نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree62Likes

موضوع: دکتر پوست خوب در تهران

نمایش نتایج: از 273 به 279 از 279
صفحه 35 از 35 نخستنخست ... 2532333435
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط fargol نمایش پست ها
    دوستای عزیزم دکتر پوست که کارش عالی باشه میخواستم تو تهران مرسی :love:
    سلام. کسی راجب دکتر پاکزاد تجربه ای داره؟ ممنون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    سلام. کسی راجب دکتر پاکزاد تجربه ای داره؟ ممنون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط افشین نمایش پست ها
    سلام دوستان، من هم میخواستم تجربیاتم رو راجع به دکتر حاج سید بگم: این خانم دکتر هم از نظر ادب حرفه ای بسار ضعیفه و هم به تنها چیزی که فکر میکنه جیبشه! اینقدر با شیوه های ناشیانه سعی در تلکه کردن آدم میکنه که آدم باورش نمیشه طرف دکتره!اصلا برای خودش احترام قائل نیست. سوادش هم فاجعه است. من به عنوان یک رزیدنت جراح عمومی رفتم پیشش و با دید مثبت که آدم باید به همکارش احترام بذاره با نهایت احترام با هاش برخورد کردم ولی متاسفانه اینقدر بی ادب و بی سواد بودم که اومدم خونه به حال خودم تاسف خوردم بابت پول و وقتی که با این آدم تلف کردم. به من میگه کجا عمومیتو خوندی ؟ میگم دانشگاه شیراز، بعد میگه اوناییتون که تهران درس خوندن هیچی حالیتون نیست حالا چه برسه به شما ها که میرین دره داهاتو دکترا میگین! فکر کنید راجع به سومین دانشگاه برتر علوم پزشکی کشور آدم اینطوری حرف بزنه! حالا خدا رو شکر خانم دکتر پوست خوندن اگه جراحی مغز و اعصاب خونده بودن،خدامیدونه چطور رفتار میکردند. به عنوان یک پزشک بگم اصلا سواد نداره و هرچیزراجع به ویتامین دی سه بلغور میکنه مهمل محضه! یک جوش کوچک هم توی صورتت داشته باشی یک سال برات رواکوتان تجویز میکنه!اصلا نمیگه این دارو چقدر عارضه داره، ضمن اینکه رواکوتان را اف. دی . ای فقط برای آکنه وولگاریس ( آکنه های کیستیک) تائید کرده نه برای هر جوش کوچکی . خلاصه بگم همونطور که برای بسیاری از اساتیدم که تا صبح توی اورژانسها و اتاق عملها زحمت میکشن، احترام قائلم و افتخار میکنم که شاگردشون هستم، این خانم رو در حد آرایشگرهای سالنهای زنونه میدونم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0
    متاسفانه من هم يك بار سال 93 به مطب خانم دكتر حاج سيد مراجعه كردم و خيلي شگفت زده شدم كه يك دكتر چطور ميتونه بخاطر پول سلامت بيمار رو به خطر بندازه. مشكل پوستي ندارم و در حد خيلي كم چند تا جوش زيرپوستي داشتم كه هيچ ضد آفتابي به پوستم سازگاري نداشت.بيشتر براي شفاف سازي پوست رفتم و تجويز ضد آفتاب مناسب پوستم.
    خدمتتون عرض كنم كه من تابستون به مطب ايشون رفته بودم و ايشون به من گفتند كه بايد پيلينگ كنم. ازشون پرسيدم كه آيا الان كه تابستونه مشكلي نداره اين كار و ايشون گفتند كه نه من پزشكم و تشخيص ميدم( در صورتيكه پزشك بعدي كه رفتم شاخ دراورده بود كه چه دكتري بوده كه توي گرمترين ماه سال براي من پيلينگ كرده).
    ايشون داشتن ميرفتن كانادا و در كمال تعجب براي من يه نسخه ي عريض طويل نوشتن و تاكيد شديد كه فقط از داروخانه نيلو بخرم. و جالب اينه كه چون دو سه روز ديگه ميرفتن گفتند كه برات راكوتان نوشتم (قابل توجه كه راكوتان رو هيچ دكتري براي 2-3 تا جوش سطحي زير پوستي تجويز نميكنه و جالب اينه كه بدون آزمايش!!!! ) و گفتن آزمايش نياز نيست مصرف كن سه ماه ديگه كه برگشتم مجدد مراجعه كن.
    از مطب كه بيرون اومدم فروشنده داروخانه سر مطب كه البته خانم دكتر تاكيد داشتن ازشون داروها رو خريداري نكنم! جلو اومد و گفتش اگه مريض ايشون هستين تخفيف ميديم و اين صحبتها. منكه كلا از برخورد خانم دكتر و البته تجويز بدون آزمايش قرص راكوتان ايشون از گرفتن داروها منصرف شده بودم با توجه به اصرار فروشنده گفتم برم ببينم چه داروهايي نوشتن. سال 93 نسخه ايشون با 10 درصد تخفيف داروخانه دو ميليون و نهصد هزار تومن ميشد كه من وقتيكه مبلغ رو روي صفحه ماشين حساب ديدم تا جاييكه ميتونستم ازون منطقه دور شدم :)
    .فكرشو بكنين اين مبلغ براي هيچي!لازم ديدم تجربم رو اينجا براي دوستان بنويسم. واقعا متاسفم براي پزشكاني كه فقط و فقط به پول فكر ميكنن و بالارفتن قيمت نسخه و افزايش پورسانت از داروخانه!
    taniya این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    بچه ها من توی تابستون بین و زیر سینه هام تیره شد و این تیرگی شروع به پخش شدن به طرف شکم کرد.از شامپوی سلنیوم گرفتع تا قرص های ضد قارچ و صابون گوگردی...درست نشده یه دکتر پوست خوب میخام.کی میدونه لطفا

