نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 841 به 848 از 5412
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط زهراجون
    سلام باران جان
    ترکیب رنگ عسلی روشن چیه؟
    روی موهایی که به پایه نارنجی رسیده 3/7+1/8 +واریاسیونهای نقره ای وزیتونی چه رنگی رو میده؟
    مرسی
    دوست عزیز ....تقریباً همین ترکیبه....ولی روی پایه نارنجی رنگ جالبی در نمیاد....این ترکیب روی پایه ی روشنتر خوب میشه.....روی پایه ی نارنجی از شماره های پائین تر مثلاً3/6و0-6 استفاده کنید....
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tasnim90
    سلام من موهام تقریبا مشکی هستن البته یه ذره به قهوه ای میزنن تا بحال رنگ نکردم میخوام رنگ روشن بشه تو مایه های دکلره چون میگن دکلره مو رو میسوزونه برا همین منصرف شدم لطفا بگید چه رنگی بذارم ؟من اصلا در مورد رنگ مو تجربه ندارم اگه شماره ی خاصی داره بهم بگید
    دوست عزیز...اگه منظورتون رنگهای بلوندوخیلی روشنه که حتماً باید دکلره کنید واگه اینکار اصولی ودقیق انجام بشه خیلی هم مشکل ساز نیست ولی درهرحال اگه بارنگ میخواهید موهای روشنی داشته باشید میتونید از رنگ شماره 1/9+3/10+واریاسیون سبز2سانت ونقره ای 4 سانت ودودی 1 سانت ترکیب کنید تا موهاتون حدوداً4 درجه روشن بشه....که با رنگ روی موی طبیعی وبکاربردن شماره های بالا فقط تا 3 -4 درجه مو روشن میشه...واستفاده از واریاسیون هم بخاطر جلوگیری از قرمز و نارنجی شدن بیش از حد مو میشه که چون روی موی طبیعی زده میشه این امر طبیعیه(بدلیل وجود رنگدانه های قرمز که داخل موی مشکی زیاده)والبته در مویی که با دکلره روشن میشه این قرمزی پیش نمیاد ورنگساژهای خیلی شیک تری خواهید داشت.....

درضمن اکسیدان 2 باشه وحتماً اول ساقه ی مو(تا 2 سانت مونده به ریشه) رنگ زده بشه وبعداز 40 مین ریشه ها و20 مین مکث آخر وبعد شستشو....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mamanhoomani
    سلام باران جونم
    یه سوال دارم اما اول بگم که من مبتدی هستم واصلا مارک رنگها و شماره هاشون رو نمیشناسم اما با استعدادم و با همین وجود تا حالا 4 بار موهای مامانم رو رنگ کردم و خیلی خوب شده اما شماره هاش رو خودش میدونسته چون همیشه یه رنگ میزنه به موهاش .
    من تقریبا 6 ماه پیش موهام رو رنگ کردم قرار بود یه دست عسلی بشه اما از اونجایی که موهای بسیار درشت و مقاومی دارم اصلا موهام زود رنگ باز نمیکنه و خیلی اذیت میکنه (حتی برای دکلره هم همین طوره و موهام هیچ موقع اون اندازه که دلم میخواسته روشن نمیشه ) ریشه موهام نسبتا خوب روشن شده بود اما پایین تر ها کاملا قهوه ای (یه تن نارنجی هم داشت ) شده بود و رنگ عسلی روشن نگرفت . الان تقریبا 10 ؛ 11 سانت موهام در اومده که موهای خودم کاملا مشکیه و بقیه موهام قهوه ای هست .
    حالا میخوام موهام رو یه رنگ قهوه ای خیلی خوشرنگ که تن خاکستری یا سبز یا ...( یا هر طوری که به نظر خودتون شیک و خوشرنگ باشه ) داشته باشه (زرد و نارنجی نباشه ) و بعدشم برم آرایشگاه و موهام رو فر درشت بزنم .
    میشه به من بگین واسه این کار چه شماره و مارکی رنگ بگیرم ، چه شماره و مارکی اکسیدان بگیرم و اگه چیز دیگه ای هم لازمه اون رو هم به من بگین بگیرم و روش کار رو که موهام خوشرنگ و خوشکل بشه .
    خیلی خیلی ممنون میشم عزیز دلم .
    این هم رنگ موهام البته ریشه در اومده و پایین ها همین رنگه.

