نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 873 به 880 از 5408
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanjojo
    باران جان سلام يه سوالي داشتم ممكنه تكراري باشه ميشه بگيد براي رنگ ابرو چه شماره اي با چه اكسيداني و اينكه ميخوام يه قهوه اي متوسط خوش رنگ كه به قرمزي نزنه
    تعداد صفحات زياده اگه قبلا توضيح داديد لطفا شماره صفحه روبگيد
    بفرمائید دوست عزیزپست 6 این صفحه:
    http://www.mamisite.com/forum/viewto...=374&start=880
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه 2
    سلام باران جون قبل از هر چیز تشکر میکنم که انقدر خوب جواب میدی وبامحبتی
    باران جون من موهای خواهرم رو که با دکلره زرد کرده بود تو پایه 7 شکلاتی 7 براش گذاشتم ولی نمیدونم چرا تبدیل به زیتونی شد واون رنگ گرمی که میخواستم نشد اکسیدانم هم کم ریختم نمی دونم چرا؟؟؟ لطفا منو راهنمایی کن عزیزم؟که اشکالم چی بوده وچی بزنم؟
    در ضمن من موهای مامانم رو هر وقت رنگ میذارم ریشه وساقه یهدست نمیشه با اینکه رنگم شماره 6 شکلاتی یا زیتونی هست همیشه وموهاش 60 در صد سفیدی و همیشه از ریشه وجلوی سر شروع میکنم بعد 1ربع ساقه رو میزنم/.منو راهنماییکن عزیزم
    عزیزم اگه ممکنه شماره ی رنگتونو کامل برام بنویسین شاید تن رنگتون زیتونی بوده...
    ودیگه اینکه میتونید برای کاورکردن موها ی سفید مادرتون اول ازرنگ تنها به قسمتهای سفید بزنید وبعداز مکث 20 مین دوباره رنگتونو با اکسیدان 1ترکیب وبازرنگ آمیزی رو تکرار کنید ....یا اینکه اول قسمتهای سفید رو اکسیدان 1 بتنهایی با برس بزنید وبعداز 20 مین با پنبه پاک ودوباره ازهمون نقاطسفید موهارو رنگ بزنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط باربی
    کسی از بچه های اینجا علی الخصوص منیزه جون از رنگ موی گیاهی بیگن استفاده کردید ؟ خوبه ؟
    عزیزم ..من هیچ تجربه ای درموردرنگهای گیاهی ندارم....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marya
    باران جونم اول مرسي كه انقدر با حوصله به سوالها جواب مي دي. بوووس

حالا سوال خودم: موهامو دو ماهي هست كه فر كردم و الان هم رفتم آرايشگاه يه رنگ قهوه اي متوسط متمايل به عسلي رو موهام گذاشته كه اي بدك نشده. البته جلوي موهام يه خورده روشنتر از پشتش شده. حالا سوالم اينه كه اگه بخوام موهام واسه يه ماه ديگه آماده بشه بهتر اينه كه هي رنگو تجديد كنم و كم كم روشنش كنم تا به يه رنگ خوشگل برسه؟ و اگه قرار باشه اينكارو بكنم هفته اي يه بار واسه تجديد رنگ خوبه؟ و يا اينكه مقاومت موهامو تست كنم و روي موهام مش كرم در بيارم با همين زمينه مو؟ اگه مش بهتره تيكه هاي نازك قشنگتره يا تيكه هاي پهنتر؟

