نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 905 به 912 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    22
    پسند کرده
    1

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه 2
    سلام باران جون
    موییکه بلوند دودی شده ولی رنساژش کمرنگ شده و4 سانت هم رشد ریشه داره چه رنساژی بزنم که زردی مو گرفته بشه؟ خوگشل بشه؟ وچطور رنگ کنم که ریشه ها رنگ نگیره فقط قسمتهای روشن شده رنساژ بشه؟
    یه دنیاممنون
    با اجازه باران جون
    عزیزم زردی موهات در چه حدیه؟
    شما میتونید از ترکیب c6 +واریاسیون نقره ای(حدود 3 الی 4 سانت)+ آب و کمی اکسیدان روی موهای نمدار بزنی اگه زردی موهاتون زیاد باشه این ترکیب روی موهاتون رنگ زیتونی دودی میده ولی اگه زردی موهاتون کم باشه رنگ دودی میده
    فقط باید موهاتون رو خیس کنید یکم از نمدار بیشتر خیس بسه تا به موهاتون کمتر آسیب برسه و از همون جایی که دکلره هست موهاتون رو رنگ کنید و بعد از 15 الی 20 دقیقه موهاتون رو بشورید و نگران نباش که ریشه ها رنگ بگیره فقط با احتیاط بزن این رنگ زیاد روشن نیست ولی اگه به ریشه ها بگیره قهوه ای تیره میشه

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    22
    پسند کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam20159
    سلام مرسی که جوابم رو دادید ببخشید یه سوال دیگه اگه بخوام فندقی بذارم چی راستی می توانم از000 استفاده کنم بعد رنگی که گفتید بذارم تو رو خدا جوابم رو بدید بازم ممنون
    خواهش میکنم عزیزم
    آره میشه از سوپر بلوند استفاده کنی فقط اگه شکلاتی میخوای فقط همون 10 سانت رو بزن و زمان مکثش رو کمتر کن چون سوپربلوند روشن تره وقیت یکدست شد بشور و کارای قبلی رو انجام بده ولی برای رنگ فندقی باید پایه موهات روشن تر باشه تقریبا پایه 5 برای همین رنگ سوپربلوند رو با اکسیدان شماره3 مخلوط کن و از 2 سانت مانده به ریشه تا پایین موهات (یعنی موهایی رو هم که قبلا رنگ کرده بودی رنگ بزن) و بعد از 30 دقیقه ریشه موهات رو هم بزن وقتی یکدست شد بشور و از ترکیب 99/5 استفاده کن (ریشه و ساقه با هم رنگ شود و روی موی نمدار زده شود مدت مکث 20 الی 30 دقیقه)
    رنگ فندقی هم تن قرمزی داره ولی از شکلاتی کمتره اگه تن قرمزی دوست داری رنگ شکلاتی رنگ قشنگیه اگه خواستی شکلاتی بزنی یکم واریاسیون قرمز بهش اضاف کن تا خوکشل تر بشه خانومی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

مرسی دست گلتون درد نکنه از اینکه سریع پاسخمو دادید

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    22
    پسند کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ahang_66
    سلام.ببخشید دوست جونا می شه یکی کمکم کنه؟من موهام مشکیه حدود 12 سانت از ریشه مشکیه و بقیش مش شده.تا حالا موهامو اصلا رنگ نکردم.حالا میخوام رنگ کنم ولی می ترسم بهم نیاد.صورتم گرد و چشام مشکی و پوستم تقریبا گندمیه(خیلیم خوشگلم چرا بهم می خندین ).یه ارایشگر بهم گفت رنگ شماره 7 بذارم.شماره 7 چه رنگیه؟البته میخوام برم آرایشگاه رنگ کنن واسم ولی می خوام رنگش تیره نباشه چون رنگ مشم روشنه.من خیلی بی تجربه ام مدیونین اگه بخندین!
    سلام خانومی
    چه توصیف خوشکلی کردی از خودت معلومه خیلی نانازی هاااااااااااا
    عزیزم اینطور که من فهمیدم زیمه موهاتون مشکیه و روش مش کردید و یه 10 سانتی موهاتون رشد کرده که اونم رنگ زمینه موهاتونه یعنی مشکیه درسته خانومی؟
    شماره 7 برای موی شما که مشکیه زیاد روشن نمیشه قهوه ای رو به متوسط و زیاد روشن نیست و تن قرمزی هم داره، به نظر من از یه رنگ ترکیبی استفاده کن تا تن قرمزی موهات کمتر بشه چون میخوای بدون دکلره رنگ کنی قطعا یکم تن قرمزی میگیره از سری دودی میتونی استفاده کنی که یه رنگ قهوهای یا عسلی بهت میده که زیاد تن قرمزی نداره (1/9)c9+ اکسیدان شماره 3(ضد قرمزی بگیر) از 2 سانت مانده به ریشه بزن بعد از 30 الی 40 مین ریشه ها رو بزن وقتی یکدست شد بشور عزیزم
    رنگ 31/9 هم رنگ عسلی بهت میده ولی یکم تن قرمزی داره عزیزم
    این بود نظر من حالا تصمیم اصلی با شماست خانوم خوشکلهههه

