نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 865 به 872 از 5407
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط montazeri.elham
    سلام میشه لطفا اگه زحمتی نیست رنگ موی پلاتینه-بلوند دودی نقره ای -و یه بلوندی که به زردی نزنه برام بزارید
    می دونم الان این رنگا مد نیست ولی من برای دفعه اول دوست دارم یکی از این ها رو امتحان کنم لطفا راهنماییم کنید
    دوست عزیز ...توی همین تاپیک چندین بار از عکسهای درخواستی شما گذاشته شده بهترنیست صفحات قبل رو مرور کنید ویا عکس انتخابی خودتونو بگذارید تا بیشتر کمکتون کنم......
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم بهار
    سلام من موهام فر داره یعنی رنگ داشت فر هم کردم الان یه 10 -15 سانتیش بلند شده و طبیعتا اون قسمتی که بلند شده فر نداره... ماه مهر هم عروسی خوارشووورمه میخوام موهامو یه مش خوجججل بزنم البته اگه بشه وو
    حالا اگه به نظرتون میشه مش کرد یه مش خوششششکل بهم بگید آخه همین یه زن داداشو داره از دار دنیا
    دوست خوبم ...بهتره اول پایه ی موهاتون بارنگ بلوند متوسط دودی زیتونی که ترکیبی از c7+m7 بمقدار مساوی و3/1 از رنگn7+اکسیدان 2 +4سانت واریاسیون نقره ای وسبز و دودی 2 سانت از اینه ترکیب وبه موها بزنید وبعد روشو مش روشن کرم روشن بزنید که خیلی خوب میشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amineh
    سلام باران جون.ببخشین من اینقد مزاحمت میشم.واسه رنگ ابرو که بهم گفتی رفتم رنگ c9 گرفتم با اکسیدان 6 ، 10 دقیقه هم روی ابروهام گذاشتم اما اصلا رنگ نشد.نمیدونم چرا؟ شما علتشو میدونی؟ میشه بگی مثلا 1 بند انگشت اگه رنگ بریزم باید چند قطره اکسیدان بریزم؟ بعدم اینکه میخوام بدونم هر چند وقت شما ابرو رو رنگ میکنید؟
    دوست عزیز....من تا حالا مشکلی با این رنگ نداشتم این روشنترین رنگ مناسب برای ابروست که تن قرمزی ونارنجی نداره ودرضمن با اکسیدان 2 یا 9درصد ترکیب میشه...اکسیدان مصرفی شما ضعیف بوده..بله 1 بند انگشت واکسیدان تا چند قطره که نه سفت باشه ونه شل به غلظت ماست...تقریباً هر 3 هفته یکباررنگش دوام داره....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=خانومی][quote="باران7":24a2vrwj]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "خانومی":24a2vrwj
    منم می خوام بپرسم برا پوست برنز چه رنگ مویی پیشنهاد میدین؟ خودم چشم ابرو مشکی هستم و موهام هم قهوه ای خیلی تیره. ولی با این حالت برنز اصلا بهم نمی یاد

))))) :
    دوست عزیز...میتونید با رنگهای روشن موهاتونو 3 درجه روشنتر کنید...رنگهای گرمی چون نسکافه ای تنباکویی عسلی که به پوستتون هم میاد....[/quote:24a2vrwj]

