نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 953 به 960 از 5407
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط الهام 63
    باران جون جنس موهاش از انهاست که بعد رنگ به قرمزی میزنه ... با ان 4 قرمزی نمگیره موهاش .... بخوصوص اون قسمت قهوایی ساقه هااا ..
    با تچکر :)
    نه به قرمزی نمیزنه..... ولی اگه خیلی دودله میتونه برای قسمتهای قهوه ای رنگشو با اکسیدان 1 ترکیب کنه...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط اتیش
    سلام من تازه عضو شدم تمام صفحات شما رو خوندم موهای من خیلی خیلی مشکیه یه جورایی مشکی پر کلاغیه خیلی دوست داشتم موهامو رنگ کنم البته رنگ کردم همون جور که به بقیه دوستان راهنمایی کرده بودید عمل کردم با روشن کننده 000 و اکسیدان 3 موهامو یه سه درجه ای روشن کردم بعد رنگ 8.2 بلوند دودی روشن( یکم)+9.3 بلوند زیتونی روشن+7 بلوند (نسبت مساوی) +وارسیون سبز 4 سانت+وارسیون دودی2 سانت و اکسیدان 2 رو مخلوط کردم و زدم مارک رنگم همslik بود الان بد نشده اما تو حمام چوب میشه بعد میخواستم بدونم اگر 2 هفته بعد بخوام دوباره رنگ کنم نسبت رنگ ها رو چه طوری بزنم که این قرمزی الان رو نداشته باشه به نظر شما رنگش تا چقدر باز میشه خیلی دوست داشتم رنگ موهام همون قهوای طلایی که خیلی از دوستان گذاشته بودن بشه میشه لطف کنین بگین دفعه بعد چه جوری و با چه نسبتی بزنم که اون رنگ در بیاد؟ واسه چوب شدن موهام چه کار کنم؟
    با تشکر
    دوست عزیز... رنگی که بعد از 000 گذاشتید خیلی روشن بوده نهایتاً باید از رنگهای 6 و7 با همون واریاسیونه میزدید تا تن قرمزی کمتری داشته باشید.برای موهاتونم حتماً از نرم کننده ای خیلی خوب وفقط به ساقه ی مو زده بشه استفاده کنید ...واز شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده که خودشون کمی حالت نرمی به موهم میدن بزنید..

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط پپو

دوست عزیز...این دورنگی که گذاشتید هردو زیتونی روشن هستند که روشونم کم وبیش لایتهای روشن کرم دارند وحتماً هم باید موه با دکلره روشن بشه وبعد هم رنگساژ...مواد دکو کرم نسبت به دکلره کم ضرر تر هستند ولی گفتم عملاً نتیجه ی خوبی نخواهید گرفت.بعد که موهاتون خوب روشن شد با دکلره میتو.نید از رنگ لورال شماره 1/7 که تن زیتونی داره بزنید که رنگش روی دکلره فوق العاده زیبا میشه...
    درضمن اکسیدان رو سانتی نمیریزیم این ماده به شکل روان ومایع هست که باید با رنگ مخلوط بشه تا جاییکه رنگ مثل ماست نسبتاً غلیظ بشه...معمولا برای یک تیوپ رنگ 60 میل یک قوطی اکسیدان لازمه....وپیشنهاد میکنم اگر شما تجربه ای در رنگ کردن ندارید حتماً به یک آرایشگر با تجربه وخوب مراجعه کنید چون مواد خوب وخارجی گرونند بهتره خودتون تهیه وکار رو به ایشون بسپارید....یا اگر از مواد هم مطمئن هستید تمام کاررو به ایشون بسپارید چون دکلره کار کاملاً تخصصیه وهرکسی توی خونه نمیتونه انجامش بده....
    خیلی خیلی ممنون از جواب سریعت.
    باران جون ببخش اینقدر سوالای ابتدایی می پرسم، دکلره هم مارک خوب و بد داره؟ گیاهیش بهتره؟ اگه میگی با دکو کرم قشنگ نمیشه که مجبورم دکلره بزنم. به نظرت چیکار کنم؟
    ( با توجه به اینکه از ماه دیگه میخوام برای بارداری اقدام کنم خیلی وسواس گرفتم که اثر مواد شیمیایی رنگ تا اون موقع رو سرم نمونه که تاثیری رو جنین داشته باشه. به نظرت اشکالی نداره یه ماه قبل از بارداری رنگ بزنم؟)
    ای واای چه سوتی دادم در مورد اکسیدان! حواسم نبود ببخشید.
    من فقط نگران آسیبی هستم که ممکنه به موهام برسه. رنگ خوب میخرم و میدم به آرایشگر برام رنگ بزاره.
    میشه یه بار دیگه بگین چیزایی که من باید بخرم : رنگ لورآل زیتونی شماره 1/7 و یه دودی 6 ( یا زیتونی هم 6؟) یا رنگساژ...؟ ببخشید قاطی کردم....
    میشه از اول بگین برای داشتن رنگ موی "زیتونی - دودی" خوشگل هم با استفاده از دکلره و هم با استفاده از دکو کرم باید چه شماره از رنگهای زیتونی و دودی لورآل رو بخرم؟
    دوست عزیز... این عملیات اگه قبل از بارداری باشه هیچ اشکالی نداره ...ولی دوران بارداری مخصوصاً تا 3 ماهه ی اول بهیچ وجه نباید سراغ اینکارا برید...
    رنگ دودی زیتونی روی موی روشن با مواد دکلره :همون اورال 1/7 که تمام جزئیتاش هم داخل جعبش هست که فقط بهتره 1 سانت واریاسیون سبز ودودی و3 سانت نقره ای هم باهاش ترکیب کنید کافیه....
    وبرای موی کمی روشن شده با000 یا دکوکرم ترکیبی از 6دودی و7 زیتونی با همون واریاسیونها واکسیدان 2