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0
    من از سال 80 خانم دکتر حاج سید رو می شناسم اون موقع تو درمانگاه شرکت نفت کار می کردن. قبول دارم که خیلی پولکی شدن ولی تشخیصشون حرف نداره قبلاها فوق العاده خوش اخلاق بودن ولی نمیدونم چرا این سالها اینقدر بداخلاق شدن. من دارو دادنشون دستم اومده و از هر نسخه پر و پیمونشون شاید 3 تاشو بگیرم. اون موقع صاحب داروخانه دم مطبشون یکی دیگه بود که مورد تایید خانم دکتر بود . به نظرم اگر رفتید پیششون ساختنی ها رو از همون نیلو چون مواد اولیه اش رو خود خانم دکتر واسشون تایید می کنه ولی بقیه رو از هرجا ارزون بده بگیرید. سال 80 که تو کل تهران فقط داروخانه 13 آبان روآکوتان داشت ایشون جزو دکتر های انگشت شمار بودن که می گفتن تنها داروی جوش های مقاوم همین هست و تو دنیا تایید شده ولی ایران سخت می گیره. 3 تا نسخه استفاده کردم ولی اینقدر دکترهای دیگه من رو ترسوندن که ول کردم و دوباره 8 سال بعدش مجبور شدم استفاده کنم. همزمان با من خواهرزادم هم استفاده می کرد من از نیلو می گرفتم که سوئیسی اصل بود و به گفته نیلو اونا رو مسافر لای بار و قاچاق می آورد و خواهرزادم یه مارک دیگه که مشابه بود از داروخانه دیگه و آخرش به این نتیجه رسید که واسه اون اصلا بدرد نمیخوره و اومد از نیلو گرفت. اون زمان نیلو فقط نسخه خانم دکتر رو خاص میداد و اگر نسخه مال دکتر دیگه بود داروها رو همون هایی می داد که همه داروخانه ها دارن. خلاصه بگم واسه بیماریهای پوستی که مزمن هستن خانم دکتر عالیه ولی باید نسخه اش رو به اندازه وسعت بگیری پول نداری فقط اصلی ها رو بگیر اگر واسه بیماری دیگه رفتی پیشش به مو و پوستت گیر داد به روی خودت نیار بزار داروهاشو بنویشه ولی مشکل ات رو هم بگو تا واسه اون هم دارو بده. پیرشده دیگه اخلاقش عوض شده رو حرفش حرف بزنید عصبانی میشه.
    Ladddy این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0
    من تعریف دکتر سلیمانی با دکتر فخیم مو خیلی شنیدم

صفحه 35 از 35 نخستنخست ... 2532333435