهوه ای وروی قسمتهای دکلره بخوره رنگ زیتونی میشه رنگمان یدست نمیشه؟؟؟میشه من رو راهنمایی کنی خانمی من گیج شدم
    2 من موهای دوستم دقیقا همینه یعنی قبلا بلوند زیتونی شده با دکلره والان 7 س رشد ریشه داره از چه رنگی بزنم که یدست بشه خیلی هم تیره نمی خواد رنگش قشنگ وگرم قرمزی کمی داشته باشه؟/ممنوتم عزیزم
    دوست عزیز این ترکیب رنگی که گفتید درصورتی زده میشه که قسمتهای دکلره خیلی روشن نباشه اگر دکلره در حد متوسط باشه تقریباً یکدست درمیاد .ولی در مواقعی که قسمتهای دکلره خیلی روشن باشه باید از ترکیب رنگهای انتخابی روشنترباشه تا اگه بخواد قسمتهای تیره وروشنو با رنگ یکدست کنه بارنگ غیر ممکن میشه ریشه هارو مثل ساقه زیتونی روشن کرد مگه اینکه دوباره ریشه های 7 سانت رشد کرده روهم باز دکلره کرد وبه ساقه ی موها نزدیک کرد وبعد کل موهارو با رنگساژ زیتونی رنگ زد ...ول اگه نخواید که دکلره کنید بهتره اول قسمتهای رشد کرده ی ریشه رو با یک رنگ تا پایه 7 حالا تنش دلخواهه میتونه دودی یا زیتونی یا قهو های طلایی باشه با واریاسیون نقره ای ترکیب وبا اکسیدان 2 اول این قسمتهارو رنگ بزنید وبعداز تایم 40 مین همون ترکیب رنگو ولی این بار با اکسیدان ضعیفتر مثل شماره ی 1 ترکیب وبه قسمتهای ساقه که روشنه بزنید وبعداز 15 مین که رنگ شد موهارو بشویید..اگه تن گرمتر با ترکیب قرمزی خواستید تو رنگاتون واریاسیون نریزید ویا از رنگهای شکلاتی یا عسلی شماره ی 7 و8 رو انتخاب واول به ریشه ها با اکسیدان 2 وبعد به ساقه ها با اکسیدان 1 بزنید...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط JOJO KHOSHGELE
    سلام دوستان من تازه عضو شدم بخاطر اینکه یه سوال مهم داشتم
    من حدود 8 ماه پیش موهامو مشکی زاغ کردم چون رشد موهام کمه تازه شاید 10 سانت در اومده میخوام موهام هفته دیگه رنگ کنم خیلیا میگن موهام خوب درنمیاد ولی راستش خسته شدم میخوام یه تنوعی ایجاد کنم حالا بگید من چیکار کنم خیلی رنگای بلوند وشکلاتی روشن دوست دارم
    مرسی
    دوست عزیز...چون موهاتونو با مشکی خیلی تیره رنگ زدید والان شاید هنوز آثارش تو ساقه ها باشه چون رنگ مشکی خیلی دیر از روی موها پاک میشه بیشتر این نظرو دارند حالا هم بهتره با کرم روشن کننده 000 اول به قسمتهایی که هنوز فکر میکنید رنگ قبلو داره با اکسیدان 3 ترکیب وبزنید وبا اینکار اون جرم مشکی از روی موهاتون پاک میشه وبعدازاون میتونید با خیال راحت رنگ ها شکلاتی وقهوه ای طلایی ودودی زیتونی تیره بزنید ولی برای رنگهای بلوند بهتره اول یک رنگ قهوه ای یا شکلاتی بزنید تا تن قرمزی به موهاتون برگرده وبعداز 2 ماه میتونید با دکلره کردن به رنگ بلوند دلخواهتون برسید...چون عملاً روی موی رنگ شده ی مشکی مواد دکلره نتیجه خوشایندی در بر نداره.وحتما ً قبلش باید این مراحل انجام بشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط khanome single
    سلام باران جون من چند تا سوال دارم ممنون میشم اگر جواب بدی:
    من موهامو رنگ کردم همون رنگ دلخواهم شده اما 20% قرمزی داره اونم به خاطر این هست که موهای طبیعی خودم خیلی مشکیه
    حالا میخوام بدونم اگه واریاسیون سبز بزنم مشکلم حل میشه یا نه؟ و اینکه واریاسیون چطوری استفاده میشه حتما" باید با رنگ مخلوط بشه یا همینجوری با اکسیدان قاطی کنم بزنم به سرم؟ چند دقیقه روی موهام بمونه؟ و برای از بین بردن 20% قرمزی چه مقدار باید تهیه کنم که کافی باشه؟
    میخواستم خصوصی بفرستم گفتم شاید بقیه هم همچین سوالی داشته باشن بخوان جواب رو بدونن
    پیشاپیش ممنون از جوابت
    دوست خوبم .خوب بود شماره رنگیو که زدید روهم میگفتید ولی برای رفع قرمزی بعداز رنگ با واریاسیون خیلی موقتیه ودوباره سرع بعداز چند بارشستن پاک میشه.ترکیب 4 تا 5 سانت واریاسیون سبز+اکسیدان 1+کمی شامپو ترکیب وبه کل موهاتون ماساژ میدید ...
    ولی بهتره ایندفعه از یک رنگ با شماره ی1 تا 2 درجه پایینتر از سری قبل استفاده کنید..

