نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 985 به 992 از 5411
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

[quote=پپو][quote="باران7":1u2lecz2]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "پپو":1u2lecz2
    باران جون دیروز رفتم رنگ بگیرم. لورآل اکسلنت بود انگار. کاتالوگشو نگاه کردم 1/7 خیلی تیره بود و بلوطی نوشته بود(یا همچین چیزی) و 7 یه خورده ازون روشن تر و 6 هم که گفتی دودیه، نوشته بود خاکستری!
    میخواستم ببینم درسته یا من اشتباهی کاتالوگو دیدم؟ از همونایی که واریانس و سرم و تثبیت کننده هم باهاش تو جعبه اش داره.
    بعد از واریانس خودش استفاده کنم یا نقره ای و سبز و دودی جدا براش بگیرم؟
    دوست عزیز... تا جاییکه من دیدم 1/7 بلوند دودی متوسطه که روی موی دکلره روشن خیلی رنگه شیک و قشنگ و بدون قرمزی درمیاد...این رنگها دارای پکیج کامل سرم قبل از رنگ - اکسیدان -رنگ- وتثبیت کننده ونرم کننده هستند که من گاهاً خودم واریاسیون هم با رنگ داخل اپلیکاتور ی که حاوی اکسیدانه میریزم....[/quote:1u2lecz2]

باران جونم خیلی خیلی ممنون که انقد با حوصله و دقت و سرعت جواب سوالامونو میدی.
    خدا نکنه دلسرد بشی خواهری. اگه تو جوابمونو ندی چیکار کنیم؟ ما قدرتو میدونیم و ازت متشکریم.
    باران جون پس من برم همون 1/7 لورآل رو بگیرم. دیگه چیا بگیرم؟ (میخوام بدم آرایشگر برام بزنه.)
    راستی ببخشید انقد سوال می کنم. میشه یه عکسی از این رنگی که میگی برام بزاری؟ (1/7 روی دکلره) آخه می ترسم خیلی روشن بشه و به من نیاد.
    مرسی عزیزم.[/quote:1u2lecz2]
    دوست عزیز ..بستگی به روشنی دکلره تون داره اگه خوب روشن ویکدست بشه این رنگ روش خیلی خب میشه وزیتونی متوسط میشه میتونی تا 1 سانت واریاسیون سبز و 4 سانت نقره ای و 1 سانت دودی با رنگ داخل ظرف اکسیدانت ترکیب کنه...
    متاسفانه الان عکس ندارم ولی اگه صفحات و ببینی حتماً پیدا میکنی چون یادمه قبلاً برای دوستان گذاشتم.
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote="مامان آبتين"]دوستان كمك من دو روز ديگه عروسي دعوتيم رفتم رنگ گذاشتم شده رنگ حنا دارم از غصه ميتركم كمكم كنيد يه رنگ خوب قشنگ چي هست كه روي اين رنگ بذارم خوب ميشه كمكم كنيد امروز ميخوام برم يه رنگ بگيرم بذارم ويلا خوبه ديروز ويلا گرفتم رنگ تو كاتالوگ خوب بود اما روي موهاي من اصلا از ناراحتي نميدونم چكار كنم سرم خيلي دير رنگ ميگيره و تازه سرم ميخاره اينقدره رنگ روش گذاشتم هفته پيش هم گذاشتم حنايي پر رنگ شده ولي الان حنايي كم رنگ نياز به كمكتون دارم.
    http://www.mamipic.com/share-D094_4E6C82CE.html <a href
    دوست عزیز..بنظر میاد رنگ انتخابیتون از شماره ی 5 به بالا بوده واز واریاسیونم استفاده نکردید بهتر بود شماره ی رنگ مصرقی تون رو میگفتید تا بهتر راهنمائیتون کنم ...ولی حالا شما میتونید با ترکیب رنگهای 7 دودی یک سوم تیوپ +6 دودی نصف تیوپ +اکسیدان 2 وواریاسیون سبز 2 سانت ونقره ای 4 سانت ترکیب وبه کل موهاتون بزنید تا این رنگهای نارنجی کاور بشه ویک رنگ قهوه ای متوسط با تن زیتونی دودی خواهید داشت...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tinaa
    سلام ممنون که جوابمو دادین اگه بخوام نسکافه ای که خیلی تیره نباشه دربیارم چه کارکنم؟فرمولشو لطف میکنین بگین
    یه سوال هم اینکه من شماره رنگهارو متوجه نشدم میشه یه جوری بفرمایین که بفهمم اخه من شماره رنگارو اینجوری بلدم که مثلا n4 البته یه بار توسایت خوندم که یکی از اساتید رنگهارو به این طریق که شما گفتین توضیح داده بودن ولی امروز نتونستم اون پستو پیدا کنم
    راستی من اینارو برای مامانم میخوام پست قبلیم فراموش کردم بگم
    خیلی ممنون
    ذوست عزیز میتونید رنگ انتخابیتون شماره های 8 و9 از تن نسکافه ای باشه ولی رنگ نسکافه ای روشن روی موی دکلره خیلی قشنگ و خوب درمیاد تا روی موی طبیعی.
    اکسیدان مصرفی روی موی طبیعی یا رنگ شده شماره 2 ----وروی موی دکلره شماره ی 1 استفاده میشه.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط بهار عاملی
    سلام باران جان . من روی موهام ماهاگونی متوسط گذاشته بودم از قبل هم یعنی پارسال زیر موهام کمی های لایت داشت . الان که حدود 2 ماه از رنگ کردن موهام گذشته موهام تقریبا به عسلی میزنه . رنگ مو کالراگو شماره 7.7 رو خریدم با اکسیدان خودشو که فکر کنم 9 درصد باشه در ضمن ریشه موهام حدود 5-6 سانت دور اومده میخوام ببینم این رنگ روی موی من جواب میده و اینکه باید موهام رو از پشت به جلو رنگ کنم یا از جلو به سمت عقب یا اول ریشه ها ؟ از اینکه منو راهنمایی می کنین ممنون . :)در ضمن واریاسیون میخواد یا نه؟؟
    بله عزیزم جواب میده وبهتره که اول روی ریشه های تیره رنگ رو بزنید با همون اکسیدان 2 یا 9درصد وبعداز 40 مین همون رنگو با اکسیدان 1 یا 6 درصد ترکیب وبه قسمتهای روشن بزنید تا یکدست تر دربیاد..ضمن اینکه کمی هم لایتهای روشن روی موهاتونه که حتماً رنگ روی اون با اکسیدان 1 باشه خوب رنگ میگیره.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان مهشید جون
    باران7 عزیز

