نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 945 به 952 از 5412
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط نعیمهA
    سلام...میشه بگید برای روشن کردن رنگ ابرو تا دو درجه از چه ترکیب رنگی استفاده کنم.ابروهام قهوهای تیره است.
    دوست عزیز ..برای رنگ کردن ابرو فقط وفقط از رنگهای دودی شماره ی 9 ویا خاکستری شماره 9+ اکسیدان 2 استفاده میشه....وراحتم ابرم بروشنی دلخوا ه میرسه.....
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطیما 361
    نعیمه جون تا باران عزیز جوابتو میده من بهت میگم . من از روشن کننده ابرو سه صفر استفاده میکنم و کمی اکسیدان . تا هر جا هم دوست داشته باشی میذاری روشن شه و بعد میشوریش
    دوست عزیز.... رنگ 000 اصلاً برای ابرو مناسب نیست ونوعی مواد روشن کننده هستش که برای روشن شدن مو تا 4 درجه استفاده میشه و چون برای ابرو قوی میشه مناسب نیست ...من تا حالا نشنیدم از 000 برای ابرو استفاده بشه ...فقط رنگ که در پست بالایی گفتم....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان مهشید جون
    سلام . من می خواهم موهام رو فندقی کنم تا حالا این رنگی نکردم ولی الان از میانه موهام تا پایین دکلره داره

می خواستم بدونم با توجه به اینکه فندقی تناژ قرمز داره روی دکلره ها مشکلی پیش نمیاد

و دیگه اینکه من بعد از 6 ماه می تونم روی این موی فندقی مش در بیارم و مشکلی برای موهام پیش نمیاد؟
    دوست عزیز بهتره رنگتونو با اکسیدان شماره ی 1 ترکیب وبا رنگ قهوه ای تیره شماره 5 تایک سوم ترکیب وبه موهاتون بزنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=آلبالو][quote="باران7":2vh0y243]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "آلبالو":2vh0y243
    منم ميخوام موهامو رنگ و هايلايت كنم. نمي دونم چه رنگي برام مناسبه؟
    پوست صورتم سفيد و چشم و ابرو قهوه اي هست و صورتم هم لاغره.
    رنگ قهوه ای متوسط با لایتهای روشن کرم روشن....[/quote:2vh0y243]

باران جون ممكنه شماره رنگهارم بگين ؟ [/quote:2vh0y243]
    شماره ی 7 سری دودی + شماره 7 زیتونی +واریاسیون نقره ای تا 4سانت ودودی وسبز تا 2 سانت ...وبرای هایلایتم که باید موهای انتخابی با دکلره بعداز اینکه رنگتونو زدید خوب روشن کنید وازرنگساژ کرم که ترکیبی از N9+ ااکسیدان 1+واریاسیون نقره ای 5 تا 6 سانت فقط باید موهاتون برای رنگساژ بهتر خوب روشن وبه سفیدی بزنه وزردی هم نداشته باشه...

کاربر میهمان

[quote=الهام بانو]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "الهام بانو":1xntyjpu
    من شنیدم یه چیزی اومده به نام کرم دکلره که مثل رنگ میمونه وکاملا مو رو سفید میکنه ....بعدش هم میتونی رنگساژش کنی ..امروز میرم ته توشو در میارم .........
    باران جوووووووووونم شما نشنیدی آیا؟[/quote:1xntyjpu]

آره منم شنیدم همچین چیزی هست. حالا خبره ها بیان توضیح بدن. واقعا" عوارض دکلره لعنتی رو نداره تا استفاده کنیم؟

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=الهام بانو]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "الهام بانو":2s8pclnw
    من شنیدم یه چیزی اومده به نام کرم دکلره که مثل رنگ میمونه وکاملا مو رو سفید میکنه ....بعدش هم میتونی رنگساژش کنی ..امروز میرم ته توشو در میارم .........
    باران جوووووووووونم شما نشنیدی آیا؟[/quote:2s8pclnw]