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط poopoo
    باران جون سلام ممنونم از وقتی که می ذاری چندتا سوال دارم یکی اینکه اگر بخوایم موی مش شده رو سورمه ای کنیم باید فقط به حالت شامپویی واریاسون آبی بزنیم؟ آیا باید با شامپو مخلوطش کنیم؟نیازی به رنگ مشکی هم هست؟ و سوال آخر اینکه می دونم چون این رنگ فانتزیه دوام نداره می خوام بدونم که بعدش که چندبار موها رو شستیم به مرور مو چه رنگی می شه و برای رنگ کردن های بعدی محدودیت ایجاد نمی شه (مثل شرابی یا مشکی که دیگه بعدش دستمون باز نیست هر رنگی رو بزنیم)؟
    مرسی عزیزم بوس بوس
    از ترکیب رنگ آبی + 1 سانت مشکی ...بستگی به شستشو داره اگه زود زود شسته بشه بله پاک میشه وکم کم نزدیک به دودی وخاکستری میشه برای زدن رنگ مشکی باید اول روشو با یک رنگ قهوه ای متوسط رو به تیره مثلاً5 رنگ کنید وبعد روشو مشکی یا شرابی بزنید.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط *SAHRA*
    سلام باران جان ممنون از وقتی که میذاری و سوالهای ما رو جواب میدی

باران عزیز من موهامو 3 روز که این رنگی کردم

و اصلا از رنگش راضی نیستم به ارایشگرم هم گفتم من تا این حد روشن نمی خوام دو بار رنگساژ کرد بازم همونی شد که من دوست ندارم یعنی برای من فوق العاده روشن حالا میخوام منو راهنمایی کنی من چی کار کنم که سه پایه از اینی که هست تیره تر بشه چه رنگی خودم بذارم
    و دیگه اینکه رنگ و با چه شماره اکسیدان مخلوط کنم چند دقیقه رو موهام باشه آیا به صورت شامپویی رو موهام بذارم جواب میده