دوست خوبم ....رنگی که مد نظرتونه بنظر روی این زمینه درنمیاد بنظرم بهتره که شما با 000 کمی جرم این رنگ رو از روی موهاتون پاک کنید وبعد با ترکیب رنگهای 1/6به میزان بیشتر ویک چهارم از 1/7یا3/7 وواریاسیون سبز 3 سانت ودودی 2 سانت ونقره ای 4 سانت :اکسیدان 2 به کل موها بزنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط talia
    باران جون خانومی من موهام خیلی ضعیف و نازکه و نمیخوام از دکلره استفاده کنم زمینه موهام زیتونی روشن هست .میخواستم بدونم میتونم با استفاده از رنگهای سه صفر موهامو روشنتر کنم ؟ایا این رنگ سه صفر به مو اسیب نمیزنه ؟نمیسوزونه؟حساسیت نمیده؟
    بعد اینکه ایا رنگهای ژله ای رولون معتبره؟میتونم بعد از رنگ با سه صفر از این رنگها استفاده کنم؟مرسی خانومی
    دوست عزیز...رنگ 000 روی این زمینه مو نتیجه ای نداره واون روشنی خاصی که ما مث دکلره ازش انتظار داریم رو بهمون نمیده.
    تنها راه روشنتر کردن موهاتون دفقط با دکلره میسره....
    من اطلاعی از رنگهای رولون فعلی ندارم.....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان نینا
    سلام باران جون
    میخواستم رنگ نسکافه ایی بذارم خانمه آرایشگر دکلره کرد موهامو اما به جای اون رنگ موهام شد هوییییییییییج!!!
    بعد دوباره رنگش کرد و n4هم قاطیش کرد تا یه کم تیره تر بشه
    اما حالا بعد از چندبار شستن دوباره شده هویییییییییییییییییییییی ییج!
    چی کار کنم؟؟؟//کمکککککککککک
    دوست عزیز ...خب این رنگها چون فانتزی هستند خیلی زود با چند بارشستن کم کم تن اصلی رنگ پاک میشه وتنها راهش تکار مجدد از رنگ مورد نظرتونه....وحداقل هر 2 هفته یکبار زده بشه تا کم کم رنگ به جرم مو کاملاًنفوذ کنه وتا مدتی که این رنگ رو دوست دارید باید مدام این تکرار انجام بشه ودرضمنبخاطر داشته باشید رنگساژ مو از روی موی دکلره خیلی سریعتر از رنگی که روی موی طبیعی زده میشه پاک میشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط خانومی
    منم می خوام بپرسم برا پوست برنز چه رنگ مویی پیشنهاد میدین؟ خودم چشم ابرو مشکی هستم و موهام هم قهوه ای خیلی تیره. ولی با این حالت برنز اصلا بهم نمی یاد

))))) :
    دوست عزیز...میتونید با رنگهای روشن موهاتونو 3 درجه روشنتر کنید...رنگهای گرمی چون نسکافه ای تنباکویی عسلی که به پوستتون هم میاد....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mami arshida
    باران جون منظور از رنگ 1/7 یا 5-0 چیه ؟
    آخه تو کاتالوگا از حروف انگلیسی استفاده میشه مثل m6.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mami arshida
    باران جون منظور از رنگ 1/7 یا 5-0 چیه ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamanhoomani
    باران جونم منم دقیقا همین سوال رو دارم . 1/6 و 1/7 یا 3/7 که واسه سوال من گفته بودین یعنی چه رنگی؟
    ببخشید وارسیون 2 سانت یعنی از خمیر به اندازه 2 سانت استفاده بشه ؟
    دوستان عزیزم....هر تن رنگی با یک سری حروف لاتین واعداد قابل شناسایی هستند من از سری رنگهای اصلی که در بیشتر کاتالوگها مشابه هم هستند وبراتون میذارم.....
    سری N یا0که به سری طبیعی معروفند از 1 تا 10
    سری M یا3 که به گروه مات یا زیتونی از 1تا10
    سریC یا1تن دودی از 1 تا 10
    سریA یا2 خاکستری از 1 تا 10
    سریG یا5 تن طلایی از1 تا10
    مثلاً وقتی گفته میشه 1/7 یعنی بلوند متوسط دودی یاC7
    یا M6 یعنی3/6 زیتونی تیره
    عدد سمت راست ممیز گروه رنگ رو مشخص میکنه وعدد سمت چپ تن رنگ
    امیدوارم با این مثالها بقیه رنگهاروهم بتونید شناسایی کنید....
    درمورد استفاده از واریاسیون هم وقتی گفته میشه 2 سانت یعنی اندازه 2 سانتی متر از رنگ داخل تیوپ رو با بقیه رنگها ترکیب کنید....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal banoo
    میشه لطف کنین فرمول رنگ تنباکوییو برام بزارین
    و دیگه اینکه من الان موهام قهوه ایه متوسطه چه طوری میتونم تنباکوییش کنم لطفا مارک رنگم به بهم بگین
    دوست عزیز ....این رنگها چون ازدسته رنگهای فانتزی هستند هر شرکتی شماره های خاص خودشو داره وباید حتماً ازروی چارت رنگ شماره انتخاب بشن.اگر روی همین پایه میخواهید رنگ تنباکویی بزنید خوب جواب نمیده مگر اینکه این رنگ دکاپاژبشه وتنشو عوض کنید....
    درضمن بستگی داره روشن یا متوسط بخواهید که اونم باز بستگی به دکاپاژتون داره تا چه اندازه روشن دربیارید یا متوسط ورنگ نهایی هم بسته به اون انتخاب میشه....