نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 857 به 864 از 5407
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط zari joon
    سلام خانوم ها .. میخواستم بپرسم میتوانم خودم ابروهامو رنگ کنم؟ آخه هربار که میرم الکی 5000 تومان فقط برای رنگ ازم میگیرن .. ممنون میشم بگید چه مارکی بگیرم ؟ چطور آمادش کنم ؟ میخوام تن رنگش قهوه ای تیره باشه پایه 8 ... ممنون میشم راهنمایی کنید
    دوست خوبم...بهترین رنگ برای ابرو که تن قرمزی ونارنجی هم نداشته باشه 1/9یاC9 بلوند دودی خیلی روشنه که بستگی به تایمی داره که روی ابرو میگذارید بین 3 تا 6 دقیقه باترکیب اکسیدان2 وهرچه تایمش بیشتر باشه رنگ ابروتون روشنتر میشه.
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa58
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط parisa58
    من موهام سفیدی داری 5 اورآل رو زده بودم از اکسلانس الان میخوام روشنتر کنم چه رنگی بزنم که قرمز نباشه و سفیدی رو هم بگیره
    دوست عزیز ....اگه تنها منظورتون پوشاندن موهای سفیده رنگها فقط تا شماره 6 قدرت پوشانندگی سفیدهارو دارند وباترکیب اکسیدان 1
    میتونم اول شماره 5 رو بزنم و روی اون رنگ روش تر؟میشه شماره ایی رنگ روشن از سری قهوه ایی به من بگید که قرمزی نداشته باشه از همین مارک اورآل؟
    رنگهای اورال قهوه ای تو تن فندقی داره که اونم کمی قرمزی داره.....
    درضمن روی رنگ 5 رنگ روشنتر خیلی مورو روشن نمیکنه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مهرو
    سلام باران جون با تشکر فراوان از شما من موهامو 7.1و7.0و000 رنگ کردم خیلی خوب شد حالا می خوام روش هایلات کنم میشه یه رنگساز خوب بهم بگی مرسی عزیزم
    رنگساژ کرم ...کاهی....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amineh
    سلام باران جون.من ا ماه پیش موهامو بیلیج کردم که مثلا دکلره اسیبی به موهام نرسونه یعنی آرایشگره اینو گفت،بعد من رنگ روشن میخواستم ولی چون به حد پایه ای که موهام رسید نارنجی بود واسه همین موهام با اینکه دو بار به فاصله ی 1 هفته روش رنگ روشن گذاشت بازم بعد از 1 بار حموم کردن زرد میشد.الانم موهام زرد شده و اصلا رنگشو دوس ندارم دمیخوام رنگ تیره روش بزارم.به نظر شما چه رنگ تیره ای الان روی موهام خوش رنگ تر میشه؟ میخوام قهوه ایه خوش رنگ بشه.لطفا بگید چه جوری و چیارو با هم ترکیب کنم چون من اصلا وارد نیستم.ممنونم
    یه سوال دیگم دارم ببخشید،ابروهای من خیلی موهاش درشته یعنی با رنگ 8 و اکسیدان 9 هرچی خودم رنگ میکنم اصلا رنگ نمیگیره تازه تیره ترم میشه و ارایشگاهم که واسم رنگ میکنه هیچوقت رنگ دلخواهم نمیشه.چه رنگی بزنم با چه اکسیدانی خوبه؟
    مرسی ممنون عزیزم
    دوست عزیز میتونی از سری رنگهای oliveرنگ های تنباکویی تو پایه ی 6 رو انتخاب وبا اکسیدان 2 بزنی قهوه ای با تن شکلاتییه..

