نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 89 به 96 از 5407
صفحه 12 از 676 نخستنخست ... 2910111213141522 ... آخرینآخرین
    مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10407
    پسند کرده
    1251

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshin50
    مهتاب جون و هیون عزیز مرسی از راهنماییهای مفیدتون.رنگ موهام شبیه عکس دوم شده ولی کمی براقتر .همه میگن بهم میاد و صورتم خیلی باز شده .ولی خودم دوست ندارم رنگی که میزنم با موی خودم تفاوت محسوسی داشته باشه انگار با خودم غریبه میشم.حالا سوالم اینه اگه اورال m4 رو استفاده کنم میتونه رنگ قبلی رو کاملا پوشش بده و خودش هم خوشرنگ میشه و روی صورتم خوب میشینه .رنگ پوست بین سفید و گندمی هست. ودقیقا m4 چه رنگی میشه .متاسفانه همیشه تو آرایشگاه موهامو رنگ کردم و خودم هیچ سر رشته ای تو این زمینه ندارم.چقدر رنگ رو موهام بمونه و دقیقا باید چطور از رنگ مو استفاده کنم.و آیا از همین رنگ میتونم بزنم به ابروهام. یه دنیا از لطفتون ممنونم .من میخوام برای سر سفره موهام به رنگ دلخواهم بشه لطفا مرا دریابید.
    [HIGHLIGHT=#ffffff] اگه اورال m4 رو استفاده کنم میتونه رنگ قبلی رو کاملا پوشش بده و خودش هم خوشرنگ میشه و روی صورتم خوب میشینه ؟[/HIGHLIGHT]

نوشین جون این شماره رنگ موهاتو کاملاً پوشش میده.

[HIGHLIGHT=#ffffff]دقیقا m4 چه رنگی میشه ؟[/HIGHLIGHT]

نوشین جون ... m4 قهوه ای تیره مایل به کمی زیتونی ، یعنی رنگ موی نچرال و طبیعی ما خانومای ایرونی.

[HIGHLIGHT=#ffffff]چقدر رنگ رو موهام بمونه و دقیقا باید چطور از رنگ مو استفاده کنم؟[/HIGHLIGHT]

رنگ موی اورال رو باید با اپلیکاتورش استفاده کنی . حدوداً نیم ساعت تا 45 دقیقه . مطقاً از رنگ موی سر برای ابرو استفاده نکنید.

[HIGHLIGHT=#ffffff]من میخوام برای سر سفره موهام به رنگ دلخواهم بشه لطفا مرا دریابید[/HIGHLIGHT]

نوشین جون واقعاً متاسفم که به موقع پستت رو ندیدم ... من تو اون روزها استراحت مطلق بودم و نمیتونستم بیام تو نت ... بازم شرمنده خانومی .....
    چقدر دوست داشتنی هستند.. آدم هایی که شبیه حرفهایشان هستند....

"میلان کوندرا"

2. بانک بند ناف
    مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10407
    پسند کرده
    1251

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط سودابه1360
    سلام
    میشه بگین حنا هندی خوبه یا بد؟
    من موهام خیلی سفید داره خواهر شوهرم همیشه با حنا هندی رنگ می کنه
    چطور با حنا هندی باید رنگ کرد
    ضرر نداره؟
    سودابه جون ... متاسفانه من هیچ سر رشته ای از روش استفاده این نوع رنگ ندارم ... بهتره از خواهر شوهرتون که همیشه با همین رنگ موهاشونو رنگ میکنن سوال کنید ...

"میلان کوندرا"

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10407
    پسند کرده
    1251

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mami moeen
    سلام دوستان
    من حدود یک و نیم ماه قبل موهامو دکلره کردم. اما موهام از بین رفته و خیلی بدریخت شده، خشن و وزوزی شده.
    حالم ازشون بدمیشه، میدونم که همسرم هم از این وضع ناراضیه اما چون میدونه کاری نمیتونم بکنم به رو خودش نمیاره.
    خود آرایشگره گفت شامپو کریستال بزنم و بناول. من هر روز از اینا استفاده میکنم اما فایده نداره.
    بنظر شماها من چکار کنم؟ اگه یه رنگ بذارم روش ممکنه بهتر بشه؟ آیا راهی هست که غلطی که کردم رو حالا درستش کنم؟
    مامی معین عزیز ...
    دوستای گلمون راهنماییهاشون کاملاً درسته و تنها راه درمان کراتینه است ... و یا کوتاهی قسمتهای سوخته مو ....

"میلان کوندرا"

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10407
    پسند کرده
    1251

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط سودابه1360
    برا حنا هندی یه صفهه جدید باز کردم الان نیس
    بابا ترو خدا بگین با حنا هندی چطوری میشع رنگ کرد مثلا با آب قاتی شه
    بعدش ضرر داره یا نه
    بدش چن وقت میمونه
    بدش اگه روش رنگ بزارم خراب میشه
    ترو خدا بم جواب درس بدین
    سودابه جون ... اون مبحث رو من حذف کردم.
    چون باید همین جا منتظر جواب میموندین ...
    همونطور که قبلاً هم گفتم ، من روش استفاده از این نوع رنگ رو نمیدونم ...
    از مضراتش هم میشه به غیر قابل برگشت بودنش اشاره کرد ... یعنی بعدش دیگه رنگ موهای شیمیایی یا گیاهی معتبر روی موهاتون خوب جواب نمیده ..

