نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 73 به 80 از 5411
صفحه 10 از 677 نخستنخست ... 7891011121320 ... آخرینآخرین
    مدیر بازنشسته
    aram_khp آواتار ها
    آرام خسروپناهی
    میزان امتیاز
    8
    پسند شده
    1248
    پسند کرده
    219

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نوشین جونم در مورد رنگش نظر نمیتونم بدم ولی برای رنگ کردن ... اکسدان خیلی نریز بیشتر خود رنگ رو بریز چون اکسیدان باعث میشه کلت بسوزه:دی بعدم بعضی ها 1 کم شامپو میریزن توی موادشون .... میتونی بریزی میتونی هم نریزی :) رنگ باید حدود نیم ساعت تا 45 دقیقه بمونه .... اگه سرت نسوخت بذار تا 45 دقیقه بمونه بهتره تثبیت میشه ...
    سهم ما از گل سرخ ، یک بغل شادی و آرامش توست

2. بانک بند ناف

مرسی آرام جون .من الان پستت رو دیدم تمام تلاشم این بود که قبل از نشستن سر سفره رنگ موهامو درست کنم که نشد .حالا دیگه انشا...میذارم برای بعد از تعطیلات که با حوصله رنگش کنم خرابکاری نشه .

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سودابه1360
    سلام
    میشه بگین حنا هندی خوبه یا بد؟
    من موهام خیلی سفید داره خواهر شوهرم همیشه با حنا هندی رنگ می کنه
    چطور با حنا هندی باید رنگ کرد
    ضرر نداره؟
    سودابه جون سلام . من بهت توصیه اکید میکنم از حنای هندی برای رنگ کردن سرت استفاده نکن . من هم به خاطر داشتن موی سفید از حنای هندی سیاه روی موهام استفاده کردم . انصافا تمام سفید هامو پوشش داد ولی خیلی زود رنگ سیاه از موهای سفید رفت . و البته بقیه موهامم که به شدت سیاه شده بود انگار که روی موهام جوهر ریخته بود . و البته از همه بدتر این که به شدت موها رو خشک و بد حالت میکنه و به طور کلی موهامو نابود کرد . حالا هم که هیچ کاریشون نمیتونم بکنم . و باید صبر کنم تا بلند بشه و موهامو کوتاه کنم تا قسمتهایی که با حنا هندی رنگ شده از بین بره . خلاصه نکن که به شدت پشیمون میشی

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    287
    پسند کرده
    145

سلام دوستان
    من حدود یک و نیم ماه قبل موهامو دکلره کردم. اما موهام از بین رفته و خیلی بدریخت شده، خشن و وزوزی شده.
    حالم ازشون بدمیشه، میدونم که همسرم هم از این وضع ناراضیه اما چون میدونه کاری نمیتونم بکنم به رو خودش نمیاره.
    خود آرایشگره گفت شامپو کریستال بزنم و بناول. من هر روز از اینا استفاده میکنم اما فایده نداره.
    بنظر شماها من چکار کنم؟ اگه یه رنگ بذارم روش ممکنه بهتر بشه؟ آیا راهی هست که غلطی که کردم رو حالا درستش کنم؟
    در بین تمامی مردم تنهاعقل است که به عدالت تقسیم شده، زیرا همه فکر میکنند به اندازه کافی عاقلند.

ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1427
    پسند کرده
    2956

مامی معین عزیز فقط تحمل کن !!! رنگ هم کاریش نمیکنه جز اینکه موهاتو زبر تر و خشن تر کنه . دکلره خودش این خاصیت رو تا حدی داره و البته کسی که برات دکلره کرده هم خوب کار نکرده قطعا . همین چیزای تقویتی رو استفاده کن و تحمل کن تا موهای خودت در بیاد دیگه . البته برای اینکه از دورنگی درش بیاری احتمالا باید رنگ کنی .
    قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    287
    پسند کرده
    145

یعنی باید فقط تحمل کنم؟ اگه رنگ کنم حداقل از این وضع ظاهری هم درنمیام؟
    در بین تمامی مردم تنهاعقل است که به عدالت تقسیم شده، زیرا همه فکر میکنند به اندازه کافی عاقلند.

marya آواتار ها
    مريم . ر
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    36
    پسند کرده
    76

مامی معین عزیز فقط باید تحمل کنی مو وقتی سوخت دیگه کاریش نمیشه کرد:(((( البته متأسفانه. بناول که اصلا فایده نداره. من خودم این مشکلو شدیدا داشتم و البته انقدر کوتاه کردم که همه اون موهام رفت. البته موهای من خیلی دمیج نشده بود ولی دکره کلا مو رو زبر می کنی اگه زبری قبلی هم داشته باشه که دیگه بدتر می کنه. من خودم یه سرم دارم که وقتی از حموم میام بیرون استفاده می کنم. سرم کریستال مار. از روغن مار گرفته شده و واقعا بوی همونم میده. بد نیست. اگه بتونی هزینه بالا بکنی می تونی موهاتوکراتینه کنی. که گفتم هزینه اش به نسبت زیاده. ولی واقعا روی مو خوبه . همه آرایشگاهها ندارن. قبلش باید سوال کنی.
    زندگی و دیگر هیچ !!!!!!!

marya آواتار ها
    مريم . ر
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    36
    پسند کرده
    76

سودابه جون دوست عزیز مادربزرگ من از این رنگهایی که شما میگین استفاده می کنه. ولی مشکیش رو اصلا استفاده نکنید. یه بار یکی بهشون گفته بود بذارن و انگار یه کیسه زغال رو خالی کرده باشن رو سرشون. وحشتناک شده بود. واقعا وحشتناک. :((( البته خودشون بیشتر رنگ قهوه ایش رو استفاده می کنن و البته راضی هستن. خیلی هم روشن نیست که فکر کنی اذیت کننده است. یه قهوه ای معمولیه. البته و مطمئنا قشنگی رنگهای شیمیایی رو نداره. شما اگه به خاطر گیاهی بودن میخوای استفاده کنی فکر کنم رنگ کلستون گیاهی باشه. رنگهاش هم متنوعه و خیلی هم براقه. البته هیون جون بهتر میدونن ولی من ازش تعریف زیاد شنیدم.
    راستی من خودم هم موی سفید زیاد دارم ولی رنگ معمولی میذارم. دفعه آخر رنگ پرستیژ گرفتم به خود خانومه فروشنده گفتم رنگ موهای خودم (رنگی که روی موهام از قبل بود نه واقعا رنگ موهای خودم) میخوام. ایشون هم یه رنگ دادن و استفاده کردم راضی بودم. گفتن رنگهای ترکیبیه یعنی چند تا رنگ رو با هم قاطی کرده خود کارخونه.

ببخشید اگه زیادی توضییح دادم.
    زندگی و دیگر هیچ !!!!!!!

صفحه 10 از 677 نخستنخست ... 7891011121320 ... آخرینآخرین