خیلی ماهی می بوسمت
    صحرای عزیز...کاش میگفتی تن رنگی که میخوای چه رنگیه چون الان رواین پایه هر تنی بخوای خیلی راحت درمیاد ولی حالا ببین چه تنی دوس داری مثلاً زیتونی یا دودی یا عسلی یا ....از روی چارت رنگ شماره ی 7 از هر تناژی که خواستی انتخاب کن وبا اکسیدان 1 ودرصورت تمایل به رنگهای سرد مثل دودی زیتونی با واریاسیون دودی وسبز ازهرکدوم 1 سانت و نقره ای 3 سانت وبه موهات بزنی ....اگه رنگهای گرم مثل عسلی طلایی یا نسکافه ای خواستی که فقط با واریاسیون نقره ای 3 سانت وبا اکسیدان 1 به موهات میزنی...وبعداز 15 دقیقه که تمام قسمتهای مویکدست رنگ شد با آب گرم میشوری....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط armita87
    نقل قول نوشته اصلی توسط armita87
    گلم ممنونم ازراهنماییتون یعنی بگم کرم روشن کننده میخوام؟من یه بار با 000موهام روشن کردم و دوبار رنگ روشن زدم حال البته موهام اسیب دیده شده اگه بخوام بزنم با اکسیدان 3 که روشنتر بشه ودوباره رنگ بخوره 7/1 بزنم جواب میده یا موهام بدتر میشه ممنونم قبلا از راهنماییتون خسته نباشی خدا قوت با سوالهای زیاد ما خانمی موفق باشی
    ببخشید یادم رفت رنگ موهای جنیفر لوپز چه رنگیه ببخشید بوس
    دوست عزیز..لطفاً عکس رنگ دلخواهتونو بگذارین تا بیشتر راهنمایی کنم ....
    استفاده ی مجدداز کرم 000 باعث روشنتر شدن مو نمیشه.بله این رنگ خوب میشه همراه با استفاده از واریاسیونهای سبز ونقره ای واستفاده از شامپوهای مخصوص موی رنگ شده ولوسیونهای تقویت مو به شادابی موها کمک میکنه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iliya1389
    سلام باران جان خسته نباشی

راستی من برا اولین بار اومدم سرخود موهامو رنگ کردم با اینکه همسرم مخالف بود و الان دقیقا شده اون رنگی که ازش متنفره :( دو روزه دپرس شدم. رنگش equarely شماره n7 با دوتا اکسیدان خودش قاطی کردم و یک چهارم هم واریانس سبز 45 مین رو موهای مشکی خودم گذاشتم شده قهوهای روشن که قرمزی هم داره حالا همسری میگه بدم میاد اصلا ازینکه رنگ قرمز توشه متنفرم به نظرت چکار کنم؟ مثلا اگه بخام این رنگه بشه باید چکار کنم؟میخام این سری برم آرایشگاه تا ازاین خرابتر نشده.اینم قرمزی توش داره؟

به چشم و برو مشکی میاد؟
    دوست عزیز..رنگی که استفاده کردید از سری رنگهای طبیعی یا سری N از شماره 5 به بالا تن قرمزی زیادی نسبت به سایر گروههای رنگی داره که نباید بتنهایی به موها زده بشه.بهتره از پایه همون 7 ازسری رنگهای دودی یا زیتونی باهاش ترکیب بشه+واریاسیون سبز ونقره ایتا قرمزی کمتری روی موی طبیعی داشته باشه...الان هم بهتره از شماره 1/6 دودی+3/6 زیتونی با همون واریاسیونها ترکیب وبا اکسیدان 1 بزنید تا رنگی مشابه رنگی که گذاشتید به شما بده...واون قرمزها هم پوشیده بشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam20159
    سلام باران جان خسته نباشی چند تا سوال ازتون داشتم اول اینکه اگه بخوایم روی n3 هایلایتای قرمز که به زرشکی بزنه از چه شماره رنگی استفاده کنیم و ایا اینکه باید از دکلره قرمز استفاده بشه و دوم اینکه دوست من رفته ارایشگاه و همین هایلایتو در اورده و ارایشگر بهش گفته این رنگا جدید اومده و اینکه رنگش ژله ای بوده ایا شما از این رنگا اطلاعاتی دارید و اینکه بدون دکلره براش در اورده منم می خوام همین کار رو انجام بدم چون ارایشگاهی که دوستم رفته مبلغ خیلی زیادی رو برا این کار میگیره می خواستم از شما در این ورد اطلاعاتی بگیرم تا خودم این کار رو انجام بدم بازم ازتون ممنون می شوم که برا جوابامون وقت می گذارید مرسی
    قسمتهای انتخابی برای هایلایت رو ابتدا باید دکلره متوسط کنید خیلی روشن لازم نیست .بعد روشو از رنگهای شرابی آلبالویی +اکسیدان1 رنگساژکنید.من درمورد این رنگها اطلاعی ندارم...