من به آرایشگاهم تنباکویی رو گفتم ولی متوجه نشد زیاد. میشه شماره اش رو دقیق بگین . ضمنا برا عسلی و نسکافه ای هم شماره و فرمولش رو بگین. خیلی می ترسم نارنجی شه . رنگی هست که بیسش نارنجی و قرمز نداشته باشه؟؟ قیمت مهم نیست[/quote:24a2vrwj]
    دوست عزیز ..چون این رنگها شماره های اعشاری دارند وهرچارتی شماره هاشون متفاوته متاسفانه شماره خاصی تو ذهنم نیست بهتره خودتون از روی چارت یک رنگ خوب رنگ دلخواهتونو تهیه کنید....ودرضمن این رنگها همه کمی تن قرمزی هم دارند البته شماره های متوسط به بالا (روشنتر)
    بله رنگهای گروه سرد مثل دودی وزیتونی وخاکستری به نسبت رنگهای دیگه تن قرمزیشون کمتره ولی اگه روی موی طبیعی زده بشه بازم هرچند که از واریاسیونم با رنگ ترکیب کنیم بعداز چند وقت کمی تن قرمزی یا نارنجی دارند مگه اینکه هر2 هفته یکبار رنگ زدن تکرا بشه ویا روی موی دکلره زده بشه....وهمینطور رنگهای نسکافه ای وتنباکویی روی موی دکلره خیلی شیکتر میشه وقرمزی زیادی هم نداره.....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rahil-moshiri
    باران جان من موهام صاف و ل--خ--ت هستش. موهامو هایلایت کردم. جلوی موها رو هم که بلند بود تا روی چشمم کوتاه کردم. حالا موهای جلو همش پف وایمیستن. هرچی اتو می زنم فایده نداره. اصلا سابقه نداشته من داونقدر موهام صاف بودن که سال به سال هم سراغ اتو نمی رفتم. اما از بعد هایلایت مرتب اتو دستمه. می ترسم موهام با اتوی زیاد بسوزن. چکارش کنم؟ البته قبلا من از شامپوی مخصوص موهای بلندریجویس استفاد ه می کردم الان که اون نیست از پنتن مخصوص موهای رنگ شده استفاده می کنم. مرسی از لطفت
    دوست عزیز...دراثر زدن هایلایت موهاتون زبرشده وازاون لختی دراومده تازمانیکه روی موهاتون باشه همین حالته که بهتره از شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده که حاوی نرم کننده هم هست استفاده کنید من از شامپوی CLEARاستفاده میکنم که همین خاصیتو داره ومن راضیم....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mkhalili
    ماه پيش موهام رو شرابي كردم اما متاسفانه به دليل عدم تبحر كافي ارايشگرم موهام يكدست رنگ نگرفت و الان چند رنگ شده. اگه موهامو با N2 رنگ كنم رنگ شرابي زير موم پوشانده ميشه يا نه؟
    دوست عزیز ...با رنگهای N2 -N3-N4میتونیموهاتو یکدست کنی منتها N2 خیلی دیگه به مشکی میزنه میتونی از3 یا4 استفاده کنی...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط montazeri.elham
    >سلام این چه رنگیه میشه ترکیبش رو هم بگید یک دنیا ممنوناسم اینا رو هم بگید خیلی
    ممنون میشم رنگ اول: قهوه ای عسلی روی موی دکلره شده
    >

رنگ 2-بلوند یخی پلاتینه روی موی کاملاً سفید با دکلره
    رنگ 3-دودی عسلی بازهم روی دکلره>

>
    >
    رنگ4-بلوندروشن بژ
    رنگ 5-بلوند کرم دودی نقره ای خیلی روشن

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط S-MARY-M
    سلام دوستان . میخواستم بپرسم از رنگ موی اورئال با اون دم و دستگاهی که توش داره دقیقا چطور باید استفاده کرد ؟ ممنون
    دوست عزیز... تیوپ رنگ که مشخصه باید بااکسیدانی که داخل اپلیکاتور هست بریزی وخوب تکان بدی که مخلوط بشه...
    یه تیوبپ پمادی کوچیک داره که قبل ازرنگ اول کل موهاتو باون ماساژمیدی.....
    بعداز 20 دقیقه با پنبه این موادو پاک ورنگ آماده رو به موهات میزنی....
    ودرآخر یک تیوپ چهارگوش کوچیک هم هست که اون شامپوی تثبیت کننده ونرم کننده ی رنگ هست که وقتی موهاتو آبکشی کردی کمی ازاون هم به تمام مو زده وماساژمیدی وبعداز5 مین آبکشی میکنی که این شامپو بسته به حجم موهات برای چندین بار شستشو جواب میده....