خيلي خيلي تشكر.
    ماری جون...اگه از رنگ زمینه راضی هستی که خب میتونی مش پر سوزنی دربیاری که چون موهات فر داره قشنگتره ودیگه قبلش رنگ نکنی چون ممکنه موهات فر داره استفاده ی زیاد با رنگ به موه ضرر برسونه ویا بسوزه.....تازه برای مش هم با احتیاط انجام بده چون روی موی فرشده امکان دمیج شدن موهات زیاده وحتماً از لوسیونهای تقویت مو بعدش استفاده کن.....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maman parnia
    سلام باران جونم
    منم ميخوام موهام يه رنگ روشن كنم اما چون موهام خيلي سست و نازكه و تازه بچه هم شير ميدم نميتونم دكلره كنم . دوستي پيشنهاد كرد كه از رنگهاي فانتزي شماره 15 مميزدار استفاده كنم ولي اصلن نميدونم چه رنگي ميشه شما عكسي ازاين شماره ندارين؟ به نظرتون قشنگ ميشه؟من بيشتر رنگهاي كرم قهوه اي و زيتوني مي پسندم. مرسي بابت راهنماييت
    دوست خوبم ..من نمیدونم این رنگ پیشنهادی دوست شما چیه.ولی برای داشتن رنگ روشن بدون دکلره میتونی از شماره های 9 یا 10 سری های دودی وزیتونی وخاکستری به نسبت مساوی +واریاسیون نقره ای 5 سانت وسبز 2 سانت ترکیب وبا اکسیدان 2 اول ساقه ها وبعداز نیم ساعت ریشه هارو بزنی واین کارو مدام به فاصله ی حداقل 2 هفته یکبار انجام بدی تا کم کم موهات روشن بشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط رسانا
    سلام باران جون

من میخواستم موهامو تیره کنم یه قهوه ای خیلی سیر ولی گرم باشه میشه راهنماییم کنی؟

ممنون میشم
    عزیزم....میتونی یکی از رنگهای قهوه ای تیره از تن شکلاتی شماره 5 رو با مقدار مساوی از n5ترکیب کنی وبا اکسیدان مو ریشه وساقه رو باهم بزنی....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mamanhoomani
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamanhoomani
    سلام باران جونم
    یه سوال دارم اما اول بگم که من مبتدی هستم واصلا مارک رنگها و شماره هاشون رو نمیشناسم اما با استعدادم و با همین وجود تا حالا 4 بار موهای مامانم رو رنگ کردم و خیلی خوب شده اما شماره هاش رو خودش میدونسته چون همیشه یه رنگ میزنه به موهاش .
    من تقریبا 6 ماه پیش موهام رو رنگ کردم قرار بود یه دست عسلی بشه اما از اونجایی که موهای بسیار درشت و مقاومی دارم اصلا موهام زود رنگ باز نمیکنه و خیلی اذیت میکنه (حتی برای دکلره هم همین طوره و موهام هیچ موقع اون اندازه که دلم میخواسته روشن نمیشه ) ریشه موهام نسبتا خوب روشن شده بود اما پایین تر ها کاملا قهوه ای (یه تن نارنجی هم داشت ) شده بود و رنگ عسلی روشن نگرفت . الان تقریبا 10 ؛ 11 سانت موهام در اومده که موهای خودم کاملا مشکیه و بقیه موهام قهوه ای هست .
    حالا میخوام موهام رو یه رنگ قهوه ای خیلی خوشرنگ که تن خاکستری یا سبز یا ...( یا هر طوری که به نظر خودتون شیک و خوشرنگ باشه ) داشته باشه (زرد و نارنجی نباشه ) و بعدشم برم آرایشگاه و موهام رو فر درشت بزنم .
    میشه به من بگین واسه این کار چه شماره و مارکی رنگ بگیرم ، چه شماره و مارکی اکسیدان بگیرم و اگه چیز دیگه ای هم لازمه اون رو هم به من بگین بگیرم و روش کار رو که موهام خوشرنگ و خوشکل بشه .
    خیلی خیلی ممنون میشم عزیز دلم .
    این هم رنگ موهام البته ریشه در اومده و پایین ها همین رنگه.

دوست خوبم ....رنگی که مد نظرتونه بنظر روی این زمینه درنمیاد بنظرم بهتره که شما با 000 کمی جرم این رنگ رو از روی موهاتون پاک کنید وبعد با ترکیب رنگهای 1/6به میزان بیشتر ویک چهارم از 1/7یا3/7 وواریاسیون سبز 3 سانت ودودی 2 سانت ونقره ای 4 سانت :اکسیدان 2 به کل موها بزنید...

