نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 897 به 904 از 5407
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط deli50
    باران جونم یک سوال:
    آیا شستشوی موی رنگ شده با شامپو ی مخصوص موهای رنگ شده تاثیری در ماندگاری رنگ دارد ؟
    درماندگاری رنگ خیلی تاثیر گذار نیستند ....فقط چون بعدازرنگ درجه یPH پوست سر از خنثی روبه قلیایی میره وموها حالت زبروخشک میشن ازاین شامپوها میزنیم تا حالتهای مو وپوست رو نرمال نگه داریم.....
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط golnaz1
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط golnaz1

باران جون من درست متوجه توضیح شما نشدم چه رنگایی رو با هم باید مخلوط کنم؟قهوه ای پایه 6 ؟میشه توضیح بدین؟با رنگ 3/1 از رنگ N5 من متوجه نمیشم.ممنون میشم واضح تر توضیح بدی عزیزم اخه من ناشیم.یه سوال دیگه این ترکیب رنگ فندقی به من میده؟
    دوست عزیز....ازروی کاتالوگ رنگ موردنظرتون رنگ فندقی که شمارش 6 باشه انتخاب کنید البته چون این رنگها جرء رنگهای فانتزی هستند شماره های اعشاری هستند مثلاً 54/6 یا 4/6 که چون هرشرکتی شماره هاشون مختلفه من از حفظ نیستم..ولی توهمون پایه های فندقی متوسط باشه وبا رنگ n5که قهوه ای طبیعی ست بمقدار یک سوم از کل تیوپش ترکیب وبا اکسیدان 2 ترکیب وبه موهاتون بزنید..برای دوام رنگ فندقی با یک رنگ طبیعی کمی تیره تر ترکیب میشه...امیدوارم متوجه منظورم شده باشید....

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

دوستان عزیز من می خوام تجربه دکلره موهام رو بهتون بگم.اصلا راضی نیستم همون وقت خیلی خوشرنگ شد ولی ریشه مو که در میاد باید مرتب رنگساژ کنید و هر چقدر موهاتون شسته بشه بی رنگ میشه.
    خداوند به من آرامشی عطا کرده تا چیزهایی که نمیتوانم تغییر دهم بپذیرم.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط الهام 63
    باران جون من رنگ خود موهام خرمايي هست و ل - خ - ت... تار موهام هم نازكه تقريبا ... يه مدت پيش رنگ 9.3و7.3 اورال رو قاطي كردم اكسلنش رو ... بعد حالت قهواي روشن بهم داد از رنگش خوشم اومد بود البته من از اول رنگ ريشه موهام با انتهاي پشت متفاوت بود... يعني رنگ موهام نزديك ريشه روشن تره تو رنگ هم همين حالت دقيقا منعكس شد كه البته اين باعث ميشد رنگ موهام خيلي طبيعي جلوه پيدا كنه ....

و اما.....
    الان حدود 3 الي 4 سانت موهام در اومده ميخوام اين دفعه فقط 7.3 رو بزنم ... يه دفعه اين رنگ رو كلا بزارم يا اينكه اول ريشه هاي در اومده رو دوباره با اون دو رنگ قبلي رنگ كنم ... با توجه به اينكه من 7.3 رو هم كه بزارم صد در صد ريشه موهام از پشت روشن تر خواهد شد ؟؟؟؟؟
    الهام عزیز....همیشه پشت سر خیلی دیر رنگ میگیره ..چون حرارت وگرماش نسبت به جلوی سر کمتره ....پس اول از پشت ساقه ها خوب رنگ زده میشه وبعداز 30 مین ریشه هارو میزنیم وبرای جلوی سرهم ریشه ها درمرحله ی آخر رنگ میشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط niayesh56
    سلام باران عزیز
    موهای طبیعی من مشکی تیره و با تار درشته. حدود 15 درصد موی سفید دارم. روشنترین رنگی که بدون دکلره کردن می تونم استفاده کنم چیه که موهای سفیدم رو هم بپوشونه. لطفا مارک و شماره رنگ مو را بفرمائین.ممنونم.
    رنگ پوستم گندمی روشن (سبزه روشن) و چشمام قهوه ای سوخته است.
    دوست عزیز... شماره های رنگتون تا پایه 7 میتونه باشه +اکسیدان 2
    رنگهای اورآل که خودش اکسیدان داره......رنگ بِس-وُیلا-اُلیو
    لطفاً تن رنگ دلخواهتونو بگید تا راهنمائیتون کنم:)))

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mitra22
    باران جون رنگي كه گفتين گذاشتم ولي يه جورايي به قرمزي مي زنه تازه از رنگ G نصف ريختم. چه كار كنم؟ خوب نشد
    دوست خوبم شاید واریاسیون کم ریختی ....درضمن رنگ مورد نظر شما روی موی دکلره شده قطعاً جواب بهتری میده تا روی مویی که یا مشکیه یا رنگ شده ایکه تن قرمزی هم داره....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aramesh_mn
    سلام خانمی من موهامو کمی دکلره کردم و c7+n9 به موهام زدم الان میخوام یه ترکیب قهوه ای خوشرنگ که اصلا قرمزی نداشته باشه رو بهم معرفی کنید. ممنون
    ترکیبی ازیک رنگ شکلاتی شماره 5 +یک سوم تیوپ رنگ n5 +اکسیدان2

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    22
    پسند کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam20159
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryam20159
    سلام باران جان لطفا جواب منو هم بده می خوام فردا موهامو رنگ کنم پوستم تیره است قبلا هم رنگ7.0 رو گذاشتم ا0 سانتی از ریشه هام در اومده اگه بخوام رنگ شکلاتی بگذارم میشه چی کار کنم و چه شماره ای بیشتر بهم میاد اگه رنگ دیگه ای قشنگ هست و بهم میاد بگو الان موهام دو رنگه اول باید چی کار کنم راستی می خوام تو خونه رنگ کنم تو رو خدا جوابم رو بده فوری فوری مرسی عزیز
    با اجازه باران جون من جواب شما رو میدم چون من هم تمام دوره های آرایشگری رو گذروندم و تو مبحث رنگ یه جورایی واردم البته به پای باران جون نمیرسه
    اول اون 10 سانت موهاتون که دراومده رو باهمون رنگ قبلی 0/7 از دو سانت مانده به ریشه تا جایی که همون رنگ قبلی هست (یعنی همون 10 سانتی که خودتون میگید دراومده از 2 سانت به ریشه این رنگ رو بزن) بعد از 20 الی 30 دقیقه ریشه رو بزن وقتی یکدست شد موهات رو بشور و برای رنگ شکلاتی میتونی از ترکیب w5 + اکسیدان شماره 1 + آب (مقدار آب و اکسیدان را برابر بریز) یکم مایع رنگتون غلیظ باشه و بعد ریشه و ساقه رو با هم رنگ بزنید و بعد از 20 الی 30 دقیقه موهاتون رو ابکشی کنید
    * رنگ شکلاتی تن قرمزی داره
    * ممکنه اولش تیره بشه ولی بعد از چند بار شستشو رنگ بازتر میشه ولی در کل رنگ شکلاتی تیره است.