نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 881 به 888 از 5411
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط رسانا
    سلام باران جون

ممنون از اینکه جوابمو دادی فقط یادم رفت بگم الان موهام کاراملی شماره 7 یعنی روشن تقریبا

5 بزارم تیره میشه؟

من قهوه ای سیر میخواستم

ممنون
    چون پایه ی موهات کمی روشنه با 4 سانت از رنگn4 ترکیب وبا اکسیدان 1 ترکیب وبه کل موها بزنید تا قهوه ای تیره بشه...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

ز[quote=barbi]
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamanhoomani
    نقل قول نوشته اصلی توسط "باران7":33tvwzwp
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamanhoomani

سلام باران جان

منم ميخوام موهامو قهوهاي كه تن دودي زيتوني داشته باشه بزارم و الا ن موهام قهوه اي سيره .1- منم ميتونم از اين تركيب رنگ استفاده كنم؟ 2- آيا منم بايد رنگ 000 بزارم؟
    با تشكر
    [/quote:33tvwzwp]
    دوست عزیز...زمینه ی موی شما برای گذاشتن این رنگ خیلی تیرس وعملاً بارنگ روی اون نتیجه ی خوبی نمیگیرید بله بهتره شماهم اول مراحل دکاپاژ رو انجام بدید وبعد با همین ترکیب موهاتونو رنگ کنید....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط talia
    باران جون همونطوریکه گفته بودی روی موهام که دکلره کرده بودم و به پایه زرد خیلی روشن رسیده بود رنگ موی n8 مارک bess با 5 سانت واریاسیون نقره ای زدم البته چون اکسیدان نمیدونستم با چه شماره ای قاطی کنم با شماره یک قاطی کردم موهام شد یه چیزایی تو مایه های بلوند متوسط یه خورده تیره و کدر شده .باید با اکسیدان شماره 2 مخلوطش میکردم؟حالا دفعه بعد خواستم رنگ کنم چه کارکنم چه رنگی بگذارم با چه اکسیدانی که روشنتر و شفاف بشه؟
    ممنون باران جون که با حوصله فراوان جوابامونو میدی
    دوست عزیز ...اگه هدف پوشاندن زردی موهاتون بود باید از شماره های 7 یا 8 میذاشتید حالا هم به مرور بعداز چندبا شستن روشنتر میشه برای دفعه بعد میشه با 9 هم 2/1 تیوپ ترکیب کنید واز اکسیدان 2 استفاده کنید ....برای براق شدن هم بستگی به نوع رنگ داره واینکه از لوسیونهایی که بعداز رنگ مو زده میشه که اثر تثبیت کنندگی وجلا دهی مو داره استفاده کنید....

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

سلام دوستاي گلم من موهام ريزش داره مي خواستم بدونم اگه كسي بلده با رنگ هاي گياهي غير شيميايي موها رو رنگ كنه دستورش رو برام بذاره ميگن اين حناهاي هندي رو وزارت بهداشت قبول نداره ميترسم موهام رو بريزونه البته من تاحالا استفاده نكردم
    ممنون مي شم

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    376
    پسند کرده
    128

ببخشید نميدونم اين سوال ها رو بايد کجا مطرح کنم .
    اگه لطف کنين جواب بديم ممنون ميشم.
    1.ميشه يه سري ماسک مو واسه موهاي رنگ شده معرفي کنين.( مو هامو خيلي زياد رنگ کردم و وقتي از حموم ميام موهام وز هست.)
    2.اگه کسي از کراتينه مو nelly استفاده کرده لطفا بگه که استفادش چه جوري هست و اينکه نتيجه خوبي داره؟
    مترسک انقدر دست هايت را باز نکن...
    کسي تو را در آغوش نمي گيرد...
    ايستادگي هميشه تنهايي دارد.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط romina95
    سلام باران جون
    1.موهاي من الان رنگ و مش زمينه موهام قهوه اي با مش دودي مي خوام موهامو يكدست اين رنگي بزنم اگه روشنتراز اينم بشه خيلي خوبه ميشه بگي چه جوري؟؟؟