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط پپو
    وااااااااای باران جون واقعا" ازت ممنونم که انقدر با حوصله به سوالام جواب میدی. (ایشاا... که هیچوقت کچل نشی خواهر!)
    فقط یه سوال دیگه، دکلره مارک کلاینر خوبه؟ یا بهتر از اونم هست؟
    وااااااااا این چه دعایی بود واسم کردی دوستم تا دلت بخواد من مودارم که اینقد پرپشته که دائم باید خودم توشونوبا قیچی پیتاژ خالی کنم یه دعای خوب کن برام
    آره کلاینرم خوبه......من جدید نمیدونم شاید مارک بهتری هم اومده باشه ولی من از این استفاده کردم و راضی بودم:)

کاربر میهمان

باران جونم آخه من یه بار مش کردم کلا" کچل شدم!! اینه که این دعا واسم مهم بود. (خوش به حالت)
    خب دعا می کنم هرچی از خدا خواستی، بهت بده عزیز دلم.
    هزار تا بوووس.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط delaram1
    سلام ، من موهام رو مش کردم حالا دیگه خسته شدم ، می خوام تیرش کنم(نسکافه ای)، یجا خوندم برای نسکافه ای 6.65 رو با 8.3 باید قاطی کرد،حالا میخوام ببینیم اگه 6.65 رو بزنم موهام به قرمزی می زنه یا نه؟واریاسیون سبز هم بریزم یا نه؟چون نمی خوام مش هام بزنه بیرون با اکسیدان 1 قاطی کنم بهتره یا نه؟با واریاسیون 1 خیلی تیره نمیشه؟؟؟ممنون
    دوست عزیز ..رنگ نسکافه ای تناژ قرمزی داره واین جزء خصوصیتهای این رنگه وبهیچ وجه با واریاسیون سبز خنثی نمیشه....با اکسیدان 1 ترکیب کنید وبجای 3/8 از 3/6 استفاده کنید...چون زیر مش داره با 1 ترکیب بشه دیرتر از روی اونه پاک میشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط live
    سلام باران جون

خواهر من موهاشو مسي رنگ زده همش به قرمزي ميزنه

حالا چه زنگي روش بزنه كه خوب شه ميخواد قهوه اي تيره بزنه اما من گفتم با شما مشورت كنم كه چه رنگي رو با چه اكسيداني بگيره ؟

خيلي مرسي گلم
    دوست عزیز ..رنگ مسی هم تن قرمزی ونارنجی زیادی داره ....برای یکدست کردن این رنگ وداشتن قهوه ای تیره من رنگ 0-5 +اکسیدان 1 رو پیشنهاد میکنم ودرضمن با رنگ ریتون هم کار نکردم....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط *Hasti
    سلام.موهام دو رنگی شده.
    دکلره پایه 10 بود.جدیدا ریشه گیری کردم ولی پایه اش 8 شده و زرده و 2 درجه با ساقه هام تفاوت رنگ داره.
    حالا اگه بخوام با رنگ 8.0 یکدستشون کنم باید اول ریشه ها رو بزنم بعد ساقه ها رو؟؟
    عزیزم....ریشه های شما الان به زردی میزنه که اول باید اونو درست کنی ودوباره با مواد دکلره روی اون قسمتها این زردی رو رفعش کنی واگرم رنگ 0-8 روبزنی چون خودش قرمزی داره بازم 2 دست میشه و ریشه هات تیره تر از ساقه میشه.... درضمن از واریاسیون نقره ای هم 5 سانت با رنگت ترکیب کن...
    با 000 به نتیجه نمیرسی....