نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
نمایش نتایج: از 9 به 16 از 106
صفحه 2 از 14 نخستنخست 1234512 ... آخرینآخرین

اعضای بدن (Parts of the Body)

Parts of the Body

[attachment=0:kemm34la]body.gif[/attachment:kemm34la]
    من زماني زنده ام كه در يادها زنده بمانم.

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    83
    پسند کرده
    93

Re: B2- Grammar

البته يه چيزايي دستگيرم شد كه مثلا وقتي از everyday استفاده ميكنيم فعل مون هم زمان حال ساده هستش) اما من بايد پرينتش بگيرم تا بفهمم . مري جون كاش ميشد هر كدوم رو يه توضيح بدي و ازش بهمون تمرين ميدادي .
    barankhanoom.blogfa.com

نقل قول نوشته اصلی توسط nikou
    البته يه چيزايي دستگيرم شد كه مثلا وقتي از everyday استفاده ميكنيم فعل مون هم زمان حال ساده هستش) اما من بايد پرينتش بگيرم تا بفهمم . مري جون كاش ميشد هر كدوم رو يه توضيح بدي و ازش بهمون تمرين ميدادي .
    نیکو جون حتما این کار رو میکنم عزیزم. ولی اینو مطمئن باشید اگر این چارتها رو خوب مطالعه کنید و خودتون رو باهاش درگیر کنید و سعی کنید تا حدی کشفش کنید این باعث میشه نکاتی که توی ذهنتون علامت سواله و متوجه نشدید بعد از گفتن و توضیحشون توی ذهنتون نقش ببنده.من حتما برای این آموزشها تکلیف میدم و توی قسمت مکالمه مربوط به گروه شما روش کار میکنیم و تمرین میکنیم که برای همه جا بیوفته.

اینو به همه میگم: هدف ما یادگیری زبانه و نه اینکه فقط یه دوره برگزار کنیم پس اصلا نگران نباشید فوقش اینه که طول دوره طولانی تر میشه. فقط از همتون خواهش میکنم تلاش کنید و خودتونو درگیر کنید و برای تکالیفی که ازتون خواسته میشه وقت بذارید و حتما انجامشون بدید.

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    128
    پسند کرده
    78

سلام
    مري عزيز ممنون از زحماتي كه مي كشيد.
    فقط يك نكته : رزولوشن عكسي كه گذاشتيد بسيار پايين هستش... طوري كه با بزرگ كردن آن ... كليه مطالب تار و غير قابل ديدن مي باشد. من همه عكسها را پرينت گرفتم... ولي اصلا قابل خوندن نيستن.
    پيشنهاد مي كنم كه صفحات را با رزولوشن بالا اسكن كنيد يا تحت برنامه اكروبات و با فرمت pdf اسكن كنيد. بعدش مي تونيد لينك بزاريد يعني بجاي عكس لينك آنرا قرار بدين.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    83
    پسند کرده
    93

[BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]
    Dear Mery

Hi

I hope you enjoyed your holidays

[BLOCKQUOTE]
    Last holidays ,when I was studying English ,I found I have some problems with (rules) usage of " past continous
    [/BLOCKQUOTE]

[/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE]
    barankhanoom.blogfa.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

i studied these tables. those are very usefull for me and i was remebered these sections.
    tanks

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

مری جان من هم جدول ها رو مطالعه کردم آماده ادامه هستم

tankssssssssssssssssssssssssssssssssss

Re: B1- vocabulary

سلام به همگي. ببخشيد جواب سوالهاتون رو ندادم. متاسفانه من يه چند روزي اينترنتم قطع بود و دسترسي نداشتم. به هر حال از اينكه معطل شديد عذر ميخوام.

در مورد شيوه تدريس با توجه به اينكه سطح شماها هنوز مشخص نيست و نميدونم فاصله بين قويترين شماها با ضعيف ترينتون چقدره سعي كردم از صفر شروع كنم. بنابراين حروف الفباي انگليسي رو براتون گذاشتم.

الفباي انگليسي هم مثل حروف فارسي شامل حروف بزرگ (Capital letter) و حروف كوچك(Small letter) هستش.معمولا توي جملات حرف اول كلمه نخست جمله با بزرگ نوشته ميشه. همچنين حرف اول اسم افراد هم هميشه بزرگ نوشته ميشه. به جمله داخل پرانتز و حروفي كه زيرشون خط كشيدم توجه كنيد (My name is Mery).

چون كلاس ما غير حضوري برگزار ميشه قسمت پايين حروف الفبا(Alphabet) (از همين اول سعي كنيد لغات انگليسي كه براتون ميذارم ياد بگيريد) فايل صوتي اون رو(Pronunciation) براتون گذاشتم تا گوش كنيد و تلفظ صحيح كلمات رو ياد بگيريد.

توي اين قسمت من از شماها انتظار دارم: نوشتن حروف( هم بزگ و هم كوچك)، تلفظ صحيح اونها و ترتيبشون رو كاملا ياد بگيريد.

صفحه 2 از 14 نخستنخست 1234512 ... آخرینآخرین