رنگ ابرو من همیشه خودم از c9استفاده میکنم وخیلی راضیم. با اکسیدان 2 وبگذار رنگ تایم بیشتری روی ابروهات بمونه ودائماً با فرچه ی ابرو شونه کن تا رنگ به تمام نقاط یکنواخت برسه ....وتا 10 دقیقه رنگ رو ابرو بمونه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sardune
    سلام من الان رنگ موهام رنگ 38/ 9 رنگ koleston با واریاسیون سبز گذاشتم رنگ خوبی در اومد فقط من عاشق رنگ زیتونی روشن هستم میخوام سبزیش خیلی تو چشم باشه البته من حدود 2 سانت رنگ ریشم در اومده که تیره هست میشه کمکم کنین با رنگ koleston این رنگ رو در بیارم؟؟؟؟؟ ممنون میشم.
    دوست عزیز ...برای داشتن زیتونی روشن فقط باید موهارو دکلره کرد تا به نتیجه ی دلخواه رسید...ورنگهای گلستون از رنگهای دیگه کمی تیره ترهستند...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط talia
    سلام باران جونم موهامو دکلره کردم ولی چون میترسیدم موهام بسوزه وقتی به پایه زرد خیلی روشن رسید شستمشون.بعد روشو رنگ c9 مارک bess+سه سانت واریاسیون نقره ای با اکسیدان 9درصد گذاشتم بعداز شستن رنگ دودی خیلی روشن بدست اومد ولی کار اشتباهی کردم و به حرف یکی ز دوستام که گفت زیاد رنگ رو بشوری رنگ خیلی روشنتر میشه گوش کردم و همون روز چند بار موهامو شستم بعد از چند دفعه شستن موهام تقریبا تو مایه های گندمیه که به زردی میزنه در کل خیلی رنگش قشنگ نشد.
    حالا باران جونم هفته دیگه اولین مهمونی ماه رمضون مامانمه که فامیل شوهرخواهر جدیدو دعوت کرده و نمیخوام با یه کله زرد تو مهمونی حاضربشم.چه رنگی با چه واریاسیون و اکسیدانی بذارم که یه رنگ خوشرنگ و زنده بدست بیاد که به رنگ پوست سفیدم بیاد؟ممنونم خیلی زیاد باران جون
    دوست عزیز ....باید از رنگساژ تیره تری استفاده میکردی چون پایه ی دکلره خوب سفید نشده....حالا هم برای یکدست شدن مو میتونی رنگهای 3/7+1/7+ بمقدار مساوی و واریاسیون نقره ای 5 سانت وسبز 2 سانت+دودی 1 سانت ترکیب با اکسیدان 1 به کل موهات بزنی رنگ قشنگی میشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط talia
    باران جونم خانومی ببخشید اینقدر ازت سوال میکنما .فدات بشم این فرمولی که شما گفتی چه رنگی درمیاد ؟موهامو تیره نمیکنه؟چون میخوام یه چیزی تو مایه های طلایی روشن .بلوند گندمی دربیاد ممنون ازت خانومی
    یه فرمولی هست که میگه برای موهایی که دکلره شده ولی جلوه خودشو از دست داده و زرد شده 1قاشق پودر دکلره +کمی اکسیدان+1کف دست شامپو+اب مخلوط کرده روی موها میمالیم پنج دقیقه صبر میکنیم بعد میشوییمو رنساژ میکنیم.ایا لازم هست من اینکارو انجام بدم بعد روشو رنگ کنم یا اگه اینکارو بکنم امکان سوختن موهام هست؟
    ممنون ازت و باز شرمنده از اینکه اینقدر مزاحمت میشم و سوال میکنم
    دوست عزیز....اگه موهات هنوز مقاومه میتونی اینکاروانجام بدی....

فرمول رنگی گه من نوشتم یک رنگ بلوندمتوسط تومایه های دودی زیتونیه چون شما نوشته بودی بعداز شستن حالت زردی داره موهات این رنگ تمام اون زردیهارو میپوشونه ولی اگه رنگ روشنتری مد نظرته باید بگم میتونی ازسری nشماره ی8رو باواریاسیون نقره ای5 سانت ترکیب وبه موهات بزنی ولی چون پایه ی دکلرت حالت زردی داره بعداز چند بارشستن دوباره همون زردیها پدیدار میشه کلاً رنگساژازروی موی دکلره خیلی زود پاک میشه وباید مدام هر 8تا10 روز مجدد رنگساژ تکرار بشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amineh
    مرسی باران جون.ممنون که منو راهنمایی کردی.
    اکسیدان 2 یعنی 2 درصد؟ من دیدم که همیشه واسه رنگ مو از اکسیدان 9 درصد استفاده میکنن و واسه رنگ ابرو اکسیدان 6 درصد.اکسیدان 2 ضعیفتره؟
    عزیزم برای رنگ ما ازهر 3 نوع اکسیدان ممکنه استفاده کنیم بستگی به موردش داره....ولی برای رنگ ابرو من همیشه از شماره ی2یا 9درصداستفاده میکنم حتماً خارجی استفاده کنید جون کیفیت بهتر وآسیب کمتری به مویا ابرو میرسونه....

• بانک بند ناف