نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 969 به 976 از 5412
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط سوسن خانوم
    سلام رفتم رنگ واسه موهام بخرم از نوع kolestonتوی کاتالوگش رنگش قشنگتر از عکس روی جعبش بود شماره 1/8 حالا کسی میدونه چه رنگی میشه . و من موهام نازک و کم پشته زود هم رنگ میگیره حدود 10 سانت پائین موهام رنگ قهوه ایی سری طبیعی از 2 سال پیش مونده .این رنگه روی موی من با دکلره خوب میشه رنگ اصلی موی من تقریبا قهوه ایی پر رنگه .
    دوست عزیز... 1/8 بلوند دودی روشنه که روی موی دکلره قشنگ درمیاد وتمام این رنگایی که توی کاتالوگها میبینید وروشنه روی موی دکلره انجام شده . ولی روی موی طبیعی به قهوه ای روشن میزنه وتن قرمز ونارنجی به مو میده که بهتره اول قسمتهای تیره رو رنگ بزنید وبعداز 40 مین روی قسمتهای روشنتر وحتماً هم از واریاسیون سبز ونقره ای و دودی ازهرکدوم 2 سانت +اکسیدان 2 استفاده کنید...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SAMA222
    سلام من سما هستم من یک ماه پیش موهام بدون دکلره رنگ کردم به گفته آرایشگر دودی زیتونی ولی شد عسلی البته موهای من ده دقیقه رنگ گرفت خیلی زود رنگ می گیره می خوام موهام رنگ اورال 8 بزنم آیا بدون دکلره میشه یا باید دکلره کنم . اگر میشه دکلره کردن مو را کاملا بگین چون اولین بار خودم می زنم با مواد و بعدش رنگ را چطوری بزنم البته بعد از دکلره کردن ممنون میشم
    دوست عزیز ...رنگه دودی زیتونی خیلی خوب وبدون قرمزی حتماً باید روی موی دکلره زده بشه وگرنه میشه همون رنگی که الان دارید. الانم 8 اورال روی این رنگ شما همون تن رنگه منتها برای گرفتن قرمزی رنگ کمی واریاسیون سبز (2 سانت) ونقره ای هم همینطور بارنگ ترکیب میشه...
    خواهشاً اینقدربرای دکلره کردن موهاتون اونم تو خونه اگه وارد نیستید اصرار نداشته باشید چون نمیتونید خوب ویکدست دربیارین مگه اینکه یک آرایشگر وارد همراهیتون کنه... چون احتمال سوختن مو وبد رنگ شدن بعضی نقاط مو ممکنه کارتونو خراب واعصابتونو بهم بریزه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط اتیش
    باران جون خیلی ممنون از اینکه راهنمایی کردین حالا اگر هفته دیگه دوباره همین رنگ رو بذارم مو هام چه رنگی میشه؟ خوب میشه
    اگه منظورتون رنگهای خودتونه که باید بگم تغییری نمیکنه موهاتون شما باید رنگهای تیره تر تا پایه ی 6و7 بیشتر باشه وهمون واریاسیونهایی که گفتم بزنید ...قهوه ای متوسط تن دودی زیتونی میشه که تن قرمز و نارنجی نداره...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nazmida87
    باران جون می خواستم بدونم میشه خودم موهامو به رنگ عسلی در بیارم الان رنگ موهام n5 ?
    بله دوست عزیز ..میتونید از ترکیب رنگهای 3/8+0/7 نصف تیوپ +واریاسیون نقره ای 5 سانت واکسیدان 2 موهاتونو رنگ کنید وبه رنگ عسلی برسید.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=h aria][quote="باران7":39ihwbit]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "h aria":39ihwbit
    سلام و خسته نباشید
    من اسفندماه موهایم را قهوه ای روشن کردم و البته ارایشگرم این رنگ روشن را بدونه دکلره برام دراورد .و الان ریشه موهام درامده می خوام با رنگ موی گیاهی لورال موهام را رنگ کنم یه نفر رنگ شکلاتی را به من پیشنهاد کرد چون میخوام این رنگ را بدون دکلره و در خانه در بیارم ولی نمی دونم روموهای 2 رنگ من جواب میده یا نه ؟من 28 سالمه و پوستم گندمیه (گندمگون ) و چشم و ابروم مشکیه و رنگ موهای خودم هم مشکیه . اندازه موهام هم که پائین تر از شونه هامه . حالا از مارک لورال چه شماره ای باید بگیرم . اگه این رنگ توش قرمزی داره چه کار باید بکنم واقعا شکلاتی را میشه خونه بدون اکسیدان دراورد ( تار موهام نازک و کم پشته ) شما رنگ دیگه ای را پیشنهاد میکنید ؟ چه رنگ لولایتی را با توجه به رنگ مو پیشنهاد می کنید ؟ میتونم لولایت را درخانه بدون اکسیدان در بیارم ؟ اگه میشه چه طوری و چه چیزی برای این کار لازم است ممنونم