"میلان کوندرا"

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    176
    پسند کرده
    0

موها وقتی در معرض انواع مواد شیمیایی قرار می**گیرند خشک و شکننده می*شوند. خانم*هایی که عادت دارند به صورت مداوم رنگ موی خود را تغییر می*دهند یا فر و مش می*کنند پس از مدتی کیفیت موی خود را از دست می*دهند. زمانی می*رسد که شما وقتی موهایتان را شانه می*کنید، موهایتان می شکند و هیچ ماده ای دیگر جلای خوبی به موهایتان نمی*دهد. فکر می کنید موهایتان مرده و خشک است. البته حق با شماست، موهای شما ماده حیاتی خود را به نام کراتین از دست داده اند. کراتین اصلی*ترین ماده تشکیل دهنده ساقه موهایتان است که شما با استفاده مداوم از مواد شیمیایی رنگ، مش، فر، براشینگ های مکرربا سشووارهای داغ، تافت و ژل، آن را از بین برده اید.
    شما برای بازگرداندن حیات دوباره به موهایتان باید کراتین را به آن برگردانید تا دوباره موهایتان با جذب مواد مغذی و تقویت به حالت طبیعی اولیه خود درآید. پس از کراتینه صحیح موهایی *** و زیبا خواهید داشت که از شانه کردن آن لذت می*برید.
    پس از کراتینه شما موهایی زیبا و درخشان مثل روز اول خواهید داشت. البته به خاطر داشته باشید که برای این کار حتما از کارشناس کراتینه در جایی معتبر کمک بگیرید.
    http://www.seemorgh.com
    به جرم وسوسه
    چه طعنه ها که نشنیدی حوا!
    پس از تو همه تا توانستند آدم شدند...

چه صادقانه حوا بودی...

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10407
    پسند کرده
    1251

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mamii roxana
    سلام
    منو کمک کنین
    من موهام روی موی خودم مش داشت با رنگ بادمجونی مارک تمپتینک6/20 زدم بدون دکلره که الان پاک شده امروزم میخوام برم موهامو رنگ کنم چه رنگی میتونم بکنم و قشنگتره؟
    مامی رکسانا جون سوالت خیلی نا مفهومه .. لطفاً واضح تر بگو شاید بتونم کمکت کنم ...

"میلان کوندرا"

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10407
    پسند کرده
    1251

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط الهام مامان هدیه
    سلام

دو تا سوال داشتم...من رنگ موهام بلونده...پوستمم سفیده...میخوام مدل خورد کوتاه کنم و رنگ قهوه ای تیره اش کنم...تا حالا تجربه ی رنگ گذوشتن نداشتم...میخواستم ببینم موی بلوند خوب رنگ میگیره؟ مثلا یه دفه قرمز یا نارنجی نمیشه؟؟ فقط و فقط قهوه ای تیره میخوام...کسی تا حالا تجربه شو داشته؟

دوم اینکه رنگ هم مثل مش موها رو ضعیف میکنه؟ اخه من دو بار تا حالا مش کردم موهام خیلی زبر و خشن شدن..ممنون

موی بلوند رنگ پذیریش بهتره عزیزم ... فقط مارک رنگی هم که می گیری مهمه ... اگر بار اولیه که رنگ میذاری ... من توصیه میکنم حتما با اورال تجربه کنی ... تن رنگ قهوه ای که میخوای بهم بگو تا دقیقاً شماره رنگ رو بهت بگم .... ( تن عسلی ، زیتونی ، ماهاگونی ، دودی و ... ) ؟؟؟؟؟

در مورد تاثیرات رنگ مو ... تمام مواد آرایشی شیمیایی تاثیرات مشابهی روی مو داره ... همون قضیه ( بکش خوشکلم کنه دیگه .... )
    ولی بعدش میتونی با ویتامینه کردن مو و استفاده از شامپو و نرم کننده خوب این مشکل رو به حداقل برسونی ...

"میلان کوندرا"

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10407
    پسند کرده
    1251

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط الهام مامان هدیه
    هیون جان ممنون از وقتی که برام گذوشتی...راستش رنگ ماهاگونی که نمیدونم چه رنگیه شرمنده!!! ولی دلم میخواد تیره در بیاد اصلا یکم بره به سمت رنگ مشکی...یعنی قهوه ای سوخته... تازه میخوام براقم بشه...یعنی خودم میتونم بذارم؟ نرم ارایشگاه؟

حقیقتش من فکر میکردم رنگ مو خیلی بهتر از مشه...اخه هروقت من از ضعیف شدن موهام گله میکنم مادر شوهرم میگه اگه رنگ بذاری جون میگیره؟ راست میگه؟
    الهام جون همونطور که آرام جون گفتن ... ماهاگونی رنگ قهوه ای با تن قرمز

برای اون رنگی که شما میخوای باید همون نچرال بگیری .. یعنی گروه رنگهای اصلی ...
    برای براق شدن رنگت من رنگهای اورال رو از نظر براقی تضمین میکنم ...
    من چارت سری جدید اورال رو برات میذارم ... تا بهتر از توش انتخاب کنی ... همون اسم جلوی رنگ رو بردار و از فروشنده همون رنگ رو بخواه ..

http://www.hair-color-chart.info/lor...olor-chart.php

البته این نسخه فقط مخصوص شماست و بقیه دوستانی که رنگ موی خودشون بوره .... اگر بقیه دوستان خواستن از چارت رنگ استفاده کنن باید نسبت به رنگ موی زمینه شون ... رنگ رو چند شماره تیره تر یا روشن تر انتخاب کنند ... قبل از استفاده از چارت ، حتماً سوال کنید.

"میلان کوندرا"

صفحه 12 از 676 نخستنخست ... 2910111213141522 ... آخرینآخرین