لطفا بفرمایید که برای پاییز امسال چه رنگ موهایی بیشتر توی بورس هستنند
    همچنان رنگهایی با تن نارنجی وگرم ....

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

باران جون خیلی ازت ممنونم که همیشه با حوصله سوالات بچه هارو جواب میدی. من حتی اگه سوالی هم نداشته باشم همیشه به این تاپیک میام چون اطلاعاتم بالا میره.کمتر ادمی پیدا میشه که بدون هیچ چشمداشتی و فقط از روی عشق وخوبی خودش اینطوری با حوصله جواب بده و هنر خودشو در اختیار بقیه بذاره. خیلی ماهی گلم.همه دوست داریم
    [HIGHLIGHT=#7030a0][/HIGHLIGHT]ناتانائیل
    ایکاش عظمت در نگاه تو باشد نه در آن چیزی که به آن مینگری
    آندره ژید(مائده های زمینی)

عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    بهشت آواتار ها
    فاطمه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    69
    پسند کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط پپو
    نقل قول نوشته اصلی توسط mania
    یه پیشنهاد دارم برای کسایی که هم موی خوشگل می خوان و هم نمی خوان به موهاشون آسیب برسه.
    جدید ترین کار wella یه پودر رنگ هست به اسم magma
    آمونیاک نداره به دکلره هیچ نیازی نداره و فقط 20 دقیقه کافیه که روی مو رنگ باز کنه.
    خیلی هم کار خاص و شیکی هست
    ما تو سالنمون تو مشهد انجام میدیم.
    شمام هر جا هستید امتحان کنید.
    حتما راضی میشید.
    بچه ها کسی از این پودر ماگما استفاده کرده؟ باران جون نظرت در مورد این پودر چیه؟ می می تونم برای زیتونی کردن موهام بدون دکلره از این محصول استفاده کنم؟
    تورو خدا هرکی تجربه ای در این مورد داره بگه.
    مرسی.

من از كرم دكلره BESاستفاده كردم خيلي زود بي رنگ كرد بنظر من فقط اين كرمها كافي نيست بايد رنگساژ هم بشه
    عشق را به کسانی بدهید که لایق ان هستند نه تشنه ان زیرا تشنه روزی سیراب خواهد شد

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط بهشت
    سلام من يه كارا يي كردم:
    موهامو واسه عيد هاي لايت كرده بودم بعداز 3ماه ماهگوني كردمش چندروز پيش با كرم دكلره BESبيرنگش كردم و بعد رنگ 10.1 آلتراگو زدم رنگش خوب شد ولي قسمت هاي لايت موهام دميج شدن كش ميان ميترسم حمام كنم وقتي ميخوام خشكشون كنم همش ميريزن
    ديشب يه ماسك ايتاليايي نمي دونم اسمش چيه ولي روش نوشته M1 يه اسپري بعداز حمام هم گرفتم
    كريستال سرم آلتراگو هم ميزنم
    شامپو ماي ميزنم با نرم كننده اش
    يعني موهام درست ميشن؟؟؟؟
    دوست عزیز...موهاتون حسابی دمیج شده بهتره تقویت کردن موهاتونو همچنان ادامه بدید ولی اگه بهتر نشد کمی کوتاه کنید چون اگه به این منوال ادامه داشته باشه چاره ای جز کوتاه کردن ندارید وتا مدتی حتی رنگم به موهاتون نزنید.

• بانک بند ناف