    دوست عزیز... شما میتونید همون رنگ شکلاتی روبا یک سوم از رنگ قهوه ای تیره شماره ی 5 ترکیب وبه کل موهاتون بزنیدواحتیاج به دکلره هم نیست...اگرازرنگهای اورال استفاده کردید که خودش اکسیدانم داره ولی اول روی قسمتهای تیره بگذارید وبعداز رنگ شدن روی قسمتهای روشن بزنید وروشم میتونید با رنگ قهوه ای 4 یا 3 با اکسیدان 2لولایت کنید...[/quote:39ihwbit]
    مرسی از راهنمائیتون
    من الان رنگ شکلاتی را از مارک لورال از نوع گیاهیش گرفتم ولی فروشنده گفت اگه رنگ دیگه از یک مارک دیگه را هم به ان اضافه کنی این رنگ خاصیت خودش را از دست میده . حالا من باید از اون رنگ قهوه ای شماره 5 که گفتی در مارک لورال از چه شماره ای بگیرم؟؟؟؟؟ و فروشنده گفت اکسیدان ها از 6 درصد تازه شروع میشوند ولی شما برای لولایت به من گفتی 2 درصد بگیرم . میشه دقیق تر توضیح بدی باران جونم اخه من ناشیم وبار اوله که به کمک همسرم میخواهم رنگ بذارم ومیشه بگید برای لولایت از چه مقدار اکسیدان باید استفاده کنم ( 1 کامل یا نصفه قوطی اکسیدان یا .....) میشه طرز استفاده از رنگ لورال هم بگید چون یه جا خوندم سر تيوپ رنگ بزار روي تيوپ سفيد رنگ و همه را خالي كن توش.. بعدش تكون بده تا كاملا" مخلوط بشه و مثل شامپوبزن به سرت و كامل سرتو ماساژبده.. بعد از اينكه 40 دقيقه گذشت و سرتو خواستي بشوري از اون تيوپ كوچيكه بجاي شامپو استفاده كن تا رنگ تثبيت بشه...
    همین جوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
    [/quote:39ihwbit]
    دوست خوبم ...من از رنگهای گیاهی استفاده نکردم وتجربه ای هم ندارم عزیزم من گفتم اکسیدان شماره 2 یا 9 درصد اصلاً ما اکسیدان 2 درصد نداریم لطفا دقت کنید.برای رنگهای اورال اول اون تیوپ کوچیکه که سرم موست رو خوب به موهاتون میزنید بعداز 10 تا 15 مین با پنبه پاک وبعد رنگتونو داخل اکسیدان که اپلیکاتوریه خوب میریزید وخوب تکان داده وبه مو میزنید وبعدلز زمان 40 تا 45 مین شسته وبا اون شامپو که تثبیت کننده هست موهاتونو ماساژ میدید که برحسب حجم مو تا چندین بار قابل استفاده ست...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tinaa
    سلام یه سوال دارم اینکه میگین مثلا دوسانت واریاسیون نقره ای منظور از دو سانت چیه؟ممنون
    دوست عزیز... با متر یا خط کش 2 سانتیمتر رو ببینید چقدر میشه همون مقدار واریاسیون با رنگتون ترکیب کنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط سوسن خانوم
    من امتحان کردم اینجا رو هیچ کس جوابتو نمیده فعلا.
    دوست عزیز... از لطفتون خیلی ممنونم پس تا الان این همه سوالهای بچه هارو که جواب دادم آیا ندیدید....
    ماهم بنوبه ی خودمون گرفتار مشغله های زندگی هستیم مثل همه ی شما وگاهاً قطع برق وقطع اینترنت که ممکنه برای همه پیش بیاد خاطرتون جمع من تا جایی که درتوانم باشه سوالی رو بدون جواب نمیگذارم... بهتره کمی صبور باشید.....سوال شما روهم که جواب دادم ..واقعاً با این حرفاتون آدم دلسرد میشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط leilamoslemi
    سلام .رنگ موی مامان من مشکیه به اصطلاح آسیاییه.میخواد که رنگ کنه یه قهوه ای تیره خوش رنگ بشه. تا حالا رنگ padina,n5-n6 استفاده میکرد که رنگش مثل حنا میشه و اصلا خوب نیست.این دفعه من قول دادم با کمک شما موهاشو رنگ کنم و خوش رنگ بشه. میخوام اورال بگیرم. ولی نمیدونم چه شماره ای.لطفا با توضیحات کامل راهنماییم کنید چون من تا حالا رنگ نکردم و در این زمینه سررشته ای ندارم.ممنون.
    در ضمن مامانم موی سفید داره.
    دوست عزیز... رنگهای پادینا بنظر من اصلاً کیفیت خوبی ندارند ومن هیچوقت استفاده نمیکنم...
    اگه موهای مادرتون تارهای سفیدم داره ودوست دارن اینها هم کاوربشه از ترکیب رنگهای 0-5 یاn5 ویک سوم از
    n6 +اکسیدان 2 وواریاسیون نقره ای تا 3 سانت وسبز 2 سانت ترکیب وبه موهاشون بزنید ویا از رنگهای تیره سری کستینگ اورال رنگ قهوه ای تیره رو انتخاب وطبق دستورش که در پستهای قبل توضیح دادم استفاده کنید...