باران جونم من پیرو صحبت شما این رنگها و .... رو تهیه کردم . حالا میخواستم بپرسم که (از اونجایی که دوست دارم موهام تاحد ممکن قهوه ای روشن بشه اما اصلا به قرمزی نزنه ) چقدر دقیقا از هر کدوم از رنگها و چقدر از اکسیدان رو استفاده کنم . و اینکه چه تایمی روی موهام باشه . اگه
    ممکنه یه توضیح بدید ممنون میشم . در ضمن وارسیون رو بعد از رنگ باید زد ؟؟ با اکسیدان باید قاطی کرد یا تنها ؟؟؟
    این هم عکس واسه اینکه واضح تر باشه :

عزیزم ....اول همین روشن کننده 000 روبا اکسیدان 3 خوب ترکیب وبه کل موها بزن وبعداز 45 مین خوب بشور وخشک کن .....درضمن اینم بگم انتظار پایه ی خیلی روشن بعدش نباید داشته باشی چون با اینکار فقط جرم وتن رنگ قبلی گرفته میشه ودر ظاهر بعداز این مرحله یک پایه رنگ که تن نارنجی داره بهت میده وبعدازاون از رنگهای 1/6نصف بیشتر تیوپ واز 7 3/1 تیوپ +واریاسیون نقره ای 5 سانت+سبز و دودی هرکدوم 2 سانت بارنگها ترکیب وبا اکسیدان 2 مخلوط وبه کل موهات میزنی .....رنگ نهایی قهوه ای متوسط میشه که تن دودی زیتونی داره ....درصورت تمایل میتونی هرکدوم ار واریاسیونهایی که میخوای غالبتر باشه رو تا 1 سانت بیشتر بریزی....وبعداز 3 هفته دوباره همین رنگارو مجدد ترکیب ودوباره بزن....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=پریماه 2][quote="باران7":ozaczlnx]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "پریماه 2":ozaczlnx
    سلام باران جون قبل از هر چیز تشکر میکنم که انقدر خوب جواب میدی وبامحبتی
    باران جون من موهای خواهرم رو که با دکلره زرد کرده بود تو پایه 7 شکلاتی 7 براش گذاشتم ولی نمیدونم چرا تبدیل به زیتونی شد واون رنگ گرمی که میخواستم نشد اکسیدانم هم کم ریختم نمی دونم چرا؟؟؟ لطفا منو راهنمایی کن عزیزم؟که اشکالم چی بوده وچی بزنم؟
    در ضمن من موهای مامانم رو هر وقت رنگ میذارم ریشه وساقه یهدست نمیشه با اینکه رنگم شماره 6 شکلاتی یا زیتونی هست همیشه وموهاش 60 در صد سفیدی و همیشه از ریشه وجلوی سر شروع میکنم بعد 1ربع ساقه رو میزنم/.منو راهنماییکن عزیزم
    عزیزم اگه ممکنه شماره ی رنگتونو کامل برام بنویسین شاید تن رنگتون زیتونی بوده...
    ودیگه اینکه میتونید برای کاورکردن موها ی سفید مادرتون اول ازرنگ تنها به قسمتهای سفید بزنید وبعداز مکث 20 مین دوباره رنگتونو با اکسیدان 1ترکیب وبازرنگ آمیزی رو تکرار کنید ....یا اینکه اول قسمتهای سفید رو اکسیدان 1 بتنهایی با برس بزنید وبعداز 20 مین با پنبه پاک ودوباره ازهمون نقاطسفید موهارو رنگ بزنید...[/quote:ozaczlnx]

سلام باران جون رنگ شکلاتی 7 مارک هارمونیک زدم ولی به زیتونی میزنهوچی بزنم که تبدیل به شکلاتی قشنگ وگرم بشه؟
    درضمن برای موهای مامانم درست متوجه نشدم اول رنگ تنها رو به ریشه بعد 20 دقیقه هم ریشه وهم ساقه ؟ وچه مدت زمانی باید کل رنگ رو موهاش بمونه؟[/quote:ozaczlnx]
    دوست عزیز پس اگه اینجوریه که میگی بهتره از ترکیب رنگهای شکلاتی 2/1 تیوپ شماره 6 مثلا! از مارک وُیلا روبا یک شماره 7 تن تنباکویی ازهمون مارک بمقدار 3/1ترکیب وبه موهات بزنی...
    درمورد موهای مامانتون هم هرجا که سفیدیش زیاده رنگ بدون اکسیدان زده .بعد از 20 مین همون رنگ رو با اکسیدان 1 ترکیب ودوباره از قسمتهای سفید زده وبعد بقیه قسمتها زده میشه....