2.موهای مامانم یکدست سفید اگه بخوام این رنگ مو واسش بزنم باید چه شماره ای بگیرم ؟؟؟؟مرسی باران جون
    دوست خوبم ....برای داشتن این رنگ باید زمینه ی موهاتون کاملاً یکدست به پایه زرد روشن برسه با دکلره وروشم رنگساژبژ متوسط بزنید ولی چون این ترکیب رنگش تخصصیه یک آرایشگر باتجربه براتون بزنه....
    درمورد موهای مامانتون هم ترکیبی از رنگهای n5وشکلاتی پایه ی 6 روترکیب وبا اکسیدان 2 بزنید البته ازرنگ اوا خیلی کم ترکیب کنید....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط DARYA 69
    سلام واسه موهای کم حجم و کم پشت
    که تارهاش نازکه
    چه رنگ هایی پیشنهاد میکنید که پر تر به نظر برسه ؟ ممنون
    دوست عزیز....بنظر بهتره شما موهاتونو رنگ ومش روشن کنید مثلاً پایه مو قهوه ای دودی زیتونی متوسط(پایه 7) وروش مشهای پر سوزنی کرم یا کاهی....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=maman parnia][quote="باران7":8mkrgcwz]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "maman parnia":8mkrgcwz
    سلام باران جونم
    منم ميخوام موهام يه رنگ روشن كنم اما چون موهام خيلي سست و نازكه و تازه بچه هم شير ميدم نميتونم دكلره كنم . دوستي پيشنهاد كرد كه از رنگهاي فانتزي شماره 15 مميزدار استفاده كنم ولي اصلن نميدونم چه رنگي ميشه شما عكسي ازاين شماره ندارين؟ به نظرتون قشنگ ميشه؟من بيشتر رنگهاي كرم قهوه اي و زيتوني مي پسندم. مرسي بابت راهنماييت
    دوست خوبم ..من نمیدونم این رنگ پیشنهادی دوست شما چیه.ولی برای داشتن رنگ روشن بدون دکلره میتونی از شماره های 9 یا 10 سری های دودی وزیتونی وخاکستری به نسبت مساوی +واریاسیون نقره ای 5 سانت وسبز 2 سانت ترکیب وبا اکسیدان 2 اول ساقه ها وبعداز نیم ساعت ریشه هارو بزنی واین کارو مدام به فاصله ی حداقل 2 هفته یکبار انجام بدی تا کم کم موهات روشن بشه....[/quote:8mkrgcwz]

باران جون تركيب اين سه رنگي كه گفتي چي ميشه ؟ مثلن قهوه اي روشن؟كرم؟ زيتوني روشن؟...؟؟؟درضمن دودي رنگو تيره نميكنه؟ چون ديدم اينجا رنگ دودي را حدود ده دقيقه به سر ماساژ ميدن و سريع ميشورن اصلن نميذارن روي سربمونه چون ميگن رنگ تيره ميشه
    درضمن من قبلن موهامو عسلي تيره كرده بودم كه الان حدود ده سانت موهام رشدكرده و بين موهاي تازه دراومده موي سفيد زيادي دراومده چطوري رنگ بذارم كه هم رنگ موهام يكدست بشه و هم سفيداش گرفته بشه؟البته سفيداش زيادهم پيدانيستا بيشتر زيرموهامه
    مرسي از لطفت [/quote:8mkrgcwz]
    دوست عزیز....این ترکیب قهوم ای تقریباً روشن میشه که تن قرمزی خیلی نداره...بعدشم رنگساژ دودی روی موی دکلره که کاملاً روشن باشه اگه بیشتراز 2تا 3 دقیقه روی سر بمونه باعث تیرگی مو میشه نه روی مویی که با رنگ میخواهیم روشن کنیم....
    برای موهای سفید هم چاره ای نیست چون رنگهای انتخابی روشن هستند وسفیدهارو نمی پوشونه.... مگه اینکه هدفتون پوشوندن اوناهم باشه که باید نهایت رنگ انتخابی تا شماره 7 باشه وبا ترکیب اکسیدان 1

• بانک بند ناف