الهام عزیز...این که میگی ومن هم تا جاییکه شنیدم همون دکو کرمه که در حد یک دکاپاژعمل میکنه وموهارو به سفیدی مواد با دکلره روشن نمیکنه...فقط درحد نارنجی میشه وتن رنگهای خیلی تیره رو باهاش پاک میکنن ورنگ جدید میگذارن....برای داشتن رنگهای کاملاً بلوند وروشن حتماً باید موها با مواد دکلره خوب سفید بشه ...که اینکار برای سالی یکبار خوبه ولی بیشتر ازاون برای موها مضره....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=پپو][quote="باران7":297w5tjy]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "پپو":297w5tjy
    بچه ها من عید پارسال موهامو قهوه ای تیره کردم که حالا ریشه هاش دراومده. میخوام دودی زیتونی بزنم اما از دکلره کردن بخاطر ریزش زیاد موهام می ترسم. میشه بگین چه رنگی استفاده کنم که روی این زمینه قشنگ در بیاد؟
    دوست عزیز...دودی زیتونی روی این پایه با رنگ جواب نمیده اگه نمیخواهید دکلره کنید تنها راهش استفاده از 000 یا دکو کرم هست که با اکسیدان 3 ترکیب وبه کل موهاتون میزنید وبعد که جرمرنگتونو گرفت تقریباً بعداز 1 ساعت شسته ورنگساژ دودی 6+زیتونی 6+اکسیدان زیتونی ودودی 2 سانت ونقره ای 4 سانت [HIGHLIGHT=#ffff00]+اکسیدان 2[/HIGHLIGHT] به موها زدهمیشه ودر ضمن رنگ متوسطی از دودی زیتونی خواهید داشت چون فقط با این روشن کننده اها پایه ی مو به نارنجی میرسه که نباید توقع رنگ روشنی داشته باشید..[/quote:297w5tjy][/quote:297w5tjy]

مرسی باران جون از جوابت. میخواستم بدونم 000 یا دکو کرم برای مو مثل دکلره ضرر ندارن؟ بعد چه مارکی ازش خوبه؟ (ببخشید من هیچ اطلاعاتی از رنگا ندارم.)
    بعد ببخشید اون اکسیدان 2 که آخر نوشتی رو ننوشتی چند سانت؟
    چه مارکی رنگ بگیرم که هم خوشرنگ تر باشه هم کم ضررتر. مارک لورآل رنگ گیاهی داره؟ گیاهی استفاده کنم چطوره؟
    مرسی.
    میخوام تقریبا" این رنگی در بیاد:
    http://www.persianv.com/beauty/khaba...s5wt2nabgu.jpg

یا این رنگ:
    http://www.mamipic.com/image-B5CF_4D1B11EF.jpg[/quote]

دوست عزیز...این دورنگی که گذاشتید هردو زیتونی روشن هستند که روشونم کم وبیش لایتهای روشن کرم دارند وحتماً هم باید موه با دکلره روشن بشه وبعد هم رنگساژ...مواد دکو کرم نسبت به دکلره کم ضرر تر هستند ولی گفتم عملاً نتیجه ی خوبی نخواهید گرفت.بعد که موهاتون خوب روشن شد با دکلره میتو.نید از رنگ لورال شماره 1/7 که تن زیتونی داره بزنید که رنگش روی دکلره فوق العاده زیبا میشه...
    درضمن اکسیدان رو سانتی نمیریزیم این ماده به شکل روان ومایع هست که باید با رنگ مخلوط بشه تا جاییکه رنگ مثل ماست نسبتاً غلیظ بشه...معمولا برای یک تیوپ رنگ 60 میل یک قوطی اکسیدان لازمه....وپیشنهاد میکنم اگر شما تجربه ای در رنگ کردن ندارید حتماً به یک آرایشگر با تجربه وخوب مراجعه کنید چون مواد خوب وخارجی گرونند بهتره خودتون تهیه وکار رو به ایشون بسپارید....یا اگر از مواد هم مطمئن هستید تمام کاررو به ایشون بسپارید چون دکلره کار کاملاً تخصصیه وهرکسی توی خونه نمیتونه انجامش بده....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط الهام 63
    باران جون رو موی درنگه که مشکی باشه ساقه هاشم قهوایی ... میشه دکلره کرد بعد پر کلاغی زد و روی پر کلاغی مش کرد ....

جون خودم این نظریه من نیست هاااا یکی میخواد این بالا رو سر خودش بیاره :))

کلا رو موی مشکی چه مشی واسه سبزه هااا قشنگ میشه
    دوست عزیز...درمورد سوال اول بله میشه دکلره کرد با رعایت اول قسمتهای مشکی طبیعی (موی خودش) وبعد قسمتهای قهوه ای ولی اینکه روی دکلره مشکی زد نه خوب نمیشه ورنگ موبد میشه وبه سبز وآبی میزنه....

بنظرم برای اینکار این خانم ابتدا کل موهاشونو با رنگ N4 که قهوه ای خیلی تیره ی مایل به مشکی هست اول یکدست کنن ریشه وساقه ی موهاشوند وبعد روشو مش های تقریباً روشن مایل به کاهی وکرم چرک بزنن....