نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree93Likes

موضوع: پرسش و پاسخ درباره سفر به کشورها

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 633
صفحه 1 از 80 123411 ... آخرینآخرین
    مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    289
    پسند کرده
    0

پرسش و پاسخ درباره سفر به کشورها

در این مبحث به سوالات خود در مورد مسافرت به کشورهای مختلف بپردازید و دوستانی هم که اطلاعات دارند لطفا جواب بدهند!
    هرگز زانو نخواهم زد حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قامتم شود...

www.khatoonodowle.persianblog.ir

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

Re: پرسش و پاسخ درباره سفر به کشورهای مختلف

سلام

من و شوهرم میخوایم بریم استانبول

چند تا سوال و مشکل داشتیم

یکی پیدا کردن تور هست که اختلاف تور در شهر ما با تهران 250 تومن هست و قصد داریم بریم تهران تور بگیریم

کسی تور که تجربه خوبی باهاش داشته سراغ داره معرفی بکنه

در سوال بعدی میخوام راجع به سفر کردن از مخارج توی فرودگاه تا گمرک و خروجی ( رفت و برگشت ) توضیح بده

سوال بعدی در مورد اینکه هزینه خورد و خوراک معمولی در 1 هفته ( بجزء سوغات ) چقدر میشه ما میخوایم 400-500 تومن با خودمون ببریم

به نظرتون کم میاد ؟؟

و کسی میدونه ارزون ترین و بهترین موقع سفر به استانبول چه وقت از سال هست ( مهر - آبان ) بخوایم بریم هوا سرد نیست

مرسی
    [HIGHLIGHT=#F2F2F2][HIGHLIGHT=#EEECE1][HIGHLIGHT=#FFFFFF][HIGHLIGHT=#00B050][HIGHLIGHT=#D8D8D8][/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#FFFFFF][HIGHLIGHT=#00B050][HIGHLIGHT=#D8D8D8][HIGHLIGHT=#F2F2F2].
    [/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT]
    [/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    59
    پسند کرده
    2

aram-khp جون .یک راهنمایی ازتون میخواستم.شما از چه طریقی ویزای شینگن گرفتین؟ . اگه از طریق تور اقدام کردین لطفا اسمش را بگین و ضمنا از کدوم سفارت گرفتید؟من وشوهرم تصمیم داشتیم بریم اروپا و من از طریق شرکت اقدام کردم ولی به من ندادند.(پشت باجه با اینکه مدارکم را گرفت ولی گفت چرا تو با سن و سابقه کاری کمت باید بری جلسه؟)با وجود اینکه شوهرم multi شش ماهه داشت . من تاحالا مالزی و سنگاپور وتایلند( بانکوک و پاتایا) وتونس رفتم ولی خیلی خیلی خیلی دوست دارم قبل بچه دارشدن یک سفر هم میرفتم ایتالیا و یونان.اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه.
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم
    خداوند بی نهایت است ،
    اما به قدر نیاز تو فرود می آید،
    به قدرآرزوی تو گسترده می شود،
    و به قدر ایمان تو کارگشا است.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    59
    پسند کرده
    2

کسی تور که تجربه خوبی باهاش داشته سراغ داره معرفی بکنه

در سوال بعدی میخوام راجع به سفر کردن از مخارج توی فرودگاه تا گمرک و خروجی ( رفت و برگشت ) توضیح بده

مرداد ماه نفری50000 تومن بود.÷انس مسافرتی دلتابان و شهرزاد خوب بودند.برای اواسط مهر و ابان مسافرت کجا خوبه؟
    خداوند بی نهایت است ،
    اما به قدر نیاز تو فرود می آید،
    به قدرآرزوی تو گسترده می شود،
    و به قدر ایمان تو کارگشا است.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    75
    پسند کرده
    0