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    787
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطیما 361
    سلام عزیزم خسته نباشی از جواب دادن به ما .ببخشید باران جون من واسه عید موهام رو دکلره کردم خیلییییی اذیت شدم میخواستم ببینم مواد دکلره ای هست که سوزشش کمتر باشه یا حداقل سریعتر مو رو روشن کنه چون الان موهام 2 رنگه و میخوام یه دست بشه . یه آرایشگری به من گفت من یه موادی واست استفاده میکنم که زیاد اذیت نشی و موهات هم آسیب نبینه . میخواستم ببینم واقعا همچین چیزی هست یا فقط اون خانم میخواسته جلب مشتری کنه . ممنون عزیزم
    دوست عزیز کلاً بیشتر مواد دکلره همین حالتهارو داره پودر دکلره تون حتماً ازمواد خوب ودرجه ی یک وخارجی باشه اکسیدانشم همینطور درضمن موادی هست که برای دکلره با مواد مخلوط میشه که آسیب کمتری به مو بزنه ومقاومت موهارو بالا میبره که نسوزه...,واینکارو به یک آرایشگر ماهر بسپارید...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    787
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saghi222
    سلام دوستای گلم. 1ماه پیش ارایشگر کل موهامو دکلره کرد و بعدعسلی کرد اما الان نمیدونم چرا به نارنجی میزنه.ارایشگره خراب کرده. حالا چه رنگی بذارم گه درست بشه.هررنگی که درست بشه اخه رنگ خاصی مد نظرم نیست. پوستم روشنه. تا حالا هر رنگی گذاشتم بهم اومده. تورو خدا بگید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز....رنگ عسلی تن نارنجی زیادی داره ودرضمن رنگساژها خیلی زود از موی دکلره شده پاک میشن وباید هر 2 هفته یکبار دوباره رنگساژ تکرار بشه.... حالا هم شما میتونید از ترکیب رنگهای 7 دودی و6 زیتونی +واریاسیون نقره ای 5 سانت وواریاسیون سبز 2 سانت با اکسیدان 1 ترکیب وبه موهاتون بزنید تا اون نارنجی هارو کاور کنه....وموهاتون رنگی تقریباً قهوه ای دودی زیتونی متوسط میشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    787
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط نیکو
    من میخوام برای عروسی جاریم موهامو بلوند کنم و با فویل تکه های عسلی ازش دربیارم البته موهام کوتاه و اینکه برای عروسی می خوام مو بخرم و بین موهام کار کنم به نظرتون خوب میشه یا نه ؟ یا به نظرتون تک رنگ بذارم من نسبتا سبزه هستم چشم و ابرو مشکی اگه لطف کنید راهنمایی بفرمایید ممنون میشم به نظرتون چند روز قبل باید بلوند کنم تا رنگ خوبی دربیاد

در مورد آرایشگاهی که هم رنگ رو خوب دربیاره و هم قیمت خوب ارائه بده نظر بدید مرسی (سمت شریعتی ظفر باشه بهتره )
    دوست خوبم با توجه به رنگ پوستتون بنظر بهتره موهاتون فقط با رنگ به عسلی متوسط برسونید تا روشن....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    787
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mobina123
    با سلام من قبل از عید موهامو بلوند دودی- زیتونی کردم که الان چند سانتی رشد کرده و موهای قسمت جلوی سرم کمی هم سفید دارد خیلی به چشم می آید به نظر شما چه رنگی کنم که با ساقه مو همخوانی داشته باشد و رنگ پوستم هم گندمی است.
    ممنون که جوابم را می دهید .اگه اشکالی نداره شماره رنگ و مارکشو بهم بگید.
    برای قسمتهایی که رشد کرده ترکیبی از دودی 6 وزیتونی 6 +اکسیدان 2 خارجی+واریاسیون سبز ودودی ازهرکدوم 2 سانت ونقره ای 4 سانت...مارک رنگ هم میتونه از بِس یا اُلیو باشه....وبعداز نیم ساعت رنگو به ساقه ها زدهوبعداز نیم ساعت دیگه شونه زده وبشوئید....