نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 921 به 928 از 5412
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط sardune
    سلام باران جون خسته نباشی عزیزم.من دوباره مزاحمت شدم میخواستم راهنماییم کنی.اگه بخوام موهامو دکلره کنم و روش رنگ زیتونی-دودی بذارم باید از چه دکلره و شماره رنگ مو استفاده کنم؟لطفا شماره هاشونو بهم بگین.البته اگه از سری koleston باشه ممنون میشم.چون میخوام مواد دکلره و رنگ رو خودم به آرایشگاه بدم لطفا اگه برند خوب دیگه سراغ دارین اسمشو بهم بگین در ضمن من موهام خیلی حساس و شکننده هست ماده ای هست که به دکلره اضافه کرد تا رنگ مو زودتر روشن بشه؟مرسیییییییییییی
    از پودر دکلره با ترکیب اکسیدان 3 ابتدا ساقه های مو تا 2 سانت مونده به ریشه وبعداز 1 ساعت یا تایمی که موهاتون دوام داشت به حد لازم بروشنی رسید(زردروشن) به ریشه ها زده وبعداز آبکشی ترکیبی از زیتونی 7 +دودی 7 (M7+C7
    +واریاسیون سبز 2 سانت ونقره ای 3 سانت +اکسیدان 1 به کل موهاتون زده وبعداز 5 تا 10 مین آبکشی کنید...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط نیکو
    بارون جون میشه یه چند نمونه رنگ عسلی بذارید برام مرسی
    دوست عزیز ...لطفا صفحات این مبحث رو مرور کنید رنگ عسلی چندین بار گذاشته شده....

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    33
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط mitra22
    باران جون رنگي كه گفتين گذاشتم ولي يه جورايي به قرمزي مي زنه تازه از رنگ G نصف ريختم. چه كار كنم؟ خوب نشد
    دوست خوبم شاید واریاسیون کم ریختی ....درضمن رنگ مورد نظر شما روی موی دکلره شده قطعاً جواب بهتری میده تا روی مویی که یا مشکیه یا رنگ شده ایکه تن قرمزی هم داره....

دوست عزيزم از راهنمايي تون ممنون. حتما اين دفعه واراسيون بيشتري مي ريزم
    یادمان باشد پیمانى را که در طوفان با خدا مى بندیم ، درآرامش فراموش نکنیم