سلام
    کسی تجربه سفر به سوئد را داره لطفا راهنمایی کنید ؟

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    53
    پسند کرده
    0

مسعود و مرجان عزیز
    هزینه تور بستگی به هتلی که می گیرید و پروازتون داره و اینکه چقدر بخواید بمونید زیاد مهم نیست تور چی باشه من با یه توری رفتم اسمش یادم نیست چون آشنا بود نرفتم آژانس خودش چیز میزارو آورد عوارض خروج از کشور نفری 50 60 تومنه غذا هم صبحانه با هتل بقیش با خودته از ایرانم گرونتره فست فوداش مثل مک دونالدو و کی اف سی و اینا هست یه سری هم غذاهای سنتی مثل دونر کبابو و اینا هست به طور متوسط نفری 7 8 تومان میفته اگه زیاد پرخور باشی البته بیشتر میشه چون حجم غذاهاشون کمه کرایه تاکسی هم خیلی گرونه از اتوبوس اینا استفاده کنید به صرفه تره ما چون 4 نفر بودیم ترجیح می دادیم خیلی جاها از تاکسی استفاده کنیم
    کلا وسایل نقلیه اتوبوس هست که نفری 1.5 لیر
    دلموش که مثل ون های ما هست و تو بعضی از مسیرها هستند نفری 3 لیر حدودا بسته به مسیر متفاوته
    تاکسی که دربستی هست و با تاکسیمتر محاسبه میشه گاهی هم راه زیادی میرن که بیشتر بشه بهتره از اول طی کنی که بیشتر نگیرن
    هتل حوالی میدون تقسیم بهترین موقعیت را داره ولی گرون تره اگر تقسیم نگرفتین آکسارای بگیرین
    جاهای دیدنیش هم اکثرا بلیطی هست که نفری 20 لیر حدودا، مسجد سلطان احمد مجانیه فقط
    پرواز ها هم اول ترکیش ایر هست که خیلی خوبه و گرون تر از همه
    بعدش ایران ایر هست
    بعد ماهان
    بعد کاسپین
    ما کاسپین بودیم افتضاح بود
    توصیه من ماهان یا ایران ایر هست
    اونجا هم که رفتین یا خودتون باید بگردین یا با آژانس های ایرانی که اونجا کار می کنن برین که اونا خیلی گرون میگیرن هر جا مه برین باهاشون حدودا 40 تا 60 دلار میفته براتون بازم توصیه من اینه که خودتون برین
    یه تور آسمان تور بود اونجا اون قیمتاش مناسب بود ما تور کشتی بسفر گرفتیم باهاش نفری 25 دلار
    جاهایی هم که باید با کشتی برین حدود 4 لیره نفری یه تند رو داشت واسه جزیره بیوک آدا که 7 لیر بود
    جزیره بیوک آدا برین باید کالسکه سوارشید که اونجا هم قیمت های مختلف داره اونی که همه جا میگردونه 40 تا 50 لیره
    کلا هزینه ها زیاده اونجا
    ما تیر رفتیم چون به حراج خوردیم برای خرید قیمت ها خیلی خیلی خوب بود ولی حالت عادی خیلی گرونه بپرسین ببین حراجاش کیه
    ما با پرواز کاسپین و هتل 4 ستاره گلدن ایج 2 و یه گشت شهری 570 دادیم هتلش خیلی خوب بود انصافا
    ترانسفر هم رایگانه
    اینا اطلاعات من بود از استانبول امیدوارم کمکت کنه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

سلام، من 2 روز دیگه میرم دبی، پسرم سرما خورده، می تونم داروی آموکسی کلاو و کتوتیفن(زادیتن) رو با خودم ببرم؟ خیلی از سایت ها نوشته بودن بردن دارو هایی که کدیین هستند تو دبی ممنوعه ولی این داروها که داروی معمولیه. خواهش میکنم کمکم کنید. ممنون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

میتونی از پلیس فرودگاه بپرسی
    [HIGHLIGHT=#F2F2F2][HIGHLIGHT=#EEECE1][HIGHLIGHT=#FFFFFF][HIGHLIGHT=#00B050][HIGHLIGHT=#D8D8D8][/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#FFFFFF][HIGHLIGHT=#00B050][HIGHLIGHT=#D8D8D8][HIGHLIGHT=#F2F2F2].
    [/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT]
    [/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT]

صفحه 1 از 80 123411 ... آخرینآخرین