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه 2

سلام باران جونشرمنده خانمی که مزاحمت میشم میشه لطف کنی بگی این دو رنگ روی موی مشکی طبیعی چه فرمولی داره ؟
    ممنون عزیزم
    رنگ اول که قهوه ای شکلاتی یا فندقی ست ترکیبی از رنگ قندقی پایه ی 6 از مارک دلخواه +یک سوم از قهوه ای تیره شماره ی 5 N5 +اکسیدان 2
    رنگ2 بژ روی موی مشکی در نمیاد وباید با دکلره به این رنگ برسید .....هرقدرهم از روشنترین رنگ هرمارکی استفاده بشه به این روشنی بلوند خیلی روشن نمیرسید.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط baran80
    باران جان من يه جاي ديگه اين سوالو پرسيدم كسي جوابمو نداد. گفتم بيام اينجا بپرسم. مي خوام بدونم الان چه مشي بيشتر مده؟ از ارايشگاه خودم پرسيدم ميگه كاهي با 80 درصد مش اونم بصورت نامرتب. ولي اولا كه فكرميكنم كاهي خيلي به زردي ميزنه و اونهمه پر شايد چيز قشنگي درنياد.و ديگه اينكه چه فرقي ميكنه از كلاه دربيارن يا با فويل انجام بدن؟ممنون
    دوست عزیز..الان زیاد مشهای روشن وخیلی پر مد نیست بازم بستگی به سلیقه ی افراد داره بیشتر زمینه های قهوه ای ولایتهای مسی یا شرابی یا عسلی وکلاً رنگهای گرم طرفدار داره...ازکلاه که دربیاد مشها پر ولابلای مو پراکندس ولی با فویل بطور منظم وفاصله های یکسان وردیفی روی مو زده میشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SAMA222
    سلام من سما هستم خسته نباشید از راهنمایی های که می کنید واقعا تشکر می کنم . من حدود یک ماه موهام رنگ دودی زیتونی کردم ولی بدون دکلره . رنگش شده عسلی . آخه زمینه موهای من زیتونی روشنه و موقع رنگ گذاشتنم 10 دقیقه شد رنگ گرفت . ولی می خوام الان رنگ اورال 8 بزنم آیا بدون دکلره این رنگ در میاد بعدش می خوام قرمزی نداشته باشه پوست صورتم روشنه خوبه یا نه . . . . ممنون می شم
    روش دکلره هم لطف کنید تا حالا نکردم اگه میشه کامل بگین
    دوست عزیز ...الان که زمینه ی موهاتون عسلی شده با رنگ 8 اورال رنگ جالبی درنمیادودوباره تن رنگ قبلی تکرار خواهدشد. اگر زیاد روشن شدن رنگ براتون مهم نباشه میتونید با ترکیبی از 7 و6 دودی وزیتونی +وازیاسیون نقره ای وزیتونی 2 تا 3 سانت از هرکدوم +اکسیدان 2 یک رنگ متوسطی از زیتونی که قرمزی هم نداشته باشه خواهیدداشت.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nikii
    باران جان سلام خسته نباشی
    من عید موهام رو رنگ قهو های تیره دودی کردم و رویش را مش 80 درصد کرم در اوردم و یکبار هم در خرداد ماه ریشه موهام رو قهوه ای کردم الان نمی دونم دوباره برم 5 سانتی که در اومده را مشم را تمدید کنم یا یک رنگ روی موهام بذارم اگه از رنگهای ایگور شماره 1-7 و 5-1 و واریسیون سبز (یه بند انگشت ) و اکسیدان یه دونه کامل را استفاده کنم موهام چه جوری می شه این فرمول را یکی از دوستان بهم داده ولی می خواستم با شما مشورت کنم و ضمنا من نمی دونم اکسیدان چه شماره ای را استفاده کنم فقط بارنگ تا چه درجه ای می تونم موهام را در حالی که قرمز نشه روشن کنم من از شماره رنگها سر در نمی ارم ممنون می شم رنگی که احتمالا می شه را با عکس نشون بدید ممنون از راهنمای شما .
    دوست عزیز ..این ترکیبی که نوشتید روی موهاتون که بیشتر روشنه قهوه ای متوسط دودی مایل بروشن به شما میده که قرمزی هم نداره ..
    وروی قسمتهای تیره که دراومده تیره تر خواهد شد.....با اکسیدان 1 ترکیب میشه چون بیشتر موهاتون روشنه....
    با رنگ های سری دودی وزیتونی روشن تا پایه های 9 و10 واستفاده از واریاسیون های سبز ونقره ای ودودی میتونید روی موی طبیعی به رنگ نسبتاً روشن برسید....
    البته الان که موهای شما مش پر داره از رنگهای تیره تر مثل 6 و7 وترکیب اینها ویا همون رنگی که نوشتید باید زده بشه.....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nikii
    باران جان ممنون از راهنمای شما می شه کاری کنم که قسمتهای تیره تر هم: هم رنگ قسمتهای ر وشنتر شود
    راستی فقط واریسیون سبز استفاده کنم ؟مرسی
    دوست خوبم...اگه منظورتون قسمتهای دراومده هست که اگه بخوای مث سایر قسمتهای موهات بشه باید اون قسمتها هم مش بشه تا با کل موهات یکدست بشه ....درغیر اینصورت بهتره مثل پایه ی رنگ مش یه قهوه ای متوسط باشه...اگرم برات مهم نیست ومیخوای رنگ لابلای مشهات روشنتر باشه میتونی از رنگهای روشنتر ترکیب 7 و 8 دودی وزیتونی استفاده کنی...

• بانک بند ناف